5,0



Na základe 4 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Sada ergonomických háčikov Prym Chunky (7,0–12,0 mm) – pohodlná sada 5 kusov
82,25 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €-57%
175,00 € / 1kg
plus 10,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Vlna a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pletacie ihlice, sada, nerezová oceľ, 5,0 mm, 15 cm, 5 kusov1 879,60 €/1kg
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
2 motúze hrubej vlnenej priadze, 250 g, žltá, vhodné na pletenie a háčkovanie165,29 €/1kg
80,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Priadza na pletenie, 4-nitá, bavlna, svetlomodrá, 4 x 50 g1 059,80 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Priadza na pletenie, 600 g, 4-nitá, bavlna, ružová, balenie 12 x 50 g1 499,80 €/1kg
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Pletacia priadza
129,02 €/1kg
6,58 €
Predajca: MUZIKER

Priadze SAMET – 100 g, 100 m – Modrá
74,00 €/1kg
7,40 €
Predajca: VISO

Anchor Crafty 5 mm 40 m 00113 Špagát
31,12 €/1kg
7,78 €
Predajca: MUZIKER

SADA 2 ks - Priadza ÁJA - 50 g / 217 m - Zelená
4,66 €
Predajca: VISO

Priadze JUMBO – 100 g, 147 m – Zelená
61,10 €/1kg
6,11 €
Predajca: VISO

Omgoods - Pletená priadza Chunky Wolgaren, 250 g, vhodná na pletenie a háčkovanie
159,80 €/1kg
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SilkyStar

Anchor Crafty 5 mm 40 m 00119 Špagát
37,16 €/1kg
9,29 €
Predajca: MUZIKER

Anchor Freccia 6 – bavlnená priadza na háčkovanie (farba 00092)
85,80 €/1kg
4,29 €
Predajca: marussia

SADA 2 ks - Priadze ÁJA - 50 g, 217 m - Červená
6,17 €
Predajca: VISO

Gombík – sada 3 ks – 50 x 15 mm – khaki
5,71 €
Predajca: VISO

Priadza BAMBUŠKA – 50 g / 205 m – ružová
5,25 €
Predajca: VISO

Vlnená priadza
369,50 €/1kg
42,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Priadza na háčkovanie, 500 g (10 x 50 g), akryl, vhodná na pletenie a háčkovanie
155,98 €/1kg
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Anchor Freccia 6 – bavlnená priadza na háčkovanie (farba 00112)
85,80 €/1kg
4,29 €
Predajca: marussia
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Práca s háčkovaním bez námahy pre veľké projekty: Sada hrubých háčikov Prym Ergonomics
Radi pracujete s hrubou vlnou, priadzami na tričká alebo vytvárate obrovské a útulné prikrývky? Hoci sú rozsiahle projekty nesmierne uspokojivé, nástroje veľkých rozmerov často spôsobujú únavu rúk a zápästí. Sada hrubých háčikov prym.ergonomics je skutočná revolúcia, navrhnutá špeciálne na zmiernenie únavy rúk. Táto sada, zložená z 5 kvalitných háčikov v základných veľkostiach, od 7,0 mm do 12,0 mm, je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí radi pracujú s hrubými priadzami a hľadajú maximálny komfort a rýchlosť.
Tieto háčiky sú vyrobené zo špeciálneho syntetického materiálu s vysokým výkonom a sú navrhnuté tak, aby boli výnimočne ľahké, hladké a príjemné na dotyk. Predĺžená a leštená tyč, v kombinácii s optimalizovanou špičkou, umožňuje aj najhrubším a vláknitým priadzam plynule prechádzať, bez zachytávania alebo lámania. Hlavnou vlastnosťou je ergonomická, protišmyková rukoväť, ktorá sa prirodzene prispôsobí dlani, čím aktívne tlak na kĺby počas dlhých hodín šitia.
Táto ná sada je balená v elegantnej darčekovej krabičke v koordinovaných farbách a predstavuje výnimočný a praktický darček pre vás alebo pre milovníka ručných prác vo vašom živote.
Hlavné vlastnosti a výhody sady:
- 5 veľkostí Jumbo súčasťou: Kompletná sada obsahujúca veľkosti: Ø 7,0 mm, 8,0 mm, 9,0 mm, 10,0 mm a 12,0 mm.
- Pokročilá ergonómia: Tvarované, protišmykové rukoväte pre pohodlné držanie, navrhnuté tak, aby zabraňovali kŕčom v rukách a únave zápästia.
- Ultraľahký polymér: Vyrobené z vysoko technického syntetického materiálu, ktorý je príjemný na dotyk, tichý a výrazne fyzickú námahu.
- Bezchybné vedenie priadze: Optimalizovaný dizajn háčika zaručuje plynulý pohyb priadze pre objemné priadze, koberce a textilné vlákna.
- Okamžitá identifikácia: Farebné rukoväte umožňujú vybrať správnu veľkosť z tašky s kreatívnymi pomôckami v priebehu niekoľkých sekúnd.
Sada háčkov na háčkovanie z vlny Ergonomics 7-12 mm
Urobte niekomu radosť - štýlovo! Táto sada ihlíc pozostáva z 5 vysokokvalitných vlnených háčikov vo veľkostiach 7,0 mm, 8,0 mm, 9,0 mm, 10,0 mm a 12,0 mm. Ihlice sú príjemne teplé a ľahko sa držia. Špeciálny, ľahký plast umožňuje nenáročnú ručnú prácu, ktorá je šetrná ku kĺbom. Ergonomicky tvarovaná rukoväť z protišmykového plastu zabezpečuje háčkovanie bez únavy, zatiaľ čo dlhý hladký driek a optimalizovaný háčik uľahčujú posúvanie očiek. Farba rukoväte zodpovedá veľkosti ihlice - v košíku na háčkovanie tak rýchlo nájdete háčik, ktorý potrebujete. Táto súprava poteší veľkých aj malých fanúšikov háčkovania
Špeciálne vlastnosti
- 5 vlnených háčikov v súprave
- V hrúbkach Ø7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm a 12 mm
- Dlhý, hladký driek ihlice
- Ergonomická rukoväť
vyrobené z protišmykového plastového materiálu
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Prym
- Hmotnosť
- 200 g
- EAN kód
- 4002272184415
- Číslo od výrobcu
- 218441
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Prym
- Hmotnosť
- 200 g
- EAN kód
- 4002272184415
- Číslo od výrobcu
- 218441
Hodí sa k tomu

