5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Horúca lepiaca pištoľ PARKSIDE® PHP 500 E3116,71 €/1kg
99,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
EasyFlow Glue Gun HOTO QWRJQ002 (USB-C, 3000mAh)129,52 €/1kg
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Shelter

Ďalšie informácie o reklame
Steinel 106319104 Steinel Gluematic 3002 Klebepistole173,47 €/1kg
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
STEINEL Gluematic 5000, Tavná lepiaca pištoľ, Modrá, 22 g/min, 180 s, 1,1 cm, 210 °C727,19 €/1kg
82,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Pattex - Pattex Hobby lepiaca pištoľ | Fúkať v 1 kuse
208,05 €/1kg
69,28 €
Predajca: Kleinkantoor

Pattex Hot Pistole
53,55 €/1kg
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Štartovacia sada pištole Pattex 9H PMHHP HOT
60,44 €/1kg
24,66 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bosch PKP 3,6 LI, Čierna, Zelená, 7 mm, 0,25 min, Batérie, Lithium-ion (Li-ion), 1,5 Ah
321,18 €/1kg
81,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Einhell TC-GG 30, Čierna, Červená, Keramický, Koža, Kov, Plast, 1,1 cm, AC, 220 - 240 V, 50 Hz
106,15 €/1kg
21,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BRÜDER MANNESMANN M49200 Pištoľ na horúce lepidlo BRÜDER MANNESMANN, v plastovom kufríku
23,43 €/1kg
16,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pištoľ na horúce lepidlo zelená bezdrôtová 12W - s nabíjacou stanicou
113,19 €/1kg
37,92 €
Predajca: M_plus_L

Bosch PKP 18 E, Tavná lepiaca pištoľ, Zelená, 20 g/min, AC, 100 – 240, 350 g
125,71 €/1kg
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Akumulátorová lepiaca pištoľ Powerplus + 6 lepiacich tyčiniek + vymeniteľné trysky v kufríku
22,73 €/1kg
29,09 €
Predajca: PENTA

Stanley DualMelt, Tavná lepiaca pištoľ, Čierna, Žltá, 7 mm, 15 W, 30 mm, 120 mm
94,95 €/1kg
18,04 €
Predajca: Dragtek-com

Rapid 40303076, Tavná lepiaca pištoľ, Čierna, CE, 240 s, 1,2 cm, 150 °C
41,65 €/1kg
38,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lepiaca pištoľ 200 W VA0381 VAYOX
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lepiaca pištoľ - 11 mm
49,72 €/1kg
8,95 €
Predajca: JOGISEsvietidla

Goobay 77825, Tavná lepiaca pištoľ, Čierna, 7 mm, 160 °C, 20 W, 110 - 240 V
185,59 €/1kg
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tavná pištoľ 65 W Ø 11 mm
61,56 €/1kg
13,79 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Lepiaca pištoľ Steinel Mobilglue 5011
167,00 €/1kg
82,83 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pattex Hot Supermatic, pištoľ na horúce lepidlo s 2 tyčinkami, závesný skladací box
- Horúca lepiaca pištoľ s mechanickým posuvom na rýchle nanášanie lepidla a prácu bez únavyS
- elektronickou reguláciou teplotyIdeálna
- na remeselné práce alebo drobné upevňovanie lepidielŠiroká
- rukoväť na bezpečný a protišmykový stojanRýchle
- , všestranné a
- čistéNanášanie lepidla za horúcaLepiace tyčinky
- s extrémne vysokou
- priehľadnosťouPlastové puzdro
- odolné proti nárazom
- Lepí takmer všetky materiály okrem mäkkého PVC, PE a EPS na EPS
Všeobecné
Typ výrobku
Pištoľ na horúce lepidlo
Farba výrobku
Čierna farba
Materiál puzdra
Plast
Teplota (max.)
206 °C
Zdroj energie
AC
Príkon (min.)
16 W
Vstupný výkon (max.)
65 W
Pištoľ na tavné lepidlo HOT SUPERMATIC
vysoká schopnosť tavenia
- s elektronickou reguláciou teploty
- s mechanickým podávaním
- tepelne izolovaná silikónová tryska na presné dávkovanie
- Gumový poťah na bezpečné vedenie kartuše
- široký stojan na bezpečné a protišmykové postavenie
- Držiak podávania kartuše na tesné uchytenie kartuše - aj krátke kartuše držia už po 3 mm vloženia
- nevhodné pre mäkké PVC, polyetylén a polystyrén na polystyréne
- v závesnom skladacom boxe
zástrčka
- Rozmery: (Š) 171 x (V) 290 x (H) 43 mm
Príklady použitia:
- ideálne pre domácich majstrov, remeselníkov, opravy a upevňovanie, napr. uvoľnené kobercové dlaždice, bordúry
- na kreatívny dizajn a zdobenie, napr. rámy na obrazy, drevené hračky
Pištoľ na horúce lepidloPattex
- vrátane 2 kaziet s tavným lepidlom Pattex Mechanický posuv pre rýchle nanášanie lepidla a prácu bez únavy Držiak posuvu kaziet pre tesné uloženie kaziet - aj krátke kazety držia už po 3 mm vloženia Široký stojan pre bezpečný a protišmykový podstavec
- Nízka spotreba energie, veľmi vysoký tavný výkon
- Pištoľ na horúce lepidlo s mechanickým posuvom
- Lepiace tyčinky s novým zložením: výrazne vyššia priehľadnosť
- Tavné lepidlo za tepla s mechanickým podávaním
- Veľmi vysoká schopnosť tavenia
- Rovnomerné lepenie za tepla
- Rýchle, všestranné a čisté
- Materiál / oblasti použitia: Rámy na obrazy, bordúry, voľné kobercové dlaždice, drevené hračky
- Mechanický posuv na rýchle a plynulé lepenie za tepla
- Držiak posuvu kazety na tesné uchytenie kazety
Ďalšie technické vlastnosti:
- Hmotnosť: 0,33 kg
- Sieťové napätie: 110-240 / 50 V/Hz
- Menovitý príkon: 45 W
Pattex ® Gun Supermatic
- Popis produktu Veľmi vysoká tavná kapacita. Elektronická regulácia teploty pomocou modernej PTC technológie ohrevu. Nízka spotreba energie. - Presná aplikácia Tepelne izolovaná silikónová tryska na presné dávkovanie. - Používateľsky prívetivé ovládanie Gumový poťah pre bezpečné vedenie kartuše. Široká rukoväť pre bezpečné a protišmykové státie. Mechanický posuv pre rýchle nanášanie lepidla a prácu bez únavy. - S držiakom na podávanie kaziet Zaručené tesné uchytenie kazety, aj krátke kazety držia už po 3 mm vloženia.
Lepenie a upevňovanie s horúcou lepiacou pištoľou PattexHorúca lepiaca pištoľ Pattex je ideálna na remeselné práce, zdobenie, upevňovanie a opravy.Jednoduché a rýchle použitieNastal čas na nové dekorácie vo vašej kancelárii alebo potrebujete vykonať malú opravu? Vďaka horúcej lepiacej pištoli to nie je problém. Vložte jednu z dodaných lepiacich tyčiniek do horúcej lepiacej pištole a nechajte zariadenie zahrievať približne 7-10 minút. Vďaka držiaku na podávanie kaziet sú kazety pevne usadené už po 3 mm vloženia. To znamená, že aj malé kazety sú pevne usadené.ako to fungujeUistite sa, že povrch je suchý, čistý a bez mastnoty. Keď chcete začať lepiť, opatrným stlačením spúšte posuňte horúce lepiace tyčinky Pattex v zariadení dopredu. Mechanický posuv zaručuje rýchlu prácu bez únavy. Lepidlo dosahuje vysokú pevnosť hneď po zatvrdnutí lepiacich tyčiniek, preto je dôležité spájať lepené povrchy, kým je lepidlo ešte mäkké. Môžete spracovávať širokú škálu materiálov, ako je drevo, papier, kartón, kov, koža, textil, korok, sklo a plast.presné dávkovanie s vysokou tavnou kapacitouPresné dávkovanie je dôležité najmä pri menších prácach. Vďaka tepelne izolovanej silikónovej dýze to pri práci s horúcou lepiacou pištoľou funguje s presnosťou. Pištoľ na horúce lepidlo je vybavená modernou technológiou PTC ohrevu, čo znamená, že teplota je riadená elektronicky - samozrejme, s nízkou spotrebou energie. Gumový poťah zaisťuje bezpečné vedenie kartuše a keď pištoľ na horúce lepidlo odložíte, má vďaka širokému stojanu bezpečný a protišmykový podstavec. Ohromí vás veľmi vysoký tavný výkon a súčasťou dodávky sú 2 horúce lepiace tyčinky.
Pištoľ na horúce lepidlo Pattex Hotmelt Supermatic, lepiaca pištoľ s 2 tyčinkami horúceho lepidla, mechanický posuv, elektronická regulácia teploty, použitie výrobku: Čas spracovania: 2 minúty, max., pracovná teplota: 200 °C, potrebný čas predhriatia: 7-10 minút, farba puzdra: čierna, obsah: sada 1x lepiaca pištoľ a 2x lepiace tyčinky
Pattex PXP06. Typ výrobku: Pištoľ na horúce lepidlo, Farba výrobku: Čierna, Materiál puzdra: Plast. Teplota (max.): 206 °C. Zdroj napájania: AC, Príkon (min.): 16 W, Príkon (max.): 65 W
Pištoľ na horúce lepidlo Pattex HOTMELT Supermatic s mechanickým posuvom na rýchle nanášanie lepidla a prácu bez únavy. Ideálna na remeselné práce alebo drobné lepené upevnenia, keď je potrebné veci urobiť rýchlo. Elektronická regulácia teploty s modernou PTC technológiou ohrevu Nízka spotreba energie Veľmi vysoká tavná kapacita Tepelne izolovaná silikónová tryska na presné dávkovanie Gumová vrstva na bezpečné vedenie kartuše Široký stojan na bezpečné a protišmykové postavenie Mechanický posuv na rýchle nanášanie lepidla a prácu bez únavy Držiak posuvu kartuše na pevné uloženie kartuše už po 3 mm zasunutia Aj krátke kartuše držia Určenie: Pattex HOTMELT Supermatic je vhodný najmä vtedy, keď sa okrem výhod lepenia za tepla vyžaduje aj práca bez únavy a rýchle nanášanie lepidla. Spracovanie: Sieťové napätie: 110 240 V Príkon: Pokojová fáza: 16 W / Fáza ohrevu: 200 W Teplota tavenia: cca 206 °C Čas ohrevu: 7 10 min Priemer kartuše: 11 mm Rozsah dodávky: 1 ks
mechanický posuv na rýchle a nepretržité lepenie za tepla - Držiak na podávanie kaziet na tesné uchytenie kaziet
Pištoľ na horúce lepidlo Pattex Supermatic pre lepiacu tyčinku Ø 11 mm rukoväť Jednotka: 1 kus
Supermatická lepiaca kapacita 4,5 g/min 7-10 min 11 mm
Pištoľ Pattex® Supermatic - Súprava pozostávajúca z 1 pištole na tavné lepidlo a 2 tyčiniek - Nízka spotreba energie vďaka elektronickej regulácii teploty s technológiou PTC ohrevu - Veľmi vysoká tavná kapacita - Rýchle nanášanie lepidla vďaka tepelne izolovanej silikónovej tryske a mechanickému posuvu - Presné dávkovanie tavného lepidla - Na čisté, rovnomerné a rýchle lepenie v domácnosti a dielni Výrobca: Henkel AG & Co. KGaA, Henkel-Teroson-Str.57, 69123 Heidelberg, DE, +4962217040, [email protected]
- Rozmery
- 287 mm x170 mm x45 mm
- Model
- für 11 mm Sticks
- Výrobca
- Pattex
- Hmotnosť
- 0.48 kg
- EAN kód
- 4015000087162
- Číslo od výrobcu
- 9H PXP06
- Rozmery
- 287 mm x170 mm x45 mm
- Model
- für 11 mm Sticks
- Výrobca
- Pattex
- Hmotnosť
- 0.48 kg
- EAN kód
- 4015000087162
- Číslo od výrobcu
- 9H PXP06
Hodí sa k tomu

