4,5



Na základe 2 hodnotení
Už len 4 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
10 pláten ART-STAR | 50x70 cm | na napínacom ráme, 100% bavlna64,95 €
Predajca: DesignDelights

Ďalšie informácie o reklame
Plátno 90x90 cm - Nosný rám Phoenix - Umelecký maliarsky povrch na maľovanie23,88 €
Predajca: Phoenix-arts

Ďalšie informácie o reklame
Rám s klinom – 1 kus – 70 x 140 cm – biele umelecké plátno z polyesteru – na maľovanie – hotové napnutie – vhodné pre akrylové farby alebo textilné farby42,58 €
Doprava zdarma
Predajca: druck-de

Ďalšie informácie o reklame
Creative Deco Drevené Plátno na Maľovanie 20 x 20 cm 8-Pack | Sada Drevených Podkladov na Maľovanie | Hrúbka 1,7 cm | Maliarska Doska pre Profesionálov a Hobby Maliarov | Podklady na Maľovanie Umeleckých Projektov, Dekorácií, Obrazov23,31 €/1kg
41,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Stylex 28662, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 600 mm, 400 mm
13,34 €/1kg
13,35 €
Predajca: ADI_Global_Store

6 pláten B.K. PLUS | 70x120 cm | na napínacom ráme, 100% bavlna
89,95 €
Predajca: DesignDelights

KREUL 631010, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 380 g/m², 100 mm
39,95 €/1kg
8,39 €
Predajca: MUZIKER

Kreul Maliarske plátno Basic Line 100 x 100 cm 1 ks
25,65 €/1kg
40,52 €
Predajca: CORWELL

2x Artikum | PREMIUM LINEN 80x100cm | Plátno na nosnom ráme
57,95 €
Predajca: DesignDelights

Klinový rám bez plátna drevený profilový rám 100X70 cm
15,08 €
Predajca: GP-TONER

KREUL 680120, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 380 g/m², 800 mm
22,69 €/1kg
34,72 €
Predajca: CORWELL

Klinový rám bez plátna drevený profilový rám 130X20 cm
14,99 €
Predajca: GP-TONER

6 pláten B.K. PLUS | 80x100 cm | na napínacom ráme, 100% bavlna
95,00 €
Predajca: DesignDelights

2 ART-STAR UNIVERSITY KEILRAHMEN 80x100cm | prázdne plátna na maľovanie
39,95 €
Predajca: DesignDelights

KREUL SOLO GOYA, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 380 g/m², 800 mm
22,07 €/1kg
51,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

KREUL SOLO GOYA, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 380 g/m², 100 mm
44,14 €/1kg
3,09 €
Predajca: MUZIKER

Artina Plátno na rám Akadémia, 20x20cm, sada 5 ks
72,00 €/1kg
51,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

KREUL SOLO GOYA, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 400 g/m², 700 mm
42,21 €/1kg
65,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

