4,6



Na základe 9 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sada 12 farieb na maľovanie prstami25,64 €
Predajca: Mamito

Ďalšie informácie o reklame
Farby na prsty 6 farieb x 40 ml17,22 €/1kg
7,75 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Kreul Javana Farba na látky Citron 20 ml 1 ks169,50 €/1l
3,39 €
Predajca: MUZIKER

Ďalšie informácie o reklame
Farby do malowania palcami 6 kolorów po 50 ml34,30 €/1kg
15,78 €
Predajca: MATFEL

Marabu 303000000085 KIDS farba na prsty, 35 ml, sada 6 ks, rôzne farby
59,76 €/1l
12,55 €
Predajca: M_plus_L

KREUL MUCKI, Modrá, Zlato, Ruže, Strieborná, Umývateľný, Bez gluténu, 150 ml
25,27 €/1l
15,16 €
Predajca: CORWELL

KREUL Sparkle Finger Paint "MUCKI" magic-purple 500 ml
23,96 €/1l
11,98 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Kreall Creall Pink Finger Paint
54,65 €/1l
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Glemo

Kreul 28102 Prstová farba Yellow 150 ml 1 ks
40,60 €/1l
6,09 €
Predajca: MUZIKER

KREUL farba na prsty "MUCKI", sada 5 x 50 ml
67,60 €/1l
16,90 €
Predajca: MUZIKER

KREUL 27155 KREUL Papier-Pfiffikus akvarelová ceruzka "MUCKI", sada 5 ks
114,67 €/1kg
10,32 €
Predajca: M_plus_L

KREUL Farba na prsty "MUCKI", fialová, 750 ml
29,76 €/1l
22,32 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

KREUL 23213 KREUL MUCKI Fingerfarbe hellblau 750,0 ml
19,19 €/1l
14,39 €
Predajca: M_plus_L

EBERHARD FABER 578606 6 EBERHARD FABER EFA Color Fingerfarben farbsortiert 6x 40,0 ml
27,21 €/1kg
10,34 €
Predajca: M_plus_L

KREUL 23102, Žltá, Bez gluténu, 150 ml
33,20 €/1l
4,98 €
Predajca: MUZIKER

Sada fixiek, 6 farieb
39,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,95 €
Predajca: oCreon

Marabu 03030 050 019 Farba na prsty Kids - 100 ml, žltá
82,40 €/1l
8,24 €
Predajca: VISO

