4,9



Na základe 31 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2% od 2 ks




4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(7)Počet hodnotení: 7




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(18)Počet hodnotení: 18




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(34)Počet hodnotení: 34




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

Ďalšie informácie o reklame
KROSNO Avant-Garde Vysoké Poháre na Vodu, Sada 6, 550 ml21,11 €
Doprava zdarma
Predajca: krosno_glass

Ďalšie informácie o reklame
Stelton Pilastro - Pohár na pitie 24 cl, 6 kusov31,24 €
Predajca: lotharjohn

Ďalšie informácie o reklame
Relaxdays 10042274, 1 kusov32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Ďalšie informácie o reklame
Hendi 596982, Nerezová oceľ, 1 kusov17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pasabahce Nova sada 3 pohárov na pitie, poháre na vodu
11,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

La Rochere Stolový riad 9102
42,41 €
Predajca: NeuertsShop

PAŞABAHÇE Elysia Gold Pohár na whisky, objem: 0,35 litra, výška: 98 mm, priemer: 84 mm, 4x
27,99 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Nova 420154 Sada 6 pohárov na pitie Su Bardagi pohár na vodu
17,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Súprava pohárov na vodu 6 kusov 52052 Sklo 6 osôb Súprava pohárov na pitie v umývačke riadu Kuchynský hrnček Transparentný 205 ml
7,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Timeless Golden Touch Long Drink Glasses 4 ks
24,98 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Timeless Gold 96818 Sada pohárov Tumbler 2x pohár na whisky 1x miska na desiatu
14,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Sada 6 pohárov na džús Stölzle Lausitz Weinland
22,52 €
Predajca: NeuertsShop

Pasabahce 3-dielne poháre na vodu Iconic Grey Poháre na vodu Iconic Hi-Ball Glass 365 cc
10,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Nadčasová sada 2 pohárov s rukoväťou Sklenené poháre na kávu Sklenené poháre na čaj Sklenené poháre na kávu Krištáľové sklo Optika Transparent 250ml
10,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Nova sada 6 pohárov na pitie, poháre na vodu 310 ml
21,66 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,16 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Pasabahce 42542 - Longdrink/sklenený pohár Penguen 275 ml, sada 6 veľkých pohárov longdrink na pitie poháre na džús sklenené poháre na vodu
14,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Spiegelau Hrnček 445/15 LifeStyle 4450175
27,38 €
Predajca: NeuertsShop

