Teplovzdušná fritéza ONVAYA® | Airfryer XXL | fritéza bez oleja a tuku | pre 5-6 osôb | s LED displejom | 10 programov | 1700 W | vrátane plechu na pečenie a grilovacieho roštu so špízmi

92,99 €

plus 5,00 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Kompaktné fritézy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 249
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Obrázok produktu pre Teplovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrov - Dvojzónová teplovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
Teplovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrov - Dvojzónová teplovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 209
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Obrázok produktu pre Klarstein AeroVital teplovzdušná fritéza  - fritéza, 1700 W, objem 5,4 l, nastavenie teploty, časovač, časti vhodné do umývačky riadu, fritovanie s nízkym obsahom tuku, šetrí čas, nehrdzavejúca oceľ, strieborná
Klarstein AeroVital teplovzdušná fritéza - fritéza, 1700 W, objem 5,4 l, nastavenie teploty, časovač, časti vhodné do umývačky riadu, fritovanie s nízkym obsahom tuku, šetrí čas, nehrdzavejúca oceľ, strieborná
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre Fritovací hrniec Arendo Calda, objem 5,2 l, vhodný pre až 6 osôb, výkon 1800 W, 7 programov, 3D konvekčný systém, LED dotykové ovládanie, časovač do 60 minút, nastavenie teploty od 80 do 200 stupňov, čierna farba
Fritovací hrniec Arendo Calda, objem 5,2 l, vhodný pre až 6 osôb, výkon 1800 W, 7 programov, 3D konvekčný systém, LED dotykové ovládanie, časovač do 60 minút, nastavenie teploty od 80 do 200 stupňov, čierna farba
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
72,95 €
-12%
63,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1959
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Obrázok produktu pre MAXXMEE teplovzdušná fritéza. Dvojitý k. 2x3,8l
MAXXMEE teplovzdušná fritéza. Dvojitý k. 2x3,8l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 180
106,79 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Cosori CP158-AF-RXW, Teplovzdušná fritéza, 5,5 L, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
Cosori CP158-AF-RXW, Teplovzdušná fritéza, 5,5 L, 2,2 kg, 75 °C, 205 °C, 60 min
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 509
329,80 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre ProfiCook PC-FR 1200 H, Teplovzdušná fritéza, 11 L, 200 °C, Samostarný, Čierna, Nerezová oceľ, Dotyk
ProfiCook PC-FR 1200 H, Teplovzdušná fritéza, 11 L, 200 °C, Samostarný, Čierna, Nerezová oceľ, Dotyk
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 95
154,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre Tefal Easy Fry & Grill EY5018, Teplovzdušná fritéza, 4,2 L, 80 °C, 200 °C, 6 osôb, 60 min
Tefal Easy Fry & Grill EY5018, Teplovzdušná fritéza, 4,2 L, 80 °C, 200 °C, 6 osôb, 60 min
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 153
90,22 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Tefal Easy Fry EY1018, Teplovzdušná fritéza, 1,6 L, 30 min, Čierna, Tlačidlá, Posuvník, 265 mm
