1,0



Na základe 3 hodnotení
10 m gumená šnúra gumička elastická čiapka gumené gumičky šnúrka na remeslá okrúhla šnúra okrúhla gumená gumová šnúrka ideálna na masky
3,99 €
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Gumičky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
10 x tesnenie, gumený krúžok, čierne, mäkké948,00 €/1kg
11,83 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,48 €
Predajca: ichzapfe

Ďalšie informácie o reklame
1 x tesnenie, gumený krúžok, čierne, mäkké2 290,00 €/1kg
2,29 €
Predajca: ichzapfe

Ďalšie informácie o reklame
Läufer 50999 RONDELLA gumičky vo vrecku 10 g rôzne1,23 €/1kg
33,45 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Gumová páska, sada 2 ks3,99 €
Predajca: Sieben-Sachen

Hrúbka elastického materiálu 1 mm biela, 25 m
18,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Wonday FEL180202 Wonday Gummibänder, natur, 120 x 10 mm, 100 g
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gumenka s gombíkmi, vhodná na šitie a tvorivé projekty – nastaviteľná, odolná, biela, 10 metrov
16 725,00 €/1kg
6,69 €
Predajca: Westerwald-Shop

Guma prírodná, 5 mm, prírodná biela, 10 m
3,76 €
Predajca: Strima-Czech

L„ufer RONDELLA Gummib„nder im Karton - 50 g, 80 x 4 mm
699,60 €/1kg
44,67 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,98 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

L„ufer X-Band in der Dose - 30 g, Gr”áen und Farben sortiert
696,67 €/1kg
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Elastická gumička, 20 mm x 2 m, biela
31,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

WIHEDÜ 510010 Gumové krúžky triedené na karte
61,47 €/1kg
4,61 €
Predajca: M_plus_L

Guma super elastická, 7 mm, biela, 10 m
50,90 €/1kg
5,09 €
Predajca: Strima-Czech

Wonday FEL200202 Wonday Gummibänder, natur, 140 mm, (B) 10 mm, 100 g
102,50 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Weck Einkochringe 10 Stk. Für Rundgläser mit 100 mm Gummiringe für Gläser
69,77 €/1kg
3,07 €
Predajca: MercatoTrade

Wihedü 510.020 Gumové krúžky - Ø rôzny, 50 g
14,51 €/1kg
5,02 €
Predajca: M_plus_L

Runner 50960 RONDELLA gumičky Gumička vo vrecku - 130 g
228,46 €/1kg
29,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gumička na výrobu náramkov - 40m Kruzzel 24753
98,67 €/1kg
2,96 €
Predajca: SLEVIR

Gumička 3,5 cm x 2,5 m, biela – pružná, odolná proti pretrhnutiu, mäkká, kvalitný materiál (88 % elastodien, 12 % polyester), na šitie a ručné práce, DIY oblečenie
42,25 €/1kg
1,69 €
Predajca: Bestlivings

Wihedü 515.221 Gumové krúžky, veľkosť Ø: 40 mm, obsah: 50 g
634,60 €/1kg
41,69 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Gumové šnúry sú skutočnými univerzálmi v každodennom živote. Začnite svoj ďalší projekt šitia s funkčnou gumenou šnúrou a vytvorte si svoj vlastný šijací kus!
Najdôležitejšie výhody:
veľmi elastické, elastické
Príjemne mäkké a šetrné k pokožke
Netrhavé a odolné
Na všetky druhy ručných prác
Gumová čiapka alebo guma na leme, šnúrka, zakončenie kapucne
Ordel je vhodný na móda, umenie & , patchwork
Detaily produktu:
Materiál: polyester, Elastan
Farba: biela
Hrúbka: 1,2 - 2,5 mm v priemere
Dĺžka: 10 metrov v jednom kuse
POZOR: gumu počas merania mierne napnite. Ručne strihané, preto sú možné mierne odchýlky +/- 5%
Elastický lanko nie je na kotúči
APLIKÁCIA: DIY projekty, prevleky ako masky, školský patchwork práca, bundy, lemy, outdoorové oblečenie
Aj na dekoráciu a balenie
ČISTENIE: Elastickú šnúru možno prať v práčke do 60 stupňov
tong>Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre svoj šijací projekt v Amazinggirlstrong>
- Výrobca
- Amazinggirl
- EAN kód
- 5902670942213
- Výrobca
- Amazinggirl
- EAN kód
- 5902670942213
Hodí sa k tomu

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Tesnenie dverí WENKO na zastavenie prievanu v obývacej izbe pre tepelné tesnenie dverí s prievanom
14,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Lehmann

Vrecia na odpad 120 L vrecia na odpad vrecia na odpad vrecia na odpad žlté 10 kusov
8,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

2 x Ružová - Pôdopokryvná ruža - Ružová 'Rote The Fairy'
39,50 €
Doprava zdarma
Predajca: arborix_online_gartencenter

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Bosch Tassimo Style TAS1102, Kávovar na kapsule, 0,7 L, Kávová kapsula, 1400 W, Čierna
208,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Ochranný kryt pre Xiaomi Mi 11 Lite Case 4G/5G Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Varta 06032, Batéria na jedno použitie, CR2032, Lítium, 3 V, 5 kusov, 230 mAh
2,84 €
Predajca: M_plus_L