Karaca 8693357595026, Priehľadná, 2 kusov
12,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Karaca 8693357603141, Priehľadná, 4 kusov
20,98 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Karaca 8693357598188, Priehľadná, 4 kusov
24,98 €
Predajca: IM-Trading_GmbH
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Farba:
- Priehľadná
- Množstvo v balení:
- 2 kusov
Pasabahce Írska sada 2 pohárov na kávu s rukoväťou, čaj, latte macchiato, kávu, punč, varené víno, horúcu čokoládu
Sada 2 pohárov od značky Pasabahce je skvelým doplnkom do každej kuchyne. Poháre sú vyrobené z kvalitného krištáľového skla a majú elegantný tvar.
Dajú sa umývať v umývačke riadu a môžu sa používať v mikrovlnnej rúre. Sú jedinečným darčekom na kolaudáciu pre niekoho, kto chce svoj nový domov naplniť špeciálnymi prvkami, darčekom k narodeninám alebo svadobným darom.
Podrobnosti: Vhodné na použitie v kuchyni:
-
Objem: 230 ml - Výška: približne 1,5 m. Obsah: poháre Pasabahce Irish - Objem: 230 ml - Výška: približne 1,5 m.
14,5 cm - Priemer: 7,5 cm - Materiál: sklo - Značka: Pasabahce - Materiál: 100 % sklo - Typ výrobku: Pasabahce Irish set of 2 - Poháre sú tvrdené, a preto mimoriadne odolné - Vhodné aj na použitie v gastronómii
Rozsah dodávky:
- 2 x poháre Pasabahce Irish
- Súprava dvoch pohárov s podstavcom a rukoväťou na čaj, kávu alebo varené víno.
- Ideálne na podávanie latte, cappuccina, vareného vína, horúceho čaju alebo horúcej čokolády.
- Výrobok je vyrobený z kvalitného skla.
- Možno umývať v umývačke riadu.
Materiál: sklo
Šírka: 10,5 cm
Výška: 14,5 cm
Priemer: 7,5 cm
Objem: 250 ml
Hmotnosť: 0,736 kg
Dominantná farba: transparentná
Sada 2 pohárov na latte - Sada 2 elegantných pohárov na nožičkách s rukoväťou na podávanie kávy, čaju alebo iných nápojov. Poháre majú rozmery 10 x 7 x 14,5 cm a objem 230 ml.
Vyrobené z hrubého skla - Vyrobené z hrubého skla najvyššej kvality, ktoré je dokonale priehľadné.
Pohodlná rukoväť - Poháre majú ergonomickú rukoväť, ktorá pevne sedí v ruke a zabezpečí pohodlné používanie.
Všestranné použitie - Poháre na nožičkách sú ideálne nielen na podávanie latte alebo írskej kávy, ale aj na cappuccino, čaj, horúcu čokoládu, varené víno alebo vrstvené dezerty. Ideálne na každodenné použitie, ako aj na špeciálne oslavy.
Možno umývať v umývačke riadu a v mikrovlnnej rúre - Poháre možno umývať v umývačke riadu na jednoduché každodenné používanie a starostlivosť. Nápoje v nich môžeme ohrievať aj v mikrovlnnej rúre.
Súprava pohárov na 2 nožičkách s držadlom na servírovanie kávy, čaju a iných nápojov. Ich mimoriadne všestranné využitie zabezpečí ich časté používanie. Ľahko sa čistia a pohodlne používajú. Vďaka jednoduchému a klasickému tvaru vyzerajú na stole krásne. Dobre sa hodia k ostatnému stolovému riadu. súlade s európskymi normami.
Pohár na grog / pohár na írsku kávu, každý 230 ml, sada 2 kusov, (DxŠxV): 7,9 x 19x 15 cm, v kartónovom ráme / darčekovej škatuľke
Technické údaje:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Farba | transparentný |
| Zmes materiálov | Sklo |
| Dĺžka | 7.9 cm |
| Šírka | 19 cm |
| Výška | 15 cm |
| Hmotnosť | 767 g |
| Kapacita | 230 ml |
| Rozsah dodávky | 2 kusy |
| Vhodné do umývačky riadu | áno |
| Vhodné na indukciu | nie |
| Vhodné do rúry | nie |
- Pasabahce
- Írska káva
- Šálka na kávu/hrnček na ruku
- zo skla
- 2 kusy
- Číslo položky: 55141
Elegantný a klasický pohár na írsku kávu na každú príležitosť. Doprajte sebe a svojim hosťom lahodnú írsku kávu v originálnych pohároch na írsku kávu. Tento ikonický kávový nápoj je obľúbený v Nemecku a dá sa pripraviť na rôzne spôsoby. Všetky však majú jedno spoločné: musia sa podávať v správnom pohári a okrem klasickej prípravy írskej kávy je tento pohár veľmi obľúbený aj na varené víno v čase Vianoc. 4 cl Tullamore D.E.W. Whiskey 10 cl silnej čerstvo uvarenej kávy 2 lyžičky jemne našľahanej smotany 2 lyžičky hnedého cukru Príprava: Ohrejte pohár na írsku kávu tak, že ho naplníte horúcou vodou a vodu opäť vylejete. do pohára nalejte whiskey. pridajte cukor a pohár takmer úplne naplňte kávou. Miešajte, kým sa cukor nerozpustí, a opatrne do pohára nalejte studenú, jemne našľahanú smotanu. Môžete to urobiť cez chrbát lyžičky tak, aby plávala na povrchu. ak chcete, použite strúhadlo a ozdobte trochu orechov. nezabudnite na írsku kávovú lyžičkuInformácie:Materiál: SodalimeVeľkosť: 23 cl
Grogglas/Irish Coffeeglas 230ml 2er Set
Pasabahce Grog glass/Irish coffee glass 230ml, číry (balenie 2 ks)
- Výška
- 15.4 cm
- Priemer
- 7.5 cm
- Kapacita
- 230 ml
- Materiál
- Sklo
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- Karaca
- Rozsah dodávky
- 2 x írske poháre Pasabahce
- Počet kusov
- 500
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- EAN kód
- 8693357074552
- Číslo od výrobcu
- 55141-1092281
- Výška
- 15.4 cm
- Priemer
- 7.5 cm
- Kapacita
- 230 ml
- Materiál
- Sklo
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- Karaca
- Rozsah dodávky
- 2 x írske poháre Pasabahce
- Počet kusov
- 500
- Hmotnosť
- 0.3 kg
- EAN kód
- 8693357074552
- Číslo od výrobcu
- 55141-1092281
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Mechanická Váha 130 Kg Mesko Ms 8160 Biela
10,89 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,90 €
Predajca: Velizo

