Bambusová parná rúra s 2 poschodiami – veľkosť L

58,18 €

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

st 7. – št 8. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
Parné hrnce a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Orion naparovač so skleneným vekom PREMIUM
Orion naparovač so skleneným vekom PREMIUM
68,99 €
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre Nerezový parný vklad na hrnce, vhodný do rôznych veľkostí hrncov (14-23 cm). Vybavený odnímateľnou rukoväťou, ktorá sa neprehrieva, a protišmykovými nožičkami
Nerezový parný vklad na hrnce, vhodný do rôznych veľkostí hrncov (14-23 cm). Vybavený odnímateľnou rukoväťou, ktorá sa neprehrieva, a protišmykovými nožičkami
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,26 €
-4%
13,59 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Bambusový parník okrúhly 15 cm - Asian Happy Kitchen
Bambusový parník okrúhly 15 cm - Asian Happy Kitchen
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Cuisinart C1000520E Parný košík pre parný hrniec STM1000E
Cuisinart C1000520E Parný košík pre parný hrniec STM1000E
22,99 €
-7%
21,38 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Parný hrniec Karl Hausmann 2,4 l parný hrniec 18 cm manty cooker parný hrniec na varenie zeleniny/zemiakov
Parný hrniec Karl Hausmann 2,4 l parný hrniec 18 cm manty cooker parný hrniec na varenie zeleniny/zemiakov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome
A stack of three stainless steel pots with lids, forming a steamer set.
Parný varič zemiakov Mantowarka z nehrdzavejúcej ocele so skleneným vekom Indukcia 2 l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 15
29,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Parný hrniec z nehrdzavejúcej ocele s pokrievkou  FLORINA 2,5 l
Parný hrniec z nehrdzavejúcej ocele s pokrievkou FLORINA 2,5 l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
51,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Parný hrniec Parný hrniec Tlakový hrniec Hrniec na varenie Hrniec na varenie z 5-vrstvovej nehrdzavejúcej ocele so sklenenou pokrievkou (30 cm)
Parný hrniec Parný hrniec Tlakový hrniec Hrniec na varenie Hrniec na varenie z 5-vrstvovej nehrdzavejúcej ocele so sklenenou pokrievkou (30 cm)
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 35
122,99 €
Predajca: ORBITREXEU
Obrázok produktu pre NAVA Nerezový skladací parný hrniec „Acer“ 28 cm
NAVA Nerezový skladací parný hrniec „Acer“ 28 cm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
10,32 €
Predajca: PADU
Obrázok produktu pre Tefal CY7548, 5 L, Čierna, Polypropylén (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
Tefal CY7548, 5 L, Čierna, Polypropylén (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 71
149,16 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre Parný hrniec z nehrdzavejúcej ocele so skleneným vekom - 2 úrovne - 2,1 litra - vhodný na indukciu a plyn
Parný hrniec z nehrdzavejúcej ocele so skleneným vekom - 2 úrovne - 2,1 litra - vhodný na indukciu a plyn
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome
Obrázok produktu pre WMF ProfiSelect 24 cm vložka do naparovača, kuchynský naparovač, naparovač potravín, nerezová oceľ, strieborná
WMF ProfiSelect 24 cm vložka do naparovača, kuchynský naparovač, naparovač potravín, nerezová oceľ, strieborná
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 21
19,95 €
Predajca: potz-tech
Obrázok produktu pre Klausberg Kuchynský riad KB7586
Klausberg Kuchynský riad KB7586
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
22,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Karl Krüger KEC20, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Nerezová oceľ, Sklo, 20 cm
Karl Krüger KEC20, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Nerezová oceľ, Sklo, 20 cm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 21
44,61 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre 3 ks Kuskus hrniec 8L parný varič COUSCOUS Ø24cm parný varič na zeleninu indukčný manty varič čierny
3 ks Kuskus hrniec 8L parný varič COUSCOUS Ø24cm parný varič na zeleninu indukčný manty varič čierny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
50,02 €
Predajca: IM-Trading_GmbH
Obrázok produktu pre Ken Hom KH506, Tradičný (Dim Sum) košík, Bamboo, Drevo, 1 kusov
Ken Hom KH506, Tradičný (Dim Sum) košík, Bamboo, Drevo, 1 kusov
50,01 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Ibili 727500, 2 košík/košíky, Drevo, Na pracovnú dosku, Bamboo, 200 mm, 200 mm
Ibili 727500, 2 košík/košíky, Drevo, Na pracovnú dosku, Bamboo, 200 mm, 200 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,95 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Bambusový parník 3 poschodový
Bambusový parník 3 poschodový
61,99 €
Predajca: Netsilla
Obrázok produktu pre Parný hrniec - 3 poschodia - 800 W
Parný hrniec - 3 poschodia - 800 W
66,99 €
Predajca: Netsilla

