Sanytol Dezinfekčný odstraňovač škvŕn na biele tkaniny 450 g
6,44 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,28 €-2%
13,96 € / 1l
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Dezinfekčné prostriedky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Clorox | Dezinfekčné obrúsky - Levanduľa a jazmín - 75 kusov - Scentiva - Dezinfekcia a čistota10,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
mikrozid® 302000908 Dezinfekčné obrúsky AF - 150 ks dávkovač10,74 €
Predajca: Shoproither

Ďalšie informácie o reklame
Sagrotan 3249239 Dezinfekčný čistiaci prostriedok - 500 ml9 961,54 €/1kg
5,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l8,43 €/1l
8,43 €
Predajca: Shoproither

Sanytol dezinfekčný prostriedok na textil 500ml
12,74 €/1l
6,37 €
Predajca: Scentist

Sanytol Spray uniwersalny o zapachu grejpfruta i trawy cytrynowej, 500 ml
9 500,00 €/1kg
4,75 €
Predajca: MANADA

Sanytol Dezodorant dezynfekujący do tkanin w sprayu, 500 ml
10 800,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: MANADA

SAGROTAN® 277021 SAGROTAN® Hygiene Spray Dezinfekčný sprej 0,4 l
28,10 €/1l
14,05 €
Predajca: somnia24

CLINEX dezinfekčný prostriedok 77-709 5L
6,78 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sagrotan Hygienický sprej s pumpičkou 250 ml
13,89 €
Predajca: somnia24

schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
10,68 €/1kg
4,54 €
Predajca: Shoproither

CLINEX Dezinfekčný prostriedok 77-512 1 litrový rozprašovač
12,45 €/1l
12,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ecoliquid ECOLIQUIDÁTOR do kúpeľne, čistiaci a dezinfekčný prostriedok, sprej 1 l
4,08 €/1l
4,08 €
Predajca: Ecoliquid

Cytex dezinfekčný prostriedok 500 ml biely (70521)
55,90 €/1l
30,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sterilizátor s UV-C lampou na dezinfekciu
16,43 €/1kg
5,89 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,75 €
Predajca: UniMarket

Ecoliquid ECOLIQUIDÁTOR – čistiaci a dezinfekčný prostriedok na kúpeľne, s vôňou pomaranča, 1 l
2,93 €/1l
2,93 €
Predajca: Ecoliquid

SONETT dezinfekčný prostriedok 500 ml
9,10 €
Predajca: Emerosa

Ecoliquid ECOLIQUIDÁTOR do kuchyne, čistiaci a dezinfekčný prostriedok, bez vône, 1 l
2,76 €/1l
2,76 €
Predajca: Ecoliquid

Bactazol dezinfekcia 500 ml
22,60 €/1kg
11,30 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nečakajte, objednajte si Sanytol ešte dnes a užite si čistotu a bezpečnosť! Kúpte si ho teraz a chráňte svoju rodinu!
Sanytol Dezinfekčný odstraňovač škvŕn na žiarivo bielu bielizeň dezinfekčný prostriedok Žiarivo biela na odstraňovanie škvŕn bol vyvinutý špeciálne na odstraňovanie škvŕn z bielej bielizne. Bielizeň vypratá pri nízkych teplotách aj naďalej obsahuje mikróby. Baktérie a plesne v bielizni spôsobujú nepríjemný zápach a môžu prenášať choroby alebo spôsobiť podráždenie. Ideálny na športové oblečenie, spodnú bielizeň, bytový textil atď. Zahubí 99,9 % mikróbov, baktérií a plesní. Účinný už pri praní od 20 °C. Použiteľný na biele textílie. Je praktický, pretože je vhodný nielen na ručné pranie, ale aj na pranie v práčke. Jeho zloženie je obohatené o bieliace prostriedky, ktoré odstraňujú sivý nádych. Svieža vôňa. Neodfarbuje. Biocídny prípravok používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku. Obsah: 450g
Sanytol Odplamiacz dezynfekujący w proszku do białych tkanin, 450g
Odstraňovač škvŕn - na bielu bielizeň, 450 g
- Hmotnosť
- 0.5 g
- Objem
- 450 ml
- Zloženie
- Sanytol Odplamiacz dezynfekujący w proszku do białych tkanin, 450g
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3045206382601
- Hmotnosť
- 0.5 g
- Objem
- 450 ml
- Zloženie
- Sanytol Odplamiacz dezynfekujący w proszku do białych tkanin, 450g
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3045206382601
Bez signálneho slova
P502 Obráťte sa na výrobcu alebo dodávateľa s požiadavkou o informácie týkajúce sa opätovného použitia alebo recyklácie.
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Astonish Tekut prostriedok na istenie okien 750 ml
15,16 €/1kg
3,79 €
Predajca: Lemonbite

Sanytol dezinfekčný prostriedok na textil 500ml
12,74 €/1l
6,37 €
Predajca: Scentist

SANYTOL dezinfekčný prací gél Grand Air 1,7l/34dávok
34,58 €/1kg
20,75 €
Predajca: VISO

Belini kuchynská linka kuchynský blok Linda - kuchynský nábytok 240 cm vstavaná kuchyňa plne vybavená bez elektrospotrebičov so stenovými a spodnými skrinkami, bez pracovnej dosky, matná biela
707,00 €
Predajca: Belini

Sanytol Spray uniwersalny o zapachu grejpfruta i trawy cytrynowej, 500 ml
9 500,00 €/1kg
4,75 €
Predajca: MANADA

