4,8



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Delonghi DLSC026 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary60,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,72 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
Delonghi DLSC027 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary47,42 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
De’Longhi DLSC072, Nádoba na pevné kávové zvyšky, DeLonghi, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 1 kusov78,81 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,91 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
DeLonghi 5513296851 Nádoba na mlieko pre ECAM22.360... Magnifica Cappuccino S46,49 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi 5513292831 Súprava na údržbu (vhodná pre plnoautomatické kávovary)
93,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Durgol 167
7,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

1 tuba 6 g silikónového maziva bezpečného pre potraviny pre plnoautomatické kávovary Tesniace O-krúžky varnej skupiny kávovarov EPDM VMQ MVQ NBR FKM pre Saeco Philips
5,97 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

Siemens TZ80009N, Nerezová oceľ, 0,5 L, 97 x 97 x 163 mm, 330 g, 109 mm, 109 mm
41,17 €
Predajca: CoffeeFriend

De’Longhi DLSC060, Nádoba na mlieko, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 0,35 L, 1 kusov, 100 mm
23,20 €
Predajca: CoffeeFriend

DeLonghi 5513281001 Filter (2 šálky) pre EC680 EC685 EC695 EC820 EC850 EC860...
9,81 €
Predajca: CoffeeFriend

Bosch Siemens 12004726 Výtok kávy Naparovač mlieka pre plne automatický kávovar EQ6
36,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

De’Longhi DLSC059, Nádoba na pevné kávové zvyšky, DeLonghi, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 1 kusov, 143 mm
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 L, 2 kusov, 70%
33,62 €/1l
16,81 €
Predajca: somnia24

DeLonghi sitko pre espresso stroj 7332173100
21,38 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi 5513294521,DLSC006 Nádoba na mlieko IBA PRE ECAM26.455 PrimaDonnaS DE LUXE
69,34 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,56 €
Predajca: InstaSpares

De’Longhi DLSC308, Súprava na prípravu kávy, DeLonghi
38,83 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,45 €
Predajca: PG-Service

De’Longhi DLSC309, Súprava na prípravu kávy, DeLonghi
31,81 €
Predajca: egenta-shop

Kanvica na mlieko Delonghi 5513211611 / ESAM4500
47,13 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,47 €
Predajca: PG-Service

