5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creative Deco Detské Farby na Prsty Netoxické | 6 x 40 ml Pohárikov | Intenzívne Farby | Súprava pre Batoľatá | Bezpečné a Netoxické | Na Vodnej Báze | Remeselné Farby Plagátové Farby Školské Farby na Prsty87,29 €/1l
20,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Ďalšie informácie o reklame
Farby na prsty 6 farieb x 40 ml17,22 €/1kg
7,75 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
Farby do malowania palcami Milan 6 kolorów x 25 ml45,80 €/1l
7,07 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,87 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
SES Creative SES Children's Set of Four Eco Fingerpaints, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, Umývateľný, 110 ml16,90 €/1kg
11,66 €
Predajca: MATFEL

KREUL 23050 Farba na prsty "MUCKI" pre šťastné deti 50 ml sada 6 ks
39,20 €/1l
11,76 €
Predajca: CORWELL

Creative Deco Sada plakatových farieb | 20 ml x 12 farieb | Netoxické | Základné a intenzívne farby | Ideálne pre deti, umelcov
39,90 €/1kg
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Marabu 303000000085 KIDS farba na prsty, 35 ml, sada 6 ks, rôzne farby
59,76 €/1l
12,55 €
Predajca: M_plus_L

KREUL MUCKI, Modrá, Zlato, Ruže, Strieborná, Umývateľný, Bez gluténu, 150 ml
25,27 €/1l
15,16 €
Predajca: CORWELL

Farby na prsty Colorpops 4ks.
29,90 €/1kg
14,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KREUL Stoff-Fingerfarbe "MUCKI", 150 ml, 4er-Set
35,43 €/1l
21,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

KREUL MUCKI, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, Umývateľný, Bez gluténu, 150 ml
21,08 €/1l
21,08 €
Predajca: CORWELL

KREUL MUCKI, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, Umývateľný, Bez gluténu, 150 ml
23,67 €/1l
14,20 €
Predajca: CORWELL

KREUL farba na prsty "MUCKI", sada 5 x 50 ml
67,60 €/1l
16,90 €
Predajca: MUZIKER

KREUL 29103 KREUL farba na prsty "MUCKI", farebná hracia súprava
33,80 €/1l
16,90 €
Predajca: MUZIKER

Staedtler 61 C2, Modrá, Zelená, Žltá, Umývateľný, 75 ml
8,44 €
Predajca: CORWELL

KREUL 2305 KREUL farba na prsty "MUCKI", prémiová sada #wildChild
24,91 €/1l
35,96 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,89 €
Predajca: MUZIKER

EBERHARD FABER 578604 6 EBERHARD FABER EFA Color Pastell Fingerfarben farbsortiert 6x 40,0 ml
286,75 €/1l
11,47 €
Predajca: M_plus_L

