4,7



Na základe 33 hodnotení
febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
35,35 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,82 €-43%
37 752,38 € / 1kg
plus 9,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Osviežovače vzduchu a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 619,93 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Glade Electric Oil NF Romantic361,50 €/1l
7,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Air Wick Active Anti Tabac osviežovač vzduchu Orange Cedar 375 ml 3-pack13,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Febreze osviežovač textilu Lenor Aprilfrisch 500ml - textilný sprej (1 balenie)10,04 €/1l
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution, Lenor Aprilfrisch
615,00 €/1l
12,30 €
Predajca: M_plus_L

febreze 8006540233467 febreze náplň do fľaše 3Volution, Golden Orchid
668,50 €/1l
13,37 €
Predajca: M_plus_L

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8001090842312 febreze Duftstecker Alpen Apfelstrudel fruchtig 20,0 ml, 1 Set
615,00 €/1l
12,30 €
Predajca: M_plus_L

febreze 8001090735386 Osviežovač vzduchu do kúpeľa "Vanilka" 7,5 ml
530,00 €/1l
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8006540465585 Osviežovač vzduchu do kúpeľa "Spring Awakening" 7,5 ml
628,00 €/1l
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Febreze Osviežovač textílií Amethyst 500ml
10,04 €/1l
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Febreze, 3Volution Skladacie Zariadenie + Náplasť Vanilka a Magnólie 20 ml
612,00 €/1l
12,24 €
Predajca: M_plus_L

Air Wick Freshmatic Max vonný sprej štartovacia sada Summer Pleasure 250 ml
46,56 €/1l
11,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pajoma sada vôní do izby Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dreveným nástavcom 100ml
159,00 €/1l
17,90 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Febreze Osviežovač vzduchu Lenor Amethyst Blossom Dream 185ml - izbová vôňa (1 balenie)
40,90 €/1l
12,27 €
Predajca: M_plus_L

AIRWICK 3161408 AIRWICK Duftöl-Set Fühl dich wohl blumig
1 221,50 €/1l
25,06 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,43 €
Predajca: MANADA

