5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Súprava akrylových farieb na textil Decola | 12x20 ml farieb na textil, ktoré možno prať v práčke | Vyrobené spoločnosťou Nevskaya Palitra
26,47 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17150005032, Červená, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Nevskaya Palitra Decola - Fialová farba na textil s trblietavým efektom 50 ml | Vysoko pigmentované farby na textil, ktoré možno prať v práčke | Vyrobené v Nemecku
5,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Decola - Súprava farieb na hodváb | 9 x 50 ml batikovacích farieb | textilné farby / farby na textílie, ktoré možno prať | kvalita od Nevskaya Palitra
30,82 €
Predajca: Art-Paint-Shop

KREUL 91953, Biela, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
189,80 €/1l
9,49 €
Predajca: MUZIKER

Sada textilných farieb Mont Marte 20 x 20 ml – odolné voči praniu a žehleniu, vysoko pigmentované farby na textil pre tričká, tašky, vankúše a DIY módu
126,22 €/1l
50,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nevskaya Palitra Decola - Citrónovo žltá neónová farba na textil 50ml | Vysoko pigmentované farby na textil, ktoré možno prať v práčke | Vyrobené v Nemecku
5,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Sada textilných farieb Decola na kontúrovanie – 4x18 ml farby na textil – s vysokým obsahom pigmentu a odolné voči praniu v práčke | 4 farby
20,20 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu 17160075073, Čierna, farba na textil, Tekuté, 500 ml, 1 kusov
96,50 €/1l
48,25 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml
274,00 €/1l
13,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

sada 7 farieb na textil pre umelcov - 18x20 ml Akrylové farby Cat na maľovanie na textil, oblečenie, tašky, topánky - brilantné farby na textil odolné voči praniu
155,14 €/1l
58,65 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
592,22 €/1l
26,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Textilná farba Setacolor opak - Graubraun - 45 ml
273,33 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

PENTART Farba na textil a kožu, 50 ml, trblietavá modrá
299,80 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

PENTART Jemná farba na textil a kožu, 50 ml, biele zlato
299,80 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Simplicol Aksamitna Czerń Barwnik do tkanin, 550 g
17 042,86 €/1kg
11,93 €
Predajca: Visage

Simplicol, Utrwalacz do farby, 90 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
31 500,00 €/1kg
12,87 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,15 €
Predajca: Katomix

Talens Art Creation | Textilná farba 50 ml Perlblau
139,50 €/1l
13,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Talens Art Creation | Textilná farba 50 ml Starkrosa
139,50 €/1l
13,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

PENTART Tvrdidlo na textil, 100 ml
46,70 €/1l
4,67 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
VYSOKÁ KVALITA ARTISTICKEJ SÉRIE ZA NAJLEPŠIU CENU - farba na textil Nevskaya Palitra biela je vysokokvalitná farba za prijateľnú cenu pre každého. Keďže naša tekutá farba na textil sa dá prať v práčke a je trvalo nepriehľadná, farba na textil sa nevymýva.
NA RÔZNE TYPY TEXTÍLU - Nevskaya Palitra textilnú farbu na odevy možno nanášať na akýkoľvek typ povrchu. Biela farba na textil je univerzálna: Farba na textil na maľovanie tričiek, polyesteru, textilných tašiek atď.
VEĽMI KRÁSNA: Biela farba na textil je akrylová farba v 50 ml plastovej plechovke. Farba má veľmi silnú kryciu schopnosť.
BEZ TOXICKÝCH LÁTOK A VEGÁNSKE PRE KAŽDÉHO - farby na textil vhodné pre deti spĺňajú všetky európske normy, sú bezpečné na používanie pre všetkých tvorivých ľudí od 3 rokov a sú úplne vegánske.
Farby na tkaniny na báze vodnej akrylovej disperzie sa používajú na maľovanie bavlnených a hodvábnych tkanín. Pri maľovaní syntetických tkanín sa odporúča skontrolovať pevnosť vzoru na vzorke tkaniny podľa návodu na použitie. Pred použitím dôkladne premiešajte. Farbu nanášajte v tenkej a rovnomernej vrstve. Na zriedenie farby na zníženie intenzity farby a zlepšenie jej rozloženia použite špeciálne riedidlo Decola. Po nanesení nechajte kresbu 24 hodín schnúť a potom ju zafixujte žehlením bez pary. Výrobok možno prať pri teplote 30 - 40 °C bez silného mechanického namáhania. Farbu skladujte v tesne uzavretej nádobe. Štetce a náradie opláchnite vodou ihneď po použití. 50 ml.
- Objem
- 50 ml
- Dĺžka
- 4.2 cm
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Viridian GmbH
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- EAN kód
- 4607010583880
- Číslo od výrobcu
- nr43 textilfarbe weiss - fba
- Objem
- 50 ml
- Dĺžka
- 4.2 cm
- Farba
- Biela
- Výrobca
- Viridian GmbH
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- EAN kód
- 4607010583880
- Číslo od výrobcu
- nr43 textilfarbe weiss - fba
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Decola Akrylová sada farieb na textil | 6x20 ml farieb na textil, ktoré možno prať v práčke | Russia By Nevskaya Palitra
13,03 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Kreul 79406 Lak 250 ml 1 ks
93,68 €/1l
23,42 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Nevskaya Palitra Decola - Biela farba na textil s trblietavým efektom 50 ml | Vysoko pigmentované farby na textil, ktoré možno prať v práčke | Vyrobené v Nemecku
5,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Decola - Súprava farieb na hodváb | 9 x 50 ml batikovacích farieb | textilné farby / farby na textílie, ktoré možno prať | kvalita od Nevskaya Palitra
30,82 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Decola Metalické textilné farby na kontúry 3x19ml | Vysoko pigmentované textilné farby v zlatej, striebornej a medenej farbe | Vyrobené Nevskaya Palitra
16,94 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Vianočný stromček - španielska jedľa - elegantný a tradičný tvar - kovový stojan - 2,20 m
13,33 €/1kg
138,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Marabu 17150005023, Oranžová, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
139,20 €/1l
6,96 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Lampa kruhová Maclean Energy MCE610, autodeklátor bluetooth, 10 svetelných bodov, vrátane 1,1 m
35,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gildan Heavy Bavlna? Tričko pre mladých
6,67 €
Predajca: CARON