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

<Prémiový 2-poschodový parný hrniec s nerezovými prvkami v 2 veľkostiach

Štýlový a odolný bambusový parný hrniec vám umožní moderné a ľahké varenie s minimálnymi nákladmi a časom. K dispozícii v dvoch najbežnejších veľkostiach s priemerom 20 a 24 cm, vďaka čomu pripravíte zdravé, chutné a výživné jedlá v okamihu. Nech už ide o voľnú ryžu, chutné knedlíčky dim sum, chrumkavú, vitamínmi bohatú zeleninu všetkých druhov alebo ryby a mäso, ktoré sú mimoriadne jemné. Potraviny si zachovávajú podstatne viac živín, svoju pôvodnú farbu a intenzívnu arómu. Vďaka tomu je moderné varenie zábavné a jednoduché. Parníky sa potom dajú veľmi rýchlo a ľahko vyčistiť.

Táto tradičná sada parných hrncov spája vynikajúcu funkčnosť s elegantným vzhľadom a robustnou odolnosťou. bambus je testovaný na škodlivé látky a je najvyššej kvality. Vyrobené tradičnou metódou, s veľkým množstvom ručnej práce a láskou k detailu. Dodatočné nerezové pásiky nielenže dodávajú moderný vzhľad, ale aj výrazne zvyšujú stabilitu bambusových parných vložiek a predlžujú ich životnosť. Vďaka tomu sa nič nedeformuje ani nehrdzavie a budete mať z nich radosť po dlhú dobu.

Pokyny na údržbu a čistenie:1. Vložky parného hrnca vždy najskôr opláchnite čistou, teplou alebo horúcou vodou. Pri tom vložky otáčajte a prevracajte, aby voda opláchla vnútorné a vonkajšie povrchy zo všetkých strán a pod rôznymi uhlami. 2. Parový hrniec položte na utierku, aby ste zabránili hrdzaveniu. To stačí na rýchle čistenie. Občas by ste mali vykonať dôkladné základné čistenie, ako je popísané nižšie. 3. Bambus namočte do horúcej vody. Najlepšie je vložiť bambusový parný hrniec do veľkého hrnca s horúcou vodou a nechať ho namočený 6-8 hodín alebo cez noc. Potom ho vyberte a nechajte vyschnúť na vzduchu. Ak je bambusový parník silne znečistený alebo má silný zápach, odporúčame nasledujúce čistenie. 4. Použite kefu na odstránenie nečistôt a vydrhnite ich. Nepoužívajte oceľovú vlnu. Voliteľne môžete odstrániť zafarbenie pomocou čierneho čajového vrecúška, ktoré ste naplno namočili a potriete ním povrch. Obsiahnutá kyselina tanínová bambus vyčistí. Ak ste pripravovali ryby alebo podobné silne voňajúce potraviny, odporúčame bambusový parný hrniec potrieť trochou citróna. 5. Na údržbu odporúčame bambusový parný hrniec po každom umytí potrieť trochou jedlého oleja, aby nevyschol. Najlepšie je nasiaknuť kuchynský papier trochou oleja a potrieť ním parný hrniec. Ideálne je pri používaní položiť na mriežku bavlnené utierky, aby sa parný hrniec vôbec neznečistil a aby absorboval ďalšiu tekutinu. Takto sa jedlá väčšinou podaria ešte lepšie.

