4,9



Na základe 20 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Downy prestieradlá do sušičky Cool Bavlna 240 kusov - svieža vôňa a jemná bielizeň1 124,58 €/1l
26,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dr Beckmann, Chusteczki do prania, kolor, 40 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)7,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Perkarbonát sodný aktívny kyslík na pranie 1kg Nuvio12,85 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Dr.Beckmann 126809000 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL DEO & ROST Fleckenentferner flüssig, 0,05 ml71 285,71 €/1kg
4,99 €
Predajca: Lemonbite

SOMMERWIND aviváž 38 praní | 1l DE
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Zmäkčovač tkanín Kuschelweich Pink Kiss na 38 praní 1000 ml
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Kúzelný Plyn na Zmiešanie, Vôňa Radosti, 38 Pranie
4 995,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lenor 8700216694490 Lenor zmäkčovač tkanín Aprilfrisch, 1,239 litra - 59 WL
4,69 €/1kg
5,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,82 €
Predajca: UniMarket

Kuschelweich prémiový zmäkčovač tkanín s moringovým olejom 28 WL 750ml
4,01 €/1l
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yumos Spring Freshness aviváž a kondicionér na bielizeň 3 l
2,84 €/1kg
8,77 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,52 €
Predajca: UniMarket

Yumos Extra Lily Koncentrovaný avivážny prostriedok na bielizeň 1,44 l
4,29 €/1kg
6,64 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,44 €
Predajca: UniMarket

Lenor Freshair Jardins En Fleurs aviváž 504 ml
45,67 €/1kg
24,82 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,29 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Lenor Spring Awakening aviváž 1,23 l 49 praní
29,96 €/1kg
7,49 €
Predajca: LAVONIO

Cuddly Soft Emotions Sensual 38WL 1000ml
5,71 €/1l
5,71 €
Predajca: T3S_Shop

Silan Fascinating Jungle Oplachovací prostriedok, 1364 ml
5,12 €/1l
6,99 €
Predajca: Dolmoshop

Zmäkčovač tkanín ABC Parfumia Fragranced Lotus 1,44L
4,29 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,14 €
Predajca: UniMarket

Náplň do zmäkčovača tkanín Frosch Bavlna blossom
3,00 €/1l
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lavandera, Mediteránsky aviváž, 1760 ml
5,40 €/1l
9,50 €
Predajca: VISO

Silan płyn do płukania tkanin Rose 1.012L 46 prań
7,02 €/1l
7,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,10 €
Predajca: Katomix

Kuschelweich prémiový zmäkčovač tkanín Elegance s makadamovým olejom 28 WL 750ml
4,01 €/1l
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Upozornenia týkajúce sa bezpečnosti používania čistiacich prostriedkov:
1. Riziko podráždenia pokožky, očí a dýchacích ciest
Zabráňte kontaktu prípravku s pokožkou – používajte ochranné rukavice.
Zabráňte kontaktu s očami – v prípade kontaktu s očami ich vypláchnite veľkým množstvom vody, ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekára.
Nevdychujte výpary – používajte v dobre vetraných priestoroch.
2. Riziko alergických reakcií
Pred použitím skontrolujte zloženie na prítomnosť alergénov.
V prípade alergických príznakov (vyrážka, začervenanie, kašeľ, ťažkosti s dýchaním) prestaňte liek používať a poraďte sa s lekárom.
3. Riziko otravy
Výrobok nekonzumujte, neskladujte v obaloch pripomínajúcich potraviny/nápoje.
Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.
V prípade požitia: okamžite kontaktujte lekára alebo toxikologické centrum a poskytnite informácie z etikety.
4. Riziko chemického poškodenia povrchu
Pred použitím otestujte produkt na malej ploche.
Nemiešajte čistiace prostriedky, najmä tie, ktoré obsahujú amoniak a chlór – riziko vzniku toxických plynov.
5. Riziká skladovania
Skladujte v originálnom, tesne uzavretom obale.
Vyhýbajte sa zdrojom tepla, otvorenému ohňu, slnečnému žiareniu a vlhkosti.
6. Riziko zneužitia
Používajte podľa určenia – neaplikujte na neodporúčané povrchy.
Neriedte výrobok bez osobitného návodu.
7. Riziko úniku a poškodenia obalu
Pravidelne kontrolujte stav obalu.
V prípade potreby nalejte do uzavretej, označenej nádoby.
Neskladujte v blízkosti potravín alebo riadu.
8. Riziko pre životné prostredie
Nevylievajte do odtokov bez výslovného súhlasu – riaďte sa pokynmi na etikete.
Vyberajte si biologicky odbúrateľné produkty, aby ste znížili dopad na životné prostredie.
- Druh produktu:
- Tekuté
- Hlasitosť:
- 760 ml
- Vonné:
- Áno
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Mäkkosť:
- Áno
- Neobsahuje:
- Farbivo
- Množstvo:
- 1
Koncentrovaný zmäkčovač tkanín Tesori d'Oriente Byzantium prevonia vaše oblečenie a bielizeň omamnou a exkluzívnou vôňou čiernej ruže a aromatickej živice, čím dodá vašej bielizni jedinečnú vôňu zmyselnosti a harmónie. Krémové zloženie bez farbív sa stará o štruktúru vlákien, čím uľahčuje žehlenie.
Tesori d'Oriente CZarna różą i Żywica labdanum Płyn do płukania, 760 ml
Zmäkčovač tkanín Byzantium od Tesori d'Oriente - dambiro
- Objem
- 0.76 l
- Zloženie
- Tesori d'Oriente CZarna różą i Żywica labdanum Płyn do płukania, 760 ml
- Výrobca
- Tesori d ́Oriente
- Počet kusov
- 10
- Hmotnosť
- 0.8 g
- EAN kód
- 8008970055237
- Číslo od výrobcu
- GSHB_domodomo_8008970055237
- Objem
- 0.76 l
- Zloženie
- Tesori d'Oriente CZarna różą i Żywica labdanum Płyn do płukania, 760 ml
- Výrobca
- Tesori d ́Oriente
- Počet kusov
- 10
- Hmotnosť
- 0.8 g
- EAN kód
- 8008970055237
- Číslo od výrobcu
- GSHB_domodomo_8008970055237
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P502 Obráťte sa na výrobcu alebo dodávateľa s požiadavkou o informácie týkajúce sa opätovného použitia alebo recyklácie.
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
8,54 €/1l
6,49 €
Predajca: T3S_Shop