Čistiaca kefa Siemens/Bosch/Neff/Gaggenau 575393
4,95 €
Predajca: Friseurtotal

Delonghi - Dlsc327 Doppelwandige Glasbecher - As00006566
26,03 €
Predajca: PG-Service
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Súprava DeLonghi CoffeeCareKit DLSC306 - pre čisté chvíle pri káve
Ak si radi vychutnávate dobrú kávu, potom viete, aká dôležitá je kvalita kávovaru, ktorý na jej prípravu používate. Ale aj o ten najlepší kávovar sa treba dobre starať, aby sa váš pôžitok z kávy nepokazil. To sa však ľahšie povie, ako urobí, pretože k mnohým častiam sa nedá dostať ručne, a preto sa nedajú optimálne vyčistiť. Práve tu vám môže pomôcť súprava DeLonghi CoffeeCareKit DLSC306. Súprava vám ponúka výber pomôcok na starostlivosť, ktoré môžete použiť na čistenie a starostlivosť o váš plne automatický kávovar.
Súprava DeLonghi CoffeeCareKit DLSC306 je súprava na starostlivosť pozostávajúca z niekoľkých komponentov. Okrem vodného filtra, odvápňovača a čističa mlieka nájdete v rozsahu dodávky aj testovacie prúžky, pomocou ktorých môžete spoľahlivo určiť tvrdosť vody. Táto kombinácia vám umožní rýchlo a efektívne udržiavať váš plnoautomatický kávovar bez toho, aby ste museli hľadať rôzne súčasti.
Ďalšou zvláštnosťou súpravy DeLonghi CoffeeCareKit DLSC306 je, že je presne prispôsobená pre plnoautomatické kávovary DeLonghi. To znamená, že vďaka starostlivosti môžete dosiahnuť ešte lepšie výsledky a vždy si vychutnať svoje kávové výtvory v najvyššej kvalite. Správnou starostlivosťou môžete tiež výrazne predĺžiť životnosť svojho plnoautomatického kávovaru, pretože sa odstránia usadeniny vodného kameňa, ktoré časom upchávajú hadice vo vnútri kávovaru. V opačnom prípade bude z dlhodobého hľadiska znečistenie viesť nielen k horšiemu chuťovému zážitku, ale aj k poškodeniu v obvode plnoautomatického kávovaru. Tomu však môžete predísť používaním súpravy na ošetrovanie DeLonghi DLSC306.
Súprava DeLonghi CoffeeCareKit DLSC306 pozostáva z:- Vodný filter DeLonghi DLSC002
- DeLonghi EcoDecalk 200 ml
- DeLonghi EcoMulticlean 250ml
- Test tvrdosti vody
- Utierka z mikrovlákna
Vysokokvalitná súprava na starostlivosť o váš plnoautomatický kávovar
Súprava DeLonghi CoffeeCareKit DLSC306 obsahuje praktický vodný filter, ktorý zabraňuje tvorbe nových usadenín a poškodeniu. Vodný filter spoľahlivo odstraňuje z vody nežiaduce suspendované častice. Zlepšuje sa tak chuť kávy a v prvom rade sa zabráni tvorbe vodného kameňa v kávovare. Odvápňovač v súprave na starostlivosť o kávovar DeLonghi DLSC306 tiež účinne odstraňuje všetky usadeniny, ktoré sa už v hadiciach vytvorili. Účinná zložka, ktorá je špeciálne vyvinutá pre plne automatické kávovary, je šetrná k obehovému systému a zároveň bojuje proti usadeninám.
Medzitým čistič mlieka, ktorý je súčasťou súpravy, čistí mliečny systém plnoautomatického kávovaru, ktorý je obzvlášť náchylný na baktérie. Súprava DeLonghi CoffeeCareKit DLSC306 je doplnená niekoľkými testovacími prúžkami, ktoré vám umožnia ľahko zistiť, aká tvrdá je voda, ktorú používate. To vám umožní optimalizovať vaše čistenie a starostlivosť, pretože čím tvrdšia je vaša voda, tým dôležitejšie je časté odstraňovanie vodného kameňa z kávovaru a pravidelná výmena vodného filtra.
Súčasťou dodávky je:
DeLonghi CoffeeCareKit DLSC306
Súprava Delonghi CoffeeCareKit DLSC306 DeLonghi vodný filter DLSC002 Delonghi Ecodecalk 200 ml DeLonghi EcoMulticlean 250 ml DeLonghi utierka z mikrovlákna a test tvrdosti vody
De'Longhi
Original
CoffeeCareKit DLSC306 - kompletná sada na starostlivosť o váš kávovarDe'Longhi Original CoffeeCareKit DLSC306
jeideálna sada na starostlivosť o kávovar pre všetkých milovníkov kávy, ktorí chcú svoj kávovar alebo plnoautomatický kávovar udržiavať v najlepšom stave. Vďaka tejto komplexnej čistiacej súprave je údržba vášho kávovaru hračkou a zaručuje prvotriedny pôžitok z kávy