Febreze textilný osviežovač Lenor Aprilfrisch
17,96 €/1l
8,98 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vonná zátka Febreze odstraňuje zápach a strieda 3 doplnkové vône pre dlhotrvajúcu sviežosť
- Vydrží až 90 dní (pri 12 hodinách používania denne pri nízkej intenzite)
- Technológia inteligentného čipu: vonná zátka Febreze 3Volution s automatickým systémom sviežej vône, 3 striedajúce sa vône odstraňujú pachy
- Inšpirované sviežosťou čistej bielej bavlny
- 3Volution každých 45 minút strieda doplnkové vône pre výraznú sviežosť
- Nastaviteľná intenzita vône
- Vonné zátky Febreze pre vašu domácnosť dostupné v širokej škále vysokokvalitných vôní
Vonná zástrčka Febreze 3Volution Pure Freshness s automatickým systémom sviežej vône nepretržite odstraňuje pachy zo vzduchu a strieda 3 doplnkové vône pre dlhotrvajúcu sviežosť až na 90 dní* Zažite príjemnú intenzitu vône Pure Freshness s automatickým systémom sviežej vône, ktorá sa šíri a napĺňa miestnosť vôňou. Vôňa "Pure Freshness" je inšpirovaná sviežosťou čistej bielej bavlny.
Nechajte sa uniesť pocitom pokoja, keď táto jemná vôňa naplní miestnosť. Pri iných difuzéroch vôní si nos rýchlo zvykne na rovnakú vôňu a stane sa "pachovo slepým", takže vôňu po čase prestane vnímať.
Difuzér vône Febreze 3Volution tento problém rieši, pretože každých 45 minút automaticky prepína medzi 3 doplňujúcimi sa vysokokvalitnými vôňami, čím vytvára nepretržitý zážitok sviežosti. Používajte vonnú zástrčku Febreze 3Volution len s náplňami Febreze 3Volution, aby ste svojmu domovu dodali sviežu vôňu, ktorú budete vnímať deň čo deň, týždeň čo týždeň. Nastaviteľná vonná zátka umožňuje nastaviť intenzitu vône podľa vašich predstáv a vytvoriť tak sviežu atmosféru, ktorú si môžete vychutnávať 90 dní*. Vyskúšajte sviežosť a vyskúšajte aj ďalšie výrobky Febreze s jedinečnou technológiou odstraňovania zápachu, napr. osviežovač textílií Febreze a osviežovač vzduchu a auta. *na 12 hodín používania denne pri nízkej intenzite
Zloženie
Linalool, pentametylheptenón, hydroxycitronellal, limonén, citral, alfa-izometylionón, geraniol, tetrahydrolinalool, 2,4-dimetyl-3-cyklohexén karboxaldehyd, linalyl acetát, citronellol, alfa-izometylionón, Cyklámenové aldehydy, dimetylheptenal, nerol, citronellal, dihydro pentametylindanón, dimetylcyklohexenyl 3-butenylketón, delta-damaskón, lauraldehydy, heliotropíny, 3-(p-kumenyl)propionaldehydy, 7,7,8,9,9-pentametyl-6,6a,7,8,9.9a-hexahydro-5H-cyklopenta(h)chinazolín, alylcyklohexylpropionát, izoeugenol, (1-metyl-2-(5-metylhex-4-en-2-yl)cyklopropyl)metanol, metylcyklopentadekenón, 4,7-metano-1H-indén-5-acetaldehyd, oktahydro-, metylundekanal, eugenol, metoxyhydratropaldehydy.
Upozornenia
Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ NA KOŽU: Umyte veľkým množstvom vody. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak sa necítite dobre, zavolajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lekára.
Elektrický osviežovač vzduchu s náplňou Ambi Pur Febreze 3Volution, vôňa bavlny, 4x20 ml
Elektrický osviežovač vzduchu Ambi Pur Febreze 3Volution, ktorý nepretržite odstraňuje zápach a automaticky strieda 3 doplnkové vône. Vďaka inteligentnej digitálnej technológii zaisťuje dlhotrvajúcu sviežosť inšpirovanú čistotou bielej bavlnenej bielizne.
Vlastnosti: - Vzduchový filter, ktorý sa postará o čistotu vzduchu, je vhodný na čistenie vzduchu, a to aj v prípade, že je potrebné, aby bol vzduch čistý:
- Eliminuje pachy namiesto ich maskovania
- Každých 45 minút strieda 3 doplnkové vône
- Vydrží až 90 dní pri 12 hodinách denne na nízkej intenzite
- Digitálne riadené rozloženie vône pre rovnomernú sviežosť
- Inšpirované čistou a jemnou vôňou bavlny
- Nastaviteľná intenzita vône
- Široká škála vôní pre každú domácnosť
Zloženie:
- Obsahuje vonné zložky a parfumové kompozície
Osviežovač vzduchu vydrží až 90 dní pri používaní 12 hodín denne.
Odstraňuje nepríjemné pachy namiesto ich maskovania. Pure Freshness bol inšpirovaný sviežosťou bielej bavlny.
každých 45 minút sa menia 3 vône.
- Objem
- 0.02 l
- Výrobca
- Febreze
- Hmotnosť
- 0.525 g
- EAN kód
- 8001090946942
- Číslo od výrobcu
- 80771630
- Druh vône
- kvetinový, svieži
- Objem
- 0.02 l
- Výrobca
- Febreze
- Hmotnosť
- 0.525 g
- EAN kód
- 8001090946942
- Číslo od výrobcu
- 80771630
- Druh vône
- kvetinový, svieži
Varovanie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
89 600,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: M_plus_L

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution, Lenor Aprilfrisch
615,00 €/1l
12,30 €
Predajca: M_plus_L

febreze 8006540233467 febreze náplň do fľaše 3Volution, Golden Orchid
668,50 €/1l
13,37 €
Predajca: M_plus_L

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
23,30 €
Predajca: somnia24

Febreze 3Volution náplňová fľaša Lenor Aprilfrisch XL Pack, 4x 20 ml
210,63 €/1l
16,85 €
Predajca: Di-Life

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Febreze, 3Volution Skladacie Zariadenie + Náplasť Vanilka a Magnólie 20 ml
612,00 €/1l
12,24 €
Predajca: M_plus_L

Febreze 3 Volution Nachfüllflakon Lenor Aprilfrisch 20ml
3 627,50 €/1l
72,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiffer 5413149750470
246,60 €/1m²
14,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
19,93 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Febreze textilný osviežovač Lenor Aprilfrisch
17,96 €/1l
8,98 €
Predajca: M_plus_L

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

febreze 8006540465585 Osviežovač vzduchu do kúpeľa "Spring Awakening" 7,5 ml
628,00 €/1l
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bočná markíza Dubaj 25412, moderné súkromie pre záhrady a terasy, 300 x 180 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vankúš z mikrovlákna - Vankúš pre všetky polohy na spanie 80x80
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
76,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Držiak mobilného telefónu na bicykel, vodotesný držiak smartfónu s dotykovou obrazovkou, 360? Otočný, výškovo nastaviteľný pre iPhone Samsung Galaxy Huawei do 6,7 palca,
34,65 €
Predajca: odsellingaaa