Felce Azzurra 8001280032004, Osviežovač vzduchu v spreji, Čierna, Azúrová, Ruže, Borovica, 250 ml, 250 g, Sprej
11,88 €/1l
9,99 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,97 €
Predajca: Katomix

Tesori d’Oriente Hammam, Tekuté, 760 ml, Fľaša
15,08 €/1l
11,46 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra, Elektrický osviežovač vzduchu Classic, 20 ml
9,81 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: Bugelo

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Felce Azzurra, Booster do prania Classic, 220 ml
85,23 €/1l
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
6,98 €
Predajca: Bugelo

Duzzit | Čistič práčky - 250 ml - Levanduľa - Účinné čistenie - Svieža vôňa
11,96 €/1l
2,99 €
Predajca: Lemonbite

Tesori d'Oriente, Patyczki zapachowe Białe Piżmo, 200 ml
28 400,00 €/1kg
8,52 €
Predajca: LAVONIO

Felce Azzurra Originálny sprchový gél 400 ml
22,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Perfumy do prania Tesori d'Oriente Muschio Bianco 250 ml
83,20 €/1l
20,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Waschkonig Farbwaschmittel, 5 l - Profesionálny čistič pre farebné odevy
2 358,00 €/1kg
11,79 €
Predajca: vikpap

Muschio Bianco 250ml osviežovač vzduchu v spreji Vanilla & Musk Harmony
72,00 €/1l
18,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Univerzálny prací gél Persil High Performance Universal 1,56 L
5,60 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,68 €
Predajca: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, 1 kusov
13,83 €/1l
8,99 €
Predajca: MONDEX

Dezodorant v spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
293,67 €/1l
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra 8001280062117, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Borovica, Ruže, Oranžová, Ruže, Borovica, Oranžová, Pačuli, Levanduľa
19,98 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

White Musk - dezodorant v spreji, 150 ml
67,93 €/1l
10,19 €
Predajca: Zeitburg

Felce Azzurra Classico, Tekuté mydlo, Modrá, 300 ml, 1 kusov
20,07 €/1l
6,02 €
Predajca: Tersorte

SOMMERWIND aviváž 38 praní | 1l DE
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d’Oriente Ayurveda, Tekuté, 760 ml, Fľaša
7,67 €/1l
5,83 €
Predajca: VISO

Felce Azzurra, Náplň do elektrického osviežovača Classic, 20 ml
2 085,00 €/1l
41,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Felce Azzurra, Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
17,15 €/1l
6,86 €
Predajca: MANADA

Zmäkčovač tkanín Kuschelweich Pink Kiss na 38 praní 1000 ml
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Chante Clair, Płyn do płukania tkanin Sól morska i kwiat lotosu, 1 l
6,25 €
Predajca: BEBELUC

Osvežovač vo géle White Musk Felce Azzurra 140g
40 750,00 €/1kg
8,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Výrobok sa mi páči, používam ho už niekoľko rokov a som rada, že som ho dostala tu, inak ho poznám len z Talianska. Rýchle odoslanie, rýchla reakcia na otázky. Ďakujem
Hodnotenie z 22. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobre!
Produkt bol veľmi bezpečne zabalený a cena je bezkonkurenčná. Samozrejme, že aj veľmi pekne vonia :)
Hodnotenie z 10. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super.
Veľmi príjemná vôňa. Môžem ju odporučiť.
Hodnotenie z 13. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zmäkčovač tkanín
Najlepšia vôňa... Cena stojí za to, bielizeň veľmi dlho príjemne sviežo vonia.
Hodnotenie z 1. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Downy prestieradlá do sušičky Cool Bavlna 240 kusov - svieža vôňa a jemná bielizeň



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,99 €
Predajca: Lemonbite
1 124,58 €/1l

Kúzelný Plyn na Zmiešanie, Vôňa Radosti, 38 Pranie
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
4 995,00 €/1kg

The Pink Stuff Sensitive, Żel do prania, laundry, 960ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
8,13 €
Predajca: lithuaniashop

Frosch, Płyn do zmiękczania tkanin, migdał, 1l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3 000,00 €/1kg

Zmäkčovač tkanín ABC Parfumia Fragrance Dahlia 1,44L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,68 €
Predajca: BestGlobalBrand
3,25 €/1l

Kuschelweich prémiový zmäkčovač tkanín Glamour s mandľovým olejom 28 WL 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,01 €/1l

Lenor 8700216283694 Lenor Tag in der Provence Weichspüler 1,7 l
9,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,63 €/1kg

Kuschelweich prémiový zmäkčovač tkanín s moringovým olejom 28 WL 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,01 €/1l

Náplň do zmäkčovača tkanín Frosch Bavlna blossom
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,00 €/1l

Kuschelweich prémiový zmäkčovač tkanín Elegance s makadamovým olejom 28 WL 750ml
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,01 €/1l

SOFTLAN Aviváž Traumfrish 1l
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,27 €/1kg