. Obsah produktu: Vysokokvalitné komponenty na dokonalé čistenie
Súprava CoffeeCareKit obsahuje niekoľko dôležitých produktov, ktoré sú prispôsobené špecifickým požiadavkám vášho kávovaru:
- 1 x 200 ml EcoDecalk: Odvápňovač na rastlinnej báze, ktorý účinne odstraňuje usadeniny a zároveň chráni životné prostredie.
- 1 x 250 ml EcoMultiClean: Čistiaci prostriedok špeciálne pre mliečny okruh, ktorý bez námahy odstraňuje mastnotu a zvyšky
- .1 x vodný filter: Na zlepšenie kvality vody a zníženie usadenín vodného kameňa.
- 1 x handrička z mikrovlákna: Univerzálna na čistenie všetkých povrchov vášho prístroja
- .1 x test tvrdosti vody: Na zabezpečenie optimálneho prispôsobenia vodného filtra vašej vode.
výhody súpravy De'Longhi CoffeeCareKit DLSC306
So súpravou CoffeeCareKit získate množstvo výhod:
- Dlhšia životnosť: Pravidelná údržba výrazne predlžuje životnosť vášho kávovaru.
- Optimálna kvalita kávy: Čistenie zaručuje, že vaša káva zostane vždy čerstvá, aromatická a plná chuti
- . Výrobky šetrné k životnému prostrediu: Súprava obsahuje prípravky na rastlinnej báze, ktoré sú nielen účinné, ale aj šetrné k životnému prostrediu.
- Jednoduché použitie: Všetky prípravky sú užívateľsky prívetivé a ľahko sa používajú aj pre začiatočníkov
. Oblasti použitia súpravy CoffeeCareKit
Súprava CoffeeCareKit DLSC306 je ideálna pre:
- kávovary (napr. portafilter).
- Plnoautomatické kávovary všetkých typov
- Používatelia, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojej kávy
Tipy na optimálne používanie súpravy De'Longhi CoffeeCareKit
Na dosiahnutie najlepších výsledkov by ste mali naplánovať pravidelné intervaly údržby. Pomocou testu tvrdosti vody určte správnu frekvenciu odstraňovania vodného kameňa a spoľahnite sa na pravidelné čistenie mliečneho okruhu EcoMultiClean. Vďaka tomu sa váš kávovar nielen udržiava v optimálnom stave, ale zároveň sa postará o nezabudnuteľné chvíle pri príprave kávy!
Bezpečnostné pokyny
Súpravu uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu čistiacich prostriedkov s očami a pokožkou. Ak dôjde k podráždeniu, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
- kompletný balík starostlivosti - Súprava De'Longhi CoffeeCareKit DLSC306 obsahuje všetko, čo potrebujete na čistenie a údržbu kávovaru.
- Odvápňovač EcoDecalk - Obsahuje 200 ml odvápňovača na rastlinnej báze, ktorý je ideálny na odstránenie usadenín vodného kameňa a optimalizáciu kávovaru.
- Čistiaci prostriedok Eco MultiClean - 250 ml čistiaceho prostriedku zabezpečuje hygienický cyklus mlieka a predlžuje životnosť vášho kávovaru.
- vodný filter a utierka z mikrovlákna - Priložený vodný filter zlepšuje kvalitu vody, zatiaľ čo utierka z mikrovlákna šetrne čistí všetky materiály.
- Test tvrdosti vody v balení - Test tvrdosti vody vám pomôže zabezpečiť správnu starostlivosť o vodu a funkciu vášho kávovaru.
- Typ produktu:
- Čistiaca sada
- Kompatibilita značky:
- DeLonghi
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Jednoduché použitie:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 5 kusov
- Odstraňovač vodného kameňa:
- Áno
- Počet odstraňovačov vodného kameňa:
- 1
- Objem odstraňovača vodného kameňa:
- 200 ml
- Čistiaca handrička:
- Áno
- Šírka balenia:
- 208 mm
- Hĺbka balenia:
- 164 mm
- Výška balenia:
- 50 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 780 g
- Vyhlásenie o zdravotných rizikách:
- H314: Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí, H318: Spôsobuje vážne poškodenie očí
- Všeobecné bezpečnostné upozornenia:
- P101: If medical advice is needed; have product container or label at hand., P102: Uchovávajte mimo dosahu detí.
- Bezpečnostné preventívne upozornenie(a):
- P260: Do not breathe dust/fume/gas/mist/vapours/spray., P264: Po manipulácii starostlivo umyte...
- Bezpečnostné upozornenie(a) pre reakciu:
- P301+P330+P331: IF SWALLOWED: Rinse mouth. Do NOT induce vomiting., P303+P361+P353: PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou [alebo sprchou]., P305+P351+P338: PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možnéˌ odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
- Bezpečnostné upozornenie(a) pre zneškodňovanie:
- P501: Zneškodnite obsah/nádobu v ...
- EÚ výstražné zdravotné upozornenie(a):
- EUH071: Žieravé pre dýchacie cesty
- Krajina pôvodu:
- Taliansko
Nevyhnutná a kompletná súprava na zlepšenie výkonu, predĺženie životnosti vášho kávovaru a zlepšenie chuti vašej kávy.
Kompatibilné s: ECAM a ETAM kávovarmi na zrnkovú do šálky. Espresso kávovary EC680 a EC800 s pumpami.
Obsah balenia:
1 x Zmäkčovač vody: usadeniny vodného kameňa a zlepšuje kvalitu kávy a výkon prístroja.
1 x Milk Clean: Jednoduchý a účinný čistiaci roztok na odstránenie mliečnych usadenín na komponentoch tradičného systému na napenenie mlieka a automatické napenenie mlieka.
1 x EcoDecalk Mini: 2 x 100 ml odvápňovacie balenie. Nevyhnutné pre správne fungovanie kávovaru v priebehu času. Zlepšuje energetickú účinnosť stroja a chuť kávy.
1 x čistiace predmety: Obsahuje čistiacu handričku z mikrovlákna a kefu (na rúrky a mlynček). Súprava na testovanie tvrdosti vody. Sprievodca čistením a údržbou.
- Súpravou Delonghi CoffeCareKit môžete zabezpečiť tie najlepšie podmienky pre váš kávovar. Obsahuje prostriedok na čistenie
- odvápňovanie
- filter na vodný kameň
- utierku z mikrovlákna a meradlo tvrdosti vody.
Čistiaca súprava DeLonghi 5513283501 Súprava na starostlivosť Súprava na údržbu kávovaru
️ Pravidelná údržba kávovaru zabraňuje opotrebovaniu, tvorbu vodného kameňa, udržiava výkon kávovaru a zlepšuje prirodzenú chuť kávy
️ Súprava Delonghi CoffeeCareKit je ideálna súprava na čistenie a starostlivosť o váš plnoautomatický kávovar
️ Vodný filter je možné používať len v kávovaroch DeLonghi so špeciálnym puzdrom
Súprava sa skladá z:
1x EcoDecalk odvápňovač 200 ml
1 vodný filter
1x EcoMultiClean čistiaci prostriedok na mliečny systém 250ml
1x handrička z mikrovlákna
1x pH tester
Hodí sa ako:
10034628
Vhodný pre:
ECAM 21.110
ECAM 21.116
ECAM 21.116
ECAM 21.117
ECAM 21.117
ECAM 22.110
ECAM 22.320
ECAM 22.360
ECAM 22.366
ECAM 23.120
ECAM 23.123
ECAM 23.210
ECAM 23.216
ECAM 23.217
ECAM 23.420
ECAM 23.426
ECAM 23.427
ECAM 23.450
ECAM 23.450
ECAM 23.460
ECAM 23.466
ECAM 24.210
ECAM 24.450
ECAM 24.467
ECAM 25.120
ECAM 25.128
ECAM 25.452
ECAM 25.457
ECAM 25.462
ECAM 25.467
ECAM 26.455
ECAM 26.455
ECAM 28.465
ECAM 28.465
ECAM 28.466
ECAM 28.467
ECAM 44.620
ECAM 44.660
ECAM 45.326
ECAM 45.366
ECAM 45.760
Delonghi DlSC004 Koffiemachine Onderhoudskit
- Použitie: zlepšuje kvalitu kávy a udržiava kávovar v optimálnom stave
- Vychutnajte si kávu dlhšie vďaka správnemu čisteniu a údržbe
- Súprava na starostlivosť o kávu je vhodná pre plne automatické kávovary na espresso
- Obsah: 1x odvápňovač (na odstránenie usadenín vodného kameňa)
- 1x Milk Clean 250 ml (na čistenie častí, ktoré prichádzajú do kontaktu s mliekom)
- 1x špachtľa/štetec na čistenie zásobníka na kávovú usadeninu
- 1x kefka na čistenie nasávacej trubice nádoby na mlieko
- 1x handrička z mikrovlákna na čistenie vonkajšej časti kávovaru
- 1x reakčný prúžok na meranie tvrdosti vody
- Dizajn: originálny
De'Longhi Čistiaca súprava DLSC306 Coffee Care Na čistenie a údržbu kávovaru EcoDecalk (200 ml) odstraňovač vodného kameňa na rastlinnej báze Eco MultiClean (250 ml) čistiaci prostriedok pre mliečny okruh Vodný filter na zlepšenie kvality vody Utierka z mikrovlákna na všetky materiály Test tvrdosti vody na optimalizáciu vodného filtra a funkcie
Súprava na starostlivosť o kávovar Delonghi DLSC306 je vhodná pre všetky plne automatické kávovary. Praktická súprava na starostlivosť obsahuje všetky komponenty na optimálnu starostlivosť a čistenie. Obsahuje čistič mliečnych trysiek, odvápňovač, vodný filter, čistiacu handričku a test tvrdosti vody.
