4,7



Na základe 9 hodnotení
Philips CA6708/10, Mliečny systém, Philips, EP2X3X; EP3X4X; EP4X4X; EP5XXX, Čierna, Priehľadná, Plast, Plast
56,08 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Iné príslušenstvo ku kávovarom a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
DeLonghi 5513296851 Nádoba na mlieko pre ECAM22.360... Magnifica Cappuccino S46,49 €
Predajca: PG-Service

Ďalšie informácie o reklame
Siemens TZ80008, Nádoba na mlieko, Siemens, EQ500, EQ700 Classic, EQ6 Plus, Čierna, Priehľadná, 0,7 L, 1 kusov55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Philips CA6707/10, Odstraňovač vodného kameňa, Saeco, Each accessory has different specifics, 2 kusov, 70%, 128 mm57,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Nádoba na mlieko LatteGo pre kávovary Philips sérií 2200, 3200, 4300, 5000 a 5400 EP48,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,56 €
Predajca: PG-Service

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 L, 2 kusov, 70%
33,62 €/1l
16,81 €
Predajca: somnia24

Philips CA6704/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 6 kusov, 70%, 100 g
100,30 €/1kg
10,03 €
Predajca: CoffeeFriend

DELONGHI - Kanvica na mlieko Nádoba na mlieko. Vrátane veka DLSC029 - AS00005734
66,97 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

MELITTA - Viečko ventilu 004 čierne - 6592912
22,64 €
Predajca: InstaSpares

Philips Milk Twister CA6500/63, Automatický napeňovač/zohrievač mlieka, Čierna, 120 L, 130 s, Plast, 0,75 m
72,13 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Melitta - Mitnehmer 047 Schwarz - 6782275
22,64 €
Predajca: InstaSpares

Xavax 00111261, Adaptér na kapsule, Philips, Senseo, 2 kusov, 105 mm, 92 mm
11,30 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

JURA 68304, Čierna, Strieborná, 130 mm, 90 mm, 20 mm, 30 g
25,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Melitta Wassertank 62916 6770109 6592905
35,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Karaca 4006664127196, Strieborná, 1 kusov
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Seb - Kaffeemühlenmesser - Ss194213
13,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

MAGIMIX - Systém proti odkvapkávaniu INOX-COMPLET - 504826
26,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Krups MS-624035 Nádoba na kapsule pre XN740B XN7405 XN760B XN7605 Nespresso
13,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

