Už len 2 kusy za túto cenu
Atrament na pečiatky 30 ml Laco blue
1,87 €
62,33 € / 1l
plus 4,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Pečiatkové farby a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Atrament na pečiatky 28 ml, červený
90,71 €/1l
2,54 €
Predajca: Neopak

Pečiatková farba 30 ml Titanum - modrá
42,25 €/1kg
1,69 €
Predajca: Katomix

RHEITA pečiatkovacia farba bez oleja 25 ml modrá
788,89 €/1l
21,30 €
Predajca: NeuertsShop

Atrament do pečiatok Trodat 7011, 28 ml
710,71 €/1l
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tsukineko 2118795000 Stempelk.Wasserzeich
1 220,00 €/1l
18,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Trodat 7011 pečiatkovacia farba, 28 ml, červená
746,43 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tsukineko | Pigmentový atrament StazOn Snowflake
17,15 €/1kg
17,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Koh-i-noor pečiatkovacia farba 50 g fialová
50,80 €/1l
2,54 €
Predajca: vikpap

Pigmentový atrament Tsukineko Versafine Clair - Lilac Bloom
1 080,00 €/1l
16,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pelikan 351296, 1000 ml, 1 kusov
82,99 €/1l
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System

Farby pečiatok
799,60 €/1l
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Čističe a riedidlá pre solventné atramenty a pečiatkové farby
89,50 €/1l
8,95 €
Predajca: Octopus

Donau Tusz do Stempli 30 ml zielony
68,50 €/1kg
2,74 €
Predajca: VISO

Q-Connect® KF25109 Pečiatkovacia farba - bez oleja, 28 ml, fialová
398,93 €/1l
11,17 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Pelikan 215103, Čierna, 9 ml, 10 kusov, Čierna
36,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pelikan 351502, 30 ml, 1 kusov
1 214,33 €/1l
36,43 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Tsukineko | VersaFine Pečiatkové podušky Karmínová červená
9 310,00 €/1l
46,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tusz do stempli, zielony, 25 ml
1 136 666,70 €/1kg
34,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pečiatkovacia farba Q-Connect 28 ml modrá
3,13 €
Predajca: Neopak

Trodat Stempel 143658 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend rot 24ML 7711
309,17 €/1l
7,42 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Pečiatkovacia farba vo fľaštičke s dávkovačom.
- Vhodný pre tradičné pečiatky s gumou.
- Neobsahuje olej.
- Ľahko sa vsiakne do papiera.
- Objem 30 ml
- Farba atramentu: modrá
- Objem
- 30 ml
- Rozmery
- nedefinované
- Výrobca
- TITANUM
- Rozsah dodávky
- nedefinované
- Verzia
- nedefinované
- Hmotnosť
- 0.04 kg
- EAN kód
- 4024526001514
- Číslo od výrobcu
- undefiniert
- Objem
- 30 ml
- Rozmery
- nedefinované
- Výrobca
- TITANUM
- Rozsah dodávky
- nedefinované
- Verzia
- nedefinované
- Hmotnosť
- 0.04 kg
- EAN kód
- 4024526001514
- Číslo od výrobcu
- undefiniert
Bezpečnostné pokyny
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Náplň do pečiatok 100 ml s vysokou priľnavosťou
24,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: Ladenza
199,92 €/1kg