Súprava na čistenie a starostlivosť o kávu DeLonghi DLSC306 5513283501
Súprava na starostlivosť o plne automatické kávovary
- Čistič trysky na mliečnu penu 250 ml
- odvápňovač 200 ml
- Čistiaca handrička, utierka z mikrovlákna
- Testovací prúžok na tvrdosť vody
- Vodný filter
Číslo výrobku Delonghi 5513283501
nahrádza SER 3012, DLSC004, 5513292831
Súprava na údržbu DeLonghi DLSC306
- Pre všetky kávovary De'Longhi s vodným filtrom aj bez neho
- Súprava na starostlivosť o kávu je nová súprava De'Longhi na čistenie a údržbu vášho kávovaru
- Pravidelná údržba kávovaru zabraňuje opotrebovaniu, tvorbu vodného kameňa, udržiava výkon kávovaru a zlepšuje prirodzenú chuť kávy
- Obsah: Návod na údržbu, EcoDecalk Mini (200 ml), vodný filter, Eco MultiClean (250 ml), handrička z mikrovlákna, testovacie prúžky
Delonghi | DLSC306 Zestaw konserwacyjny do ekspresów do kawy typu Bean to Cup i Espresso, zawiera pięć akcesoriów czyszczących
Technické údaje:
Výrobca - Delonghi
- Vlastnosti balenia / Hrubá hĺbka (mm): 71.hĺbka (mm): 00
- Vlastnosti balenia / Hrubá výška (mm): 208.bočné rozmery (mm): 00
- Vlastnosti balenia / Hrubá šírka (mm): 156.rozmery (mm): Bočná šírka (mm): 00
- Vlastnosti balenia / Množstvo balenia: 1.00 szt.
- Vlastnosti balenia / Papier/lepenka: 85.00 g
- Vlastnosti balenia / Plast (bez PET): 5.00 g
- Vlastnosti balenia / Hmotnosť táry (kg): 0.09 kg
- Vlastnosti balenia / Objem (m3): 0.00 m³
- Vlastnosti balenia / Napustená batéria: Nie
- Vlastnosti balenia / Daň z OEEZ: Nie
- Vlastnosti balenia / Paleta Množstvo: 1 ks 375 ks.
- Technické údaje / Hrubá hmotnosť: 0,79 kg
- Technické údaje / Čistá hmotnosť: 0,70 kg
- Technické údaje / Výrobca: Delonghi
- Technické údaje / Názov produktu výrobcu: DLSC306 Maintenance Care Kit for Bean to Cup & Espresso Coffee Machines, obsahuje päť čistiacich doplnkov
Technické údaje:
Výrobca - Delonghi
SADA DLSC306 COFFEECARE-KIT DL - Čistiaca súprava: 2 EcoDecalk 100 ml + 1 vodný filter + 1 čistič mlieka + 1 handrička z mikrovlákna + 1 kefka / špachtľa + 1 pH tester + 1 príručka na údržbu
SÚPRAVA NA ÚDRŽBU PRE KÁVOVARY DLSC306
De`Longhi DLSC306 - Súprava na údržbu - pre kávovar
Nepostrádateľná a kompletná súprava na zlepšenie výkonu, predĺženie životnosti kávovaru a zlepšenie chuti kávy. Vhodné pre kávovary s filtrami Obsahuje 1 vodný filter, 200 ml odvápňovača EcoDecalk, 250 ml EcoMultiClean, 1 handričku z mikrovlákna, 1 testovací prúžok na určenie tvrdosti vody
De'Longhi SER 3012. Typ výrobku: Súprava na údržbu, Kompatibilita značky: DeLonghi. Množstvo: 1 kus(y). Šírka: 55 mm, Hĺbka: 290 mm, Výška: 250 mm
- Vhodné pre výrobcov
- De'Longhi
- Objem
- 450 ml
- Model
- 5513283501
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- De'Longhi
- Počet kusov
- 101
- Hmotnosť
- 0.78 kg
- EAN kód
- 8004399334281
- Číslo od výrobcu
- 5513283501
- Vhodné pre výrobcov
- De'Longhi
- Objem
- 450 ml
- Model
- 5513283501
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- De'Longhi
- Počet kusov
- 101
- Hmotnosť
- 0.78 kg
- EAN kód
- 8004399334281
- Číslo od výrobcu
- 5513283501
Biocídne výrobky používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
GHS 05 Gefahr: Ätzwirkung (Bsp. Hautätzend, Kat.1, Korrosiv gegenüber Metallen, Kat.1) H315 Gesundheitsgefahr Verursacht Hautreizungen. H318 Gesundheitsgefahr Verursacht schwere Augenschäden. P101 Allgemeines Ist ärztlicher Rat erforderlich, Verpackung ode
Nebezpečenstvo
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P264 Po manipulácii starostlivo umyte…
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
P501 Zneškodnite obsah/nádobu …
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
H315 Dráždi kožu.
H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.Hodí sa k tomu