JURA 25069, Syrup attachment, Jura, Čierna, Priehľadná, 1 kusov, 64 mm, 93 mm
27,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Odkvapkávač pre kávovar Delonghi Magnifica S Smart ECAM250 - AS00006101
34,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,54 €
Predajca: PG-Service
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
2 diely, bez hadíc. LatteGo sa obzvlášť ľahko čistí
Náš 2-dielny mliečny systém nemá žiadne hadice ani skryté časti a dá sa vyčistiť za 15 sekúnd* pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu.
Zamatovo krémová mliečna pena s mimoriadne rýchlym mliečnym systémom LatteGo
Vylepšite svoju kávu zamatovo krémovou mliečnou penou. Vďaka cyklónovej technológii napeňovania mlieka LatteGo vysiela silný prúd mikrobubliniek rýchlosťou 394 m/s, ktorý vytvára krémovú, hustú mliečnu penu.
Obe časti mliečneho systému LatteGo sú vhodné do umývačky riadu
Mliečny systém LatteGo je vhodný na umývanie v umývačke riadu pre mimoriadne pohodlné čistenie. Šetrí to čas a zaručuje hygienické čistenie.
Vďaka viečku LatteGo zostane mlieko v chladničke dlhšie čerstvé
Veko LatteGo používajte na jednoduché a praktické skladovanie v chladničke.
Alternatívy rastlinného mlieka
Vychutnajte si zamatové cappuccino aj s obľúbenými rastlinnými alternatívami mlieka. Vďaka technológii cyklónového napenenia premieňa LatteGo rôzne druhy mlieka a rastlinných alternatív s vhodným obsahom tuku a bielkovín na najlepšiu a najhustejšiu penu.
* Na základe spotrebiteľských testov v Nemecku, v ktorých sa porovnávali popredné plnoautomatické kávovary, ktoré pripravujú kávu a mlieko stlačením jediného tlačidla (2017)
PHILIPS a emblém štítu Philips sú registrované ochranné známky spoločnosti Koninklijke Philips N.V. a používajú sa na základe licencie.
- Typ produktu:
- Mliečny systém
- Kompatibilita značky:
- Philips
- Kompatibilita:
- EP2X3X; EP3X4X; EP4X4X; EP5XXX
- Farba:
- Čierna, Priehľadná
- Materiál:
- Plast
- Základný materiál:
- Plast
- Je možné umývať v umývačke:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Packaging recyclability rate:
- 70%
- Šírka balenia:
- 110 mm
- Hĺbka balenia:
- 110 mm
- Výška balenia:
- 165 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 285 g
- Nebezpečné látky:
- Nie
- Manuál z recyklovaného papiera:
- Áno
- Krajina pôvodu:
- Rumunsko
- Vhodné pre výrobcov
- Philips
- Rozmery
- 10.5 x 11 x 14,7 cm
- Model
- CA6708/10
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1x Philips CA6708/10
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- EAN kód
- 8720389002243
- Číslo od výrobcu
- CA6708/10
- Vhodné pre výrobcov
- Philips
- Rozmery
- 10.5 x 11 x 14,7 cm
- Model
- CA6708/10
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1x Philips CA6708/10
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- EAN kód
- 8720389002243
- Číslo od výrobcu
- CA6708/10
Hodí sa k tomu

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sillar náhradné filtre na vodu do kávovarov – balenie 6 kusov – kompatibilné s Philips AquaClean CA6903
21,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ultenic U10U akumulátorový vysávač, 40Kpa akumulátorový vysávač, 5-stupňový filtračný systém vysávania, 7×2500 mAh vymeniteľná batéria, 50min, 1l nádoba
109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Philips CA6700/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, Liquid (ready to use), 0,25 L, 2 kusov, 70%
33,62 €/1l
16,81 €
Predajca: somnia24

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Philips Saeco 421945016211 Nádoba na mlieko pre LatteGo... Plne automatické kávovary
57,03 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Nízka TV skrinka Lefyr v čiernej farbe s lesklými prednými stranami a LED osvetlením, 140 cm
169,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Selsey

Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Odvápňovač CA6700 250ml
131,96 €/1l
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Outsunny prístrešok na náradie Záhradný prístrešok sivý 277 x 195 x 192 cm
342,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

ALIGHTUP, 4-dielkový kufrík z ABS plastu s 360° otočnými kolieskami, čierny, vhodný do kabínky
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

SONGMICS Záhradná brána, záhradné dvere, pozinkovaná oceľ, uzamykateľná, 106 x 90 cm, zelená
196,32 €/1m
208,10 €
Predajca: Lumarko

WOLTU Záclony s volánovou páskou priehľadná záclona ľanový vzhľad 140x245 cm biela
14,38 €/1m
35,24 €
Predajca: TR8

Russell Hobbs 26050-70 rýchlovarná kanvica 1,7 l 2400 W biela
37,93 €
Predajca: egenta-shop

Flieks Čalúnená posteľ 90x200 cm Hydraulická posteľ Boxspring so zásuvkou, rámom postele a lamelovým roštom, úložná funkčná posteľ, bavlna, sivá
313,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Mobilný chladič vzduchu s osviežením vodou | odparovací chladič | ventilátor
94,99 €
Predajca: Crownseller

Sací nástavec kefa vhodný pre vysávače Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Príslušenstvo 966489-08 Mäkká kefa s valčekom Turbo brush
172,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Kuchynská pomôcka 12ks nepriľnavé kuchynské náradie Sada silikónového kuchynského náradia Sady kuchynských príborov
24,98 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,48 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml
50,01 €/1l
150,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Skladací prepravný vozík Gardlov 23084
50,00 €
Predajca: Ekoflam

vidaXL Záhradná skrinka čierna 65x37x85 cm PP
84,11 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