Súprava na maľovanie prstami Creall Creall
78,46 €/1l
37,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Jovi 561/6 Sada prstových farieb 6 x 500 ml
15,92 €/1kg
65,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ses Finger Paint, 4 farby
43,78 €/1kg
35,99 €
Predajca: Netsilla
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
KREUL mramorovacia farba "Magic Marble", sada Love Neon!
- mramorovacia farba Magic Marble
- na ponorné mramorovanie dreva, skla, plastu, papiera, kovu, kameniny atď.
- obsah: 6 farieb á 20 ml (biela, mademoiselle rosé matná, neónová žltá, neónová ružová, neónová oranžová, vulkanická sivá matná) a návod
- farebná nádobka s kvapkadlom na jednoduchú a presnú prácu
- vynikajúca žiarivosť a jas farieb, krátky čas schnutia
Mramorový vzhľad je jasne rozpoznateľný ako trend v móde, dekoráciách a interiérovom dizajne.
Lifestyloví blogeri, korčuliari a surferi milujú náhodné vzory, ktoré robia dizajn jedinečným - a to nielen na Veľkú noc, keď sa vajíčka namáčajú do farby.
Mramorovanie s mramorovacími farbami KREUL Magic Marble zvládne každý a chladné efekty dodajú každému dekoratívnemu predmetu individuálny nádych. Či už ide o pohľadnice, čelá zásuviek, keramické hrnčeky, nádoby na čajové sviečky, korkové podložky alebo drevené škatule, vždy keď je potrebné vytvoriť neobvyklý vzor, mramorovanie ponúka nepredstaviteľné možnosti.
Farby sú vhodné na ponorné mramorovanie a dizajn dreva, plastu, papiera, kovu, kameniny, terakoty, skla a polystyrénu.
Ponúkajú výnimočnú farebnú brilanciu a svietivosť. Praktická 20 ml nádobka má malý otvor s kvapkadlovou vložkou, čo uľahčuje presnú prácu.
Na dosiahnutie štýlových farebných efektov kombinujú kreatívni ľudia maximálne 3 farby na jedno kvapkanie.
Mramorovaný povrch má potlačený efekt a rovnomerne splýva s pozadím.
Pokyny na aplikáciu
- Postup: Do vedra nalejte vodu z vodovodu.
- Farbu na mramorovanie KREUL dobre pretrepte a nakvapkajte tesne na hladinu vody.
- Drevenou paličkou nakreslite vzor pruhov. Mali by ste pracovať rýchlo.
- Pomaly ponárajte predmet do vody, kým farba nepokryje celý povrch.
- Potom fúknite farbu, ktorá zostala na povrchu vody, smerom k okraju, aby sa pri vyťahovaní opäť neusadila na mramorovanom povrchu.
- Pred ďalším ponorením odstráňte zvyšky farby na povrchu vody papierom, ktorý už nepotrebujete.
- Po krátkom zaschnutí môžete nastaviť jednotlivé dekoračné prvky.
Rozsah dodávky
Dostanete 6 nádobiek po 20 ml v bielej, mademoiselle rosé matnej, neónovo žltej, neónovo oranžovej, neónovo ružovej a vulkanicky sivej matnej farbe.
Mramorovacia farba "Magic Marble", sada Love Neon!
- 20 ml v nádobke
- s kvapkadlom
- krátka doba schnutia
- Farby sa môžu navzájom miešať
- na ponorné mramorovanie
-Polyuretán= 6 kusov, rôzne farby 1 x po bielej, ružovej matnej, neónovej žltej, neónovej oranžovej, neónovej ružovej, sivej matnej
Návod na mramorovanie farbou "Magic Marble ":
1. Kvapky: Naplňte nádobu, v ktorej môže byť predmet úplne ponorený, vodou. Upozornenie: Nádobu nie je možné úplne vyčistiť. Preto nádobu v prípade potreby chráňte plastovým vreckom. Farbu krátko pretrepte. Naneste mramorovacie farbivo v blízkosti vodnej hladiny.
2. Nakreslite vzor: Čím viac farby nakvapkáte, tým intenzívnejšie bude mramorovanie. Na polystyrén použite najviac 15 kvapiek a maximálne 4 farby. Po nakvapkaní farby okamžite nakreslite mramorovací vzor drevenou paličkou. Použitie 2 až 3 farieb je ideálne pre výsledok mramorovania.
3. Kvapkanie: Na drevenú paličku položte predmet, napr. polystyrénové srdce. Pomaly ponorte srdce do vody, krátko v nej zotrvajte a rýchlo ho opäť vytiahnite. Aby sa na predmete nevytvorila druhá vrstva farby, pred vytiahnutím fúkajte na povrch vody, aby farba stekala k okraju. Nechajte zaschnúť. V závislosti od povrchu mramorovaného predmetu bude farba po 15 až 30 minútach prachovo suchá. Po úplnom zaschnutí môžete predmety utrieť.
4. Hotovo: Pri ďalšom mramorovaní opatrne odstráňte prebytočnú farbu z vodnej plochy pomocou listu papiera (papierového okraja). Odstráňte všetky zvyšky farby, aby ste dosiahli rovnomerné rozloženie novej farby. V prípade silného znečistenia vodu obnovte.
Tvorivé tipy:
- poradie nanášania farieb ovplyvňuje vzor mramorovania: prvá farba je vytlačená druhou, takže druhá farba je výraznejšia.
- na jednofarebné mramorovanie použite odtieň "Bezfarebný" a požadovaný odtieň.
- pri mramorovaní pracujte vždy rýchlo, inak sa na povrchu vody vytvorí mierne zaschnutý farebný film.
- Po použití farbu ihneď zatvorte
- odporúča sa nosiť rukavice a zásteru
- pre textílie a tkaniny sa odporúčajú predbežné testy
Príklady použitia:
- na mramorovanie dreva, skla, plastu, papiera, kovu, kameniny, terakoty alebo polystyrénu
- na farbenie vyfúknutých veľkonočných vajíčok alebo vianočných ozdôb
Vhodné na:
- .
20 ml, v nádobke, s kvapkadlom, krátky čas schnutia, farby sa môžu navzájom miešať, na mramorovanie ponorom, 1 x po bielej, ružovej matnej, neónovej žltej, neónovej oranžovej, neónovej ružovej, sivej matnej
Súprava Kreul Magic Marble Love Neon kombinuje jasné neónové farby s jemnými púdrovými odtieňmi a vytvára výrazný mramorový efekt, ktorý je ideálny pre odvážne a jemné vzory. Táto súprava ponúka nespočetné možnosti zdobenia pohľadníc, drevených škatuliek, keramických hrnčekov alebo plastových vajíčok, a to nielen na Veľkú noc. Šesť farieb - biela, matná Mademoiselle Rosé, matná Volcano Grey, neónovo žltá, neónovo ružová a neónovo oranžová - ponúka výnimočný lesk a žiarivosť s matným alebo žiarivým povrchom. Každá 20 ml nádobka má otvor na pipetu na presné nanášanie. Ak chcete farbu použiť, jednoducho ju pretrepte, nakvapkajte na vodnú hladinu, rozotrite drevenou tyčinkou a ponorte predmet, aby ste vytvorili dizajn pripomínajúci potlač mramoru. Farba rovnomerne priľne na drevo, sklo, plast, papier, kov, hlinu, terakotu a polystyrén a rýchlo schne, čo umožňuje efektívne tvorenie. Táto súprava je ideálna pre kreatívcov, ktorí chcú skombinovať hravú neónovú energiu s jemnými, elegantnými tónmi.
KREUL Magic Marble Marbling Colours Set Love Neon! 6 x 20 ml
Sada šiestich žiarivo farebných ponorných farieb pre náhodné vzory a jedinečné farebné efekty
- Objem
- 120 ml
- Farba
- Ružová
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Kreul
- Počet kusov
- 6
- Hmotnosť
- 0.45 kg
- EAN kód
- 4000798122584
- Číslo od výrobcu
- 73614
- Objem
- 120 ml
- Farba
- Ružová
- Obsahuje batérie
- Nie
- Výrobca
- Kreul
- Počet kusov
- 6
- Hmotnosť
- 0.45 kg
- EAN kód
- 4000798122584
- Číslo od výrobcu
- 73614
Varovanie
Hodí sa k tomu

KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
154,40 €/1l
15,44 €
Predajca: CORWELL

KREUL Magic Marble, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, Mramorová farba, Tekuté, 20 ml
772,00 €/1l
15,44 €
Predajca: CORWELL

BRUBAKER Veľkonočné vajíčka 6 cm plastové matné biele so závesmi - realistický vzhľad - sada 20 ks
8,99 €
Predajca: BRUBAKER

KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble" matný, sada Chalky Living
154,40 €/1l
15,44 €
Predajca: CORWELL

AREBOS kryt okrajov trampolíny Ø 183 cm svetlozelený | Odolný voči UV žiareniu a vode
34,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Olympia 40138, Lampa s efektom plameňa, Biela, CE, LED, Batérie, CR2025, AAA
18,87 €
Predajca: somnia24

Marabu 13050039098, Tyrkysová, olejová farba miešateľná s vodou, Tekuté, 15 ml, 1 kusov
1 656,00 €/1l
24,84 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Fiamma Level Up 2 ks
50,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skladací schodiskový vozík 21078, ručný, s pneumatikami z tvrdej gumy a oceľovým rámom, max. 100 kg
77,29 €
Predajca: Kokiska

TRESKO® Flexibilná záhradná hadica 30 m flexibilná flexibilná hadica na vodu
1,07 €/1m
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Marabu Easy Marble, Modrá, Zelená, Šedá, orgován, Taupe, Priehľadná, Pastelová farba, Tekuté, 90 ml, 6 kusov
199,89 €/1l
17,99 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 1305000000087, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Priehľadná, Žltá, olejová farba miešateľná s vodou, Tekuté, 90 ml, 6 kusov
193,11 €/1l
17,38 €
Predajca: M_plus_L

KREUL 73213, Tyrkysová, Mramorová farba, Tekuté, 20 ml, 1 kusov
389,00 €/1l
7,78 €
Predajca: MUZIKER

Drevené debny 50 x 40 x 30 cm, , rustikálne a vintage
16,99 €
Predajca: Teramico

KREUL 73219, Zlato, Mramorová farba, Tekuté, 20 ml, 1 kusov
1 230,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

KREUL 73210, svetlo modrá, Modrá, Tekuté, 20 ml, 1 kusov
349,50 €/1l
6,99 €
Predajca: MUZIKER

Marabu Easy Marble, Zelená, Oranžová, Ružová, Priehľadná, Žltá, Tekuté, 75 ml, 5 kusov
247,47 €/1l
18,56 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Vianočné gule odolné voči rozbitiu - 100ks 3/4/6cm - farba: BIELA
26,69 €
Predajca: Special-trends

