4,8



Na základe 77 hodnotení
Počet kusov:
1- 1
- 5Zobraziť dostupné možnosti
SET 2ks Vodný filter AquaClean Click&Go System PHILIPS Saeco 421946039401 CA6903/10 Kalový a vodný filter pre kávovar
32,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
1h 50m 46s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Vodné filtre do automatických kávovarov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA690321,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Náhradný vodný filter AquaFloow 10 pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER301728,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
AquaFloow Cleani – sada 6 filtrov na vodu, náhrada za filtre Philips & Saeco AquaClean CA6903/00 CA6903/1027,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Súprava AquaFloow – 3x vodný filter + odstraňovač vodného kameňa Philips CA6700 – pre Philips LatteGo Saeco23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips CA6903/10, Vodný filter, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Modrá, Plast, Plast
17,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips CA6903/10, Vodný filter, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Modrá, Plast, Plast
12,80 €
Predajca: velmontask

Vodný filter Wessper kompatibilný s filtrom Philips AquaClean CA6903/10 CA6903/22 CA6903 proti vodnému kameňu, filtračná vložka Aqua Clean pre Saeco a
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Súprava Aquafloow na všestrannú starostlivosť o plnoautomatické kávovary - 2x vodný filter Cleani kompatibilný s Philips Saeco CA6903, 500 ml odvápňovača, 10 čistiacich zásobníkov
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Saeco CA6903/00, Saeco, Čierna, Strieborná, Plast, 5000 šálok, 85 x 40 x 87 mm, 140 g
23,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sada na údržbu pre automatické kávovary Philips Saeco – 6x vodný filter kompatibilný s AquaClean CA6903 + 2x odstraňovač vodného kameňa CA6700 250 ml
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Vodný filter Philips Saeco AquaClean pre kávovar Click&Go-System 421946039401 CA6903/10
49,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

5x vodný filter Krups Claris F088
106,23 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Vodný filter AquaClean, odstraňovač vodného kameňa, pre kávovar PHILIPS Espresso CA6903/10, až 5000 šálok
56,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Discountic

Vodné filtre AquaClean pre kávovary Philips Saeco CA6903/10, CA6903/22, sady filtrov pre automatické kávovary, 4 kusy
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG

Sada pre Saeco Philips AL-Clean 1 ks, Cleaneo 10tab, CA6700/10 CA6903 CA6704 - Náhradný filter Aquaclean - Odvápňovač pre kávovary Philips Saeco
22,43 €
Predajca: Aqualogis
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
SADA 2 vodných filtrov PHILIPS Saeco 421946039401 AquaClean CA6903/10 pre kávovar Click&Go
PHILIPS Calc a vodný filter 421946039401 CA6903/10
Popis tovaru
2x vodný filter PHILIPS Saeco 421946039401 AquaClean CA6903/10 pre kávovar Click&Go systém
- Prirodzené odstraňovanie vodného kameňa vďaka technológii iónovej výmeny:
- Technológia s výmenou iónov odstraňuje vodný kameň z vody skôr, ako sa dostane do kávovaru, čím zabraňuje jeho opätovnej tvorbe.
- Ak sa filter vymení okamžite po oznámení kávovaru, môžete si s každým filtrom vychutnať až 625 šálok*.
- Vďaka filtru s mikropórmi sa váš kávovar nebude zanášať:
- AquaClean zachováva chuť kávy dlhšie a zabraňuje upchávaniu vášho kávovaru vďaka inovatívnym funkciám, ako je technológia výmeny iónov, patentovaná vodná rúrka a filter s mikropórmi.
- Optimálne čistá a priezračná voda vďaka patentovanej vodnej rúrke:
- Vďaka filtru AquaClean sa do vášho plne automatického kávovaru dostáva len čistá a filtrovaná voda, takže už nemusíte tak často odstraňovať vodný kameň. S filtrom AquaClean si môžete vychutnať až 5 000 šálok* bez odstraňovania vodného kameňa, ak ho 8-krát vymeníte.
- Filter s mikropórmi zachytáva nečistoty:
- Odstránenie všetkých drobných častíc pri príprave kávy má veľký vplyv na kvalitu vašej kávy. Filter s mikropórmi zabraňuje znečisteniu vody nečistotami, takže každá šálka kávy, ktorú pripravíte, je čerstvá, čistá a lahodná.
- Bezproblémová aktivácia filtra pomocou systému Click&Go:
- Sotva existuje rýchlejší spôsob inštalácie takejto udržateľnej funkcie. Filter AquaClean jednoducho vložte do nádržky na vodu svojho plnoautomatického kávovaru Saeco, aktivujte ho prostredníctvom používateľského rozhrania a môžete si vychutnať prvých 5 000 šálok čistej kávy bez odstraňovania vodného kameňa*.
- Aktiváciou funkcie AquaClean sa deaktivuje indikátor odstraňovania vodného kameňa:
- Aktiváciou filtra AquaClean automaticky deaktivujete upozornenie na odstránenie vodného kameňa. Neustále si vychutnávajte bez námahy pripravenú kávu najvyššej kvality. Kávovar opätovne aktivuje indikátor odstránenia vodného kameňa až po 8-násobnej výmene filtra. Prístroje vybavené systémom AquaClean sú označené nálepkou na nádržke na vodu.
- *Na základe 8 výmen filtrov, ako je uvedené pri kávovare. Skutočný počet šálok závisí od výberu nápoja a počtu cyklov čistenia a oplachovania.
Vlastnosti položky
Vodný filter PHILIPS Saeco 421946039401 AquaClean CA6903/10 pre kávovar so systémom Click&Go
- 1x filter proti vodnému kameňu a vodnému filtru
Rozsah dodávky
2x vodný filter PHILIPS Saeco 421946039401 AquaClean CA6903/10 pre kávovar Click&Go systém, každý
- Obsah: 1 filter
referenčné čísla: (Len na účely porovnania
) Nižšie nájdete "referenčné alebo porovnávacie čísla", ktoré označujú zobrazený tovar ako vhodný, ak je toto číslo uvedené.
V niektorých prípadoch sa zohľadňujú aj rôzne hláskové podoby "referenčného alebo porovnávacieho čísla" a zobrazujú sa ako možné položky.
Rôzne hláskovania však nie sú vyčerpávajúce a sú možné aj iné rôzne hláskovania!
- philips Saeco (4)
- CA6903/00 = CA690300 (1 kus)
- CA6903/01 = CA690301 (1 kus)
- CA6903/10 = CA690310 (1 kus) = aktuálna verzia
- CA6903/22 = CA690322 (2 kusy)
- saeco Philips (1 ks)
- 421946039401 (CA6903/10)
Tabuľka použitia - vhodné pre nasledujúce spotrebiče:
Nižšie nájdete zoznam všetkých spotrebičov a strojov, pre ktoré je uvedený výrobok označený ako vhodný.
Tento zoznam však nie je úplný a je možné, že existujú aj iné vhodné spotrebiče a stroje, pre ktoré sa hodí zobrazená položka.
Obsah zoznamu použitia sa snažíme neustále aktualizovať a budeme veľmi vďační za akékoľvek návrhy!
- pHILIPS null (25)
Označenie spotrebiča/modelu E, servisné, výrobné alebo hlavné číslo Dodatočné, F alebo sériové číslo alebo dátum výroby Distribútor, výrobca, ochranná známka, dodávateľ Skupina Informácie Od HD8900/01 PHILIPS HD8902/01 PHILIPS HD8904/01 PHILIPS HD8906/01 PHILIPS HD8911/01 PHILIPS HD8911/02 PHILIPS HD8911/09 PHILIPS HD8911/21 PHILIPS HD8911/47 PHILIPS HD8914/01 PHILIPS HD8917/01 PHILIPS HD8917/09 PHILIPS HD8917/47 PHILIPS HD8919/51 PHILIPS HD8919/55 PHILIPS HD8919/59 PHILIPS HD8924/47 PHILIPS HD8927/47 PHILIPS HD8924/01 Saeco PicoBaristo HD8924/01 PHILIPS HD8927/01 Saeco PicoBaristo HD8927/01 PHILIPS HD8975/01 Saeco GranBaristo HD8975/01 PHILIPS HD8977/01 Saeco GranBaristo Avanti HD8977/01 PHILIPS HD8978/01 Saeco GranBaristo Avanti HD8978/01 PHILIPS Plnoautomatický kávovar Saeco Exprelia HD8858/01 PHILIPS Kávovar Saeco Exprelia HD8859/01 PHILIPS - saeco zero (8)
Označenie zariadenia/modelu E, servisné, výrobné alebo hlavné číslo Dodatočné, F alebo sériové číslo alebo dátum výroby Skupina Informácie Od SM7580/00 Saeco SM7581/00 Saeco SM7680/00 Saeco SM7682/00 Saeco SM7683/00 Saeco SM7684/00 Saeco SM7685/00 Saeco SM7686/00 Saeco
- Model
- AquaClean Click&Go-System PHILIPS Saeco 421946039401 CA6903/10
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 190 g
- EAN kód
- 4058212275552
- Číslo od výrobcu
- 2X_FW02PH
- Model
- AquaClean Click&Go-System PHILIPS Saeco 421946039401 CA6903/10
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 190 g
- EAN kód
- 4058212275552
- Číslo od výrobcu
- 2X_FW02PH
Hodí sa k tomu

