Parafínovací prístroj 300W Activeshop Yellow Set Xl

42,99 €

17,20 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 3. – st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Ostatná starostlivosť o tvár a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre BEAUTIFLY Lipomassage EMS masážny strojček na spevnenie
BEAUTIFLY Lipomassage EMS masážny strojček na spevnenie
166,33 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre GESS cestovný mikroprúdový masážny prístroj na tvár a krk
GESS cestovný mikroprúdový masážny prístroj na tvár a krk
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,99 €
10% poukaz
Predajca: GESS
Obrázok produktu pre Momini  Steriliser and bottle warmer 3in1 MelloDuo
Momini Steriliser and bottle warmer 3in1 MelloDuo
97,44 €
-5,21 €
92,23 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre Clatronic GS 3656, 130 W, 590 g
Clatronic GS 3656, 130 W, 590 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
23,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre Verk 15945 Masážny prístroj na tvár
Verk 15945 Masážny prístroj na tvár
2,35 €
-32%
1,58 €
Predajca: MarketPlaceRD
Obrázok produktu pre Masáž a čistenie tváre
Masáž a čistenie tváre
15,85 €
-40%
9,50 €
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre Wimpernlift-Set Classic &#40 Wimpernlift-Set&#41
Wimpernlift-Set Classic &#40 Wimpernlift-Set&#41
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
82,88 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Masážny prístroj na oči
Masážny prístroj na oči
19,99 €
Predajca: LineUp24
Obrázok produktu pre Beper P302VIS002
Beper P302VIS002
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,52 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre OROMED ORO-Beauty kavitačný peeling
OROMED ORO-Beauty kavitačný peeling
60,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Dermaton gel, 100 ml
Dermaton gel, 100 ml
19,95 €
Predajca: HerbsHelp
Obrázok produktu pre THIOCYN WIMPERNSERUM, 8 ml GEL
THIOCYN WIMPERNSERUM, 8 ml GEL
5 570,00 €/1l
44,56 €
Predajca: Petersberg-Apotheke
Obrázok produktu pre Verk 24428 Masážny prístroj na tvár
Verk 24428 Masážny prístroj na tvár
3,90 €
Predajca: Velizo
Obrázok produktu pre Beautifly B-Glossy blush beadatinė mezoterapija
Beautifly B-Glossy blush beadatinė mezoterapija
62,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Liekivé podložky na liečbu akné
Liekivé podložky na liečbu akné
59,95 €
Predajca: Lieda
Obrázok produktu pre Masáž a čistenie tváre
Masáž a čistenie tváre
16,05 €
-45%
8,79 €
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre Xiaomi InFace masážny prístroj na oči MS5000
Xiaomi InFace masážny prístroj na oči MS5000
22,54 €
-50%
11,24 €
Predajca: TechPunt
Obrázok produktu pre Mikrodermabrázia Silk'n ReVit Essential White REVE1PE1001
Mikrodermabrázia Silk'n ReVit Essential White REVE1PE1001
59,90 €
-5%
56,37 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre 6-v-1 mikropúdový masážny prístroj na lifting tváre, aplikácia GESKE, čierny
6-v-1 mikropúdový masážny prístroj na lifting tváre, aplikácia GESKE, čierny
88,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Parafínový vosk je senzačný prístroj určený na starostlivosť o ruky a nohy pomocou parafínu. Jeho používanie je mimoriadne jednoduché a je ideálny pre kozmetické salóny a domáce použitie.
Parafín má vyhladzujúci a zjemňujúci účinok na pokožku, zlepšuje jej pružnosť a pevnosť, spomaľuje proces starnutia a má regeneračný účinok na kožné tkanivá.

Súprava obsahuje:
- parafínový ohrievač
- parafín 450 g 1 ks
- biele froté rukavice 2 ks.
- biele froté ponožky 2 ks
- fóliové rukavice 2x100ks.
- vnútorná mriežka
- návod

Technické údaje:
- napätie 220-240V/50-60Hz
- výkon 300W
- rozmery zariadenia: šírka 31 x dĺžka 24 x výška 16 cm

- vnútorné rozmery š.26 x d.18 x v. 10 cm
- Rozmery balenia36x 30 x23 cm
- objem komory 1,8 l (minimálne) - 2,5 l (maximálne)
- hmotnosť balenia 3 kg



Parafínový prístroj je senzačné zariadenie na starostlivosť o ruky a nohy pomocou parafínu. Jeho používanie je mimoriadne jednoduché a je vhodný do kozmetického salónu aj do domácnosti.
Parafín vyhladzuje a zjemňuje pokožku Zlepšuje pružnosť Pokožka je pevnejšia, spomaľuje procesy starnutia a regeneruje kožné tkanivo, mierne zosvetľuje sfarbenie spôsobené slnkom, zlepšuje stav nechtov, zahrieva a privádza vás do stavu uvoľnenia.

