4,9



Na základe 34 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wessper 100 čistiacich tabliet pre automatické kávovary a kávovary – 2 g tablety17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Jura tablety na odstraňovanie vodného kameňa + čistiace tablety 61848 62715166 633,33 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Sillar 2In1 čistiace a odmasťovacie tablety pre kávovary 250 kusov87,96 €/1l
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Delonghi DLSC026 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary60,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,72 €
Predajca: PG-Service

Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
55,00 €/1kg
11,00 €
Predajca: Teshop

Sada odvápňovacích a čistiacich tabliet Odvápňovač + 10x tablety KRUPS JURA BOSCH SIEMENS
283,17 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Dr.Beckmann Kafijas automatu tirisanas tabletes 6gb 182872
9,99 €
Predajca: THAR

Philips CA6705/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, 6 kusov, 70%
152,40 €/1kg
15,24 €
Predajca: CoffeeFriend

Melitta 202034, Kávovary, Tekuté, 250 ml, 42 mm, 70 mm, 162 mm
57,52 €/1l
14,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DeLonghi Milk Clean Čistič mliečnej peny na trysky, 250 ml SER 1013
29,28 €/1l
7,32 €
Predajca: CoffeeFriend

Tekutý čistič Krups XS9000
140,45 €/1l
28,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JURA 24212, Čistiace tablety, Jura, 60 kusov, 180 g, 50 mm, 50 mm
149,72 €/1kg
26,95 €
Predajca: Friseurtotal

PURIVITA čistič mliečneho systému pre plnoautomatické kávovary, NEÚPLNÝ
54,90 €/1l
54,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dr. Beckmann | Tablety na čistenie kávovarov - 6 kusov - Čistiace tablety do kávovarov
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Trysky dávkovača Delonghi výstupné hubice Kávovar Eletta Cappuccino ECAM44
36,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,40 €
Predajca: PG-Service

Urnex Grindz čistiace granule do mlynčeka 430 g
41,06 €/1kg
20,53 €
Predajca: CoffeeFriend

Čistič mliečneho systému Sillar, 3 x 1 liter. Čistenie mliečneho okruhu pre kávové prístroje
10,32 €/1kg
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Severin ZB 8697, kávovar, Blistr
2,35 €/1l
21,16 €
Predajca: Teshop

PURIVITA ČISTIACE TABLETY Plne automatické kávovary 100 tabs 2-fázové čistiace tablety
26 900,00 €/1l
36,76 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sada obsahuje: 2x EQ.series Siemens TZ80002 tablety 2 v 1 na odstraňovanie vodného kameňa z kávovarov a 1x BOSCH SIEMENS TZ80001 čistiace tablety 2 v 1.
SIEMENS EQ.SERIES 2W1 TZ80002 2x 3 ks
Vlastnosti: 1:
- Účinne odstraňuje usadeniny vodného kameňa v kávovaroch.
- množstvo nečistôt.
- Zaručuje optimálnu kvalitu uvarenej kávy.
- Tablety špeciálne navrhnuté pre automatické kávovary.
- Na použitie vo všetkých modeloch automatických kávovarov.
- Zaručuje dlhú a bezproblémovú prevádzku kávovaru
- Balenie obsahuje 2x 3 tablety, čo vystačí na 6 použití.
BOSCH SIEMENS ČISTIACE TABLETY TZ80001 2v1 1x 10 ks
Vlastnosti: 1:
- Čistiace tablety: zabezpečujú dôkladné a bezpečné čistenie
- Olej z kávových zŕn sa dokonale odstráni
- Vybavené automatickým čistiacim programom
- Výrobca: Bosch-Siemens
Kompatibilita výrobku: Kávovar je kompatibilný s výrobkami na výrobu kávovarov:
Kompatibilita: všetky kávovary, v ktorých je možné odstraňovať vodný kameň pomocou odvápňovacích tabliet.
AEG, Espressia, Moulinex, Saeco, Ariston, Gaggenau, Neff, Scholtes, Bosch, Hot Point, Nespresso, Severin, Braun, Jura, Nivona, Siemens, Cocoon, Krups, Philips, Zanussi, Electrolux, Melitta.
- Výrobca
- Počet kusov
- 16
- Hmotnosť
- 0.4 kg
- EAN kód
- 4996459291549
- Číslo od výrobcu
- ZESTAW_SIEMENS_1
- Výrobca
- Počet kusov
- 16
- Hmotnosť
- 0.4 kg
- EAN kód
- 4996459291549
- Číslo od výrobcu
- ZESTAW_SIEMENS_1
Nebezpečenstvo
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P103 Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich.
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
P302 + P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody/…
P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
EUH070 Toxické pri kontakte s očami.
H315 Dráždi kožu.
H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.Hodí sa k tomu

Siemens TZ80002B, Čistiace tablety, Siemens, TASSIMO, 3 kusov, 36 g, 84 mm
419,44 €/1kg
15,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
55,00 €/1kg
11,00 €
Predajca: Teshop

Bosch 4242001235159, Čistiace tablety, 6 kusov
178,23 €/1kg
23,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

AquaFloow Intenzívny vodný filter, 10-kusová sada, náhrada za modely Siemens EQ
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Siemens TZ70063A, Vodný filter, EQ series, 6 kusov
51,95 €
Predajca: Friseurtotal

Siemens TZ70033A, Vodný filter, Siemens, EQ, Biela, 3 kusov, 70 mm
28,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
17,06 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

Súprava na údržbu Wessper pre zariadenia Siemens EQ.series a Bosch s 2 filtrami a čistiacim prostriedkom
29,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: CSVK

FunWater stand up paddle board, SUP board set, stand up paddle board, SUP paddle board, ručná pumpa, 330x84x15cm, do 150KG
239,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Great-Paddle-Board

6x vodný filter Wessper pre Siemens EQ.6 EQ.9 EQ.300 EQ.500 iQ700 nahrádza TZ70003
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,89 €/1l
13,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

9x vodný filter Wessper pre Siemens EQ.6 EQ.9 EQ.300 EQ.500 iQ700 nahrádza TZ70003
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Power One p312, Batéria na jedno použitie, Zinko-vzdušný, 1,45 V, 6 kusov, 170 mAh, 3,6 mm
4,15 €
Predajca: AkkuShop

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
76,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kiano Slim TV Travel Televízor 24" palcov | LED HD TV - Matrix | Nabíjačka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Čierna
105,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: 7way

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Sada na údržbu plne automatických kávovarov Siemens a Bosch – 10 čistiacich tabliet, 3 odstraňovače vodného kameňa a 2 vodné filtre Wessper
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Siemens EQ.6 plus s700, Espresso kávovar, 1,7 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
778,59 €
-113,93 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
664,66 €
Predajca: Etrona

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Licorne Bike Strong 2D Prémiový horský bicykel vo veľkosti 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, dámy a mužov - predné a zadné kotúčové brzdy - 21-rýchlostné prevody Shimano -
299,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
91% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
91%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie všetko OK
Pôvodné články sú najlepšie
Hodnotenie z 5. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Špičkový tovar, rýchle dodanie a spracovanie. S radosťou opäť
Hodnotenie z 6. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

SIEMENS TZ80001 10 čistiacich tabliet + 6 odvápňovacích tabliet TZ80002 pre EQ



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(34)Počet hodnotení: 34
38,99 €
Predajca: CSVK

Wessper 100 čistiacich tabliet pre automatické kávovary a kávovary – 2 g tablety



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
17,99 €
Predajca: CSVK

Jura tablety na odstraňovanie vodného kameňa + čistiace tablety 61848 62715



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: CSVK
166 633,33 €/1l

Wessper 200 čistiace tablety pre automatické kávovary a kávovary – 2 g tablety



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,00 €
Predajca: CSVK
22,00 €/1l

2X Wessper Clean Milk Green Prírodný čistič mliečnych obvodov 0,5 l
20,90 €
Predajca: CSVK

Sillar 2In1 čistiace a odmasťovacie tablety pre kávovary 250 kusov
21,99 €
Predajca: CSVK
87,96 €/1l

Wessper 150 čistiacich tabliet pre automatické kávovary a kávovary – 2 g tablety



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
19,99 €
Predajca: CSVK

Wessper Clean Milk Green Prírodný čistič mliečnych cyklov 0,5 l
15,90 €
Predajca: CSVK

Trysky dávkovača Delonghi výstupné hubice Kávovar Eletta Cappuccino ECAM44
36,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,40 €
Predajca: PG-Service

Dr. Beckmann | Tablety na čistenie kávovarov - 6 kusov - Čistiace tablety do kávovarov
5,99 €
Predajca: Lemonbite

KYSELINA LITRICKÁ e330 CLEAN 2kg Nuvio
13,30 €
Predajca: FonderhillSp
6,65 €/1kg

Sada odvápňovacích a čistiacich tabliet Odvápňovač + 10x tablety KRUPS JURA BOSCH SIEMENS



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(46)Počet hodnotení: 46
16,99 €
Predajca: CSVK
283,17 €/1l
![Obrázok produktu pre Čistič mlyníkov Puly Grind, 10 x 15 g [Domáce potreby]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f41c61ba85a36018ccfb79983a4f044b.webp)
Čistič mlyníkov Puly Grind, 10 x 15 g [Domáce potreby]
16,73 €
Predajca: PG-Service
1 115,33 €/1kg

Puly Caff Plus – čistiaci prostriedok na kávovary, 150 g – plechovka s 60 tabletami po 2,5 g
31,55 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,73 €
Predajca: PG-Service

PURIVITA ČISTIACE TABLETY Plne automatické kávovary 100 tabs 2-fázové čistiace tablety
36,76 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,90 €
Predajca: everybuy_at
26 900,00 €/1l