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips CA6705/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, 6 kusov, 70%
152,40 €/1kg
15,24 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 L, 2 kusov, 70%
33,62 €/1l
16,81 €
Predajca: somnia24

Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Odvápňovač CA6700 250ml
131,96 €/1l
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Philips CA6903/10, Vodný filter, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Modrá, Plast, Plast
12,80 €
Predajca: velmontask

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

COSTWAY 20m LED vianočné osvetlenie so 720 LED diódami Vianočná výzdoba Vianočné osvetlenie teplá biela
53,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: FDSGmbH

Gril na drevené uhlie Missouri 22031, BBQ, kompaktný grilovací vozík so smaltovaným roštom, 86 x 104 x 52 cm
137,00 €
Predajca: Kokiska

Gillette Body
45,36 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,70 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

PKM Podskrinkový odsávač pár UBH5000SX 60 cm čierny recirkulačný odsávač pár s LED diódou
78,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Spektrum A+++ do DPredajca: Stuebinger-Online

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Philips CA6704/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 6 kusov, 70%, 100 g
100,30 €/1kg
10,03 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips CA6700/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 0,25 L, 1 kusov, 70%
23,90 €/1l
11,95 €
Predajca: Warehouse

Tassimo Morning Café veľké balenie | 21 XL, kávové kapsule
48,47 €/1kg
7,94 €
Predajca: CoffeeFriend

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,74 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Sušiak na bielizeň Relaxdays 49 m, VxŠxH: 184x242x242 cm, odolná šnúra, stabilná konštrukcia s kolíkom do zeme, do záhrady, strieborný
9,39 €/1m²
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Arendo papier na pečenie pre teplovzdušnú fritézu, obdĺžnikový, 4,5 - 10 l, 22 x 14 x 4,5 cm, nepriľnavý, nebielený, pre fritézu Ninja Airfryer AF300EU & AF400EU, 100 ks
0,77 €/1m
16,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Ručný mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nehrdzavejúcej ocele Šľahacia metla, miešací hák SET 9v1
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Philips Saeco 421946017941 HD5061/01 Silikónové mazivo 5 g Klüberlub Nh1 11-222 pre kávovar
34,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

AREBOS 20L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

NOVINKA Rozkladací vreckový filter na žmolky Sušička Bosch Siemens 00656033
31,61 €
Predajca: PG-Service

Pojazdný parkovací kotúč
11,99 €
Predajca: Trade4less

Swirl M 40, Oranžová, Biela, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Box, 166 mm, 234 mm, 74 mm
11,49 €
Predajca: M_plus_L

HP Trojfarebná originálna atramentová kazeta 305, Štandardná výťažnosť, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, 2 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
17,84 €
Predajca: VISO

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Stereo systém Cyberlux CL-3120
69,90 €
Predajca: Enstore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. decembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Online nový zákazník dáva plnú známku
Počet kusov 1
Ďakujeme. Prehľadná prezentácia výrobku s veľmi dobrými možnosťami porovnania na trhu. Dodané podľa objednávky, bezpečná a rýchla preprava. Pomer cena/výkon v poriadku. Rád vás opäť virtuálne navštívim.
Hodnotenie z 13. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Aqua Clean
Počet kusov 2
Všetko fungovalo skvele! prišiel presne v správny okamih a už sa používa! Dokonale spokojný Ďakujem
Hodnotenie z 8. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vodný filter Aqua CleanSet2TK
Počet kusov 1
Táto položka je skvelá a dokonale sa hodí do môjho stroja. Cena je mega priaznivá.
Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čistiaca súprava
Počet kusov 1
Súčasťou balenia je všetko, čo potrebujete na čistenie a údržbu stroja
Hodnotenie z 3. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Počet kusov 1
Doručenie bolo rýchle a sledovateľné pomocou GLS. Položka (vodný filter) je podľa očakávania a vyhovuje.
Hodnotenie z 16. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné !
Počet kusov 5
Rýchle dodanie, kompletné a nové ! Všetko super !
Hodnotenie z 10. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Počet kusov 1
Rýchle dodanie, všetko zahrnuté, objednať znova a znova.
Hodnotenie z 20. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Philips / Saeco Originálna súprava na údržbu / Originálna súprava na údržbu a čistenie kávovarov
Počet kusov 5
Podľa očakávania veľmi dobrá, pretože je originálna.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AquaFloow Intenzívny vodný filter, 10-kusová sada, náhrada za modely Siemens EQ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(147)Počet hodnotení: 147
36,99 €
Predajca: CSVK

