4,8



Na základe 56 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Canon 0775B082, Lesk, A4, 20 listy15,10 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 listov, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 40 listy41,42 €/1kg
7,58 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
HP Lesklý fotopapier Everyday, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 hárkov, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%40,31 €/1kg
12,90 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
HP Lesklý fotopapier Everyday – 25 listov/A4/210 × 297 mm, Lesk, Inkjet, 21x29.7 cm, Funguje s atramentovými tlačiarňami, optimalizovaný pre originálny atrament HP, Biznis, Enterprise, 15 - 30 °C40,00 €/1kg
10,40 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
45,57 €/1kg
8,34 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
119,26 €/1kg
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kodak PHC-80, 80 listy, Kodak Photo Printer Dock, 108 mm, 70 mm, 202 mm, 534 g
76,65 €/1kg
40,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MediaRange MRINK104, Vysoký-lesk, 220 g/m², Inkjet, Biela, 50 listy, 100 mm
29,86 €/1kg
6,57 €
Predajca: M_plus_L

Xiaomi BHR6757GL photo paper White
90,76 €/1kg
19,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Biela, 50 listy
32,11 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Kodak ZINK Photo Paper, 50 kusov
453,40 €/1kg
45,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Polaroid ZINKPZ2X350, Lesk, 2x3", Viacfarebný, 50 listy, Polaroid Snap, Snap Touch, Zip and Mint Cameras & Printers, 70 mm
601,57 €/1kg
42,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kodak ZINK Photo Paper, 20 kusov, Spojené štáty, 124 mm, 65 mm, 18 mm, 35 g
601,71 €/1kg
21,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

HP Sprocket 2.3" x 3.4" Premium Zink, Lesk, 2.3x3.4", 50 listy, - HP Sprocket Select - HP Sprocket Plus Printer
47,26 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,89 €
Predajca: MUZIKER

Fotografický papier Canon A3 HR101
0,68 €/1kg
6,83 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Fotopapier COLORWAY/ matný 190g/m2, A4/ 50 ks
68,37 €/1kg
12,99 €
Predajca: Warehouse

MediaRange MRINK102, Matte, 200 g/m², Inkjet, A4, Biela, 50 listy
66,65 €/1kg
13,33 €
Predajca: somnia24

Polaroid 2x3'' Premium ZINK Paper, 30 kusov
35,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AgfaPhoto AMC50, 5 kusov
70,36 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

