KOMPLETNÁ SADA S PRÍSLUŠENSTVOM — Obsahuje 8 farieb (vrátane zlatej a striebornej), štetec, špongiové valčeky, pečiatky a paletu na miešanie farieb pre okamžitú zábavu pri maľovaní.
BEZPEČNÉ A NETOXICKÉ — Voda na báze bez parabénov, lepku alebo laktózy, špeciálne vyvinutá pre citlivú pokožku detí od 3 rokov.
ĽAHKÉ ČISTENIE — Farby sa dajú ľahko zmyť z rúk mydlom a z väčšiny textílií pri teplote 30 °C.
VŠESTRANNÉ POUŽITIE — Výborne priľne k papieri, plátnu, sklu, drevu a kameňom pre neobmedzené kreatívne projekty.
O značke Colozoo – Creating Happiness Colozoo je nemecká značka, ktorá prostredníctvom farieb a kreativity šíri radosť zo života. Naším cieľom je ponúknuť vám a vašej rodine materiály pre magické momenty plné zábavy. Povzbudzujeme vás, aby ste objavili svet kreativity, vyjadrili svoju individualitu a vniesli viac radosti do svojho každodenného života. :)
Sada detských neškodných farieb na prsty Colozoo vrátane príslušenstva na maľovanie | 8 x 100 ml vrátane zlatej a striebornej farby | Ľahko sa čistia
Obrázkové farby – netoxické a umývateľné farby na prsty pre deti od 2 rokov, 6 jasných farieb, každá po 60 ml
765,83 €/1l
46,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2%
45,95 €
Predajca: oCreon
Farba na prsty Creall 250 ml farba na prsty zelená
93,60 €/1l
23,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Natural Face & Finger Paint 39711, Ružová, Netoxické, Umývateľný, 65 ml
267,54 €/1kg
17,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Eduplay Farba na maľovanie prstami 1000 ml fialová – kreatívna farba pre deti
32,99 €/1l
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy
Eduplay Farba na maľovanie prstami 1000 ml modrá – kreatívna farba pre deti
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
KOMPLETNÁ SADA S PRÍSLUŠENSTVOM — Obsahuje 8 farieb (vrátane zlatej a striebornej), štetec, špongiové valčeky, pečiatky a paletu na miešanie farieb pre okamžitú zábavu pri maľovaní.
BEZPEČNÉ A NETOXICKÉ — Voda na báze bez parabénov, lepku alebo laktózy, špeciálne vyvinutá pre citlivú pokožku detí od 3 rokov.
ĽAHKÉ ČISTENIE — Farby sa dajú ľahko zmyť z rúk mydlom a z väčšiny textílií pri teplote 30 °C.
VŠESTRANNÉ POUŽITIE — Výborne priľne k papieri, plátnu, sklu, drevu a kameňom pre neobmedzené kreatívne projekty.
O značke Colozoo – Creating Happiness Colozoo je nemecká značka, ktorá prostredníctvom farieb a kreativity šíri radosť zo života. Naším cieľom je ponúknuť vám a vašej rodine materiály pre magické momenty plné zábavy. Povzbudzujeme vás, aby ste objavili svet kreativity, vyjadrili svoju individualitu a vniesli viac radosti do svojho každodenného života. :)
Ohrádka detská ohrádka, priedušná sieť, sieť na plazenie, ohrádka stan pre deti dojčatá 128 x 128 x 65 cm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(48)Počet hodnotení: 48
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
Creative Deco Sada plakatových farieb | 20 ml x 12 farieb | Netoxické | Základné a intenzívne farby | Ideálne pre deti, umelcov
39,90 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU
CCLIFE Detská podložka na hranie, podložka na plazenie 196x176x1cm, netoxická, skladacia a protišmyková, čísla a zvieratá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(71)Počet hodnotení: 71
42,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Bazén s vodným ihriskom detská šmýkačka INTEX 57161
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(92)Počet hodnotení: 92
73,18 €
Predajca: Ennyroom_SK
Chodítko Twinky® v hnedej farbe – chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie – vrátane podložky a madla
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(105)Počet hodnotení: 105
69,95 €
Predajca: Twinky
Bestseller
Veľká detská ohrádka Detská zábrana Detská ohrádka, 1,81 x 1,22 x 0,61 m
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(64)Počet hodnotení: 64
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
Dino Bikes - Detský bicykel 12" 124RLN - biely
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(69)Počet hodnotení: 69
85,60 €
Predajca: KUBISPORT
Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(489)Počet hodnotení: 489
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion
HOMCOM 2 v 1 detský príves za bicykel, detský príves, červená + čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
207,90 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
KREUL 23051 KREUL prstová farba "MUCKI" pre kráľovské deti, 50 ml, sada 6 ks
117,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,76 €
