5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Whisiskey - karafa na whisky - Diamond - sada na whisky - 900ML - vrátane 4 kameňov z nehrdzavejúcej ocele, 4 pohárov na whisky a nálevky177,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sklenená karafa na nápoje na víno 1.2 L S košom10,74 €
Predajca: EDANTI

Ďalšie informácie o reklame
Džbán na nápoje, vodu, džús, limonádu, sklenený s viečkom, 2,2 l31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Servírovací set na whisky Koopman-Atmosfera, sklenený, priehľadný16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Whisiskey - karafa na whisky - darčeky pre mužov - kompletná sada na whisky - glóbus - 900ML - 4 kameňov na whisky, 2 pohárov na whisky a nálevky
89,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Karafa - glóbus - sada whisky Malatec 22553
24,87 €
Predajca: Dareknaklik

Whiskey - sada karaf na whisky - darčeky pre mužov - poháre na whisky - karafa 700ML, drevená krabička, poháre na whisky, kamene a príslušenstvo
74,37 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,27 €
Predajca: TR8

650ml karafa - Krištáľová lebka na whisky
24,89 €
Predajca: KupMa

Karafa Black Cheek 750 ml - Darček pre milovníka whisky
16,89 €
Predajca: toprezent

Dekantovací set tradiční
23,48 €
Predajca: KitchenStyle

Karafa A VIN 1 l Luminarc
8,49 €
Predajca: VISO

Karafa sklenená Frilich 1,2 l
55,13 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Bormioli Rocco Karaffe Officina 1825 - 1 liter
42,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sklenená karafa na vodu, 1200 ml
8,13 €
Predajca: Tradior

Skrútená karafa s dvoma pohármi v drevenom boxe
64,90 €
Predajca: toprezent

Hromada sklenených karaf 0,9 l
5,69 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,42 €
Predajca: NeuertsShop

Sklenená karafa s vekom 2 l
57,99 €
Predajca: Netsilla

Karafa ATHOS 1 l
8,16 €
Predajca: VISO

5-dielna sada karafy a pohárov na whisky 8403
14,25 €
Predajca: dekoraciedobytu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
KARAFA NA GLÓBUS + DVA POHÁRE
Možno v nej nevypijete celé more alkoholu, ale na takú umelecky spracovanú, ručne vyrobenú a vygravírovanú karafu s plachetnicou pod plnými plachtami sme už dlho nenarazili.
Je príjemné vyprázdniť plachetnicu v dobrej spoločnosti s gravírovaným pohárom v ruke. Takže hurá na more a vyplávajte, ale nezabudnite, že na mori to niekedy poriadne šuchne a nemusí to byť morská choroba ;)
️ Gadget podrobne:- štýlový gravírovaný glóbus s krásnou plachetnicou vo vnútri a dvoma pohármi
- karafa je vygravírovaná s obrysmi kontinentov ako na glóbuse
- karafa na drevenom ráme z ušľachtilého mahagónu
- karafa ručne a starostlivo vyrobená z borosilikátového skla
- veľkosť pohára: 8,5 cm x 8,5 cm
- objem skla 300 ml
- súprava obsahuje: karafu, zátku, 2 gravírované poháre a drevený stojan
- originálny darček pre jedinečného znalca liehovín a neobvyklých karaf
- umývať len ručne, aby sa zaručilo dlhé používanie
- primeraná kapacita 850 ml
- elegantná darčeková krabička
Máte radi cestovanie, spoznávanie nových krajín no nemáte na stene už žiadne miesto na mapu? Zadovážte si glóbus! A nie tak obyčajný, ale taký, ktorý vám poslúži aj svojou praktickou stránkou. Karafa Glóbus s dvoma pohármi v sebe spája hneď viacero funkcií. Ručne vyrobená s vygravírovanými kontinentmi ulahodí vášmu oku a svojím obsahom poteší aj vaše ostatné zmysly. Karafa Glóbus s dvoma pohármi je ný darček, ktorý poteší cestovateľov aj všetkých, ktorí si radi vychutnajú lahodný drink štýlovo.
- Vyrobené z dreva a borosilikátového skla
- Na drevenom ráme v mahagónovej farbe
- Na karafe sú vygravírované kontinenty ako na glóbuse
- Balenie obsahuje 2 gravírované poháre, drevený stojan, karafu
- Objem pohárov je 300 ml
- Objem karafy je 850 ml
- Omývať len ručne!
- Ručne vyrobené
- Elegantné darčekové balenie
Skutočnosť, že lode ani námorníci nemôžu plávať bez vody, je pravda stará ako sám čas. Druh vody sa však mierne líši. Karafa s objemom 85 cl sa prednostne plní vodou života alebo whisky, ktorá je vhodnejšia na konzumáciu ako na plavbu. Nalejte si s priateľom pohár, zatiaľ čo sa budete rozprávať o starých a nadchádzajúcich dobrodružstvách pomocou mapy sveta na karafe. Plná loď v karafe je vyrobená z fúkaného skla.
- Karafa, ktorá inšpiruje k dobrodružstvu
- Vnútro karafy zdobí plná loď z ručne fúkaného skla
- Karafa má objem približne 85 cl a dodáva sa s dvoma pohármi
Špecifikácie
Farba: priehľadná
Materiál: sklo, drevo
Výška karafy: približne 21 cm
Priemer karafy: približne 13 cm
Objem karafy: cca 85 cl
Balenie obsahuje:
1x karafa
2x poháre
Výrobok sa dodáva v originálnom balení.
- Výška
- 16 cm
- Priemer
- 13 cm
- Kapacita
- 0.85 l
- Materiál
- SkloDrevo
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- MikaMax
- Hmotnosť
- 3 kg
- EAN kód
- 8719481354619
- Číslo od výrobcu
- 04520
- Výška
- 16 cm
- Priemer
- 13 cm
- Kapacita
- 0.85 l
- Materiál
- SkloDrevo
- Farba
- Priesvitná
- Výrobca
- MikaMax
- Hmotnosť
- 3 kg
- EAN kód
- 8719481354619
- Číslo od výrobcu
- 04520
Hodí sa k tomu

Whisiskey - karafa na whisky - darčeky pre mužov - kompletná sada na whisky - glóbus - 900ML - 4 kameňov na whisky, 2 pohárov na whisky a nálevky
89,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hape E1810, Hračka, 1 rok / roky
157,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

XMTECH 72W stmievateľné LED stropné svietidlo Moderné stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Predsieň Obývacia izba Spálňa Svietidlo IP44 Vodotesné
35,87 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: HKGaga

Karafa - glóbus - sada whisky Malatec 22553
24,87 €
Predajca: Dareknaklik

Whisiskey - karafa na whisky - Diamond - sada na whisky - 900ML - vrátane 4 kameňov z nehrdzavejúcej ocele, 4 pohárov na whisky a nálevky
177,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Whiskey - sada pohárov na whisky - darčeková sada pre mužov - poháre na whisky - darček pre otca - darčeková krabička, poháre, kamene a príslušenstvo
97,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Karafa Glóbus s dvoma pohármi Deluxe
59,90 €
Predajca: toprezent

Whiskey - sada karaf na whisky - darčeky pre mužov - poháre na whisky - karafa 700ML, drevená krabička, poháre na whisky, kamene a príslušenstvo
74,37 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,27 €
Predajca: TR8

Diamantová karafa s dvoma pohármi Deluxe
49,90 €
Predajca: toprezent

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

650ml karafa - Krištáľová lebka na whisky
24,89 €
Predajca: KupMa

COSTWAY Globe Bar Minibar Stojan na víno s kolieskami a stolový stojan na fľaše Cocktail Bar Dekobar Stolový bar
146,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Kemstood Whisky Karaffe Globus Set (850 ml) -
45,29 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Jack Daniels Gentlemans Jack Tennessee Whisky doppelt filtered 700ml
57,37 €/1l
40,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Karafa na víno Magic Wine Decanter Turbo karafa na víno
22,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Servírovací set na whisky Koopman-Atmosfera, sklenený, priehľadný
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Royal Salute 21 Years Old THE SIGNATURE BLEND 40% obj. 0,7l v Geschenkboxe
468,51 €/1l
327,96 €
Predajca: PitnemiodyPL

SONNI toaletný stolík biely s taburetkou a osvetlením Toaletný stolík so zrkadlom, so zásuvkou, 1080x400x1400mm
212,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Karl Hausmann 72-dielna súprava príborov Lena, leštená strieborná, nerezová oceľ
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VikingHome

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Toaletný Stolík So Zrkadlom So Zásuvkami Biely Make-Up Glamour Škandinávsky 100 Cm
102,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
52,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Roborock F25 ALT multifunkčný vysávač na mokro a sucho s 20 000 Pa, kolesami s podporou AI, vysokoteplotným samočistením a sušením horúcim vzduchom
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezvreckový so sadou nástavcov čierny 900W Podlahový vysávač energetickej triedy A špičkový výkon 4000W
167,60 €
-16,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Súprava glóbusov na whisky
Super časť, bol to darček k narodeninám, prišiel super, veľmi krásne vyrobený a ako vždy rýchle dodanie.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

3L drevená suda na víno, v retro štýle, s pruhmi, vyrobená z čierneho dubu, vedro s kohútikom na brandy alebo whisky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
246,99 €
Predajca: Ladenza

Eva Solo – karafa do chladničky 1,4 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
62,96 €
Predajca: lotharjohn

Sklenená karafa na vodu s nerezovým sitkom - 1 liter - 3 kusy
44,99 €
Predajca: Benza-nl

Sklenená karafa na vodu s nerezovým sitkom - 1 liter - 2 kusy
37,50 €
Predajca: Benza-nl

2,2 l karafa s diamantovým vzorom z vysoko borosilikátového skla, sklenená karafa s viečkom na studenú a horúcu vodu – DIAPOUR



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,99 €
Predajca: Mormark

Wessper D2, sklenená karafa z borosilikátového skla, objem 3 litre, vhodná na teplé nápoje, vodu, čaj



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: CSVK

Wessper D2, sklenená karafa z borosilikátového skla, objem 3 litre, vhodná na teplé nápoje, vodu, čaj



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: CSVK

Orion Dávkovač nápojov Sklenená fľaša s kohútikom Skleničky na pitie 4 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
Predajca: Vilde

KROSNO Roly-Poly Karafa na Whisky s Korekom, 750 ml, Ručne vyrábaná
80,14 €
Predajca: krosno_glass

Dóza na nápoje s kohútikom a stojanom, čierna, 2x4 l, 3 ks.



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,99 €
Predajca: Vilde

4 x sklenená karafa valcovitého tvaru, 1 liter, pre gastronomiu, nerezový výtok, jemné krištáľové sklo, vhodné do umývačky riadu, karafa, číra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,95 €
Predajca: Relaxdays

Whisiskey - karafa na whisky - Diamond - sada na whisky - 900ML - vrátane 4 kameňov z nehrdzavejúcej ocele, 4 pohárov na whisky a nálevky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(62)Počet hodnotení: 62
177,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wessper Basic, 3-litrová chladiaca kanvica – priehľadná kanvica s vekom a priestorom na ľad
18,99 €
Predajca: CSVK

Karafa - Kanvica na vodu - Nerezové sitko - Sklo - 9,5 x 30 cm - 1 liter



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: Benza-nl

Orion | Dávkovač nápojov 8,8 l - s kohútikom a kovovým stojanom - Sklenená karafa
29,99 €
Predajca: Vilde

Dávkovač nápojov Relaxdays so stojanom, 2 nádoby na limonádu po 4 l, kohútik z nehrdzavejúcej ocele, sklenený dávkovač vody, priehľadný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
54,99 €
Predajca: Relaxdays

Ecooe sklenená karafa na vodu 1,8 l nerezové veko chladničky
84,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Dávkovač nápojov Relaxdays so stojanom, nádobou na limonádu s objemom 8 l, výčapným kohútikom a vekom, dávkovačom vody, skleneným, priehľadný/čierny



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 10050444, 8 L, Čierna, Strieborná, Priehľadná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,99 €
Predajca: Relaxdays

Orion sklenený sudový dávkovač nápojov s kohútikom na limonádové nápoje 8,8 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: Vilde