Papstar 13800, Kolo, Biela, 50 kusov
673,91 €/1kg
36,93 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: somnia24

HobbyFun Keraflott odlievacia zmes 5 kg balenie, biela
5,19 €/1kg
25,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kôš na bielizeň VASAGLE s 3 priehradkami, s policou, výsuvný odnímateľný, 3 x 38 l, čierny
64,00 €
Predajca: Kokiska

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10 + (starší 10 rokov), Fyzické médiá
87,35 €
Predajca: somnia24

Makita DDF482RFJ, Pištoľová vŕtačka, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 1900 ot/min, 3,8 cm, 1,3 cm
238,49 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

SONGMICS Kúpeľňový regál, 5 úrovní, výškovo nastaviteľný, bambus
57,30 €
Predajca: decoaltaa

Marabu 13050039090, Modrá, olejová farba miešateľná s vodou, Tekuté, 15 ml, 1 kusov
534,67 €/1l
8,02 €
Predajca: VISO

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

KREUL 16603 KREUL Glass & Porcelain Classic, metalické farby sada 6 ks
830,00 €/1l
16,60 €
Predajca: CORWELL

KREUL 16600, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, Farby na vodnej báze, Tekuté, 20 ml, 6 kusov
16,32 €
Predajca: CORWELL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Existujú lepšie
Tieto farby sme použili na mramorovanie plastových vajíčok. Farby sú samy o sebe krásne, ale bohužiaľ tečú a kvapkajú. Farby z vajíčok stekajú, čo vytvára naozaj skvelý efekt, ale nie je to to, čo sme chceli. To isté sme robili pred niekoľkými rokmi s mramorovacími farbami Marabu a nebolo to také a vajíčka mali farbu, akú sme chceli. Pri týchto farbách sú kvôli kvapkaniu a stekaniu efekty bohužiaľ iné, ako sme v skutočnosti chceli. Je to škoda, pretože menšie deti tomu nerozumejú. Ale tieto farby sú naozaj intenzívne.
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creative Deco Detské Farby na Prsty Netoxické | 6 x 40 ml Pohárikov | Intenzívne Farby | Súprava pre Batoľatá | Bezpečné a Netoxické | Na Vodnej Báze | Remeselné Farby Plagátové Farby Školské Farby na Prsty
20,95 €
Predajca: CreativeBrandsEU
87,29 €/1l

Sada 12 farieb na maľovanie prstami
25,64 €
Predajca: Mamito

Maľovanie prstami – Zvieratá
23,44 €
Predajca: Mamito

Maľovanie prstami – Svet víl
23,44 €
Predajca: Mamito
54,51 €/1kg

Sada farieb In The Dark Samosvetelné fosforeskujúce farby na maľovanie stien a tela
27,99 €
Predajca: Zanjo24
74,64 €/1kg

Sada farieb na tvár - 15 farieb, na vodnej báze a zmývateľné, šetrné k pokožke a netoxické, s 2 štetcami, pre deti, karneval a Halloween
16,99 €
Predajca: Zanjo24
107,53 €/1kg

6-farebná sada na maľovanie tváre a tela, bezpečný, rýchloschnúci halloweenský make-up pre deti a dospelých, 30 g
24,99 €
Predajca: Zanjo24
462,78 €/1kg

SES Creative SES Children's Set of Four Eco Fingerpaints, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, Umývateľný, 110 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,66 €
Predajca: MATFEL
16,90 €/1kg

Maliarska paleta školská paletka na miešanie farieb plastová 22x17 cm biela
1,79 €
Predajca: Przydasie
358,00 €/1l

Kreul Javana Farba na látky Citron 20 ml 1 ks
3,39 €
Predajca: MUZIKER
169,50 €/1l

ARTEZA DIY akrylová farba A408 Purple 118 ml
4,99 €
Predajca: NIKCORP
42,29 €/1l

Farby na prsty 40ml 6 farieb STRIGO
7,66 €
Predajca: MATFEL
191,50 €/1l

Farby do malowania palcami 6 kolorów po 50 ml
15,78 €
Predajca: MATFEL
34,30 €/1kg

Farby na prsty 6 farieb x 40 ml
7,75 €
Predajca: MATFEL
17,22 €/1kg

Farby do malowania palcami Milan 6 kolorów x 25 ml
7,07 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,87 €
Predajca: MATFEL
45,80 €/1l