Predajca: CORWELL
Ohraničenie detskej postieľky, detská postieľka, ochranný valček, tkaný ochranný lem, ochrana hlavy pre detskú postieľku – 150 cm, tmavočervená-biela-ružová
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,24 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
21,99 €
Predajca: odsellingaaa
Simba 107174109 - 3 in 1 Schaukel, Seil vormontiert, Schaukelhöhe ca. 120cm, Sitzbreite 28cm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
45,37 €
Predajca: somnia24
Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(582)Počet hodnotení: 582
83,72 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-26%
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Detský drevený regál 51261, s 3 priehradkami a boxom na hračky, biely, 63 x 30 x 70 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(22)Počet hodnotení: 22
64,59 €
Predajca: Kokiska
Colozoo Súprava farebných ceruziek 3 v 1 | Súprava 12 farieb hrubých farebných ceruziek vrátane štetca a orezávača | Netoxické a vegánske farby pre deti od 3 rokov
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
46,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Marabu 03030 000 00085 Farba na prsty Kids - 6x 35 ml, rôznorodá
454,29 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Drevená stolička na kŕmenie Moby-System WOODY - farba prírodného dreva, Detské jedálenské stoličky
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(102)Počet hodnotení: 102
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion
ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(336)Počet hodnotení: 336
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Intex Gator Play Center, 160 L, Nafukovací bazén, Detské, Modrá, Viacfarebný, 3,94 kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(92)Počet hodnotení: 92
44,99 €
Predajca: Gomazing
Fiqops detská šmykľavka 4 v 1 detské ihrisko skladacie s basketbalovým košom hádzací kruh Anglické učebné zariadenie zelené
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(111)Počet hodnotení: 111
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
KREUL MUCKI, Modrá, Zlato, Ruže, Strieborná, Umývateľný, Bez gluténu, 150 ml
25,27 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,16 €
Predajca: CORWELL
Lionelo Emma Buggy Malý skladací kočík s polohovaním do ľahu zelený
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(298)Počet hodnotení: 298
143,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
SoBuy Regál na knihy Detský regál s 3 úložnými priehradkami a odnímateľným boxom na hračky na kolieskach Regál na hračky a úložný regál do detskej izby KMB17-HG
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(20)Počet hodnotení: 20
67,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Creative Deco Detské Farby na Prsty Netoxické | 6 x 40 ml Pohárikov | Intenzívne Farby | Súprava pre Batoľatá | Bezpečné a Netoxické | Na Vodnej Báze | Remeselné Farby Plagátové Farby Školské Farby na Prsty
20,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU
87,29 €/1l
Sada 12 farieb na maľovanie prstami
25,64 €
Predajca: Mamito
Maľovanie prstami – Zvieratá
23,44 €
Predajca: Mamito
54,51 €/1kg
Maľovanie prstami – Svet víl
23,44 €
Predajca: Mamito
54,51 €/1kg
Sada farieb In The Dark Samosvetelné fosforeskujúce farby na maľovanie stien a tela
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
74,64 €/1kg
6-farebná sada na maľovanie tváre a tela, bezpečný, rýchloschnúci halloweenský make-up pre deti a dospelých, 30 g
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
462,78 €/1kg
Sada farieb na tvár - 15 farieb, na vodnej báze a zmývateľné, šetrné k pokožke a netoxické, s 2 štetcami, pre deti, karneval a Halloween
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
107,53 €/1kg
ARTEZA DIY akrylová farba A408 Purple 118 ml
4,99 €
Predajca: NIKCORP
42,29 €/1l
SES Creative SES Children's Set of Four Eco Fingerpaints, Modrá, Zelená, Červená, Žltá, Umývateľný, 110 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,66 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
16,90 €/1kg
Maliarska paleta školská paletka na miešanie farieb plastová 22x17 cm biela
1,79 €
Predajca: Przydasie
358,00 €/1l
Kreul Javana Farba na látky Citron 20 ml 1 ks
3,39 €
Predajca: MUZIKER
169,50 €/1l
Farby na prsty 40ml 6 farieb STRIGO
7,66 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
191,50 €/1l
Farby do malowania palcami Milan 6 kolorów x 25 ml
7,07 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)