5,0



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Weinrichs Backdeko horké čokoládové kvapky couverture 1500g25,79 €/1kg
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.098,80 €/1kg
9,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Reber Constanze Mozart horká čokoláda a nugátové guľôčky 240g53,50 €/1kg
12,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!215,70 €/1kg
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
32,38 €/1kg
16,19 €
Predajca: CoffeeFriend

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,00 €/1kg
15,50 €
Predajca: CoffeeFriend

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
28,40 €/1kg
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
41,20 €/1kg
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
63,25 €/1kg
44,75 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Jahody v mliečnej čokoláde, 50g | LANDGARTEN
43,80 €/1kg
2,19 €
Predajca: taleoo

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg
35,60 €/1kg
36,85 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Raffaello čokoládová tyčinka s kokosom a mandľovým krémom 90g
30,67 €/1kg
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kvalitní belgická čokoláda 2,5kg 30% Gold caramel
38,38 €/1kg
95,95 €
Predajca: Pantry_Intl

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg
40,15 €/1kg
40,15 €
Predajca: Pantry_Intl

Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g
40,46 €/1kg
101,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goufrais Gugelhupf darčekové balenie 250g kakaových cukroviniek 100% kakaový prášok čokoláda
56,63 €/1kg
16,99 €
Predajca: mk-tronic

Barry Callebaut Čokoláda 80 power tmavá 2,5kg
36,30 €/1kg
90,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wawi couverture horká čokoláda 200g
37,55 €/1kg
7,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biela čokoláda s kakaovými lupienkami 100g
30,20 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová šošovica Piasten
12,53 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Odborne vytvorený a zložený z rôznych ingrediencií, ako je karamelizovaný cukor a karamelizované mlieko, Gold má intenzívna, ale rozvinutá chuť karamelovejé čokoládyé s bohatýmiý tó tónmi karamelu, má sladu, smotany a vzrušujúcouš š š piatou soľou. Zlatá má jedinečná, teplá karamelová a svetlo jantárová farba so zlatistým odtieňom, ktorá na vašom pulte vytvorí rozmanitosť a vzrušenie. Intenzívneá, ale dobre rozvinutéá karamelovéá čokoládovéá s bohatýmiá tó tónmi karamelu, má sladu, smotany aá šují špäťá soli. Tekutosť.
Zloženie:
kakaové maslo, cukor, sušené plnotučné mlieko, laktóza, sušená srvátka, sušená srvátkaodstredené mlieko, karamelizovaný cukor (2 %), emulgátor sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, soľ. Obsah kakaovej sušiny min. 30,4 %.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Kakaové maslo, cukor, sušené plnotučné mlieko, laktóza, sušená srvátka (mlieko), sušené odstredené mlieko, karamelizovaný cukor (2 %), emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, soľ; Kakaové horizonty min. 30,4 % obsahu kakaa
- Výživové údaje
- Cukor, voda, prírodná aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová
- Hmotnosť
- 500 g
- Rozmery
- 0xxmm
- Potravinársky podnik
- galler
- Obchodný názov
- Callebaut GOLD couverture 400 g
- Výrobca
- Barry Callebaut
- Označenie množstva
- Gram
- Číslo od výrobcu
- CallGoldCho400g
- EAN kód
- 5410522645828
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste.
- Zloženie
- Kakaové maslo, cukor, sušené plnotučné mlieko, laktóza, sušená srvátka (mlieko), sušené odstredené mlieko, karamelizovaný cukor (2 %), emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, soľ; Kakaové horizonty min. 30,4 % obsahu kakaa
- Výživové údaje
- Cukor, voda, prírodná aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová
- Hmotnosť
- 500 g
- Rozmery
- 0xxmm
- Potravinársky podnik
- galler
- Obchodný názov
- Callebaut GOLD couverture 400 g
- Výrobca
- Barry Callebaut
- Označenie množstva
- Gram
- Číslo od výrobcu
- CallGoldCho400g
- EAN kód
- 5410522645828
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre 400g
32,38 €/1kg
16,19 €
Predajca: CoffeeFriend