Súprava obsahuje:
- Parafínový ohrievač
- parafín 450 g 1 ks
- biela froté rukavica 2 ks.
- biele froté ponožky 2 ks
- 2x100 ks fóliové rukavice
- Vnútorná mriežka
- Návod na použitie
Technické údaje:
- Napätie 220-240 V / 50-60 Hz
- Príkon 300 W
- Rozmery spotrebiča Š 31 x D 24 x Výška 16 cm
-
Objem komory 1,8 l (minimálne) - 2,5 l (maximálne)
- Hmotnosť balenia 3 kg
Hmotnosť
3 kg
Objem
2.5 l
Zloženie
Tavič vosku
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
5906717443008
Číslo od výrobcu
AS-137680

Hmotnosť
3 kg
Objem
2.5 l
Zloženie
Tavič vosku
Výrobca
Počet kusov
1
EAN kód
5906717443008
Číslo od výrobcu
AS-137680
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
Forever Wax Warmer Depilačná súprava digitálna s 500 g voskových bôbov 1 silikónový zásobník 2 fľaše 30 drevených špachtlí, depilácia voskom tvár telo čierna
109,46 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 131
54,73 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA
Obrázok produktu pre RIO PARAFÍNOVÝ VOSK ROSE / Náhradný vosk do parafínového kúpeľa / RIO PWAX-ROSE
RIO PARAFÍNOVÝ VOSK ROSE / Náhradný vosk do parafínového kúpeľa / RIO PWAX-ROSE
49,56 €/1kg
22,55 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Hop-Sport trenažér chrbta a brucha s oporou kolien - skladacie fitnes zariadenie pre domácnosť s tréningovým počítačom
Hop-Sport trenažér chrbta a brucha s oporou kolien - skladacie fitnes zariadenie pre domácnosť s tréningovým počítačom
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 28
83,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 78
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá, Obrázok generovaný UI
Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou a úložným priestorom, zamatová manželská posteľ s úložným priestorom Funkčná posteľ, sivá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 283
439,99 €
-24,83 €
415,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Obrázok produktu pre VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1159
64,80 €
Predajca: Jurhan
Obrázok produktu pre Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1962
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Obrázok produktu pre Parafínovací prístroj 300W Activeshop White Set Xxl
Parafínovací prístroj 300W Activeshop White Set Xxl
10,83 €/1kg
42,24 €
-23%
32,50 €
Predajca: Premium-Beauty
Obrázok produktu pre Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 59
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER
Obrázok produktu pre Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 72
67,80 €
-18%
55,50 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Obrázok produktu pre Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
0,03 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 15
31,99 €
Predajca: neoruby
Obrázok produktu pre AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1723
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s rámom postele a čelom, úložná posteľ Funkčná posteľ Manželská posteľ Velvet
Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s rámom postele a čelom, úložná posteľ Funkčná posteľ Manželská posteľ Velvet
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 40
418,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Obrázok produktu pre Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 106
148,84 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS
Obrázok produktu pre Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 50
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 308
63,99 €
Predajca: Houseland
Obrázok produktu pre Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 632
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 404
29,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Obrázok produktu pre Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 368
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
Obrázok produktu pre Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 527
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 171
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 84
173,99 €
-6,00 €
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Obrázok produktu pre Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 43
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta
Obrázok produktu pre Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 54
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Bestseller
Obrázok produktu pre XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre 30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 266
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home
Obrázok produktu pre Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 7 programov, s pripojením na vodu
Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 7 programov, s pripojením na vodu
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
281,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre Parafínovací prístroj Iwax 4000 ml, 200W čierny
Parafínovací prístroj Iwax 4000 ml, 200W čierny
19,21 €/1l
82,28 €
-6%
76,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Jiubiaz Detský skúter Fun Scooter Kick Scooter 3-kolesový detský skúter LED kolesá do 50 kg Výškovo nastaviteľný čierny