Bambusový parný hrniec Deluxe v detailoch:

- Umožňuje ľahkú, chutnú ázijskú kuchyňu s plnou arómou a všetkými vitamínmi. - Prírodná a trvácna kvalita z vysoko kvalitného a udržateľného bambusu. - Vyrobené s najvyššou presnosťou a tradičnou metódou s veľkým podielom ručnej práce. - Dodatočné nerezové krúžky spevňujú parný hrniec a robia ho podstatne odolnejším.- Pre lahodné dim sum knedlíčky, vynikajúcu ryžu, chrumkavú zeleninu, jemné mäso a ryby. - Detsky jednoduché a bleskové čistenie horúcou vodou a malým množstvom prostriedku na umývanie riadu. - K dispozícii v dvoch univerzálnych a najbežnejších veľkostiach 20 a 24 cm. Najlepšie hneď obe!

Priemer
24 cm
Materiál
Bambus
Ušľachtilá oceľ
Farba
Hnedá
Tvar
Okrúhle
Vhodné pre indukciu
Nie
Výrobca
Dimono
Nepriľnavý povrch
Nie
Hmotnosť
0.01 kg
EAN kód
4250410341019

Priemer
24 cm
Materiál
Bambus
Ušľachtilá oceľ
Farba
Hnedá
Tvar
Okrúhle
Vhodné pre indukciu
Nie
Výrobca
Dimono
Nepriľnavý povrch
Nie
Hmotnosť
0.01 kg
EAN kód
4250410341019
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Parník Relaxdays z bambusu, ázijský parný košík s 2 poschodiami, na dim sum, ryžu, vložka do parníka, Ø 20,5 cm, prírodná farba
Parník Relaxdays z bambusu, ázijský parný košík s 2 poschodiami, na dim sum, ryžu, vložka do parníka, Ø 20,5 cm, prírodná farba
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
31,47 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Parný hrniec Karl Hausmann 2,4 l parný hrniec 18 cm manty cooker parný hrniec na varenie zeleniny/zemiakov
Parný hrniec Karl Hausmann 2,4 l parný hrniec 18 cm manty cooker parný hrniec na varenie zeleniny/zemiakov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 28
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome
Obrázok produktu pre Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 19
5,23 €
-4%
4,97 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 860
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 26
219,00 €
Predajca: G-Electronics
Obrázok produktu pre Puzdro kompatibilné s Nintendo Switch/Nintendo Switch OLED Príslušenstvo Puzdro na prenášanie s väčším priestorom Puzdro Ochranný kryt Herná konzola Tašky Retoo
Puzdro kompatibilné s Nintendo Switch/Nintendo Switch OLED Príslušenstvo Puzdro na prenášanie s väčším priestorom Puzdro Ochranný kryt Herná konzola Tašky Retoo
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
57,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Efektívny planetárny kuchynský robot Landmann Gourmetmaxx 03550 1500 W čierny
Efektívny planetárny kuchynský robot Landmann Gourmetmaxx 03550 1500 W čierny
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 36
97,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Bestron AF357B, 3,5 L, 1 kg, Samostarný, Čierna, 2000 W, 220 - 240 V
Bestron AF357B, 3,5 L, 1 kg, Samostarný, Čierna, 2000 W, 220 - 240 V
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 131
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Rýchlovarná kanvica Indukčná kanvica Fľaša Nerezová čajová kanvica Grey 2,5 l
Rýchlovarná kanvica Indukčná kanvica Fľaša Nerezová čajová kanvica Grey 2,5 l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 34
57,59 €
-25%
42,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre LEGO Marvel Super Heroes Venom, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 565 kusov, 750 g
LEGO Marvel Super Heroes Venom, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 565 kusov, 750 g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
123,75 €
Predajca: BrickInvest
A stack of three stainless steel pots with lids, forming a steamer set.
Parný varič zemiakov Mantowarka z nehrdzavejúcej ocele so skleneným vekom Indukcia 2 l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 15
29,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
Tefal Duetto+ G719S735, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Bez povlaku, Nerezová oceľ, 250 °C
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 369
97,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Magnetický držiak do auta pre telefón do ventilácie Mobilný telefón do auta
Magnetický držiak do auta pre telefón do ventilácie Mobilný telefón do auta
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 30
7,35 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre Samočistiaca podstielka s veľkou kapacitou, automatická podstielka s otvorenou konštrukciou pre viac mačiek s bezpečnostnou ochranou