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
54,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

De’Longhi Eletta Explore, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
799,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

DeLonghi 5513292831 Súprava na údržbu (vhodná pre plnoautomatické kávovary)
93,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

Krups Arabica EA 81R8, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
387,75 €
Predajca: NeuertsShop

Wessper 5x vodný filter pre kávovary DeLonghi – náhradný diel pre DLSC002 SER3017 5513292811
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

DeLonghi Milk Clean Čistič mliečnej peny na trysky, 250 ml SER 1013
29,28 €/1l
7,32 €
Predajca: CoffeeFriend

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Amazon Echo Show 5 (3 gen.), Amazon Alexa, Obdĺžnik, Biela, Android, Fire OS, iOS, 14 cm (5.5"), MediaTek
103,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

6x vodný filter Aquafloow kompatibilný s DeLonghi + odvápňovač Delonghi 500 ml ecoDecalk
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Amazon Echo Pop, Amazon Alexa, Kolo, Antracit, Android, Fire OS, iOS, 4,95 cm, Tlačidlá
157,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

Bestron AF357B, 3,5 L, 1 kg, Samostarný, Čierna, 2000 W, 220 - 240 V
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Gorenje FH30EAW, 297 L, 16 kg/24h, SN-T, 37 dB, E, Biela
913,16 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Dragtek-com

Mäkká plyšová deka svietiaca v tme s hviezdičkami, Posteľná bielizeň (150x200 cm) - BLANKGLOW
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 20 palcov - zelený - dve ručné brzdy
287,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clatronic ICM 3764, 1,5 L, 1 misky/misiek, Biela, 20 min, Tlačidlá, 200 mm
135,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Všesезónna pneumatika GOODRIDE 205/55 R16
85,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Tirello_cz
Trieda palivovej úspornosti produktu je C.

