4,8



Na základe 19 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vanilková pasta 50 g DELICIOUS, Vanilková pasta179,80 €/1l
8,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Fazuľa Tonka 100g (Fazuľa Tonka)239,80 €/1l
11,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Šafránové vlákna z Iránu12 220,00 €/1l
12,22 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Mleté muškátové kvety 25 g59,80 €/1l
2,99 €
Predajca: PHRoyal

Prírodný vanilkový extrakt 1 liter bez alkoholu v sklenenej fľaši
60,99 €/1kg
60,99 €
Predajca: PHRoyal

Výťažok z kardamónu50 ml
99,80 €/1l
4,99 €
Predajca: PHRoyal

Tekuté organické bylinky - Zázvor 40ml
78,25 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo

Jemný vanilkový cukor 500 g s PRÍRODNOU vanilkou
79,80 €/1l
3,99 €
Predajca: PHRoyal

Sojová omáčka – indonézska, 250 ml | VITAQUELL
21,52 €/1l
5,38 €
Predajca: taleoo

Octový krém - Pomaranč 250ml
47,60 €/1l
11,90 €
Predajca: taleoo

Feigen (figy) – 250 g | NATURATA
29,32 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Likér - Káva 100ml
73,30 €/1l
7,33 €
Predajca: taleoo

Bio tonka fazuľa, 100 g
245,00 €/1kg
24,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Essigcreme - Granatapfel 100ml
3,92 €/1l
8,38 €
Predajca: taleoo

Ale! Škoricové tyčinky 70 g
59,67 €/1kg
7,98 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,16 €
Predajca: Katomix