2 ART-STAR KEILRAHMEN 70x120 cm | Plátno na nosnom ráme
39,95 €
Predajca: DesignDelights

Stylex 28579, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 500 mm, 400 mm
50,85 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
2 originálne plátna B.K. PLUS Premium na napínacom ráme vo formáte 80 x 100 cm. Umelecké plátna B.K. PLUS na napínacom ráme boli vyvinuté špeciálne pre profesionálne použitie a spĺňajú aj tie najvyššie nároky. Plátna B.K. Plus Premium používajú plátno s gramážou 380 g/m² zo 100 % bavlny a sú dodávané pripravené na maľovanie s kvalitným základom Gesso. Ideálne plátno pre profesionálne použitie a náročné maliarske projekty. 2 umelecké plátna v solídnej kvalite a s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu 100 % bavlna, pripravené na maľovanie s univerzálnym základom Gesso (ŽIADNA lacná zmesová tkanina) 8 drevených napínacích klinov na dodatočné napnutie v prípade potreby Profil rámu s vonkajším valčekom, vďaka čomu plátno neprilieha priamo na drevo Ideálne aj pre hobby umelcov, školy, materské školy
Sada 2 ks prémiových plátien na rámčekoch vo formáte 80x100 cm
Profesionálni umelci a pokročilí maliari dôverujú prémiovej kvalite plátien na rámikoch B.K. PLUS. Plátno je vyrobené zo 100 % čistej bavlny a s gramážou 380 g/m² spĺňa aj tie najvyššie nároky. Prémiové plátna B.K. PLUS sú starostlivo natreté základnou vrstvou Gesso a dodávajú sa pripravené na maľovanie. Veľmi stabilné rámy z masívneho smrekového profilovaného dreva si zachovávajú tvar a dodávajú majstrovskému dielu na hodnote. Vďaka kvalitne zloženým rohom nevznikajú pri napínaní rámu žiadne otvorené hrany ani trhliny. Prajeme vám veľa radosti a úspechov pri vašich maliarskych projektoch.
- Prémiová kvalita B.K. PLUS
- Plátno zo 100 % bavlny
- Extra kvalitný gesso základ, pripravené na maľovanie
- Plátno Premium s gramážou 380 g/m² na mimoriadne stabilnom rámu zo smrekového dreva
- Profesionálna kvalita
Rozmery a podrobnosti
| Formát | 80 x 100 cm |
| Obsah balenia | 2 plátna Premium na napínacom ráme vrátane drevených napínacích klínov na napínanie plátna |
| Plátno | 100 % bavlna, extra pevná tkanina s gramážou 380 g/m², stredne jemná rovnomerná štruktúra tkaniny, ohnutá dovnútra, zo zadnej strany zošitá |
| Základný náter plátna | Extra kvalitný gesso základ |
| Rám | Extra pevný rám zo smrekového dreva, plátno sa nedotýka priamo dreva vďaka vonkajšiemu okraju |
| Profil rámu | Mimoriadne stabilný profil, 15 x 40 mm (hĺbka x šírka) |
| Iné formáty |
- Rozmery
- 100,00 cm x 80,00 cm x 1,50 cm (výška od podlahy po horný okraj x šírka od strany k strane x hĺbka od prednej strany k zadnej)
- Šírka
- 80 cm
- Dĺžka
- 100 cm
- Model
- B.K. PLUS
- Výrobca
- XTRADEFACTORY GMBH
- Rozsah dodávky
- 2x plátno na nosnom ráme 100,00 x 80,00cm
- Hmotnosť
- 4.5 kg
- EAN kód
- 4250371501873
- Číslo od výrobcu
- 10000113-0
- Rozmery
- 100,00 cm x 80,00 cm x 1,50 cm (výška od podlahy po horný okraj x šírka od strany k strane x hĺbka od prednej strany k zadnej)
- Šírka
- 80 cm
- Dĺžka
- 100 cm
- Model
- B.K. PLUS
- Výrobca
- XTRADEFACTORY GMBH
- Rozsah dodávky
- 2x plátno na nosnom ráme 100,00 x 80,00cm
- Hmotnosť
- 4.5 kg
- EAN kód
- 4250371501873
- Číslo od výrobcu
- 10000113-0
Hodí sa k tomu

Stylex 28662, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 600 mm, 400 mm
13,34 €/1kg
13,35 €
Predajca: ADI_Global_Store

Tritart Súprava štetcov 25 kusov - Súprava syntetických štetcov - Akrylové štetce Akvarel - Súprava štetcov Akrylové farby - Súprava akrylových štetcov Olejomaľba
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

WESTCOTT E-40200 00 WESTCOTT sada modelárskeho náradia a špachtlí na maľovanie, 5 kusov
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Stylex 28653, 75 ml, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, Matte, Rúra
539,73 €/1l
40,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

6 pláten B.K. PLUS | 70x120 cm | na napínacom ráme, 100% bavlna
89,95 €
Predajca: DesignDelights

Artina hliníkový stojan na plátno do 82 cm Paris
69,62 €/1kg
83,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creative Deco Jemnozrnná štruktúrna Pasta 2 kg Biela Jemná Pasta na Umelecké Projekty Na Akrylové Maľovanie Jednoduchá Aplikácia špachtľou Na 3D Efekty, štruktúry, Textúry
12,48 €/1kg
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Artina akrylové farby 1000 ml tuba titánová biela Crylic Vysoká pigmentácia
76,55 €/1l
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Stolík s nastaviteľnou výškou, robustné bukové drevo, prírodné ekologické drevo, pre dospelých a deti, profesionálny
29,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

10 pláten ART-STAR | 30x40 cm | na napínacom ráme, 100% bavlna
27,95 €
Predajca: DesignDelights

KREUL 631010, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 380 g/m², 100 mm
39,95 €/1kg
8,39 €
Predajca: MUZIKER

Artina 24-dielna sada akrylových farieb 120 ml Crylic
1 037,50 €/1l
124,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

1x ART-STAR UNIVERSITY KEILRAHMEN | Jednotlivé plátno v mnohých formátoch | Formát: 50x60cm
7,80 €
Predajca: DesignDelights

Plochý latexový kefa na drevo 75 mm
6,78 €
Predajca: Dragtek-com

tidyPac box na sťahovanie TP110.005 575x295x335mm hnedý
6,23 €/1m
10,52 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: PaperGod

Súprava akrylových farieb pre deti a dospelých - 15x akrylová farba so štetcom - 16-dielna súprava akrylových farieb - vodeodolná súprava akrylových farieb a štetca Tritart
18,83 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Marabu12100000209 Marabu sada akrylových farieb "EFFECT", 18 x 36 ml
46,05 €/1l
29,93 €
Predajca: M_plus_L

Stylex 28652, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Červená, Biela, Žltá, 12 ml, Rúra, Kartónová škatuľa, 12 kusov
820,83 €/1l
9,85 €
Predajca: M_plus_L

10 pláten ART-STAR | 40x40 cm | na napínacom ráme, 100% bavlna
34,95 €
Predajca: DesignDelights

Viva Decor 800188900 ViVA DECOR "Metallic" sada akrylových farieb, 5 kusov
67,50 €/1l
33,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Akrylové perá 24 farieb, vodeodolné fixy, permanentné fixy na kamene, keramiku, sklo, drevo, plátno
20,18 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,37 €
Predajca: odsellingaaa

Marabu 12010075070, 500 ml, Biela, Fľaša, Vodeodolný
24,76 €/1l
12,38 €
Predajca: NeuertsShop

Creative Dtúrovacia pasta Smooth 2 kg | Biely tmel na akrylové maľovanie | Modelovacia pasta na umelecké projekty, akrylové farby, pre domácich majstrov, 3D efekty, textúry | Jednoduchá aplikácia paletovým nožom
13,48 €/1kg
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Film Kodak Kodacolor GOLD 200, 135 mm, 36 snímok
123,44 €/1m
46,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Pelikan 718163, Drevo, 5 kusov
6,99 €
Predajca: M_plus_L

4x ART STAR ROUND CANVAS Ø 60 cm | Napínané plátno
59,95 €
Predajca: DesignDelights

6 pláten B.K. PLUS | 80x100 cm | na napínacom ráme, 100% bavlna
95,00 €
Predajca: DesignDelights

ZMH LED pásik 20 m svetla Smart RGB páska nastaviteľná pre vianočnú párty Bar Interiérový dizajn
36,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: ZMH

2x Artikum | PREMIUM LINEN 80x100cm | Plátno na nosnom ráme
57,95 €
Predajca: DesignDelights

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som veľmi spokojný!
Rámy boli doručené nepoškodené do 2 dní. Obal je čistý a dobre vyrobený. Nosné tyče by mohli byť trochu hrubšie. Ale aj tak je to v poriadku.
Hodnotenie z 2. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Plátna
Rýchle dodanie a tovar top spokojný.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Plátno v rolke PREMIUM 500 g/m² ľan a bavlna 2,19 m x 10 m – profesionálne maliarske plátno s podkladom XXL maliarske plátno v rolke
230,00 €
Predajca: PDMedia