EBERHARD FABER 578972 EBERHARD FABER Fingerfarbe warmgrau 750,0 ml
27,68 €/1kg
26,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eberhard Faber EFAColor, Purpurová, 750 ml
39,79 €/1l
29,84 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Eberhard Faber EFAColor, Purpurová, 750 ml
39,92 €/1l
29,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Farebné farby EFA robia život farebnejším. Prstové farby sú výchovne hodnotnou hračkou pre domácnosť a školu. Prstom, špongiou, paletovým nožom alebo štetcom maľujete na papier, kartón, drevo alebo sklo. Prstové farby sa vyznačujú žiarivosťou farieb, dobrou trvanlivosťou na oknách a vysokou krycou schopnosťou. Napriek tomu sa ruky, okná a maliarske potreby ľahko čistia vodou a mydlom. Odporúča sa nosiť oblečenie vhodné na hranie a zakryť koberce, nábytok, okenné rámy a parapety.
- 6 plechoviek 40 ml prstových farieb v kartónovej krabici: biela, žltá, červená, modrá, zelená a čierna
- Maľovanie prstovými farbami podporuje rozvoj motoriky, stimuluje kreativitu a posilňuje zmysel pre farby
- Veľmi vysoká krycia schopnosť a žiarivosť farieb, ľahko sa miešajú, rýchlo schnú
- Dajú sa vyprať z väčšiny textílií
- Vhodné na papier, kartón, drevo alebo sklo
Farba na prsty 40 ml krabica 6 ks
Farebné farby EFA robia život farebnejším. Sortiment ponúka všetko, po čom detské srdce túži, od farieb na prsty a školských farieb až po súpravy nepriehľadných farieb do škôlky alebo školy a, samozrejme, vhodné príslušenstvo.
Podrobnosti o výrobku
- Veľmi vysoká krycia schopnosť
- Zmýva sa z väčšiny textílií
- Ideálne na domáce vyfarbovanie
- krabička so 6 farbami s objemom 40 ml: biela, žltá, červená, modrá, zelená a čierna
- Plechovka so skrutkovacím uzáverom
Maľovanie prstami je cenný nástroj na hranie doma aj v škole. Maľuje sa prstami, ale môžete použiť aj špongie, paletové nože alebo štetce. Keďže farba má dobrú kryciu schopnosť, môžete ju dobre použiť na papier, drevo alebo sklo. Ruky, okná a umelecké predmety sa dajú ľahko umyť vodou a mydlom. Ľahko sa mieša, je rýchloschnúca a umývateľná. Najvyššia žiarivosť farieb. 6 farieb. 6 x 40 ml.
Farba na prsty 40 ml krabička po 6 ks. Sortiment. Vyrobené na vodnej báze. Vysoko výdatné, svetlostále a rýchloschnúce prstové farby, ktoré sú vzdelávacou hračkou pre domácnosť a školu. Typ nádoby/obsah: nádobka na farby s objemom 240 ml
Prstové farby EFA predstavujú pre deti prvý kontakt s farbami. Umožňujú im rozvíjať aktivity s farbami pri ktorých vzniká fyzická s kresbou. Prispievajú k rozvoju hmatového vnímania a zlepšujú motorickú koordináciu. Farby sa môžu aplikovať prstom, štetcom, špongiou. Farby sú umývateľné z kože. · Prstové farby v uzatvárateľných téglikoch · Vyprateľné z väčšiny textílií · Vynikajúce krycie vlastnosti · 6 farebné á 100 ml metalické farby
- Objem
- 40 ml
- Výrobca
- Eberhard Faber
- Počet kusov
- 6
- Hmotnosť
- 0.38 kg
- EAN kód
- 4087205786065
- Číslo od výrobcu
- 578606
- Objem
- 40 ml
- Výrobca
- Eberhard Faber
- Počet kusov
- 6
- Hmotnosť
- 0.38 kg
- EAN kód
- 4087205786065
- Číslo od výrobcu
- 578606
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sony DualShock 4 V2, Gamepad, PlayStation 4, D-pad, Analógový/digitálny, Multi, Káblový a bezdrôtový
Generálne opravený
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: REFURBICA

Pelikan 720250, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Fialová, Biela, Žltá, Vodová farba, Tvrdo, 1 kusov
58,00 €/1kg
16,24 €
Predajca: M_plus_L

Kadernícke nožnice Profesionálne nožnice sada s puzdrom Prémiové epilačné nožnice Salón strihanie vlasov Muži Muži Ženy Deti Nerezová oceľ Retoo
12,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Detská ohrádka Detská ohrádka 150 x 150 cm Bezpečnostná detská postieľka Brána na preliezanie Brána s priedušnou sieťovinou
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/39b0727b0335ff8bf1dc896318bac01c.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Marabu 303000000085 KIDS farba na prsty, 35 ml, sada 6 ks, rôzne farby
59,76 €/1l
12,55 €
Predajca: M_plus_L

Braun ThermoScan 3, Kontaktný, Biela, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
29,38 €
Predajca: somnia24

Pelikan 718163, Drevo, 5 kusov
6,99 €
Predajca: M_plus_L

Creative Deco Sada plakatových farieb | 20 ml x 12 farieb | Netoxické | Základné a intenzívne farby | Ideálne pre deti, umelcov
39,90 €/1kg
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Detský príbor Esmeyer "BAMBINO", 4-dielny, nerezová oceľ
20,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

tonies 03-0012, Hudobná skrinka, 3 rok / roky, Modrá
223,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Play-Doh Balenie Super Color, 2 rok / roky, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS)
16,67 €/1kg
28,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Simba Toys 106329097, Modelovacie cesto, Modrá, Červená, Žltá, 3 kusov, 3 farba/farieb, 3 rok / roky, 12 rok / roky
76,56 €/1kg
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Modelína Play-Doh - modelovanie a učenie sa čísel
35,90 €/1kg
17,95 €
Predajca: Krocoworld