Pattex HOT STICKS kazeta s tavným lepidlom, okrúhla, 500 g, transparentná
43,80 €/1kg
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

TRIXIE Posteľ pre morča - 29x24 cm
7,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BGS 3245 Pneumatický rázový uťahovák, 12,5 (1/2), 678 Nm
163,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Metabo Hauswasserwerk HWW 3500/25 Inox, Färdermenge 3500 l/h, Ü berlastschutz
9,75 €/1l
233,89 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Pneumatiky NEXEN 235/60 R17 102H NFERA PRIMUS
102,94 €
Doprava zdarma
Predajca: SklepOpon_com
Trieda palivovej úspornosti produktu je B.

Einhell TC-GG 30, Čierna, Červená, Keramický, Koža, Kov, Plast, 1,1 cm, AC, 220 - 240 V, 50 Hz
106,15 €/1kg
21,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Štartovacia sada pištole Pattex 9H PMHHP HOT
60,44 €/1kg
24,66 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Pattex - Pattex Hobby lepiaca pištoľ | Fúkať v 1 kuse
208,05 €/1kg
69,28 €
Predajca: Kleinkantoor

Maxxis Minion DHF, 27.5", MTB, Tubeless Ready pneumatika (pripravená na bezdušové použitie), Vystužený plášť (pevný), Zjazd z kopca, Off-road, Čierna
65,47 €
Predajca: Mandarin

Pattex Hot Pistole
53,55 €/1kg
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Caramba Kontaktný sprej silný proti poruchám vznietenia spôsobeným vlhkosťou 250ml
75,60 €/1l
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
456,78 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Resto Kitchenware 96122, Zapekacia miska na casserole, Obdĺžnikový, Keramický, Ružová, -30 - 230 °C, 2,9 L
54,81 €
Predajca: Warehouse

Pneumatiky MICHELIN 215/40 R18 89Y PILOT SPORT 4 PS4 (DT1) XL
186,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Tirello_cz
Trieda palivovej úspornosti produktu je D.

Zástrčka so spínačom, čierna
21,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lepiace tyčinky 11 mm pre horúcu lepiacu pištoľ 12 ks - 12 kusov
49,35 €/1kg
6,12 €
Predajca: VISO

Hama Elba, Múr, Quartzové hodiny, Kolo, Čierna, Biela, Plast, Sklo
12,24 €
Predajca: VISO

Pneumatiky BRIDGESTONE 185/65 R15 92V WEATHER CONTROL A005 EVO XL
84,04 €
Doprava zdarma
Predajca: SklepOpon_com
Trieda palivovej úspornosti produktu je C.

Drôtené kefy, súprava 3 ks
20,23 €
Predajca: T3S_Shop

Proxxon 23946
28,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rösle Nože Knifex, RO15041
79,95 €
Predajca: NeuertsShop

Poháre Leonardo Longdrink Daily 330 ml - 6 kusov
29,25 €
Predajca: Ambiente-3000

WOLF-Garten® 3826050 WOLF-Garten® Turbo-Nachsaat LR 250 Rasensamen 5,0 kg
15,85 €/1kg
79,23 €
Predajca: somnia24

LED RGB panel Salobrena-C 2700K Schwarz
205,65 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Arboremedia

Sud na vodu 4rain Arondo 250 l antracitový vr. veka a výpustného ventilu
975,02 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

GARDENA 18323-20 GARDENA Gartenbrause Comfort
14,90 €
Predajca: Lohmeier

animonda 4017721836913, Dospelý, Kuracie mäso, ryža, 50 g
54,17 €/1kg
48,75 €
Predajca: e-zooo_com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. júna 2015 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

