Olejové farby Faber-Castell zo série Creative Studio 24 farieb v 9 ml tubách v kartónovej škatuľke. Kompaktná sada, ktorá vám pomôže začať s novými technikami maľovania. Inšpiratívne, vysoko pigmentované farby s mimoriadnym leskom. Odolné voči svetlu. Možno nanášať priamo z tuby. Hladká textúra a jednoduché miešanie odtieňov otvára nové možnosti aplikácie.
Olejové farby - 24 farieb v balení, obsah 20 ml
Kompaktné súpravy predstavujú jednoduchý a lacný spôsob, ako začať s novými technikami maľovania. Každá sada obsahuje 12 vybraných farieb, pre každú techniku. Hobby umelci sú inšpirovaní vysokou pigmentáciou a mimoriadnou brilantnosťou farieb, ktoré sa dajú nanášať priamo z tuby. Rôzne vlastnosti produktu otvárajú nové možnosti použitia.
· Štartovacia súprava 24 farieb
· Vysoko pigmentované, svetlostále farby
· Vynikajúca sila farby
· Hladká maslová konzistencia
· Brilantné miešateľné odtiene
· 1 tuba 9 ml
FABER-CASTELL v tube, 24 farieb
2%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 20. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 20. októbra
Zľavu poskytuje MATFEL
Zľavu poskytuje MATFEL
Cena bez poukazu: 29,36 €
28,77 €
112,92 € / 1kg
plus 8,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
št 1. – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Olejové farby a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Olejová farba 120ml - ultramarínová modrá - 443
41,58 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
Centropen Temperové farby Centropen 12 farieb - 1 balenie
1 072,00 €/1l
10,72 €
Predajca: VISO
Olejová farba Rembrandt v tube 15 ml, umbrovozelená 410
540,00 €/1l
8,10 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Olejová farba Rembrandt v tube 15 ml, ftaločervenomodrá 583
730,00 €/1l
11,63 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
10,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Olejová farba Rembrandt v tube 40 ml, štipľavozelená 623
371,25 €/1l
14,85 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Sennelier D'Artigny lak 400 ml
123,22 €/1l
49,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Olejová farba Rembrandt v tube 15 ml, chrómovozelená 668
730,00 €/1l
10,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Sada 40 olejových farieb v tubách po 50 ml, určená pre umelcov
3 979,00 €/1l
198,95 €
Doprava zdarma
Predajca: FLBcommerce
Olejová farba Rembrandt v tube 40 ml, chrómovozelená 668
347,25 €/1l
13,89 €
Predajca: MUZIKER
Pebeo Courtrai Siccative, 75 ml
199,33 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Olejové farby LOVEART 12x12ml
380,83 €/1l
4,57 €
Predajca: Loveart
Olejové farby OHUHU, 24 ks
117,10 €/1kg
46,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Pebeo Siccative medium, 75 ml
203,33 €/1l
15,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Pebeo Retuschierlack, 200 ml
144,50 €/1l
28,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Lukas 1862 Sada olejových farieb 12 x 10 ml
103,91 €/1kg
238,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUZIKER
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Olejové farby Faber-Castell zo série Creative Studio 24 farieb v 9 ml tubách v kartónovej škatuľke. Kompaktná sada, ktorá vám pomôže začať s novými technikami maľovania. Inšpiratívne, vysoko pigmentované farby s mimoriadnym leskom. Odolné voči svetlu. Možno nanášať priamo z tuby. Hladká textúra a jednoduché miešanie odtieňov otvára nové možnosti aplikácie.
Olejové farby - 24 farieb v balení, obsah 20 ml
Kompaktné súpravy predstavujú jednoduchý a lacný spôsob, ako začať s novými technikami maľovania. Každá sada obsahuje 12 vybraných farieb, pre každú techniku. Hobby umelci sú inšpirovaní vysokou pigmentáciou a mimoriadnou brilantnosťou farieb, ktoré sa dajú nanášať priamo z tuby. Rôzne vlastnosti produktu otvárajú nové možnosti použitia.