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Warner Bros Hogwarts Legacy (PS5), PlayStation 5, Očakávané hodnotenie, Fyzické médiá
32,95 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,30 €
Predajca: DITH-Shop-Online

GORENJE Práčka 1400 otáčok za minútu WNPI84APS
507,77 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature)
24,00 €
Predajca: ak-trade

Sprchová súprava - štvorcová - s vaňovou batériou - a dažďovou sprchou 25 cm - čierna
151,74 €
Predajca: AP-Onlinehandel

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Aga SPORT EXCLUSIVE Trampolína 305 cm Čierna + ochranná sieť + rebrík
169,40 €
Predajca: Aga24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Súprava starostlivosti DeLonghi
Počet kusov 101
Originálne, dobré a bezpečné balenie, rýchle dodanie. Som veľmi spokojný. Dobrý pomer cena/výkon.
Hodnotenie z 10. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vyhľadané a nájdené lacnejšie
Počet kusov 101
Túto súpravu som potreboval na odstraňovanie vodného kameňa.
Hodnotenie z 11. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Počet kusov 101
Presne plní svoj účel.
Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 101
Hodnotenie z 24. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 101
Hodnotenie z 14. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 101
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gaggia Saeco s mlynčekom, 230 V, kávovar Vienna Incanto Roma SUP018 SUP021
135,99 €
Predajca: PG-Service

Nádoba na kávu so zásuvkou, zahustená nádoba na kávový prášok z nehrdzavejúcej ocele pre domácu kaviareň
75,99 €
Predajca: Ladenza

Delonghi AS00008263 (=AS00002563) Držiak filtra pre EC9155 EC9355 EC9665 EC9865 La Specialista Arte Espresso stroj s držiakom sitka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
58,99 €
Predajca: PG-Service

Delonghi DLSC026 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
60,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,72 €
Predajca: PG-Service

Delonghi DLSC027 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,42 €
Predajca: PG-Service

Náhradná pružina kávovaru z nehrdzavejúcej ocele pre Gaggia Classic 9 Bar 8 Bar 6,5 Bar
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Elektronická doska PCB Delonghi 230 V pre kávovary Dinamica ECAM350 a ECAM358
47,99 €
Predajca: PG-Service

Delonghi Nespresso difúzor TMBU pre kávovary Gran Lattissima EN640 a EN650



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,63 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi 5513296851 Nádoba na mlieko pre ECAM22.360... Magnifica Cappuccino S



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,49 €
Predajca: PG-Service

De’Longhi DLSC072, Nádoba na pevné kávové zvyšky, DeLonghi, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
78,81 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,91 €
Predajca: PG-Service

Opakovane použiteľná kávová kapsula pre Dolce Gusto
27,50 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,75 €
Predajca: 1915SHOP

Delonghi Nespresso – viečko na nádobu na mlieko pre kávovar Gran Lattissima EN650
41,99 €
Predajca: PG-Service

Nádoba na mlieko LatteGo pre kávovary Philips sérií 2200, 3200, 4300, 5000 a 5400 EP
48,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,56 €
Predajca: PG-Service

concept-art Tamping Station Matte Mat S



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Delonghi - Dlsc034 - Nádoba na mlieko pre modely Magnifica Evo Next: Ecam310.60 - Ecam310.80 - Ecam31080 - Ecam312.80 - As00008668



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(31)Počet hodnotení: 31
34,40 €
Predajca: PG-Service

Kávovar Delonghi 51 mm z nehrdzavejúcej ocele a čierneho dreva
34,99 €
Predajca: PG-Service

Páka na nastavenie mletia na mlynčeku v sivej farbe kompatibilná s mlynčekmi Saeco Philips Bosch Siemens Solis ako 996530050526 | 5033760 9161.080.910 9161080710
20,98 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

Philips CA6700/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 0,25 L, 1 kusov, 70%



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(43)Počet hodnotení: 43
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

LAMART LT7078 Tamper – pěchovač kávy set 3 ks
21,99 €
Predajca: Planeo

Stojanový dávkovač kapsúl Tassimo pre 52 T-Disc 574959



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
48,40 €
Predajca: NetworkTechnologies