Nevskaya Palitra Fluorescent Textile Paint Red | 50 ml akrylová neónová farba s efektom svietenia pod čiernym svetlom (UV svetlo) | Kvalita od Decola
5,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
0,03 €/1l
31,99 €
Predajca: neoruby

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Marabu 0314000000002, Béžová, Čierna, Modrá, Hnedá, Zelená, Oranžová, Ružová, Purpurová, Červená, Žltá, farba na textil, 10 kusov
489,33 €/1l
14,68 €
Predajca: M_plus_L

Sada textilných farieb Mont Marte 20 x 20 ml – odolné voči praniu a žehleniu, vysoko pigmentované farby na textil pre tričká, tašky, vankúše a DIY módu
126,22 €/1l
50,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Nevskaya Palitra Decola - Fialová farba na textil s trblietavým efektom 50 ml | Vysoko pigmentované farby na textil, ktoré možno prať v práčke | Vyrobené v Nemecku
5,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

Marabu Textil 070, 15 ml, Biela, Umývateľný, 1 kusov
1 810,00 €/1l
27,15 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Sada textilných farieb Decola – 5x20 ml farieb na textil s fixkami a riedidlom | Odolné voči praniu v práčke a s vysokou krycou schopnosťou
43,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marabu Textil 070, 50 ml, Biela, Umývateľný, 1 kusov
531,60 €/1l
26,58 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Textilná farba, štandardné farby
42,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

BIO bavlnená taška 38×42 cm – opakovane použiteľná, odolná nákupná taška do mesta a na každodenné použitie
1,79 €
Predajca: ALLBAG

Marabu 1716000000087, Čierna, Modrá, Zelená, Červená, Biela, Žltá, farba na textil, Tekuté, 90 ml, 6 kusov
216,67 €/1l
19,50 €
Predajca: M_plus_L

Decola - Strieborná farba na textil s metalickým efektom 50 ml | Vysoko pigmentované farby na textil, ktoré možno prať v práčke | Made by Neva Palette
5,95 €
Predajca: Art-Paint-Shop

24 000 kusov Sklenené perličky okrúhle 24-farebné remeselné perličky, 2 mm
20,98 €
Predajca: odsellingaaa

KREUL 91953, Biela, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov
189,80 €/1l
9,49 €
Predajca: MUZIKER

KREUL Colour Blocker JAVANA, 20 ml tuba
269,00 €/1l
5,38 €
Predajca: MUZIKER

7 Artists Textile Paint Set - 12x20 ml Akrylové farby Cat na maľovanie na textil, oblečenie, tašky, topánky - brilantné farby na textil odolné voči praniu
255,33 €/1l
48,17 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg

Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Predajca: Nordatech

Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
592,22 €/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg

Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 775,00 €/1l

Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
225,50 €/1l

Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
13,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,00 €/1l

Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
13,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,00 €/1l

Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
276,00 €/1l

Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg

Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg

Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg

Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
43,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg

Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka
14,99 €
Predajca: Zanjo24
223,73 €/1kg

Viva Decor 116210101 ViVA DECOR perleťové pero, 28 ml, ľadovo biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
439,29 €/1l

Farba na textil Setacolor krycia - červená - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
274,44 €/1l

Textilná farba Setacolor opak - Zitronengelb - 45 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
273,33 €/1l

KREUL Farba na textil JAVANA "Opaque", červená, 50 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,49 €
Predajca: MUZIKER
189,80 €/1l

KREUL 91961, Čierna, farba na textil, Tekuté, 50 ml, 1 kusov



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,39 €
Predajca: MUZIKER
187,80 €/1l