Súprava háčkov na háčkovanie z vlny Prym
30,30 €
Predajca: marussia

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Blush Špagát
33,80 €/1kg
16,90 €
Predajca: MUZIKER

Toaletné zrkadlo AIORBER v celej dĺžke, stojace zrkadlo, 45*155 cm, montáž na stenu a stojan na podlahu
57,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Ink Blue Špagát
37,78 €/1kg
18,89 €
Predajca: MUZIKER

Doplnky pre diamantové vyšívanie Malatec 19184
2,82 €/1kg
14,11 €
Predajca: SLEVIR

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Charcoal Špagát
35,80 €/1kg
17,90 €
Predajca: MUZIKER

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Nude Špagát
33,80 €/1kg
16,90 €
Predajca: MUZIKER

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
189,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
0,06 €/1m
7,57 €
Predajca: VISO

INF Sada na háčkovanie (33 dielov) s háčikmi, fixkami, krajčírskym metrom
18,29 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

PRYM Ergonomics Plastový háčik 3 mm 16 cm
9,49 €
Predajca: MUZIKER

PRYM Pop 5 Plastový háčik 5 mm-6 mm-7 mm-8 mm-9 mm-10 mm
10,70 €
Predajca: marussia

Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g ľahko udržiavateľná pletacia priadza z extra jemnej merino vlny 160 m farba 749 - vínová/ružová/žltozelená/modrofialová
376,00 €/1kg
18,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

PRYM Ergonomics Plastový háčik 8 mm 17 cm
14,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Háčiky na háčkovanie Sada 22 ks Vyšívanie Pletenie a tkanie Mini háčkovacie ihlice 22 háčkov na háčkovanie pre deti od 8 rokov Farebné ihlice Retoo
12,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

addi® 8902000-000000 addi® Strickmaschine addiExpress Kingsize mehrfarbig
87,94 €/1kg
175,87 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletacia priadza
117,45 €/1kg
5,99 €
Predajca: MUZIKER

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Natural Špagát
33,80 €/1kg
16,90 €
Predajca: MUZIKER

Taška na priadzu, taška na výrobu pletacích ihiel, súprava na háčkovanie a súprava krížikového stehu na uskladnenie, organizér na priadzu pre začiatočníkov a profesionálov, látka Oxford, 15" x 11" x 10"
33,78 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,18 €
Predajca: odsellingaaa

Sada 12 háčikov na háčkovanie.
6,00 €
Predajca: SLEVIR

Alize Velluto, 55 rokov, biela
123,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 40 braun
1 294,00 €/1kg
64,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

PRYM 195177 Kovový háčik 14 cm
8,49 €
Predajca: MUZIKER

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Špagát
35,80 €/1kg
17,90 €
Predajca: MUZIKER

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

50 g detská pletená priadza háčkovaná priadza polyakryl farba 95
112,20 €/1kg
5,61 €
Predajca: VISO

Creative Deco Biela šnúra Macramé | 300 m | 3 mm Hrubá | Bavlnené Lano, 15 Vrstvový špagát, Priadza, Elastická šnúra | Na Umenie a Remeslá, DIY, Pletenie, Balenie Darčekov, Zavesenie na Stenu, Zavesenie Rastlín | Hrubá
0,06 €/1m
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľké háčiky na háčkovanie
Tieto háčiky môžem len odporučiť. Sú ľahké a veľmi pohodlné na držanie
Hodnotenie z 14. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Háčiky na háčkovanie
Veľmi dobre sa drží v ruke, dobrá kvalita
Hodnotenie z 13. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Háčiky na háčkovanie
Super rýchle a cenovo dostupné
Hodnotenie z 25. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá sada háčkov na vlnu Prym Ergonomics 7,0 - 12,0 mm
Milujem háčkovanie s týmito ihlicami
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Yarn Art Baby Bavlna 400 Pletacia priadza



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
62,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
0,38 €/1m

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, 4-vláknová priadza s farebným prechodom na háčkovanie a pletenie 217
14,90 €
Predajca: HobbyYARN
59,60 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Marina | 58)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Terra | 36)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine | 118)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g priadze Bavlna Gold, farba: biela (55), vhodné na háčkovanie a pletenie
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (béžová | 5)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Midi vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (hnedá | 26)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednofarebná, na pletenie, háčkovanie (biela – 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Light Indigo | 418)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Polvo | 382)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Midi, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (svetlosivá melírovaná | 208)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Klasik, priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (odtieň: denim melange | 203)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (878)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie, pletenie (červená – 56)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Superlana Megafil hrubá vlna, jednofarebná, na háčkovanie a pletenie (tmavozelená – 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g bavlnená vlna Bavlna Gold, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (Pine Green | 426)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednofarebná, háčkovanie, pletenie (čierna | 60)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg

Alize 5x 100g Superlana Megafil, hrubá priadza, univerzálna, vhodná na háčkovanie a pletenie (biela - 55)
19,90 €
Predajca: HobbyYARN
39,80 €/1kg