2x vodný filter Wessper pre chladničky Bosch, Siemens, Neff náhradný filter pre CS-52 VOLFLTR10 00576336, 576336, 640565, CS-452 451 51
27,99 €
Predajca: CSVK

10x Wessper 10" palcové sedimentačné filtračné vložky pre reverznú osmózu, prívod vody a filtráciu častíc - 5 mikrónov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(93)Počet hodnotení: 93
21,00 €
Predajca: CSVK

Náhradný filter na vodu Sillar 12, kompatibilný s modelmi DeLonghi DLSC002, SER3017, ECAM a ESAM



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(411)Počet hodnotení: 411
34,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: CSVK

10x filter pre náhradný filter DeLonghi DLS C002 SER 3017



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(409)Počet hodnotení: 409
37,99 €
Predajca: CSVK

AquaFloow 5-dielna súprava vodných filtrov + 500 ml odstraňovača vodného kameňa DeLonghi EcoDecalk – náhrada za DLSC002, kompatibilná s modelmi ECAM Magnifica S



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
36,99 €
Predajca: CSVK

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(132)Počet hodnotení: 132
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: CSVK

Náhradný vodný filter AquaFloow 10 pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER3017



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
28,99 €
Predajca: CSVK

AquaFloow Cleani – sada 6 filtrov na vodu, náhrada za filtre Philips & Saeco AquaClean CA6903/00 CA6903/10



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(109)Počet hodnotení: 109
27,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: CSVK

Súprava AquaFloow – 3x vodný filter + odstraňovač vodného kameňa Philips CA6700 – pre Philips LatteGo Saeco
23,99 €
Predajca: CSVK

Náhradné vodné filtre AquaFloow, balenie 12 kusov, určené pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER3017



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
30,99 €
Predajca: CSVK

Vodný filter Seltino PRIMO kompatibilný s Brita Intenza 3 kusy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
12,99 €
Predajca: SuperMerchant

AquaFloow – 3 kusy náhradných vodných filtrov pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER3017



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
15,99 €
Predajca: CSVK

Náhradný vodný filter AquaFloow, balenie 6 kusov, pre kávovary DeLonghi DLSC002 / SER3017



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(330)Počet hodnotení: 330
23,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: CSVK

AquaFloow 40x – vodné filtre, náhradné filtre kompatibilné s systémami BRITA MAXTRA+ a s filtračnými kanvami BRITA MAXTRA PRO All-in-1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(1177)Počet hodnotení: 1177
80,99 €
Predajca: CSVK

AquaFloow, balenie 6 kusov, vodné filtre, kompatibilné s prístrojmi značiek Krups, Siemens, Bosch, AEG, Tefal



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(55)Počet hodnotení: 55
23,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: CSVK

10× vodný filter Wessper pre kávovary DeLonghi + originálny odstraňovač vodného kameňa DeLonghi ecoDecalk



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(559)Počet hodnotení: 559
55,99 €
Predajca: CSVK

Philips Saeco Originálna súprava na údržbu na údržbu a čistenie kávovarov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(77)Počet hodnotení: 77
45,99 €
Predajca: CSVK

Wessper TripleMax 1'' 3-stupňový vodný filter Naruric + sada filtrov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(93)Počet hodnotení: 93
44,99 €
Predajca: CSVK

Wessper 12x vodný filter pre kávovary DeLonghi – náhradný diel za DLSC002 SER3017 5513292811



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(409)Počet hodnotení: 409
42,99 €
Predajca: CSVK