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,00 €/1kg
15,50 €
Predajca: CoffeeFriend

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
28,40 €/1kg
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela
41,20 €/1kg
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
63,25 €/1kg
44,75 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 400g
97,40 €/1kg
48,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany

Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Funcakes Deco Melts - zelené 250g
179,40 €/1kg
44,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop

PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
25,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
9,88 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Katomix

Weinrichs Biele kvapky - Couverture - 1500g
23,21 €/1kg
34,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Woltu SKS28cm-MA, 100 kg
186,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Städter 330078, Taviaci kotlík, 1,5 L, Strieborná, Biela, 60 °C, 230 mm, 260 mm
103,71 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

12ks ruské trysky na potrubie +1 profesionálne vrecko na potrubie 20cm dekorácia torty 27ks sada
15,58 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: StarCommerce

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Teplomer na potraviny Teplomer na potraviny Teplomer na pečenie
9,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Adler AD 3039, 24 wafle/waflí, Biela, Bakelit, 1600 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
34,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tefal J5547002, Obdĺžnikový, Hliník, Čierna
38,13 €
Predajca: Dragtek-com

RUF 216859007 RUF Traubenzucker 400,0 g
18,08 €/1kg
9,04 €
Predajca: somnia24

Pistáciový krém 45%, 190g - 2 balenia
34,21 €/1l
13,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop

FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
170,80 €/1kg
42,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

2x iPhone 12 / iPhone 12 Pro Nepriestrelné sklo AVANA Ochranná fólia na displej Ochranné sklo 9H Nepriestrelná fólia číra
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop

Saracino Modellierpaste Rot 250 g
176,00 €/1kg
44,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Meggle Creme Decor Patisserie Univerzálna alternatíva krému 1000ml
4,73 €/1l
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mc Power Flair Schalter und Steckdosen-Set
53,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Leifheit Clean Twist Disc Mop, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen nafukovací matrac 152x203x46 cm - 203 cm
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Callebaut Gold
Veľmi chutné Callebaut Gold krémová chuť a funguje dobre. Vyskúšal som ju prvýkrát a trochu som sa obával vysokej ceny, ale stálo to za to, kúpim si ju znova a potom vyskúšam aj iné príchute od Callebautu.
Hodnotenie z 14. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné
Hmotnosť 0,5 kg
Veľmi chutná; najlepšia belgická čokoláda. S radosťou znova!
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodné
Hmotnosť 0,5 kg
Lahodný karamelový couverture
Hodnotenie z 10. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá čokoláda
Hmotnosť 0,5 kg
Super kvalita a rýchle dodanie
Hodnotenie z 26. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Hmotnosť 0,5 kg
Veľmi chutné a ľahko ovládateľné
Hodnotenie z 29. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Hmotnosť 0,5 kg
Super kvalita
Hodnotenie z 13. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
123
Super sa dá dobre spracovať
Hodnotenie z 13. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super chutné
Milujem túto čokoládu!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
40,46 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Lindt - LINDOR - Guľôčky MILK 1kg vrecko



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(38)Počet hodnotení: 38
62,45 €
Predajca: AllYouNeed
62,45 €/1kg

Belgická dezertná čokoláda 1kg Brat.pl
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,48 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
58,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,25 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Nappo classic v plechovke Nugát s horkou čokoládou 1320g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
29,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,60 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg

M&M's Peanut 800g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,59 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

XXL prémiová dubajská čokoláda l 200 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
29,99 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,07 €
Predajca: AllYouNeed
110,35 €/1kg

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originálna dubajská umelecká čokoláda l Pistáciová a kadayifová náplň l domáca l PONUKA!



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(116)Počet hodnotení: 116
25,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,57 €
Predajca: AllYouNeed
215,70 €/1kg

Paalaeg čokoláda RED mliečna čokoláda 2x108g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
24,10 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,61 €
Predajca: AllYouNeed
95,42 €/1kg

Milka Bubbly čokoláda 95 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,52 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
175 200,00 €/1kg

Alpia Pistaziencreme 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,30 €/1kg