Maľovacie plátno čierne, rolka 1,62 x 10 m – 340 g/m² – zmes ľanu a bavlny – extra široké – plátno pre olejové a akrylové farby
115,43 €
Predajca: PDMedia

Plátno v rolke 1,6 x 10 m – Phoenix bavlna 380 g/m² čierna Premium
142,54 €
Predajca: Phoenix-arts
23,44 €/1kg

Maľovacie plátno v rolke 1,62 x 10 m – zmes ľanu a bavlny – 340 g/m² – extra široké a trojnásobne základované – plátno pre olejové a akrylové farby
105,27 €
Predajca: PDMedia

Bavlnené plátno Premium 0,610 x 18 m – 390 g/m² matné – Inkjet Canvas 100 % bavlna pre plotre – umelecký tlač a tlač fotografií



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
98,99 €
Predajca: PDMedia

Plátno v role 1,60 x 10 m – Phoenix, bavlna 280 g/m², s bielym základným náterom
108,84 €
Predajca: Phoenix-arts
24,29 €/1kg

ESENG® Maliarska doska veľká, 8 kusov, 60x80 cm, 100 % bavlna, hrúbka 4 mm, 280 g/m², sada plátna, maliarska doska na akrylové farby, olejové farby



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
87,29 €
Predajca: ESENG
6,82 €/1kg

ESENG® Plátno na maľovanie veľké, 10 kusov, 50x70 cm, 100 % bavlna, hrúbka 4 mm, 280 g/m², sada pláten, maliarska doska na akrylové farby, olejové farby



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
77,99 €
Predajca: ESENG
9,18 €/1kg

Okrúhle plátno na maľovanie s priemerom 90 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
53,28 €
Predajca: Phoenix-arts

Maľovacie plátno v rolke 1,08 x 10 m – 340 g/m² – zmes ľanu a bavlny – trojnásobne základované – plátno pre olejové a akrylové farby
61,74 €
Predajca: PDMedia
16,81 €/1kg

Rámové lišty 100 cm, sada 20 kusov, profil 20 x 35 mm – 3D slepý rám, drevený rám na plátno, borovicové drevo
48,49 €
Predajca: PDMedia

Maliarske plátno Phoenix Premium 90 x 90 cm Maliarske plátno Stretcherboard



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,99 €
Predajca: Phoenix-arts
9,09 €/1kg

Rám s klinom – 1 kus – 70 x 140 cm – biele umelecké plátno z polyesteru – na maľovanie – hotové napnutie – vhodné pre akrylové farby alebo textilné farby



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
42,58 €
Predajca: druck-de

Podklad na maľovanie kruhové| Nosné rámy na plátno | Maliarske plátno pre umelcov 80 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
27,00 €
Predajca: Phoenix-arts
77,14 €/1kg

Podklad na maľovanie | Nosné rámy na plátno | Maliarske plátno pre umelcov 70 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
27,50 €
Predajca: Phoenix-arts

Rámové lišty 80 cm, sada 20 kusov, profil 20 x 35 mm – 3D rámy, drevené rámy na plátno, borovicové drevo
38,99 €
Predajca: PDMedia

Plátno 90x90 cm - Nosný rám Phoenix - Umelecký maliarsky povrch na maľovanie



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
23,88 €
Predajca: Phoenix-arts

Doska na maľovanie ESENG®, 100% bavlna, hrúbka 3 mm, vhodná na akrylové farby, olejové farby, tempery a gvaš (22,8x30,5 cm | 9x12 palcov, 12 kusov)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: ESENG
14,88 €/1kg

Plátno ESENG® na maľovanie, 100% bavlna, hrúbka 3 mm, vhodné na akrylové farby, olejové farby, tempery a gvaš (20,3x25,4 cm | 8x10 palcov, 18 kusov)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,21 €
Predajca: ESENG
13,70 €/1kg

10 pláten ART-STAR | 50x70 cm | na napínacom ráme, 100% bavlna



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
64,95 €
Predajca: DesignDelights