MediaRange MRINK116, Matný, 105 g/m², Inkjet, A4, 21x29.7 cm, Biela
13,30 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Farebné fotografie
S papierom pre tlačiareň Xiaomi Mi Photo Printer môžete s tlačiarňou Xiaomi Photo Printer jednoducho tlačiť všetko, čo chcete – a to kdekoľvek. Špeciálna farebná páska Mijia s vysokou hustotou ponúka široké spektrum farieb, takže vaše fotografie vyzerajú živé a svieže. Celý proces je vďaka technológii sublimačnej tlače bez použitia tekutej atramentu veľmi stabilný a spoľahlivý.
Okrem toho zabezpečuje, že fotografia časom nevybledne, ale zachová si svoje žiarivé farby. Papier pre tlačiareň Xiaomi Mi Photo Printer je samolepiaci, takže môžete fotografie priamo nalepiť do fotoalbumu alebo ich pripevniť na stenu. V balení sú zahrnuté 20 listov fotopapiera s rozmerom 5 x 7,4 cm, teda 3 palce.
- Tlačte svoje fotografie, kde a kedy chcete
- Extrémne farebné a živé fotografie
- Dlhodobá trvanlivosť
Xiaomi TEJ4019GL. Typ povrchovej úpravy: Hmotnosť média: 287 g/m², Technológia tlače: ZINK (Zero ink). Typ balenia: Krabica
Xiaomi Mi Portable Photo Printer Paper 2x3 palce 20ks
Xiaomi Mi Portable Photo Printer Paper 2x3 inch 20ks je ideálnym riešením pre každého, kto chce zachytiť svoje obľúbené okamihy na kvalitných fotografiách. Toto balenie papiera obsahuje 20 listov vo formáte 2x3 palce, ktoré sú ideálne pre prenosnú tlačiareň Xiaomi Mi Portable Photo Printer.
S týmto vysokokvalitným fotopapierom môžete tlačiť svoje spomienky v živých farbách a v kvalite ostrej ako britva. Či už chcete tlačiť momentky na cestách, selfie s priateľmi alebo zábery krajiny, papier do prenosnej fototlačiarne Xiaomi Mi Portable Photo Printer poskytuje pôsobivé výsledky.
Vďaka praktickej veľkosti sú fotografie ideálne na to, aby ste si ich mohli vziať so sebou, zavesiť alebo darovať ako darček. Premeňte svoje digitálne snímky na fyzické spomienky a vytvorte si zbierku personalizovaných fotografií, na ktoré sa budete radi pozerať znova a znova.
Prenosná fototlačiareň Xiaomi Mi Photo Printer Paper 2x3 palce 20 ks sa ľahko používa a v okamihu poskytuje profesionálne výsledky. Tlačte svoje obľúbené fotografie priamo zo smartfónu a zachyťte výnimočné okamihy na večnosť. Doprajte si tento vysokokvalitný fotopapier a oživte svoje fotografie!
Xiaomi Mi | Fotopapier | 50 x 76 mm | 20 listov
Vysoká kvalita tlačePrenosný fotopapier Xiaomi Mi ( 2 x 3 palce ) je ideálnou voľbou pre každého, kto oceňuje vysokú kvalitu tlače.
Vďaka špeciálnej povrchovej úprave a tepelnej technológii poskytuje tento papier ostré a jasné farby a detailné detaily.
Pohodlné používanie
Tento papier je nielen vysoko kvalitný, ale aj veľmi jednoduchý na používanie.
Vďaka jeho veľkosti 2 x 3 palce sa dokonale hodí pre väčšinu prenosných fototlačiarní Xiaomi Mi Portable Photo Printer.
Môžete si ju vziať kamkoľvek so sebou - na dovolenku, rodinné stretnutia alebo pracovné cesty - a môžete si byť istí, že svoje obľúbené fotografie budete môcť okamžite vytlačiť bez toho, aby ste museli hľadať internetovú kaviareň alebo kopírku.
Odolný voči poveternostným vplyvom
Prenosný fotografický papier Xiaomi Mi Portable Photo Paper ( 2 x 3 palce ) je tiež navrhnutý tak, aby bol odolný voči poveternostným vplyvom.
Vďaka špeciálnej povrchovej úprave je odolný voči vode, škvrnám a vyblednutiu farieb.
Môžete si byť istí, že vaše výtlačky budú trvanlivé a odolné voči poškodeniu aj po dlhom čase.
Multifunkčnosť
Tento papier je vhodný nielen na tlač fotografií - môžete ho použiť aj na vytváranie štítkov, nálepiek alebo poznámok.
Vďaka svojej univerzálnej veľkosti je ideálny na rôzne aplikácie doma aj v kancelárii.
Či už potrebujete vytlačiť dôležité dokumenty alebo personalizované darčeky pre svojich blízkych - tento papier splní vaše očakávania v každom ohľade.
- Vlastnosti balenia / batéria s emblémom: Nie
- Vlastnosti balenia / Daň z OEEZ: Nie
- Vlastnosti balenia / Množstvo v balení: 1 ks.
- Vlastnosti balenia / Hrubá hmotnosť: 0,038 kg
- Vlastnosti balenia / Hrubá hĺbka (mm): 102 mm
- Vlastnosti balenia / Hrubá šírka (mm): 60 mm
- Vlastnosti balenia / Hrubá výška (mm): 12 mm
- Vlastnosti balenia / Objem (m3): 0.00007344 m³
- Vlastnosti balenia / Vlastná hmotnosť (kg): 0,008 kg
- Vlastnosti balenia / Papier/lepenka: 8 g