EasyFlow Glue Gun HOTO QWRJQ002 (USB-C, 3000mAh)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
56,99 €
Predajca: Shelter
129,52 €/1kg

Lepiaca pištoľ NEO TOOLS 8 mm, 30 W, napájanie 230 V, 50 Hz, vymeniteľná kovová koncovka, výkon 22 g/min, certifikát CE, Rheinland, kovový hrot bez kvapkania na presné nanášanie lepidla
16,90 €
Predajca: FIXERO
768,18 €/1kg

Lepiaca pištoľ NEO TOOLS 11 mm, 100 W, napájanie 230 V, 50 Hz, vymeniteľná kovová koncovka, výkon 22 g/min, certifikát CE, Rheinland, kovový hrot bez kvapkania na presné nanášanie lepidla
20,00 €
Predajca: FIXERO
133,33 €/1kg

Steinel 106319104 Steinel Gluematic 3002 Klebepistole



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: SuperMerchant
173,47 €/1kg

Horúca lepiaca pištoľ PARKSIDE® PHP 500 E3



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
99,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
116,71 €/1kg

Bezdrôtová, akumulátorová pištoľ na horúce lepidlo s 20 lepiacimi tyčinkami – BONDPRO
22,99 €
Predajca: Mormark

Tepelné lepidlo 5 Second Fix. Tekutý plast Second Fix. Horúce UV lepidlo.
16,99 €
Predajca: RESTEQ
169,90 €/1kg

Delphi Tools tavná lepiaca pištoľ 100 W – sada so 60 tyčinkami 7 mm, zohriatie za 3–5 min



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
Predajca: iLogic

XTool tavná lepiaca pištoľ 60 W – zohriatie za 3–5 min, 20 tyčiniek 7 mm, kovový stojan



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
12,99 €
Predajca: iLogic

Pištoľ na kartuše WORKPRO silikónový postrekovač pomer 18:1 / 9:1 360° otočný rám
61,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
68,88 €/1kg

Yato YT-82854, Tavná lepiaca pištoľ, Čierna, Červená, 25 g/min, 25 s, 1,1 cm, 200 °C
68,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pištoľ na horúce lepidlo Lepiaca pištoľ + 2 lepiace tyčinky
15,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Vilde
68,69 €/1kg

Bezdrôtová, nabíjateľná pištoľ na horúce lepidlo s tryskou proti popáleniu, vrátane 30 lepiacich tyčiniek - ideálna pre remeslá, kanceláriu a školu



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,99 €
Predajca: Zanjo24
78,92 €/1kg

10 W akumulátorová lepiaca pištoľ, nabíjanie cez USB, 2200 mAh, elektrická lepiaca pištoľ s otvorom odolným proti popáleniu pre 7 mm lepiacu tyčinku



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: Zanjo24
105,00 €/1kg

Lepiaca pištoľ 78W 11mm HT2C108 HOGERT ergonomický dávkovací spínač
14,78 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: LIBRES-POLSKA
13,99 €/1kg

Rayher 3336400 Rayher Heißklebepistole schwarz
20,40 €
Predajca: dekoraciedobytu
68,00 €/1kg

Mini lepiaca pištoľ, bezdrôtová, v tvare pera, s dobíjateľnou lítiovou batériou 2200 mAh cez USB
32,99 €
Predajca: Zanjo24
127,87 €/1kg

Profesionálna, nastaviteľná horúca lepiaca pištoľ s elektrickou reguláciou teploty - nástroj na opravu štepov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Zanjo24
83,54 €/1kg

Pištoľ na horúce lepidlo 100 W s vypínačom + 10x lepidlo pre pištoľ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,80 €
Predajca: ROSFIX
54,00 €/1kg

Akumulátorová tavná lepiaca pištoľ s dobíjateľnou lítiovou batériou | Prenosný nástroj na tavné lepidlo s priemerom 7 mm pre domácich majstrov, remeselníkov a rýchle opravy
37,99 €
Predajca: Zanjo24
203,16 €/1kg