Originálne diaľkové ovládanie televízora Panasonic N2QAYB000829
16,37 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Solárne a batériovo napájaná vonkajšia svetelná reťaz s 20 svietidlami na záhradné terasy a balkóny, dĺžka 5 metrov, vodotesnosť podľa normy IP44
19,50 €
Predajca: bulltail

Nachtmann Noblesse, priehľadné sklo, 12 kusov, okrúhly tvar, číre, objem 245 ml
41,62 €
-82%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,18 €
Predajca: Megasam24PL

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
34,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Spálne, Čierna, Chlapec / dievča, E14
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

TRESKO® 4200 W plynový ohrievač červený vrátane regulátora tlaku plynu plynová hadica + kryt | plynový ohrievač plynový ohrievač keramický s 3 úrovňami | infračervený plynový ohrievač sálavý ohrievač pre plynové fľaše na bután alebo propán do 15 kg
91,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: DWD-Company

4 výškovo nastaviteľné nožičky pre práčku
21,60 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

5M rozprávkové svetlá Vonkajšie solárne žiarovky LED rozprávkové svetlá, vnútorné vonkajšie vianočné osvetlenie Vonkajšia záhradná balkónová párty dekorácia, teplá biela
18,06 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Luxusný slnečník s LED osvetlením Svetelný slnečník 350 cm Záhradný slnečník Pavilón - antracit
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Poháre na írsku kávu s rukoväťou Poháre na kávu Poháre na čaj Poháre na cappuccino
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

PLATINUX Poháre na Latte Macchiato s rukoväťou zo skla Sada (6 kusov) 270 ml (max. 350 ml) Poháre na čaj Poháre na kávu
94,95 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sendez 6 pohárov na latte macchiato 300 ml s rukoväťou a 6 lyžičiek z nehrdzavejúcej ocele Poháre na kávu Poháre na čaj
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

6 pohárov na latte macchiato 280 ml s rukoväťou Poháre na kávu Poháre na čaj
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

6x poháre na čaj Pasabahce Istanbul s rukoväťou Poháre na kávu Cappucino 160 ml
14,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

SONGMICS Sedacia stolička, 37 l, skladacia truhlica, úložný box, svetlosivá
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Pasabahce 5831700, Štvorec, 300 °C, Sklo, Turecko, 2 kusov
16,26 €
Predajca: EDAXO_cz

Leonardo Stolový riad Solo, L042555
14,10 €
Predajca: Arthome
![Obrázok produktu pre [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
8,54 €
Predajca: TR8

Pasabahce 55871 Istanbul Teegläser mit Henkel Cappucino Kaffee Trinkgläser 175ml 6er-Set
14,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

KADAX poháre na latte macchiato "Balze", sada 6 pohárov na kávu, 260 ml
16,34 €
Predajca: KADAX