Tefal Easy Fry EY1018, Teplovzdušná fritéza, 1,6 L, 30 min, Čierna, Tlačidlá, Posuvník, 265 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 128
115,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre GOURMETmaxx Digitálna teplovzdušná fritéza XXL 9 litrov Fritovanie bez tuku vrátane otočného roštu Fritéza, rúra Rotačný gril Fritéza
GOURMETmaxx Digitálna teplovzdušná fritéza XXL 9 litrov Fritovanie bez tuku vrátane otočného roštu Fritéza, rúra Rotačný gril Fritéza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 492
97,54 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Princess 182020, Teplovzdušná fritéza, 3,2 L, 0,8 kg, Rapid Air, 10 °C, 200 °C
Princess 182020, Teplovzdušná fritéza, 3,2 L, 0,8 kg, Rapid Air, 10 °C, 200 °C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 40
200,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Philips Series 3000 Airfryer 6,2l XL HD9270/90
Philips Series 3000 Airfryer 6,2l XL HD9270/90
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 181
218,34 €
Predajca: BRaUN_Elektro
Obrázok produktu pre TurboTronic TT-AF7D, Teplovzdušná fritéza, 7,5 L, 1,3 kg, 50 °C, 200 °C, 60 min
TurboTronic TT-AF7D, Teplovzdušná fritéza, 7,5 L, 1,3 kg, 50 °C, 200 °C, 60 min
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24
Obrázok produktu pre Philips 3000 series HD9252/90, Teplovzdušná fritéza, 4,1 L, 0,8 kg, Rapid Air, 200 °C, Samostarný
Philips 3000 series HD9252/90, Teplovzdušná fritéza, 4,1 L, 0,8 kg, Rapid Air, 200 °C, Samostarný
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 70
187,50 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Horúcovzdušná fritéza Jago XXL 7 v 1 55 l - 1700 W
Horúcovzdušná fritéza Jago XXL 7 v 1 55 l - 1700 W
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 109
59,19 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Philips 3000 series HD9200/90, Teplovzdušná fritéza, 4,1 L, 0,8 kg, Rapid Air, 80 °C, 200 °C
Philips 3000 series HD9200/90, Teplovzdušná fritéza, 4,1 L, 0,8 kg, Rapid Air, 80 °C, 200 °C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 68
226,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Xiaomi nová teplovzdušná fritéza Ovládateľná aplikáciou, funkcia časovača, s manuálnym nastavením teploty, s displejom, vhodná do umývačky riadu Biela (BHR4849EU)
Xiaomi nová teplovzdušná fritéza Ovládateľná aplikáciou, funkcia časovača, s manuálnym nastavením teploty, s displejom, vhodná do umývačky riadu Biela (BHR4849EU)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 71
234,09 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Philips 3000 series HD9200/90, Teplovzdušná fritéza, 4,1 L, 0,8 kg, Rapid Air, 80 °C, 200 °C
Philips 3000 series HD9200/90, Teplovzdušná fritéza, 4,1 L, 0,8 kg, Rapid Air, 80 °C, 200 °C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 68
123,59 €
Predajca: evomag
Obrázok produktu pre Lehmann LHODF-1880B, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 76 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Lehmann LHODF-1880B, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 76 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 355
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Teplovzdušná fritéza ONVAYA®