· Štartovacia súprava 24 farieb
· Vysoko pigmentované, svetlostále farby
· Vynikajúca sila farby
· Hladká maslová konzistencia
· Brilantné miešateľné odtiene
· 1 tuba 9 ml
ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(188)Počet hodnotení: 188
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH
JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP
Súprava olejových farieb PHOENIX 12x12ml
30,14 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,34 €
Predajca: Loveart
Varan Motors - TC1812M BOLLERWAGEN HANDWAGEN PLANENWAGEN GARTENWAGEN ANGELWAGEN MAX. 180 KG ZAŤAŽENIE PRI POHYBE
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
97,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-11,01 €
86,89 €
Doprava zdarma
Predajca: BC-ELEC
Ľanový olej ako médium pre umelecké olejové farby – Phoenix 250 ml – Olejové médium Olejové farby
26,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(95)Počet hodnotení: 95
157,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Lehmann LHODF-1880B, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 76 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(355)Počet hodnotení: 355
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
HillMiles E Bike, trekingový elektrobicykel so snímačom krútiaceho momentu a hydraulickými brzdami, 36V 13AH vymeniteľná batéria do 100 km, 25 km/h, Mile Trail
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
639,00 €
25€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome
Flieks čalúnená posteľ 180x200cm s funkciou nabíjania (USB a Type-C), manželská posteľ pre mladých s led, úložný priestor posteľ box spring s úložným priestorom, posteľná bielizeň, sivá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(128)Počet hodnotení: 128
577,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop
Dreame D10 Plus, Biela, Kolo, Vrecko na prach, 0,4 L, Nabíjanie, Purification, 0,145 L
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(366)Počet hodnotení: 366
281,49 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(205)Počet hodnotení: 205
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Olejová farba Talens Art Creation v tube 200 ml, titánovo biela (svetlicový olej), 105
95,75 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(174)Počet hodnotení: 174
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(4597)Počet hodnotení: 4597
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
int!rend Sada akrylových farieb - 24x akrylová farba 12 ml + 2 štetce - akrylová farba na drevo, plátno, hlinu, kamene a sadru - akrylová farba na modelárske farby a ručné práce
1 165,83 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia
PKM 21987 PKM Kühlschrank BKS93ESI
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
323,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Arboremedia
Huawei WATCH GT 3 3,63 cm (1,43 palca) AMOLED 46 mm nerezová oceľ GPS
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(53)Počet hodnotení: 53
637,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Bezpečnostný - zámok na skrinky 10 ks. biely
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(27)Počet hodnotení: 27
3,53 €
Predajca: SLEVIR
Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(242)Počet hodnotení: 242
9,89 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-4%
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Elektrická vyhrievacia podložka 60x30cm sivá, vyhrievacia podložka so 6 nastaveniami teploty, automatické vypnutie, možnosť prania v práčke
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
47,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
Bestseller
Hermia Concept, BNMPOLYWS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxov (24 kusov), biela, plast, 10 x 10 x 9,5 cm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(110)Počet hodnotení: 110
40,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Sada olejových pasteliek v 6 farbách + špachtľa na olejové pastelky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,24 €
Predajca: Phoenix-arts
817,30 €/1l
Olejové farby 120 ml Sada 6 obľúbených farieb od Phoenix
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,02 €
Predajca: Phoenix-arts
31,97 €/1l
Riedidlo pre olejové farby Phoenix 500 ml, riedidlo, maliarske príslušenstvo
15,24 €
Predajca: Phoenix-arts
30,48 €/1l
Sennelier 62.1703 Sada olejových pastelov Bicoloured Apple 6 ks
34,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
491,43 €/1l
Olejová farba Talens Art Creation v tube 200 ml, titánovo biela (svetlicový olej), 105
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
95,75 €/1l
FABER-CASTELL v tube, 24 farieb
29,36 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
112,92 €/1kg
Popisovač na olejové farby Pebeo 4Artist, 14 mm, plochý, biely
15,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
12 trubíc OLEJOVÉ FARBY 12ml každá sada Farby na maľovanie Olejová farba Umelec Farba Olejová farba Maľba 59
13,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
57,92 €/1kg
Ľanový olej ako médium pre umelecké olejové farby – Phoenix 500 ml – olejové médium
10,80 €
Predajca: Phoenix-arts
21,60 €/1l
Olejová farba Phoenix Studio 120 ml tuba – 793 Lampová čierna (Lamp Black) – umelecká farba – krycia a svetlostála pre plátno, drevo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba Phoenix Studio 120 ml tuba – 568 Sap Green (šťavnatá zelená) – umelecká farba – svetlostála pre plátno, drevo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba 120 ml tuba Phoenix Studio – 103 Zinková biela (Zinc White) – umelecká farba – polopriehľadná a svetlostála pre plátno, drevo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba 120 ml tuba Phoenix Studio – 106 Zinok-titánová biela (Zinc Titanium White) – umelecká farba – krycia a svetlostála pre plátno, drevo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba 120ml Phoenix - Titánovo biela - 104
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba 120ml Phoenix - Šarlátové jazero - 302
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba Phoenix Studio 120 ml tuba – 688 Umbra Natur (Raw Umber) – umelecká farba – svetlostála pre plátno, drevo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba Phoenix Studio 120 ml tuba – 505 stredne zelená (Mid Green) – umelecká farba – krycia a svetlostála pre plátno, drevo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba Phoenix Studio 120 ml tuba – 455 Cerulean Blue (ceruleanová modrá) – umelecká farba – krycia a svetlostála pre plátno, drevo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba Phoenix Studio 120 ml tuba – 403 Purpurová červená (Purple Red) – umelecká farba – krycia a svetlostála pre plátno, drevo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,99 €
Predajca: Phoenix-arts
41,58 €/1l
Olejová farba 120 ml tuba Phoenix Studio – 215 citrónovožltá (Lemon Yellow) – umelecká farba – krycia a svetlostála pre plátno, drevo
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2