Majoránka 250 g aromatického korenia
39,80 €/1l
1,99 €
Predajca: PHRoyal

Remuláda - vegánska 250ml
10,64 €/1l
2,66 €
Predajca: taleoo

Bazalka 15 g | HERBARIA
49,49 €/1kg
5,84 €
Predajca: taleoo

Zázvor mletý 200g
61,70 €/1l
6,17 €
Predajca: DODOCAKES

Soľ Himalajska 250g
16,68 €/1l
4,17 €
Predajca: DODOCAKES
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Upozornenia týkajúce sa bezpečnosti čistiacich prostriedkov:
1. Riziko podráždenia pokožky, očí a dýchacích ciest
Zabráňte kontaktu prípravku s pokožkou – používajte ochranné rukavice.
Zabráňte kontaktu s očami – v prípade kontaktu s očami ich vypláchnite veľkým množstvom vody, ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekára.
Nevdychujte výpary – používajte v dobre vetraných priestoroch.
2. Riziko alergických reakcií
Pred použitím skontrolujte zloženie na prítomnosť alergénov.
V prípade alergických príznakov (vyrážka, začervenanie, kašeľ, ťažkosti s dýchaním) prestaňte liek používať a poraďte sa s lekárom.
3. Riziko otravy
Výrobok nekonzumujte, neskladujte v obaloch pripomínajúcich potraviny/nápoje.
Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.
V prípade požitia: okamžite kontaktujte lekára alebo toxikologické centrum a poskytnite informácie z etikety.
4. Riziko chemického poškodenia povrchu
Pred použitím otestujte produkt na malej ploche.
Nemiešajte čistiace prostriedky, najmä tie, ktoré obsahujú amoniak a chlór – riziko vzniku toxických plynov.
5. Riziká skladovania
Skladujte v originálnom, tesne uzavretom obale.
Vyhýbajte sa zdrojom tepla, otvorenému ohňu, slnečnému žiareniu a vlhkosti.
6. Riziko zneužitia
Používajte podľa určenia – neaplikujte na neodporúčané povrchy.
Neriedte výrobok bez osobitného návodu.
7. Riziko úniku a poškodenia obalu
Pravidelne kontrolujte stav obalu.
V prípade potreby nalejte do uzavretej, označenej nádoby.
Neskladujte v blízkosti potravín alebo riadu.
8. Riziko pre životné prostredie
Nevylievajte do odtokov bez výslovného súhlasu – riaďte sa pokynmi na etikete.
Vyberajte si biologicky odbúrateľné produkty, aby ste znížili dopad na životné prostredie.
- Druh produktu:
- Tekuté
- Hlasitosť:
- 760 ml
- Vonné:
- Áno
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Mäkkosť:
- Áno
- Neobsahuje:
- Farbivo
- Množstvo:
- 1
Koncentrovaný zmäkčovač tkanín Tesori d'Oriente Ayurveda vás pohltí éterickou vôňou a navodí pocit pokoja a harmónie. Drevité a jantárové tóny zvýraznené dotykom pomaranča a citróna sú obohatené o pačuli a cédrové drevo. Krémové zloženie bez farbív sa stará o štruktúru vlákien a uľahčuje žehlenie.
Popis:
Koncentrované krémové zloženie tekutého pracieho prostriedku Tesori d'Oriente dokonale zmäkčuje vlákna a minerálne usadeniny vo vláknach, čím uľahčuje žehlenie a zabezpečuje výnimočnú jemnosť. Originálna vôňa Tesori d'Oriente zostáva na oblečení dlho a prenesie vás na orientálnu cestu.
Tesori AYURVEDA Tekutý kondicionér Nová formula 760 ml
Originálny taliansky výrobok dovážaný priamo z Talianska pre taliansky trh. Balenie vystačí na 38 opláchnutí. Vôňa je kombináciou esenciálnych olejov z citróna, pačuli a pomaranča s prídavkom kapsúl, ktoré zabezpečujú jemnosť bielizne.
-tesori d'Oriente Ayurveda aromatický zmäkčovač na tkaniny 760 ml na 38 praní
- Objem
- 0.76 l
- Zloženie
- Informácie na obale
- Hmotnosť
- 840 g
- Výrobca
- Tesori d ́Oriente
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- GSHB_domodomo_8008970055244
- Zložky produktu
- VODA Produkty esterifikácie C16-18 (rovnomerných) a C18 (nenasýtených) mastných kyselín s trietanolamínom, dimetylsulfát-kvaternizované ALKOHOL IZOPROPYL PERFUMES BENZYL SALICYLÁT HEXYLOCYNAMÓN DIIZOMAŚL TRIMETYLPENTANYL LIMONEN ALFA-IZOMETYLJONÓN C11-15-ISOALKANES CHLORID VÁPNIKU BENZYSOTIAZOLINÓN LAURYLAMÍN DIPROPYLENODIAMÍN POTASSIUM HYDROTLEN PIRYTÓN PIRID SODNÝ
- EAN kód
- 8008970055244
- Objem
- 0.76 l
- Zloženie
- Informácie na obale
- Hmotnosť
- 840 g
- Výrobca
- Tesori d ́Oriente
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- GSHB_domodomo_8008970055244
- Zložky produktu
- VODA Produkty esterifikácie C16-18 (rovnomerných) a C18 (nenasýtených) mastných kyselín s trietanolamínom, dimetylsulfát-kvaternizované ALKOHOL IZOPROPYL PERFUMES BENZYL SALICYLÁT HEXYLOCYNAMÓN DIIZOMAŚL TRIMETYLPENTANYL LIMONEN ALFA-IZOMETYLJONÓN C11-15-ISOALKANES CHLORID VÁPNIKU BENZYSOTIAZOLINÓN LAURYLAMÍN DIPROPYLENODIAMÍN POTASSIUM HYDROTLEN PIRYTÓN PIRID SODNÝ
- EAN kód
- 8008970055244
Bez signálneho slova
P220 Uchovávajte mimo odevov a iných horľavých materiálov.
P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
Nie je potrebný žiadny údaj
P502 Obráťte sa na výrobcu alebo dodávateľa s požiadavkou o informácie týkajúce sa opätovného použitia alebo recyklácie.
P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P273 Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.
P501 Zneškodnite obsah/nádobu …
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H315 Dráždi kožu.Nie je potrebný žiadny údaj
EUH208 Obsahuje senzibilizačné látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
13,32 €/1l
10,12 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tesori d’Oriente Hammam, Tekuté, 760 ml, Fľaša
15,08 €/1l
11,46 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Poklady Východu - Ayurveda Aromatic Diffuser Domáci sprej a difúzor 200 ml
9,59 €/1kg
9,59 €
Predajca: LAVONIO

Koncentrát aviváže 760 ml s tsubaki olejom a pivonkou
13,28 €/1l
10,09 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Tesori mydlo s pumpičkou 300ml Ayurveda
33,30 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
837,00 €/1l
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

AREBOS Spa Whirlpool pre 6 osôb | 185x185 cm, 130 trysiek, LED a bublinková masáž
549,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Osviežovač vzduchu v spreji 250ml Ayurveda Patchouli & Amla Oil
36,76 €/1l
9,19 €
Predajca: LAVONIO

Slnečník 180 cm farebný
17,64 €
Predajca: Special-trends

Tesori D Oriente telový krém Ayurveda 300ml
0,05 €/1kg
16,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Muschio Bianco 250ml osviežovač vzduchu v spreji Vanilla & Musk Harmony
70,24 €/1l
17,56 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
20,70 €
Predajca: somnia24

Dávkovač krmiva a dávkovač vody, objem 2,2 l a 0,5 l. Automatický dávkovač krmiva pre domáce zvieratá. Hračka s dávkovačom krmiva. Dávkovače krmiva pre suché krmivo a vodu. Retoo
14,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

3 kusy LED nočné svetlo do zásuvky nočné svetlo do zásuvky pre detskú izbu, biele a teplé biele
17,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Duzzit | Čistič práčky - 250 ml - Levanduľa - Účinné čistenie - Svieža vôňa
11,96 €/1l
2,99 €
Predajca: Lemonbite

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Ergonomická herná stolička - bedrový vankúš + opierka hlavy - nastaviteľná výška - čierna a biela
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Perfumy do prania Tesori d'Oriente Muschio Bianco 250 ml
84,40 €/1l
21,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší aviváž vôbec
Tento aviváž kupujem už mnoho rokov a stále som s ním nadšená. Aj po týždňoch v skrini voňá skvele, nie je zatuchnutý ani nepríjemne mastný/zápachový, ako je to u bežných aviváží.
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý výrobok
Aviváž je skvelá! Má dlhotrvajúcu a príjemnú vôňu.
Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super zmäkčovač tkanín
Teraz celý byt vonia oveľa sviežejšie, ale stále jemne ;-)
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt a rýchle doručenie
Veľmi dobrý produkt a rýchle doručenie
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Voní dobre
Voní dobre. Kvalita je v poriadku
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zmäkčovač tkanín
Veľmi príjemná vôňa Pranie pekné a mäkké top
Hodnotenie z 26. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zmäkčovač tkanín Tesori
Milujem túto vôňu. Prádlo krásne vonia a je príjemné a mäkké.
Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fazuľky Tonka 500G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: PHRoyal
999,80 €/1l

Celý 1 kg prírodného prémiového aromatického korenistého muškátového orieška
29,99 €
Predajca: PHRoyal
599,80 €/1l

Fazuľky Tonka 200G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: PHRoyal
439,80 €/1l

Cejlónska škorica tyčinky 500G Čerstvé aromatické korenie
19,99 €
Predajca: PHRoyal
399,80 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačných látok
19,99 €
Predajca: PHRoyal
181,73 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný110 ml bez cukru a konzervačných látok
21,99 €
Predajca: PHRoyal
199,91 €/1l

Celé klinčeky 1 kg, éterické oleje z celých klinčekov, značka I Royal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Ceylonská mletá škorica 1 kg, sladká, originálna, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Škorica Stick 1 Kg Sušené škoricové tyčinky Kvalitné kráľovské značky škorice



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Šafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Fazuľa Tonka 100g (Fazuľa Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: PHRoyal
239,80 €/1l

Rebríček bylina rebríček 1 kg 100 % prírodný



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,99 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Knorr omáčka z divokých húb



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
66,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,17 €/1l

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová v balení pre gastronómiu 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
68,35 €/1kg

Súprava: badyán 120g a škorica 120g
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Zázvor mletý 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,04 €
Predajca: DODOCAKES
160,40 €/1l

Svanská soľ 420g Korenie Georgia Dobrý orient v pohári



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

Vanilkový cukor, jemný 1 kg s prírodnou vanilkou
7,99 €
Predajca: PHRoyal
159,80 €/1l

Maggi - Würze - 250g Flasche



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
39,55 €/1l