Jiubiaz Detský skúter Fun Scooter Kick Scooter 3-kolesový detský skúter LED kolesá do 50 kg Výškovo nastaviteľný čierny
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 183
46,99 €
-38%
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parafínový kúpeľ, veľmi rýchle doručenie
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre GESS FaceActive BMS Premium masážny prístroj na tvár - proti starnutiu, redukcia vrások a vypnutie pokožky
GESS FaceActive BMS Premium masážny prístroj na tvár - proti starnutiu, redukcia vrások a vypnutie pokožky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
879,00 €
Doprava zdarma
Predajca: GESS
879,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Prístroj na hydrodermabráziu, hĺbkové čistenie, spevnenie tváre, 12 v 1
Prístroj na hydrodermabráziu, hĺbkové čistenie, spevnenie tváre, 12 v 1
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
724,84 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre 7D HIFU prístroj, prenosné zariadenie na starostlivosť o pleť, elektrické ovládanie, 110V
7D HIFU prístroj, prenosné zariadenie na starostlivosť o pleť, elektrické ovládanie, 110V
642,19 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre RESTEQ EMS LED masážny prístroj na tvár gua sha termoliftingové omladenie 3 režimy
RESTEQ EMS LED masážny prístroj na tvár gua sha termoliftingové omladenie 3 režimy
67,99 €
Predajca: RESTEQ
Obrázok produktu pre Prístroj na starostlivosť o pleť, hĺbkové čistenie, ošetrenie akné, 12 funkcií v jednom
Prístroj na starostlivosť o pleť, hĺbkové čistenie, ošetrenie akné, 12 funkcií v jednom
527,24 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre Sada 40 ks liftingovej pásky na tvár, páska na napínanie tváre pre lifting a kontúrovanie tváre – INVISILIFT
Sada 40 ks liftingovej pásky na tvár, páska na napínanie tváre pre lifting a kontúrovanie tváre – INVISILIFT
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre dermabrázia 7 v 1 Hydra, omladenie pleti, hydratácia, zástrčka EÚ
dermabrázia 7 v 1 Hydra, omladenie pleti, hydratácia, zástrčka EÚ
408,49 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre Prístroj na vodíkovú dermabráziu, hĺbkové čistenie, omladenie pleti, 7 IN 1
Prístroj na vodíkovú dermabráziu, hĺbkové čistenie, omladenie pleti, 7 IN 1
363,84 €
Predajca: BlissShopping
Anti-aging masážny prístroj na tvár, LED svetlo, redukcia vrások, lymfodrenáž, spevnenie pokožky, zr
Beauty Deluxe Ultrazvukový anti-aging masážny prístroj na tvár a krk s trojitou svetelnou terapiou | Redukcia vrások a spevnenie pokožky, relaxačná ly
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WinchGmbH
Anti-aging masážny prístroj na tvár, LED svetlo, redukcia vrások, lymfodrenáž, spevnenie pokožky, zr
Winch Anti-Aging Miracle Against Wrinkles [Novinka] - Beauty Deluxe | Omladenie pleti s technológiou TriGlow Light Therapy & HeatCool, lifting tváre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WinchGmbH
Anti-aging masážny prístroj na tvár, LED svetlo, redukcia vrások, lymfodrenáž, spevnenie pokožky, zr
Winch Anti-Aging Miracle Against Wrinkles [Novinka] - Beauty Deluxe | Omladenie pleti s technológiou TriGlow Light Therapy & HeatCool, lifting tváre
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WinchGmbH
Obrázok produktu pre NENO BEAUTY AURI 5-v-1 liftingový masážny prístroj na tvár a krk
NENO BEAUTY AURI 5-v-1 liftingový masážny prístroj na tvár a krk
132,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Neno_Official
Bestseller
Obrázok produktu pre Prístroj na starostlivosť o tvár Silk'n Silk'n Skincare - FaceTite Revive - redukcia vrások a napínanie pokožky - LED a infračervená technológia - biely
Prístroj na starostlivosť o tvár Silk'n Silk'n Skincare - FaceTite Revive - redukcia vrások a napínanie pokožky - LED a infračervená technológia - biely
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
320,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre BEAUTIFLY Lipomassage EMS masážny strojček na spevnenie
BEAUTIFLY Lipomassage EMS masážny strojček na spevnenie
166,33 €
Predajca: BalticVaris_DE
Bestseller
Obrázok produktu pre Aquafacial Lösung / Profacial Peel Solution Set of 4 (4x500 ml) BMTLAB
Aquafacial Lösung / Profacial Peel Solution Set of 4 (4x500 ml) BMTLAB
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
69,00 €
Predajca: BMTLAB
34,50 €/1l
Obrázok produktu pre Prírodný sprej na rýchle opálenie 2×150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – 2xNegatan
Prírodný sprej na rýchle opálenie 2×150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – 2xNegatan
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
34,90 €
-8%
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll
106,63 €/1l
Obrázok produktu pre Retinolová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
Retinolová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
13,00 €
5% od 2 ks
Predajca: Aliver
Obrázok produktu pre Zariadenie na odsávanie ušného mazu, čistič uší - EARSIO
Zariadenie na odsávanie ušného mazu, čistič uší - EARSIO
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 145
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre MARY KAY Hydrogélové náplasti na oči 30 párov - Páry 100 gr
MARY KAY Hydrogélové náplasti na oči 30 párov - Páry 100 gr
59,74 €
Predajca: lithuaniashop
597,40 €/1kg