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

BABYSENSE Monitor dychu Babysense 7
140,09 €
-7,59 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
132,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Ka_SHOP

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Kombinovaný kočík Set 3v1 Kočík, ALU WAY, autosedačka Khaki Monstera Leaves
389,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BabyLuxShop

Jablotron Nanny -kätkyhälyttimen lisäpatja
75,84 €
Predajca: VISO

Granitan - Granitový drez - Drez 44,5x41,5 cm - Kuchynský drez čierny - s batériou a sifónom - TEOR
189,99 €
Predajca: Granitan

Detske kolo Dino bikes MTB - 12" kola
91,00 €
Predajca: KUBISPORT

Knorrtoys 40500, Drevo, Hnedá
93,07 €
Predajca: somnia24

Detské škrupinové pieskovisko XXL 2v1 – bazén v tvare mušle, uzamykateľné, modré
26,84 €
Predajca: Eoshop

Univerzálny dojčiaci vankúš s mikroperličkami - sivý
27,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Rohová sedacia súprava OMBO 285x168x77/97 cm, ľavá strana s funkciou spánku, elektricky rozkladateľné sedadlo, nastaviteľné opierky hlavy, nohy z tmavého bukového dreva, hydrofóbna poťahová látka SALVADOR - Cappucino
2 419,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoHome

DomoHome rohová pohovka Tollo krémová látka Salvador pravá strana 400x217x105 cm, pohovka v tvare U s funkciou spania, podnož 120x85x17 cm, elektricky nastaviteľná
4 029,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoHome

HUMBI Obojstranná skladacia podlahová vzdelávacia podložka z XPE peny bezpečná 120x180 City Night Animals
17,10 €
Predajca: Humbi

Tulano Hop 40 | hojdačka pre deti 3v1 | 5-bodové bezpečnostné pásy | nosnosť do 60 kg | 6-36 mesiacov | z dreva | sivá biela
79,36 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,27 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Sada 2 kusov Magnolia liliiflora 'Nigra' - výška 25 cm - 11 cm kvetináč
31,48 €
Predajca: Schramas

KUCHYNSKÁ JEDNOTKA MODERN 240 CM kuchynská linka na mieru biela vysoký lesk
455,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Závesná hojdačka na kovovom ráme
68,99 €
Predajca: MonkeyGym

Planetárny kuchynský robot 1700W
79,52 €
Predajca: Ellano

Graef ES400, Espresso kávovar, 1,25 L, Mletá káva, 1400 W, Nerezová oceľ
140,78 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: FTT_Distribution_GmbH

Šatka na nosenie 510 x 55 cm do 15 kg – elastická šatka s vreckom, čierna
25,99 €
Predajca: MamiMode

Prémiový sumachový prášok - koreninový prípravok - sumach - ovocie octovníka - korenie octovníka - 125g
58,64 €/1kg
7,33 €
Predajca: allerFeinst

Humbi Obojstranná skladacia vzdelávacia podložka z XPE peny 120x180x0,8cm Žirafy, mory, medvedíky, líšky, jelenčatá
13,59 €
Predajca: Humbi

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Strážca dverí 0-180 cm Strážca dverí pre psov Strážca detských schodov sťahovací, čierny
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Kuchyňa KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchynská linka na mieru betónové čelo 18 mm, pracovná doska - betón
399,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

500 dezinfekčných obrúskov - 70% alkohol Jednorazové čistenie auta, okuliarov, displeja
44,95 €
Predajca: Baskany

Clorox | Dezinfekčné obrúsky - Levanduľa a jazmín - 75 kusov - Scentiva - Dezinfekcia a čistota



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Clorox | Dezinfekčné obrúsky - svieža citrónová vôňa - 35 ks - antibakteriálne a účinné proti vírusom - na všetky povrchy
6,49 €
Predajca: Lemonbite
29,63 €/1kg

Astonish| Dezinfekčný čistiaci prostriedok Linen Fresh - 300 ml - Vegan - Antibakteriálny - Svieža vôňa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,89 €
Predajca: Lemonbite
12,97 €/1l

mikrozid® 302000908 Dezinfekčné obrúsky AF - 150 ks dávkovač
10,74 €
Predajca: Shoproither

Microcide univerzálna fľaša s tekutým rozprašovačom 1000ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
14,41 €
Predajca: Shoproither
14,41 €/1l

Mikrozid Sensitive LIQUID rýchla dezinfekcia 1000ml
15,79 €
Predajca: Shoproither
15,79 €/1l

Redukcia tlaku vody mosadzná G1 G1/2 zástrčka s meracím zariadením 40 mikrónový filter regulátor pre domáce spotrebiče
76,99 €
Predajca: Zanjo24

Dr. Becher Dezinfekčný prostriedok na ruky 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,27 €/1l

Dr. Becher Rýchla dezinfekcia dezinfekčný prostriedok na povrchy 1000ml
15,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,04 €/1l

1000 ml Dezinfekčný gél na ruky 71% alkoholový gél na dezinfekciu rúk 1 l
3,03 €
Predajca: Trend-Laden_5

schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,54 €
Predajca: Shoproither
10,68 €/1kg

Sagrotan 3249239 Dezinfekčný čistiaci prostriedok - 500 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9 961,54 €/1kg

HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,43 €
Predajca: Shoproither
8,43 €/1l

Sagrotan Dezinfekčný gél na ruky Aloe Vera 50ml
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,60 €/1l

Dezinfekčný bielidlo ABC Maximum Protection 1L
1,77 €
Predajca: BestGlobalBrand
1,77 €/1l