Externé CD/DVD mechanika cez USB 2.0, prenosná, tenká, tichý chod, zapisovacia jednotka (RW), prehrávač, kompatibilná s notebookmi, počítačmi, systémom Windows – Retoo
19,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Bestron XL sendvičovač, sendvičovač s nepriľnavým povrchom na 2 sendviče, vrátane cool-touch rukoväte s uzamykacím klipom, 900 W, farba: meď
78,50 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,37 €
Predajca: TR8

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Febreze Osviežovač vzduchu Lenor Amethyst Blossom Dream 185ml - izbová vôňa (1 balenie)
40,90 €/1l
12,27 €
Predajca: M_plus_L
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
1 zástrčka na 70 metrov štvorcových obytnej plochy
Objem 0,02 l
Veľmi svieža vôňa, ktorá sa pre mňa stala príliš silnou a zapínala som ju len každé 3 až 4 dni na nízkom nastavení Ale pre mňa žiadny dôvod na sťažovanie, naopak, čím dlhšie mám tento nádherný zážitok z vône
Hodnotenie z 1. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 0,02 l
Dostatočná pre celý obytný priestor, vyžaruje veľa vône
Hodnotenie z 27. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemne vonia
Objem 0,08 l
Krásna vôňa, ktorú mám v zásobe na celý rok : )
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,02 l
Ako bolo opísané
Hodnotenie z 14. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Febreze
Objem 0,02 l
Top
Hodnotenie z 7. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Objem 0,02 l
Cena je skvelá, rovnako ako výrobok
Hodnotenie z 20. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Febreze
Objem 0,02 l
Pekný článok, skvelá vôňa. Ale vôňa nevydrží 90 dní. Bola prázdna už po 3 týždňoch na najnižšom nastavení
Hodnotenie z 20. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chcel som len, aby vyzeral inak.
Objem 0,02 l
Ale zástrčka je štandardná, nie tá na obrázku. Mohol som si ju kúpiť v obchode. 2 hviezdičky, pretože to jednoducho funguje.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

6x náplň Air Wick Freshmatic Mulled Wine 250 ml | Vôňa vareného vína s prídavkom pomarančovej kôry a korenistou vôňou klinčekov a škorice



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1l

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové drevo a zmyselná vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
29,99 €
Predajca: CSVK
19,99 €/1kg

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250 ml | Vôňa s tropickou vôňou, ktorá vás zaujme



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,99 €
Predajca: CSVK
19,33 €/1kg

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osviežujúca svieža, sladká a kvetinová vôňa - pripomína sladké čerešne a pomaranče



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1kg

6x náplň do osviežovača vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osviežujúca náplň s vôňou ľalie, bielej ruže, jazmínu a nádychom ľalie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1kg

Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
29,90 €
Predajca: CSVK
19,93 €/1l

Automatický rozprašovač vône, časovo riadené vnímanie svetla, nástenný dávkovač vône pre domácnosť, kúpeľňu, toaletu, kanceláriu



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,99 €
Predajca: Zanjo24
69,37 €/1kg

Osviežovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnólia a čerešňový kvet do automatov 3 x 250 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,99 €
Predajca: CSVK

Sillar 4x vrecúška s vôňou levandule do skrine 30 g – prírodná ochrana proti moliam, vrecúška s vôňou levandule



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,99 €
Predajca: CSVK
133,84 €/1kg

4-Balenie Most Wanted Man Vip Mix – Premium Vonné Osviežovače Do Auta
14,49 €
Predajca: LittleFarm
1 932,00 €/1l

Svietiaci Zmiešavací Infúzia So Vôňou Perełiek, 350g
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
12 475,00 €/1kg

M.Brown Rebarbora a ruža Aroma Reeds
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
323,20 €/1l

RITUÁLY | RITUÁL JING | Osviežovač vzduchu
52,52 €
Predajca: PerfumTraders
105,04 €/1l

Swirl Perełki zapachowe Lawenda, 350 g (PRODUKT Z NIEMIEC)
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
12 475,00 €/1kg

Náplň do osviežovača vzduchu do auta, dlhotrvajúce čistenie, difúzor parfumu do auta pre rad 5 G30 G31 2016 až 2023 typ 2
24,99 €
Predajca: Zanjo24
342,33 €/1kg

Osviežovač vzduchu VINFER kvetinový 5 litrov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
6,22 €/1l

Arbre Magique Parfumér do auta, svieža a jemná vôňa, vydrží až 7 týždňov, vyrobené v Taliansku, 6 balení, ovocný koktail
15,99 €
Predajca: LIEMI_EU
266,50 €/1kg

Sada Air Wick Freshmatic White Flowers 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

Náplň do osviežovača vzduchu 250 ml, 12 vôní, izbová vôňa, neutralizátor zápachu v spreji



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,91 €
Predajca: SuperMerchant
59,64 €/1l

Lattafa osviežovač vzduchu v spreji 450 ml - Khamrah



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,00 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,89 €
Predajca: DUBAISTORE
44,20 €/1l