Všetky výhody na prvý pohľad:

- Na rýchlu a energeticky úspornú prípravu raňajok, obeda, večere a občerstvenia

- Zdravé a chutné jedlá: napr. chrumkavé a jemné hranolčeky s až o 85 % menej tuku ako v bežných fritézach

- XXL kapacita: teplovzdušná fritéza je určená pre 5-6 osôb s veľkou 7,5 l varnou komorou a 5,5 l veľkým košom

- 4 v 1 so zodpovedajúcim príslušenstvom: fritovanie, pečenie, grilovanie a opekanie v jednom prístroji; obsahuje zodpovedajúcu formu na pečenie a dvojvrstvový stojan so špízmi a grilovacími kliešťami

- Jednoduché čistenie: Panvica, kôš a vnútro spotrebiča sú potiahnuté nepriľnavou vrstvou, kôš a panvica sa dajú umývať v umývačke riadu

Výrobca
ONVAYA
Výkon
1700 W
EAN kód
4053757482151

Výrobca
ONVAYA
Výkon
1700 W
EAN kód
4053757482151
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1959
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 474
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre 30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 266
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home
Obrázok produktu pre Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 820
39,14 €
Predajca: FANEO
Obrázok produktu pre Zastrihávač vlasov Profesionálny Ostré čepele Bezdrôtové strojčeky Domácich miláčikov s LCD PRO Series Hair Clipper Trimmer Cord/Cordless Retoo
Zastrihávač vlasov Profesionálny Ostré čepele Bezdrôtové strojčeky Domácich miláčikov s LCD PRO Series Hair Clipper Trimmer Cord/Cordless Retoo
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 219
33,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 413
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Amazon Fire TV Stick 4K - AV-Player - 8 GB - 4K UHD (2160p)
Amazon Fire TV Stick 4K - AV-Player - 8 GB - 4K UHD (2160p)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 460
112,68 €
-12,69 €
99,99 €
Predajca: OrigineProd
Obrázok produktu pre Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 129
149,00 €
Predajca: edtechnology
Obrázok produktu pre Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
Elektrická kolobežka s homologizáciou ABE E-scooter 20 km/h hliníková elektrická kolobežka s homologizáciou eKFV skladacia kolobežka EScooter - čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 724
299,00 €
-71,90 €
227,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 440
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Russell Hobbs 23190 036 002 Russell Hobbs 21850-56 Cook@Home   Multicooker
Russell Hobbs 23190 036 002 Russell Hobbs 21850-56 Cook@Home Multicooker
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
130,41 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 20 L, 800 W, Otočné, Čierna, Šedá
Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 20 L, 800 W, Otočné, Čierna, Šedá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 103
108,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 77
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 35
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 655
167,60 €
-16,70 €
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5Počet hodnotení: 315
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 26
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy
Obrázok produktu pre Strážca dverí 0-180 cm Strážca dverí pre psov Strážca detských schodov sťahovací, čierny
Strážca dverí 0-180 cm Strážca dverí pre psov Strážca detských schodov sťahovací, čierny
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 210
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop
Obrázok produktu pre Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 121
23,33 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 368
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Sharp 32BI2EA, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
Sharp 32BI2EA, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 131
427,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: CasaDelRasoioSAS
Obrázok produktu pre Dreame D10 Plus, Biela, Kolo, Vrecko na prach, 0,4 L, Nabíjanie, Purification, 0,145 L
Dreame D10 Plus, Biela, Kolo, Vrecko na prach, 0,4 L, Nabíjanie, Purification, 0,145 L
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 366
281,49 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Bestron raclette gril s 8 panvičkami
Bestron raclette gril s 8 panvičkami
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 45
117,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre KIDUKU® Detský zimný fusak Detský zimný fusak Detský zimný fusak Kočík Buggy
KIDUKU® Detský zimný fusak Detský zimný fusak Detský zimný fusak Kočík Buggy
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 66
32,21 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre Elektrická mini masážna pištoľ, technológia baňkovania a infračerveného tepla USB masážny prístroj na krk - CUPNOVA
Elektrická mini masážna pištoľ, technológia baňkovania a infračerveného tepla USB masážny prístroj na krk - CUPNOVA
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 19
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Denver DM-24MK2, 259 g, Čierna, Šedá, Prenosný CD prehrávač
Denver DM-24MK2, 259 g, Čierna, Šedá, Prenosný CD prehrávač
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 121
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Huňatý koberec Mäkký koberec SVETLO ŠEDÝ PLYŠOVÝ PLYŠ plyšový koberec 160x220 cm
Huňatý koberec Mäkký koberec SVETLO ŠEDÝ PLYŠOVÝ PLYŠ plyšový koberec 160x220 cm
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 26
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TimeTrade