Energizer EN-629564, Batéria na jedno použitie, A23, Alkalický, 12 V, 2 kusov, Blistr
7,29 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Sada 10 kusov plienok, 100% bavlna, 80x80 cm, biela
59,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SoBuy FBT44-N Bočný stolík Konferenčný stolík Rozkladací stolík Stolík na notebook Stolík na starostlivosť o telo Konferenčný stolík
59,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Odolný pôdny kryt - Heuchera mix - Babie leto - 4 ve?ké rastliny - Fialové zvon?eky
28,99 €
Predajca: Exotenherz

CANDeal 12 kusov zeleninových vykrajovačov na sušienky, vykrajovače na sušienky z nehrdzavejúcej ocele, sada vykrajovačov na sušienky na koláče, sušienky, sushi, ovocie
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Philips AZ127/12, 2 kg, Šedá, Prenosný CD prehrávač
82,76 €
Predajca: somnia24

ENGEL (šaty, opasok, svätožiara) veľkosť M
52,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pomôcka na uchopenie s magnetom - hliník 76 cm - 2 kusy
14,92 €
Predajca: Special-trends

Hydrangea macrophylla Early Pink 20-30 cm / hrniec 10,5 - Hortenzia s nádhernými kvetmi
3,50 €
Predajca: Blumen-Senf

Lupa na čítanie Veľká lupa A4 Lupa 3X Zväčšenie LED svetlo Osvetlená lupa Stojan na čítanie kníh Seniori Šperkársky stojan Lupa Novinová lupa Veľká lupa Retoo
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

balenie 5 dámskych nohavičiek so vzorom, 100% bavlna L (44/46), vyšívané, vysoký pás s elastickým pásom, hipster nohavičky s vysokým komfortom nosenia
12,99 €
Predajca: Bestlivings

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Clatronic ICM 3764, 1,5 L, 1 misky/misiek, Biela, 20 min, Tlačidlá, 200 mm
135,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

Osram Base CL B, 5,7 W, 40 W, E14, 470 lm, 10000 h, Teplá biela
5,89 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: LEDDO

Súprava ihiel na šitie 55 kusov na karte
4,09 €
Predajca: M_plus_L

40 rastlín Gurmánske jahody Senga-Sengana pestované v kvetináči
30,00 €
Predajca: Blumen-Senf
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. apríla 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Článok úplne predražený
Výrobok nezodpovedá obrázku a nezaslúži si označenie gumový povraz alebo gumové lano (tie by mali byť pevnejšie). Tento výrobok - podobne ako ostatné elastické pásky, ktoré sú tu ponúkané a sú podstatne lacnejšie - zodpovedá skôr ľahkým elastickým páskam, ktoré sa niekedy používajú na jednorazové chirurgické masky. Za dodanú kvalitu je článok príliš drahý!
Hodnotenie z 13. mája 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Gumové pásky. .. Žiadna gumička !
Táto "gumička" je veľmi tenká. Nezodpovedá fotografiám a nie je 1,2 -2,5 cm! Keď nie je napnutá, má 1 mm a keď je natiahnutá, tak maximálne 0,8 mm. Dodáva sa navinutý na malom kúsku kartónu a nie je odmeraný podľa zakúpeného množstva. Pozor! Klamanie spotrebiteľa!
Hodnotenie z 22. apríla 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odoslanie nesprávnej položky
Zaslaný výrobok nemá nič spoločné s obrázkom a popisom a zodpovedá očakávaniam. Išlo o klamanie spotrebiteľa.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

1 x tesnenie, gumený krúžok, čierne, mäkké
2,29 €
Predajca: ichzapfe
2 290,00 €/1kg

10 x tesnenie, gumený krúžok, čierne, mäkké
11,83 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,48 €
Predajca: ichzapfe
948,00 €/1kg

Dlhé gumičky do vlasov, gumičky do vlasov na dredy, pružné gumičky do vlasov na dredy, pružné gumičky do vlasov na špirálu, dlhé pružné gumičky do vlasov, gumičky do vlasov na dredy
15,99 €
Predajca: Zanjo24
499,69 €/1kg

Gumené pásky ORION 200 kusov
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
60,08 €/1kg

Svietiace gumičky,Svietiace gumičky,Svietiace gumičky do vlasov,Svietiace gumičky do vlasov,Svietiace gumičky do vlasov,Svietiace gumičky do vlasov
15,99 €
Predajca: Zanjo24
213,20 €/1kg

10 m gumená šnúra gumička elastická čiapka gumené gumičky šnúrka na remeslá okrúhla šnúra okrúhla gumená gumová šnúrka ideálna na masky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,99 €
Predajca: Amazinggirl

30 g (90 - 100 kusov) Gumové krúžky Gumové pásky Gumy pre domácnosť Gumy pre domácnosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,09 €
Predajca: Sieben-Sachen
36,33 €/1kg

Gumová páska, sada 2 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,99 €
Predajca: Sieben-Sachen

Centrum gumičky 50 kusov gumové krúžky pre domácnosť gumičky gumičky
16,37 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Läufer 50999 RONDELLA gumičky vo vrecku 10 g rôzne
33,45 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,23 €/1kg

Gumki recepturki czerwone 100 g D.RECT
2,99 €
Predajca: MATFEL
29,90 €/1kg

Vymeniteľné silikónové tesnenia na plechovky so svorkou, 6-bal
3,78 €
Predajca: Modadeti
105,00 €/1kg