SoBuy Spodná skrinka pod umývadlo Kúpeľňová skrinka s podložkou pod nohy, spodná skrinka pod umývadlo, kúpeľňový nábytok, biela FRG128-W
73,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
566,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime

TV stolík BENNIE - lesklý biely
145,12 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
32,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Predajca: TR8
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
89% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
89%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%11% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
11%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mliečny systém pre spoločnosť Phillips
Odporúčal by som ho ostatným teraz moja mliečna pena opäť funguje
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mliečny systém Philips Latte Go
Funguje perfektne
Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gaggia Saeco s mlynčekom, 230 V, kávovar Vienna Incanto Roma SUP018 SUP021
135,99 €
-9,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
126,47 €
Predajca: PG-Service

Nádoba na kávu so zásuvkou, zahustená nádoba na kávový prášok z nehrdzavejúcej ocele pre domácu kaviareň
75,99 €
Predajca: Ladenza

Delonghi AS00008263 (=AS00002563) Držiak filtra pre EC9155 EC9355 EC9665 EC9865 La Specialista Arte Espresso stroj s držiakom sitka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
58,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,86 €
Predajca: PG-Service

Delonghi DLSC026 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
60,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,72 €
Predajca: PG-Service

Delonghi DLSC027 LatteCrema System kanvička na mlieko/karafa na mlieko pre kávovary



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,42 €
Predajca: PG-Service

Náhradná pružina kávovaru z nehrdzavejúcej ocele pre Gaggia Classic 9 Bar 8 Bar 6,5 Bar
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Elektronická doska PCB Delonghi 230 V pre kávovary Dinamica ECAM350 a ECAM358
47,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,63 €
Predajca: PG-Service

Delonghi Nespresso difúzor TMBU pre kávovary Gran Lattissima EN640 a EN650



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,63 €
Predajca: PG-Service

DeLonghi 5513296851 Nádoba na mlieko pre ECAM22.360... Magnifica Cappuccino S



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,49 €
Predajca: PG-Service

De’Longhi DLSC072, Nádoba na pevné kávové zvyšky, DeLonghi, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
78,81 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,91 €
Predajca: PG-Service

Opakovane použiteľná kávová kapsula pre Dolce Gusto
27,50 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,75 €
Predajca: 1915SHOP

Delonghi Nespresso – viečko na nádobu na mlieko pre kávovar Gran Lattissima EN650
41,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,05 €
Predajca: PG-Service

Nádoba na mlieko LatteGo pre kávovary Philips sérií 2200, 3200, 4300, 5000 a 5400 EP
48,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,56 €
Predajca: PG-Service

concept-art Tamping Station Matte Mat S



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Delonghi - Dlsc034 - Nádoba na mlieko pre modely Magnifica Evo Next: Ecam310.60 - Ecam310.80 - Ecam31080 - Ecam312.80 - As00008668



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(31)Počet hodnotení: 31
34,40 €
Predajca: PG-Service

Kávovar Delonghi 51 mm z nehrdzavejúcej ocele a čierneho dreva
34,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,54 €
Predajca: PG-Service

Páka na nastavenie mletia na mlynčeku v sivej farbe kompatibilná s mlynčekmi Saeco Philips Bosch Siemens Solis ako 996530050526 | 5033760 9161.080.910 9161080710
20,98 €
Predajca: Snapworld-Kaffee

Philips CA6700/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., 0,25 L, 1 kusov, 70%



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(43)Počet hodnotení: 43
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

LAMART LT7078 Tamper – pěchovač kávy set 3 ks
21,99 €
Predajca: Planeo

Stojanový dávkovač kapsúl Tassimo pre 52 T-Disc 574959



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
48,40 €
Predajca: NetworkTechnologies