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Detská posteľná súprava 100 x 135 + 40 x 60 cm – deka a vankúš s prešívaným vzorom medvedíkov
19,99 €
Predajca: Bestlivings

Nestchen Easy Air "bezpečný spánok
7 881,39 €
Doprava zdarma
Predajca: kidtini_GmbH

Pelikan 137679, Umelecký papier, 100 listy
36,40 €/1m
10,81 €
Predajca: M_plus_L

Marabu 03030 000 00085 Farba na prsty Kids - 6x 35 ml, rôznorodá
454,29 €/1l
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Faber-Castell 554204, 50 farba/farieb, Rôzne farby, Červená, Chlapec / dievča, 1 kusov
9,99 €
Predajca: AllMarkers

EMSA 516991, Box, Obdĺžnikový, Čierna, Biela, Polypropylén (PP), Čína, 160 mm
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

COSTWAY 3 TLG. Detská sedacia súprava, detský stôl s 2 stoličkami, úložným priestorom, kriedou a tabuľou, detská sedacia súprava pre batoľatá vo veku 3-7 rokov
76,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Komfortec nepremokavý matracový chránič, 140x200 cm, matracový topper, priedušný matracový topper, ochrana matraca bez praskania, inkontinenčná podložka, biely
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SONNI skrinky do obývačky komody s led osvetlením biely vysoký lesk príborník s 3 dvierkami 116x35x93cm
177,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Detská prikrývka detská prikrývka detská prikrývka 100x135 cm - detská prikrývka a vankúšik s motívom medveďa 40x60 cm detská prikrývka súprava paplón obliečky z mikrovlákna biela
74,24 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Penová podložka XL 150 x 150 x 1 cm s lemom - EVA pena - sivá
36,69 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá zábava pre deti
Remeslo s deťmi, skvelé farby a veľa zábavy
Hodnotenie z 30. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné
Nemôže sa pokaziť bolo veľmi pekné
Hodnotenie z 15. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sada 12 farieb na maľovanie prstami
25,64 €
Predajca: Mamito

Creative Deco Detské Farby na Prsty Netoxické | 6 x 40 ml Pohárikov | Intenzívne Farby | Súprava pre Batoľatá | Bezpečné a Netoxické | Na Vodnej Báze | Remeselné Farby Plagátové Farby Školské Farby na Prsty
20,95 €
Predajca: CreativeBrandsEU
87,29 €/1l

Maľovanie prstami – Zvieratá
23,44 €
Predajca: Mamito

Maľovanie prstami – Svet víl
23,44 €
Predajca: Mamito
54,51 €/1kg

ARTEZA DIY akrylová farba A408 Purple 118 ml
4,99 €
Predajca: NIKCORP
42,29 €/1l

Sada farieb In The Dark Samosvetelné fosforeskujúce farby na maľovanie stien a tela
27,99 €
Predajca: Zanjo24
74,64 €/1kg

6-farebná sada na maľovanie tváre a tela, bezpečný, rýchloschnúci halloweenský make-up pre deti a dospelých, 30 g
24,99 €
Predajca: Zanjo24
462,78 €/1kg

Sada farieb na tvár - 15 farieb, na vodnej báze a zmývateľné, šetrné k pokožke a netoxické, s 2 štetcami, pre deti, karneval a Halloween
16,99 €
Predajca: Zanjo24
107,53 €/1kg

SES Creative SES Children's Set of Four Eco Fingerpaints, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, Umývateľný, 110 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,66 €
Predajca: MATFEL
16,90 €/1kg

Kreul Javana Farba na látky Citron 20 ml 1 ks
3,39 €
Predajca: MUZIKER
169,50 €/1l

Farby na prsty 40ml 6 farieb STRIGO
7,66 €
Predajca: MATFEL
191,50 €/1l

Farby do malowania palcami Milan 6 kolorów x 25 ml
7,07 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,87 €
Predajca: MATFEL
45,80 €/1l

Farby do malowania palcami 6 kolorów po 50 ml
15,78 €
Predajca: MATFEL
34,30 €/1kg

Maliarska paleta školská paletka na miešanie farieb plastová 22x17 cm biela
1,61 €
Predajca: Przydasie
322,00 €/1l

Farby na prsty 6 farieb x 40 ml
7,75 €
Predajca: MATFEL
17,22 €/1kg