Samočistiaca podstielka s veľkou kapacitou, automatická podstielka s otvorenou konštrukciou pre viac mačiek s bezpečnostnou ochranou
14,74 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 65
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo
Obrázok produktu pre 1kg sushi ryže ROYAL TIGER PREMIUM QUALITY Sushi Rice Sushi Rice
1kg sushi ryže ROYAL TIGER PREMIUM QUALITY Sushi Rice Sushi Rice
6,74 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 43
7,17 €
-5%
6,74 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre [ 4,5kg ] ROYAL THAI Glutinous Rice | Glutinous Rice | Glutinous Rice from Thailand
[ 4,5kg ] ROYAL THAI Glutinous Rice | Glutinous Rice | Glutinous Rice from Thailand
6,84 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
30,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
5,93 €
-23%
4,54 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre E Bike Tricycle Fat Folding E-bike cargo bike 20 palcov 48V 21Ah , Hydraulické kotúčové brzdy elektrický bicykel, elektrický nákladný bicykel 180kg Blue
E Bike Tricycle Fat Folding E-bike cargo bike 20 palcov 48V 21Ah , Hydraulické kotúčové brzdy elektrický bicykel, elektrický nákladný bicykel 180kg Blue
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 40
2 252,99 €
-186,01 €
2 066,98 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 5673 Mestské akčné policajné auto
PLAYMOBIL 5673 Mestské akčné policajné auto
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
Obrázok produktu pre Kávovar Barista s mlynčekom a termokannou Vrátane termokanny s objemom až 10 veľkých šálok kávy Kávové zrná a mletá káva Nerezová oceľ
Kávovar Barista s mlynčekom a termokannou Vrátane termokanny s objemom až 10 veľkých šálok kávy Kávové zrná a mletá káva Nerezová oceľ
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 136
147,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Knižnica VASAGLE, robustný stojaci regál s 5 úrovňami políc, jednoduchý
Knižnica VASAGLE, robustný stojaci regál s 5 úrovňami políc, jednoduchý
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 86
167,51 €
-36,95 €
130,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Bestseller
Obrázok produktu pre Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 161
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Miska na miešanie Excellent Houseware, polypropylén, 26x16 cm, biela/čierna
Miska na miešanie Excellent Houseware, polypropylén, 26x16 cm, biela/čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 27
10,87 €
Predajca: Homedo
Obrázok produktu pre NAVA Nerezový skladací parný hrniec „Acer“ 28 cm
NAVA Nerezový skladací parný hrniec „Acer“ 28 cm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
10,32 €
Predajca: PADU
Obrázok produktu pre Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 20
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 48
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Shinode Sushi ryža guľaté zrno 1kg
Shinode Sushi ryža guľaté zrno 1kg
4,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: orientbazar24
Obrázok produktu pre Relaxdays 10027276, 1 kusov
Relaxdays 10027276, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 48
34,42 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 4 hodnotení
Hodnotenie z 29. novembra 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super
Hodnotenie z 16. októbra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 10. februára 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 11. októbra 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Instant Pot Pro 6, Multicooker 5.7L
Instant Pot Pro 6, Multicooker 5.7L
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 13
215,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
Obrázok produktu pre Kazan 3L – Afganský hliníkový hrniec s pokrievkou | Orientálny hrniec na mäso na plyn, oheň, do rúry a elektrinu | Ideálne na kempovanie a samostatné
Kazan 3L – Afganský hliníkový hrniec s pokrievkou | Orientálny hrniec na mäso na plyn, oheň, do rúry a elektrinu | Ideálne na kempovanie a samostatné
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
141,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Afgkazanai
Obrázok produktu pre Kazan 8L (7,5) – Hliníkový hrniec s pokrievkou | Orientálny hrniec na mäso na plyn, gril a kempovanie
