5,0



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Ďalšie informácie o reklame
Homcom 800-139, 299 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 360 mm, 252 mm, 371 mm257,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Ďalšie informácie o reklame
Klarstein profesionálny výrobník ľadových kociek, samočistiaci, 3 l, 20 kg/24 h305,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Ďalšie informácie o reklame
Klarstein profesionálny výrobník ľadových kociek, samočistiaci, 1,5l, 12 kg/24 h Použité
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Klarstein výrobník kociek ľadu, drvený a guľôčkový ľad, 1,8 l, 15 kg/24 h
329,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Klarstein výrobník kociek ľadu, 2,1 l, LED, jednoduché čistenie, 12 kg /24 h
186,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Ruhhy 5536 Výrobník ľadu 12Kg/24h
109,00 €
Predajca: Ekoflam

Klarstein výrobník kociek ľadu, 2 l, jednoduché čistenie, 12 kg ľadu za 24 h
137,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Klarstein, výrobník kociek ľadu, 2,9 l, samočistiaci, rýchly, 15 kg ľadu/24 h
177,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Klarstein Výrobník kociek ľadu malý, rýchly, s podnosom, 12 kg/24 h, 2 l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Ruhhy 5537 Výrobník ľadu 12Kg/24h
89,06 €
Predajca: Kidero

Výrobník kociek ľadu LEHMANN pre domácnosť, párty a kanceláriu, 9 kociek ľadu za 6-8 minút, 2 veľkosti, 12 kg za 24 hodín, s prenosnou rukoväťou
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

tillvex Výrobník kociek ľadu z nehrdzavejúcej ocele čierny 12 kg - 24 h | Výrobník kociek ľadu s časovačom a 2,2-litrovou nádržou na vodu | LCD displej výrobníka ľadu a samočistiaca funkcia | 3 veľkosti kociek ľadu
118,49 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Stroj na výrobu ľadových kociek 12 kg/24 h, Ice Maker 9 kociek/6 min, s funkciou samočistenia, prenosný stroj na výrobu ľadových kociek 1,5 l, Retoo
102,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Klarstein Výrobník kociek ľadu pre bary a gastro, 145W, 3,5kg ľadu, 20 kg/24h
536,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Klarstein, výrobník ľadových kociek, samočistenie, 2,3 l, 18 kg ľadu za 24 hodín
205,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Klarstein profesionálny výrobník ľadových kociek, 260W, 50 kg/24 h, strieborná
735,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hlavné vlastnosti:
Rozmery:
Obsah balenia:
Číslo výrobku:
10035712
- Výdatná produkcia ľadu: Vďaka vysokému výkonu zvládne Icemeister 2G vyrobiť až 12 kg ľadu za 24 hodín – dostatok pre celú spoločnosť aj dlhšiu párty.
- Ľad presne podľa Vašich potrieb: Vyberte si spomedzi 3 rôznych veľkostí kociek ľadu – či už do koktailov, nápojov alebo chladiacich nádob.
- Vždy viete, čo sa deje: Prehľadný LC-displej zobrazuje aktuálny stav zariadenia a upozorní Vás, keď je zásobník ľadu plný alebo keď dochádza voda.
- Tiché chladenie v pozadí: S hladinou hluku pod 60 dB pracuje výrobník ľadu diskrétne – nerušivo doma ani pri spoločenských stretnutiach.
- Jednoduché plnenie bez komplikácií: Odnímateľný 1,8-litrový zásobník vody sa ľahko napĺňa aj vyprázdňuje – bez hadíc, bez inštalácie.
Horúce letné dni si vyžadujú studené nápoje – a Klarstein Icemeister 2G výrobník ľadu sa o ne postará rýchlo a spoľahlivo. Stačí naplniť 1,8-litrový zásobník vodou, zvoliť jednu z 3 dostupných veľkostí kociek ľadu a stroj sa postará o zvyšok. Za 24 hodín vyrobí až 12 kg ľadu, pričom každý cyklus prinesie 9 kociek. Ovládanie zabezpečuje prehľadný LC-displej, ktorý Vás zároveň upozorní, keď dochádza voda alebo je zásobník ľadu plný – žiadne prekvapenia, len čerstvý ľad vždy po ruke.
Objednajte ešte dnes a zaistite si chladné nápoje na každú príležitosť.
Rozmery:
- rozmery: cca 24 × 32 × 34 cm (Š × V × H)
- dĺžka sieťového kábla: cca 170 cm
- hmotnosť: cca 9 kg
- veľkosť kociek ľadu S: cca 12 – 20 mm
- veľkosť kociek ľadu M: cca 15 – 25 mm
- veľkosť kociek ľadu L: cca 18 – 30 mm
- telo z nehrdzavejúcej ocele
- napájanie: 220 – 240 V~ / 50/60 Hz
Obsah balenia:
- 1 × zariadenie
- 1 × odmerka
- 1 × lopatka na ľad
- 1 × nádoba na kocky ľadu
- návod na obsluhu vo viacerých jazykoch
Číslo výrobku:
10035712
- Rozmery
- rozmery: cca 24 × 32 × 34 cm (Š × V × H) dĺžka sieťového kábla: cca 170 cm hmotnosť: cca 9 kg veľkosť kociek ľadu S: cca 12 – 20 mm veľkosť kociek ľadu M: cca 1
- Model
- ICE11-Icemeister2G-B
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1 × zariadenie1 × odmerka1 × lopatka na ľad1 × nádoba na kocky ľadunávod na obsluhu vo viacerých jazykoch
- Hmotnosť
- 9 kg
- EAN kód
- 4060656448515
- Číslo od výrobcu
- ICE11-Icemeister2G-B
- Rozmery
- rozmery: cca 24 × 32 × 34 cm (Š × V × H) dĺžka sieťového kábla: cca 170 cm hmotnosť: cca 9 kg veľkosť kociek ľadu S: cca 12 – 20 mm veľkosť kociek ľadu M: cca 1
- Model
- ICE11-Icemeister2G-B
- Farba
- Šedá
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1 × zariadenie1 × odmerka1 × lopatka na ľad1 × nádoba na kocky ľadunávod na obsluhu vo viacerých jazykoch
- Hmotnosť
- 9 kg
- EAN kód
- 4060656448515
- Číslo od výrobcu
- ICE11-Icemeister2G-B
Hodí sa k tomu

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

tillvex Výrobník ľadových kociek Silver Výrobník ľadu z nehrdzavejúcej ocele Výrobník ľadu 2,2 l
107,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Bestway 58770, Ručný vysávač, Bazén, Modrá, Šedá, Múr, 3,05 m, EMC/EN60335
44,90 €
Predajca: AquaPools24

Hra Wonder pre Nintendo Switch od Super Mario Bros.
61,83 €
Predajca: M_plus_L

VBChome Umývadlo s batériou 56 x 44 cm Čierna žula Jednomeničové vstavané umývadlo Škvrnité obojstranné žulové umývadlo Sifónové umývadlo
139,99 €
Predajca: VBChome

tillvex Výrobník kociek ľadu nerezová oceľ strieborná 12 kg - 24 h | Výrobník kociek ľadu s časovačom a 2,2-litrovou nádržou na vodu | LCD displej výrobníka ľadu a samočistiaca funkcia | 3 veľkosti kociek ľadu
118,49 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Obria chladiaca taška pikniková taška XL čierna biela - Snövit - Snövit
79,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Klarstein výrobník kociek ľadu, 2 l, jednoduché čistenie, 12 kg ľadu za 24 h
137,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

Výrobník kociek ľadu AREBOS 2,2 l nádrž na vodu 3 veľkosti kociek ľadu 12 kg/24 h časovač
109,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: AREBOS

KROSNO Avant-Garde Vysoké Poháre na Vodu, Sada 6, 550 ml
21,11 €
Doprava zdarma
Predajca: krosno_glass

plynový gril tepro Bloomfield, 2 horáky, každý s výkonom cca 3 kW, grilovacia plocha: cca 40,5 x 44,5 cm
322,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

HI Tree sviečka bezdrôtová s diaľkovým ovládaním 20 kusov pre interiér a exteriér
39,64 €
Predajca: Di-Life

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
561,50 €/1l
112,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lumaland Prémiová posteľná bielizeň Everyday celoročná obliečka na prikrývku (135x200cm) a obliečka na vankúš (80x80cm) so zipsom YKK - čierna
21,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Chladiaci uterák, sada 12 uterákov, chladiaci uterák, chladiaci uterák, chladiaci uterák na jogu
26,38 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Ruhhy 5536 Výrobník ľadu 12Kg/24h
109,00 €
Predajca: Ekoflam

Nafukovacie lôžko vrátane pumpy pre 2 osoby, 203x152x42 cm
60,21 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Sedco

Vedro na ľad s vekom a kliešťami
27,76 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,69 €
Predajca: Special-trends

Svetelná súprava 1W, 30 LUX, určená na filmovanie, model 40207
24,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bomann AE 1917 CB, Nerezová oceľ, 2 L, 7,5 cm, Nerezová oceľ, 1000 W, 230 V
149,38 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Puzdro na tvrdú skrinku FCH, sada cestovných kufrov, sada na vozík, 3 ks, s 360° hladko sa otáčajúcimi kolieskami, ABS
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Televízor Hisense QLED 50E78HQ
2 250,63 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

PKM 50622, 297 m³/h, Zvedené / recirkulačné, C, A, G, 68 dB
109,90 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: Stuebinger-Online

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
1A
Veľmi rýchle dodanie, funguje perfektne.
Hodnotenie z 14. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chladnička
Super
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(311)Počet hodnotení: 311
84,92 €
Predajca: AREBOS

Prémiový prenosný mini výrobník kociek ľadu - 15-20 minút okamžitého ľadu, 8 pevných kociek, ultrakompaktný pre domácnosť, kanceláriu, kempovanie a cestovanie



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(99)Počet hodnotení: 99
47,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,99 €
Predajca: Delgeo

Stroj na výrobu ľadu 3 v 1, dávkovač vody a drvič ľadu WEBBER, 200 W, 20 kg/24 h, objem 6 l



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,99 €
Predajca: webbereurope

Klarstein profesionálny výrobník ľadových kociek, samočistiaci, 2,3l, 15 kg/24 h



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
175,90 €
Predajca: Klarstein

Homcom 800-139, 299 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 360 mm, 252 mm, 371 mm



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
257,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Výrobník kociek ľadu AREBOS 2,2 l nádrž na vodu 3 veľkosti kociek ľadu 12 kg/24 h časovač



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(311)Počet hodnotení: 311
109,00 €
Predajca: AREBOS

Dreame Bullet Ice Maker Aura, 231 mm, 366 mm, 329 mm, 7,5 kg



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
400,35 €
Predajca: NetworkTechnologies