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

Skleničky na biele víno Leonardo Puccini 560 ml - 6 kusov
30,00 €
Predajca: koestner-shop-de
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásne šálky
Počet kusov 500Kapacita 0,23 l
Niektoré zo šálok stoja vedľa môjho kávovaru ako dekorácia. Vyzerajú skvele
Hodnotenie z 18. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi krásne okuliare
Počet kusov 500Kapacita 0,23 l
Poháre sú veľmi pekné na použitie ako poháre na varené víno. Tiež najlepšie podmienky zo všetkých predajcov, ktorých som navštívil.
Hodnotenie z 7. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce okuliare
Počet kusov 1000Kapacita 0,45 l
Poháre sú skvelé na podávanie koktailov. Veľmi krásne a čisto dokončené. Skvelý produkt.
Hodnotenie z 3. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Počet kusov 500Kapacita 0,23 l
Veľmi dobrá kvalita a veľmi rýchle dodanie - veľmi rád to urobím znova.
Hodnotenie z 18. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Okuliare4
Počet kusov 500Kapacita 0,23 l
Okuliare boli podľa popisu a veľmi rýchle dodanie
Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Počet kusov 500Kapacita 0,23 l
Veľmi dobré, perfektné
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Atraktívne a lacné
Počet kusov 500Kapacita 0,23 l
Všetko v poriadku
Hodnotenie z 11. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko perfektné
Počet kusov 500Kapacita 0,23 l
...rýchle dodanie, robustné okuliare.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Excellent Houseware | Poháre na pitie sada 12 ks - 220 / 270 ml - Hrubé sklo - Vhodné do umývačky
21,99 €
Predajca: Vilde

Vilde | Sada Pohárov Na Pitie - 400 ml - 6 Ks - Priehľadné - Rýhované Sklo - Vhodné Do Umývačky



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(35)Počet hodnotení: 35
18,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vilde | Sada Pohárov Na Pitie - 250 ml - 6 Ks - Priehľadné - Rýhované Sklo - Vhodné Do Umývačky



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(35)Počet hodnotení: 35
14,99 €
Predajca: SuperMerchant

KROSNO Avant-Garde Vysoké Poháre na Vodu, Sada 6, 550 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
21,11 €
Predajca: krosno_glass

Ichendorf - sada 6 pohárov na vodu Animal Farm - dizajn Alessandra Baldereschi



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
70,02 €
Predajca: YESEATIS

UISEBRT sada 6 sklenených fliaš na pitie s objemom 1000 ml s viečkom z nehrdzavejúcej ocele - odolné proti vytečeniu, vhodné do umývačky riadu, na teplé a studené nápoje, vodu, džús, smoothie



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
46,99 €
Predajca: BojiaHome

Sada 6 pohárov DECO, modrej farby
64,90 €
Predajca: YESEATIS

Sada 48 pohárov, 300 ml, pre gastronomiu, sada pohárov pre domácnosť, poháre vhodné do umývačky riadu, koktejlové poháre, číre



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
91,90 €
Predajca: Relaxdays

ICHENDORF MILANO Ovocie a kvety Sada 6 rôznych pohárov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
72,36 €
Predajca: YESEATIS

Poháre na pitie s viečkom a slamkou sada 4 darčekových pohárov 530 ml - ALINK Plus Size
72,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Ichendorf - Súprava 6 pohárov Aqua Marine Garden - dizajn Alessandra Baldereschi
78,30 €
Predajca: YESEATIS

Stelton Pilastro - Pohár na pitie 24 cl, 6 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,24 €
Predajca: lotharjohn

Sada 6 pohárov Ichendorf Milano, model New, kolekcia Marine Garden, objem 35 cl, vyrobené z borosilikátového skla, ručne vyrobené
72,99 €
Predajca: YESEATIS

Poháre na pitie s viečkom a slamkou 500 ml, sada 4 pohárov na ľadovú kávu
69,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Vilde | Súprava pohárov na pitie - 12 kusov - Rýhované sklo - 400 ml - Poháre na vodu - Poháre na džús



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(35)Počet hodnotení: 35
26,99 €
Predajca: Vilde

Ichendorf - Sada 6 pohárov na vodu Desert Plants - dizajn Alessandra Baldereschi



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
70,02 €
Predajca: YESEATIS

Ichendorf - Sada 6 pohárov na vodu Coral Reef - dizajn Alessandra Baldereschi



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
67,50 €
Predajca: YESEATIS

Sada 18 pohárov, 300 ml, pre gastronomiu, sada pohárov pre domácnosť, poháre vhodné do umývačky riadu, koktejlové poháre, číre



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,95 €
Predajca: Relaxdays

KROSNO Infinity Poháre na Vodu, Sada 6, 490 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,16 €
Predajca: krosno_glass

KROSNO X-Line Vysoké Poháre na Vodu, Sada 6, 360 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
22,46 €
Predajca: krosno_glass