5,0



Na základe 2 hodnotení
Hmotnosť:
- 2500 gZobraziť dostupné možnosti
Objem:
5 l- 0.5 lZobraziť dostupné možnosti
- 5 l
Prací prostriedok na vlnu, 5 Liter tekutý s lanolínom, na hodváb a jemné prádlo
70,07 €
14,01 € / 1l
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Tekuté pracie prostriedky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Ďalšie informácie o reklame
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Ďalšie informácie o reklame
Persil Deep Clean Color prací gél 3,9 l15,42 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: BestGlobalBrand

Ďalšie informácie o reklame
Perwoll Color Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l2,95 €/1l
11,70 €
Predajca: BestGlobalBrand

Jemný prací prostriedok 5l, vegánsky a certifikovaný, na jemnú bielizeň
8,02 €/1l
40,09 €
Predajca: Ka_SHOP

Lanolín na vlnu, 250 ml, Pranie vlny, Ošetrenie vlny, Prírodný lanolín
27,52 €/1l
6,88 €
Predajca: Ka_SHOP

Prací prostriedok na vlnu a hodváb, tekutý prací prostriedok na vlnu, 1 Liter
7,74 €/1l
7,74 €
Predajca: taleoo

Prací prostriedok na vlnu, tekutý prací prostriedok na jemnú bielizeň, 750ml
5,99 €/1l
4,49 €
Predajca: taleoo

Prací prostriedok na vlnu 500 ml, prací gél na jemné prádlo, prací prostriedok bez vône
9,42 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo

Prací prostriedok na vlnu a hodváb Perwoll Renew Delicates 3,96L
11,62 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,28 €
Predajca: UniMarket

Šetrný gél na pranie jemných tkanín, Waschkonig, objem 3,305 l
2,75 €/1l
9,09 €
Predajca: vikpap

Sofin Płyn do prania tkanin kolorowych 1,5L
5,25 €/1l
7,88 €
Predajca: Katomix

Jemný softlan na jar - 1 litrovná aviváž
9 640,00 €/1kg
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

TEKUTINY NA PRANIE NA VLNU A HODVÁBNE LÁTKY (KONCENTRÁT) ECO 750 ml (50 PRANÍ) - ALMAWIN
5,04 €
Predajca: taleoo

Tekutý prací prostriedok 20l, prací prostriedok na bielizeň
3,75 €/1kg
88,45 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,00 €
Predajca: taleoo

Coccolino, Płyn do prania Sensitive, 1720 ml
6,41 €/1l
11,02 €
Predajca: LAVONIO

Perwoll, Renew, Płyn do prania czarnego, 52 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
18 526,67 €/1kg
32,49 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,79 €
Predajca: AllYouNeed

Yumos Intensive Therapy Colour Prací prostriedok 2,52 l
2,83 €/1kg
7,37 €
Predajca: UniMarket

Sonett, Sensitívny Prací Prostriedok, 120 ml
8,58 €/1l
1,03 €
Predajca: taleoo

Perwoll Black Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l
37,14 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,04 €
Predajca: BestGlobalBrand
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tekutý prací prostriedok na vlnu a hodváb 5 l s lanolínom je perfektným riešením pre všetky jemné a prírodné tkaniny. Vďaka šetrnému zloženiu produkty účinne odstraňuje nečistoty bez poškodenia vlákien. Lanolín preniká do vlákien a obnovuje ich prirodzenú pružnosť a hebkosť. Šetrné čistenie: Jemne ošetruje vlnené, hodvábne a jemné odevy. Ochrana farieb: Zabraňuje vyblednutiu a zachováva sýte odtiene. Univerzálne použitie: Vhodné aj na kožušiny a ovčiu vlnu. Ekonomické balenie: 5 l vydrží na desiatky praní. Jednoduché dávkovanie: Tekutá forma zabezpečí rovnomerné rozptýlenie v pralke. Použitie je jednoduché: pridajte 1–2 viečka prostriedku do priehradky práčky alebo rozpustite v teplej vode pri ručnom praní. Udržujte teplotu do 30 °C, sušte voľne rozložené. Skladujte v suchu a chlade mimo dosahu detí. Zvoľte spoľahlivé a riešenie starostlivosti o jemné odevy. Objednajte si tekutý prací prostriedok s lanolínom ešte dnes a doprajte vašim obľúbeným kúskom tú najlepšiu ochranu a hebkosť.
- Objem
- 5 l
- Výrobca
- Ulrich
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4035315403068
- Číslo od výrobcu
- IZS-30150
- Objem
- 5 l
- Výrobca
- Ulrich
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4035315403068
- Číslo od výrobcu
- IZS-30150
Varovanie
Nie je potrebný žiadny údaj
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Výstražné upozornenia
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Jemný prací prostriedok 5l, vegánsky a certifikovaný, na jemnú bielizeň
8,02 €/1l
40,09 €
Predajca: Ka_SHOP

Prací prostriedok na detské oblečenie, 500 ml tekutý, prací prostriedok na vlnu a hodváb, prací prostriedok na kožušiny
19,22 €/1l
9,61 €
Predajca: Ka_SHOP

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Lanolín na vlnu, 250 ml, Pranie vlny, Ošetrenie vlny, Prírodný lanolín
27,52 €/1l
6,88 €
Predajca: Ka_SHOP

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
8,31 €/1l
41,57 €
Predajca: Zeitburg

Impregnácia na vlnu 250 ml, ochrana vlny, ošetrovanie
31,84 €/1l
7,96 €
Predajca: Ka_SHOP

Jemný prací prostriedok 1 liter, prací prostriedok na jemnú bielizeň, vegánsky prací prostriedok
9,86 €/1l
9,86 €
Predajca: Ka_SHOP

SOMMERWIND aviváž 38 praní | 1l DE
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Persil 2452542, 1 kusov, Plastová fľaša
21,53 €/1l
62,92 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,82 €
Predajca: AllYouNeed

Perwoll Color Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l
2,95 €/1l
11,70 €
Predajca: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color prací gél 3,9 l
15,42 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: BestGlobalBrand

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,00 €/1l
26,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sodasan 778170
5,97 €/1l
8,95 €
Predajca: artbook-service

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

grillas® zapaľovač 10 kg krbový zapaľovač drevená vlna zapaľovač na grilovanie zapaľovač na drevo
3,97 €/1kg
49,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,70 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Leifheit Záhradný Otočný Sušiak Na Bielizeň Linoprotect 400 82100
8 981,68 €/1m²
299,09 €
Predajca: Landema

ANSMANN priemyselná alkalická batéria Baby C / LR14 / 1,5 V (sada 10 ks)
31,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kopírovací papier HP Home & Office A4 80GR White 3 Pack od 500vel
9,09 €/1kg
22,47 €
Doprava zdarma
Predajca: druck-de

Brandson Oblúkový zapaľovač, tyčový zapaľovač, elektrický zapaľovač, USB dobíjací zapaľovač, zapaľovač sviečok s LED indikátorom stavu batérie, do kuchyne, na sviečky, plynové sporáky, grily
137,59 €/1kg
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
14,99 €/1m
14,99 €
Predajca: OrigineProd

Klarstein - mini mraznička, 33 l, voľne stojaca, forma na kocky ľadu a škrabka
154,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Klarstein

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
23,30 €
Predajca: somnia24

VELKEA H300 Čierna sušička bielizne 183 x 99 96 cm
21,26 €/1m
38,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Samsung Galaxy A55 A556 5G 128 GB / 8 GB - Smartfón - úžasná námornícka farba
443,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Originálna nabíjačka Apple iPhone 12 20 W
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Viacúčelový zapaľovač EZ REACH 20 ks BIC
931,86 €/1kg
65,23 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

TP-Link TL-MR3020, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmové (2,4 ghz), Ethernet / LAN pripojenie, 3G, Strieborná, Biela, Stolový smerovač
29,22 €
Predajca: Warehouse

SkinStar prací prostriedok na koberce pre kone bez parfumácie + impregnácia 2,5 litra
14,98 €/1l
74,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH

Ajax univerzálny čistiaci prostriedok s vôňou Citrofrisch s turbo silou 5000 ml
4,05 €/1l
20,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Hodnotenie z 12. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,5 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Downy | voňavé listy do sušičky - 50 kusov - s vôňou levandule a vanilky - voňavé listy - antistatické - zmäkčujúce



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,99 €
Predajca: Lemonbite
46,63 €/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + próbka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,49 €
Predajca: Lemonbite

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(36)Počet hodnotení: 36
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand
1,67 €/1l

Dr. Beckmann - Cestovný Prací Gél na Ručné Pranie - Travel Wash - 100ml
4,79 €
Predajca: Lemonbite
47,90 €/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(23)Počet hodnotení: 23
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Persil Farebný gél, 100 WG (4,5 l)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,81 €
Predajca: BestGlobalBrand

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodného Kameňa pre Práčky - 250ml
3,49 €
Predajca: Lemonbite
13,96 €/1l

Persil 2452542, 1 kusov, Plastová fľaša
62,92 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,82 €
Predajca: AllYouNeed
21,53 €/1l

Perwoll Black Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,99 €
Predajca: BestGlobalBrand
3,03 €/1l

Dr. Beckmann | Parfém na pranie ruží - 250 ml - Vysoko koncentrovaný - Pre dlhotrvajúcu vôňu - Aj do sušičiek



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: Lemonbite

SkinStar prací prostriedok na koberce pre kone bez parfumácie + impregnácia 2,5 litra
74,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH
14,98 €/1l

SkinStar Outdoor & functional clothing detergent 5L Textile Wash double pack
59,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH
11,98 €/1l

SkinStar prací prostriedok na koberce pre kone 5L bez parfumácie
59,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH
11,98 €/1l

Persil Deep Clean Color prací gél 3,9 l



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
15,42 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: BestGlobalBrand

Passion Gold - Koncentrát na pranie farebných tkanín, 1 liter
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9 081,82 €/1kg

Perwoll Black Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,14 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,04 €
Predajca: BestGlobalBrand

Tekutina na pranie farieb Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,86 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,02 €
Predajca: BestGlobalBrand

Perwoll Color Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,70 €
Predajca: BestGlobalBrand
2,95 €/1l

SkinStar prací prostriedok na páperie 2,5 l špeciálne pracie prostriedky na páperie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH
13,96 €/1l

Persil Deep Clean prací gél na biele a farebné prádlo 2,47 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,09 €
Predajca: BestGlobalBrand
2,87 €/1l