Kazan 8L (7,5) – Hliníkový hrniec s pokrievkou | Orientálny hrniec na mäso na plyn, gril a kempovanie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
136,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Afgkazanai
Obrázok produktu pre Orion Tlakový hrniec 5l Premium Tlakový hrniec s automatickým blokovacím systémom Tlakový hrniec
Orion Tlakový hrniec 5l Premium Tlakový hrniec s automatickým blokovacím systémom Tlakový hrniec
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
106,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Modadeti
Obrázok produktu pre Serenk Definition Sada panvíc na vajcia z nehrdzavejúcej ocele – 14/16/18 cm, sada
Serenk Definition Sada panvíc na vajcia z nehrdzavejúcej ocele – 14/16/18 cm, sada
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
69,54 €
Doprava zdarma
Predajca: BiggBrands_EU
Obrázok produktu pre Orion naparovač so skleneným vekom PREMIUM
Orion naparovač so skleneným vekom PREMIUM
68,99 €
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre Orion | Vložka na varenie v pare – Vložka na varenie v pare – Parný hrniec – Vložka z nehrdzavejúcej ocele – 26 cm – ANETT – 5,5 l
Orion | Vložka na varenie v pare – Vložka na varenie v pare – Parný hrniec – Vložka z nehrdzavejúcej ocele – 26 cm – ANETT – 5,5 l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
23,99 €
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre Orion odšťavovač Tlakový hrniec na odšťavovanie Parný odšťavovač vhodný na indukciu 8 l
Orion odšťavovač Tlakový hrniec na odšťavovanie Parný odšťavovač vhodný na indukciu 8 l
66,99 €
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre Multifunkčný pomalý hrniec Ninja Foodi PossibleCooker MC1101EU, 6 l, 8 programov varenia, parný hrniec
Multifunkčný pomalý hrniec Ninja Foodi PossibleCooker MC1101EU, 6 l, 8 programov varenia, parný hrniec
257,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Discountic
Obrázok produktu pre Electrolux ESC7400, 3,8 L, Šedá, Nerezová oceľ, Tlačidlá, 3 h, 7 h, LCD
Electrolux ESC7400, 3,8 L, Šedá, Nerezová oceľ, Tlačidlá, 3 h, 7 h, LCD
141,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre ORION Tlakový hrniec 2x hrniec na varenie SET PROFI DUO 3,5+5l
ORION Tlakový hrniec 2x hrniec na varenie SET PROFI DUO 3,5+5l
2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5Počet hodnotení: 2
67,09 €
Predajca: Modadeti
Obrázok produktu pre Oceľový tlakový hrniec s automatickým zatváraním STORM 5 l
Oceľový tlakový hrniec s automatickým zatváraním STORM 5 l
85,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Oceľový tlakový hrniec s automatickým zatváraním STORM 7 l
Oceľový tlakový hrniec s automatickým zatváraním STORM 7 l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Parný odšťavovač AREBOS, 15 l, tlakový hrniec, nerezová oceľ, vhodný na všetky varné dosky vrátane indukcie, Ø 26 cm, vhodný do umývačky riadu
Parný odšťavovač AREBOS, 15 l, tlakový hrniec, nerezová oceľ, vhodný na všetky varné dosky vrátane indukcie, Ø 26 cm, vhodný do umývačky riadu
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 160
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre ORION tlakový hrniec Tlakový hrniec vákuový hrniec granit 5,5l 26 cm
ORION tlakový hrniec Tlakový hrniec vákuový hrniec granit 5,5l 26 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
55,90 €
Predajca: Modadeti
Obrázok produktu pre Parná kefa PURE TEX DT9530
Parná kefa PURE TEX DT9530
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
91,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre ORION tlakový hrniec oceľový hrniec vhodný na indukciu PROFI 7l
ORION tlakový hrniec oceľový hrniec vhodný na indukciu PROFI 7l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Tlakový hrniec s inteligentným vekom Rosmarino Fresh Cooker 6,2 l – 28 cm
Tlakový hrniec s inteligentným vekom Rosmarino Fresh Cooker 6,2 l – 28 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
99,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitapurliving
Obrázok produktu pre Tefal XA602011, Misa, Čierna, Tefal, CY9431, 245 mm, 328 mm
Tefal XA602011, Misa, Čierna, Tefal, CY9431, 245 mm, 328 mm
62,30 €
Predajca: PG-Service
Kuchynské ponuky
Obrázok produktu pre Xiaomi Electric Pressure Cooker 4.8l EU
Xiaomi Electric Pressure Cooker 4.8l EU
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
90,30 €
-2%
88,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Batna24