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 58 hodnotení
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Úplný úspech
Hodnotenie z 11. júla 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nahor.
Hodnotenie z 5. júna 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Objednávka a dodávka teplovzdušnej fritézy
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super zariadenie
Hodnotenie z 17. januára 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super
Hodnotenie z 10. mája 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Úžasná časť
Hodnotenie z 17. februára 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Teplovzdušná fritéza
Hodnotenie z 10. novembra 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Top
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Ninja DZ300EU, Teplovzdušná fritéza, 7,6 L, 3,2 kg, 240 °C, Dvojitý, Šedá
Ninja DZ300EU, Teplovzdušná fritéza, 7,6 L, 3,2 kg, 240 °C, Dvojitý, Šedá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 347
148,89 €
Predajca: Shopmobile
Bestseller
Obrázok produktu pre Horkovzdušná fritéza 9L veľká kapacita|9 predvolených programov|2350W vysoký výkon|360° obeh horúceho vzduchu|LED dotyková obrazovka
Horkovzdušná fritéza 9L veľká kapacita|9 predvolených programov|2350W vysoký výkon|360° obeh horúceho vzduchu|LED dotyková obrazovka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 154
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Obrázok produktu pre Philips 5000 series HD9285/00, Teplovzdušná fritéza, 7,2 L, 1,4 kg, Rapid Air, 40 °C, 200 °C
Philips 5000 series HD9285/00, Teplovzdušná fritéza, 7,2 L, 1,4 kg, Rapid Air, 40 °C, 200 °C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 23
304,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905B, Teplovzdušná fritéza, 8,3 L, Dvojitý, Šedá, Dotyk, Samostatný
Tefal Dual Easy Fry & Grill EY905B, Teplovzdušná fritéza, 8,3 L, Dvojitý, Šedá, Dotyk, Samostatný
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
142,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Bestseller
Obrázok produktu pre Klarstein teplovzdušná fritéza , úsporná fritéza, fritéza, teplovzdušná fritéza na chrumkavé hranolčeky, fritéza s výkonom 1700 W, XXL fritovací kôš 5,4 l, termostat, časovač, 8 programov, grafitovo sivá
Klarstein teplovzdušná fritéza , úsporná fritéza, fritéza, teplovzdušná fritéza na chrumkavé hranolčeky, fritéza s výkonom 1700 W, XXL fritovací kôš 5,4 l, termostat, časovač, 8 programov, grafitovo sivá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
83,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre Instant Pot Instant Vortex Plus Dual ClearCook, Teplovzdušná fritéza, 7,6 L, 35 °C, 205 °C, Dvojitý, Čierna
Instant Pot Instant Vortex Plus Dual ClearCook, Teplovzdušná fritéza, 7,6 L, 35 °C, 205 °C, Dvojitý, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TobToc
Obrázok produktu pre Bosch Serie 6 MAFD661B7, Teplovzdušná fritéza, 12 L, Dvojitý, Čierna, Dotyk, Samostatný
Bosch Serie 6 MAFD661B7, Teplovzdušná fritéza, 12 L, Dvojitý, Čierna, Dotyk, Samostatný
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
223,15 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre Klarstein AeroVital Cube - teplovzdušná fritéza, teplovzdušný varič, fritéza bez oleja, 50 až 220 °C, teplovzdušná fritéza s výkonom 1600 W, objem 12 l, časovač, 13 programov, čierna
Klarstein AeroVital Cube - teplovzdušná fritéza, teplovzdušný varič, fritéza bez oleja, 50 až 220 °C, teplovzdušná fritéza s výkonom 1600 W, objem 12 l, časovač, 13 programov, čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
143,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre Klarstein VitAir Turbo teplovzdušná fritéza - 1400 W teplovzdušná fritéza, fritéza s 9 litrovým varným priestorom, 50 až 230 °C, časovač, halogénové infračervené vyhrievacie teleso, kupolovitý dizajn, čierno-sivá farba
Klarstein VitAir Turbo teplovzdušná fritéza - 1400 W teplovzdušná fritéza, fritéza s 9 litrovým varným priestorom, 50 až 230 °C, časovač, halogénové infračervené vyhrievacie teleso, kupolovitý dizajn, čierno-sivá farba