- Vlastnosti balenia / Množstvo palety: 1 ks: 11765 ks.
- Technické údaje / Čistá hmotnosť: 0,03 kg
- Technické údaje / Model: Fotografický papier
- Technické údaje / Veľkosť: 2x3 palce
- Technické údaje / Výrobca: Xiaomi
- Názov výrobku výrobcu: TEJ4019GL
- Skupina výrobkov výrobcu: Mi Portable Photo Printer Paper
- Všeobecný popis / Počet listov na zväzok: 20 fotopapiera
Typ: Fotopapier
Veľkosť: 2x3 palce
Názov produktu výrobcu: TEJ4019GL
Počet listov v balení: 20 fotografických papierov
Skupina produktov výrobcu : Mi Portable Photo Printer Paper
- Drucktechnik de: ZINK (Inklusiv)
- 5x7,6 cm
- 287 g/m²
- Veredelungstyp: Matt
- 20 Blatt
- Biela
Merkmale
Drucktechnik de
ZINK (ohne Tinte)
Papierformat
5x7,6 cm
Farbe des Produkts
Weiß
Endtyp*
Matt
Gewicht of Medien*
287 g/m² (287 g/m²)
Blätter pro Packung
20 kusov
Verpackung
Verpackungsart de
Schachtel
Logistické údaje
Code de System de Harmonisierung (SA)
37032000
- Typ výrobku Fotopapier
- Množstvo 20 listov
Rozmery a hmotnosť
- Veľkosť 50 x 76 mm
Ďalšie vlastnosti
- Farba biela
Buďte kreatívni a bavte sa lepením fotografií na akýkoľvek povrch
Exkluzívne pre Mi
div.datasheets div.datasheet div.datasheet div.productName div.datasheet td div.datasheet td.value div.datasheet table.head td div.datasheet table.head td.image div.datasheet table.head td.name, div. datasheet table.head td.value div.datasheet table.properties div.datasheet table.properties td.name div.datasheet tr.sectionHead div.datasheet tr.sectionHead td div.datasheet tr.alt-1 div.datasheet tr.marketingText td div.datasheet tr.featuresText ul div.datasheet tr.featuresText li div.datasheet tr.marketingText.sectionHead div.datasheet td.name, div.datasheet td.value div.disclaimer div.disclaimer div.disclaimer a div.disclaimer a :hover span.code Papier pre prenosnú fotografickú tlačiareň Xiaomi Mi (2 x 3 palce, 20 listov) Výrobca XIAOMI Číslo dielu výrobcu TEJ4019GL médiá Typ média Fotografický papier Typ väzby Stick Rozmery média Rozmer 50 x 76 mm Technológia tlače zinok Zahrnuté množstvo 20 listov Vrátane príslušenstva 2 x oranžová kalibračná karta Rôzne Farebná kategória Biela Technické údaje poskytuje tretia strana. Za chyby v týchto údajoch nepreberáme žiadnu zodpovednosť.
Fotopapier ZINK je ošetrený polymérovou ochrannou vrstvou odolnou proti vode a roztrhnutiu. Tlač bez atramentu. Samolepiaci dizajn. Jedinečné obrázky, bez čakania.
XIAOMI MI PORTABLE PHOTO PRINTER PAPIER, 2x3" , 20 LISTOV (XIAOMI PAPIER DO TLAČOVNE)
Balenie 20 papierov pre vašu fotografickú tlačiaren Xiaomi vám postačí na celý deň vytvárania vašich úžasných okamihov a zážitkov s priateľmi a rodinou. Vysokokvalitný fotografický papier s 3 palcovou veľkosťou a dvojvrstvou zabezpečuje kvalitnú tlač. S kvalitnou výbavou si takéto vytváranie fotografií jednoducho zamilujete. Poďte a vyskúšajte to!
- Dĺžka
- 11 cm
- Model
- XMBXXZ01HT
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 287 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 100
- Hmotnosť
- 150 g
- EAN kód
- 6934177716485
- Číslo od výrobcu
- 62674843
- Dĺžka
- 11 cm
- Model
- XMBXXZ01HT
- Farba
- Biela
- Gramáž
- 287 g/m²
- Výrobca
- Počet kusov
- 100
- Hmotnosť
- 150 g
- EAN kód
- 6934177716485
- Číslo od výrobcu
- 62674843
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Prenosná tlačiareň fotografií Xiaomi Mi
238,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Xiaomi Mi Portable Photo Printer 2 Gen - tlačiareň samolepiek ZINK bez atramentu
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Mini tlačiareň Foto tlačiareň pre smartfón Bluetooth Okamžitá termálna tlačiareň s 11 termálnymi papiermi Kompatibilné s iOS Android
43,39 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 listov, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 40 listy
41,42 €/1kg
7,58 €
Predajca: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², Inkjet, A4, Biela, 100 listy
119,26 €/1kg
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Makita DUB185Z, Ručné dúchadlo, 192 m³/h, Čierna, Modrá, Elektrický, Batérie, 18 V
73,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AgfaPhoto Realipix Mini P. 2, ZINK (nulový atrament), 2" x 3" (5x7.6 cm), Bluetooth, Biela
120,94 €
Predajca: M_plus_L

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Projektor ULTIMEA 1080P Aktualizovaná verzia s funkciou vyhýbania sa prekážkam, 700 ANSI lúmenov, 15000:1, inteligentné zarovnanie plátna, Apollo-P40
219,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UltimeaGmbH

MediaRange MRINK114, Lesk, 220 g/m², Biela, 50 listy, 130 mm, 180 mm
8,97 €
Predajca: M_plus_L

2x ochranná fólia pre Samsung Galaxy A13 5G číra ochranná fólia displeja dipos
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: dipos

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
30,65 €
Predajca: esol

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
10,94 €
Predajca: MATFEL

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Biela, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
61,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendár, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
45,57 €/1kg
8,34 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Štandardný kopírovací papier A4 75 g (500 listov)
6,13 €
Predajca: eu-bay_de

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

1x 100% zatemňovacie termo závesy Béžové nepriehľadné zatemňovacie závesy s očkami Jednofarebné, 132*160cm
26,17 €/1m
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Jinpoli ANION obruč s masážnymi kolíkmi na brušný tréning 105 cm fitness 0,85 kg
28,96 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Závesná tyč strieborná 115–200 cm, teleskopická, súprava vrátane príslušenstva, 3 držiaky, nerezová oceľ, závesná tyč s koncovkami
8,99 €
Predajca: Bestlivings

Kadernícky salón cape strihanie vlasov cape kaderníctvo cape kaderníctvo cape cape
19,20 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Xiaomi MI Smart Clock - Smart-Display - LCD 4" - kabellos - Wi-Fi, Bluetooth
159,99 €
-60,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super spokojný
Som nadšený, že bol okamžite odoslaný a už niekoľko dní je u nás. Nemali sme viac papiera a boli sme radi, že sme ho rýchlo dostali. Fotopapier je jednoducho skvelý a sme viac ako spokojní. Znova a znova s potešením
Hodnotenie z 18. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top na cestovanie
Na našich dovolenkových výletoch si vediem cestovný denník, takže malé fotografie, ktoré si do neho môžem vložiť, sú tým istým prvkom.
Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie
Rýchle doručenie a presne podľa popisu
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj dobré
Žiadne problémy
Hodnotenie z 2. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, dobrá kvalita, som veľmi spokojný!
Veľmi sa mi páči položka. Som veľmi spokojný!
Hodnotenie z 28. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mini tlačiareň na fotopapier
Super Som nadšený.
Hodnotenie z 21. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré a lacné
Najlacnejšia ponuka v tomto čase
Hodnotenie z 21. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy sa radi vraciame!
Veľmi rýchlo som veľmi spokojný ...ďakujem
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

50x trblietavý papier vo formáte A4: Farebný trblietavý papier s gramážou 250 g/m² - Ideálny na ručné práce a kreatívny dizajn - Fotokartón a papier do tlačiarne
5,99 €
Predajca: tkgruppe

Canon 8657B017, Matte, 210 g/m², A2, Biela, 20 listy
61,86 €
Predajca: TisknuLevneCZ
294,57 €/1kg

Canon 2311B021, 260 g/m², A3
41,34 €
Predajca: TisknuLevneCZ
156,00 €/1kg

Canon 1033A001, Atramentová tlač, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Biela, 200 listy
39,22 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Canon 2768B018, A3+, 10 listy, 330 mm, 480 mm, 300 g
31,59 €
Predajca: TisknuLevneCZ
105,30 €/1kg

Canon 6211B007, Leštený povrch, 260 g/m², Biela, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C
35,94 €
Predajca: TisknuLevneCZ
138,23 €/1kg

Fotoalbum 10x15, 400 vreciek, ľanový zasúvací album fialový
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

30 hárkov termotransferového papiera na tetovanie, 4 vrstvy, na opakované použitie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,92 €
Predajca: odsellingaaa

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 50 listov, Prémium-lesk, 255 g/m², A4, Biela, Brožúra, Kalendár, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,16 €
Predajca: TisknuLevneCZ
50,17 €/1kg

INRUI Retro Brown Textúra Foto pozadie 1,8x2,4m Vinyl Portrét Profesionálne
70,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Kodak 5740-097 fotopapír A6 žlutý lesklý
16,69 €
Predajca: Phonmatic

PD Media Premium fotografický papier A3 lesklý – 230 g/m², 50 listov, inkjetový papier s vysokým leskom (29,7 x 42 cm)
17,98 €
Predajca: PDMedia

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A3+, 250g/m2, 20 list, Atramentová tlač, A3+ (330x483 mm), Prémium-lesk, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,43 €
Predajca: TisknuLevneCZ
129,72 €/1kg

INRUI Retro abstraktná hnedá textúra fotografické pozadie 1,5x2,1m
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Hudobná poznámka Klipsy na papier, Klipsy na papier, Roztomilé klipy na papier, Farebné klipy na papier, Kancelárske klipy na papier, Kovové klipy na papier
15,99 €
Predajca: Zanjo24
399,75 €/1m

Canon 0775B082, Lesk, A4, 20 listy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,10 €
Predajca: TisknuLevneCZ