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
130,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre GOURMETmaxx Fritovací hrniec s konvektívnym ohrevom, 3000 W, model LB8, čierna/nerezová oceľ, objem 17 litrov, 3 fritovacie komory
GOURMETmaxx Fritovací hrniec s konvektívnym ohrevom, 3000 W, model LB8, čierna/nerezová oceľ, objem 17 litrov, 3 fritovacie komory
144,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Fritéza na horúci vzduch Infinity PRO XXL s dvojitými košíkmi
Fritéza na horúci vzduch Infinity PRO XXL s dvojitými košíkmi
259,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitapurliving
Obrázok produktu pre 23L Teplovzdušná fritéza Mini rúra Fritéza, Emphsism Dvojzónová teplovzdušná fritéza XXL s dotykovým LED displejom 15 programov
23L Teplovzdušná fritéza Mini rúra Fritéza, Emphsism Dvojzónová teplovzdušná fritéza XXL s dotykovým LED displejom 15 programov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 209
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Obrázok produktu pre Dvojzónová teplovzdušná fritéza XXL Airfryer 23L
Dvojzónová teplovzdušná fritéza XXL Airfryer 23L
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 154
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Obrázok produktu pre Teplovzdušná fritéza 2 oddelenia Airfryer XXL 11L - 1700 W Teplovzdušná fritéza s 2 oddeleniami, dvojzónová teplovzdušná fritéza, 6 funkcií varenia
Teplovzdušná fritéza 2 oddelenia Airfryer XXL 11L - 1700 W Teplovzdušná fritéza s 2 oddeleniami, dvojzónová teplovzdušná fritéza, 6 funkcií varenia
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 78
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH
Obrázok produktu pre Klarstein AeroVital teplovzdušná fritéza  - fritéza, 1700 W, objem 5,4 l, nastavenie teploty, časovač, časti vhodné do umývačky riadu, fritovanie s nízkym obsahom tuku, šetrí čas, nehrdzavejúca oceľ, strieborná
Klarstein AeroVital teplovzdušná fritéza - fritéza, 1700 W, objem 5,4 l, nastavenie teploty, časovač, časti vhodné do umývačky riadu, fritovanie s nízkym obsahom tuku, šetrí čas, nehrdzavejúca oceľ, strieborná
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre GOURMETmaxx Digitálna fritéza na horúci vzduch XXL Fritéza na horúci vzduch 12 litrov Rúra Gril Fritéza Nízkotučná šetrná príprava bez oleja  Airfryer riteuse
GOURMETmaxx Digitálna fritéza na horúci vzduch XXL Fritéza na horúci vzduch 12 litrov Rúra Gril Fritéza Nízkotučná šetrná príprava bez oleja Airfryer riteuse
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 492
129,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre GOURMETmaxx Fritovací hrniec s konvektívnym ohrevom, 2400 W, dvojkomorový, dvojitý fritovací hrniec, 2x 5 litrov, synchronizácia a párovanie
GOURMETmaxx Fritovací hrniec s konvektívnym ohrevom, 2400 W, dvojkomorový, dvojitý fritovací hrniec, 2x 5 litrov, synchronizácia a párovanie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
99,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Otočná sklenená fritéza na horúci vzduch 3 v 1 Rosmarino Airfryer Rotate&Grill 360° – 4,5 l + 2,5 l
Otočná sklenená fritéza na horúci vzduch 3 v 1 Rosmarino Airfryer Rotate&Grill 360° – 4,5 l + 2,5 l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitapurliving
Obrázok produktu pre Teplovzdušná fritéza Lehmann 8 l s 10 programami, 1800 W, digitálny dotykový displej LED a časovač, do 200 °C, zdravé potraviny bez oleja
Teplovzdušná fritéza Lehmann 8 l s 10 programami, 1800 W, digitálny dotykový displej LED a časovač, do 200 °C, zdravé potraviny bez oleja
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 355
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre GOURMETmaxx Fritovací hrniec s konvektívnym ohrevom, 2800 W, čierna/nerezová oceľ, variabilná dvojkomorová konštrukcia, objem 10 litrov
GOURMETmaxx Fritovací hrniec s konvektívnym ohrevom, 2800 W, čierna/nerezová oceľ, variabilná dvojkomorová konštrukcia, objem 10 litrov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
98,99 €
-9,00 €
89,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH