4,6



Na základe 89 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dreo HM311S, Šedá, LED, Tabuľka, 280 mm, 140 mm, 258 mm59,99 €
Predajca: DuflowTechStore

Ďalšie informácie o reklame
Arendo Aroma difuzér, zvlhčovač vzduchu, rozprašovač v drevenej optike, difuzér so 7 farbami LED, funkcia časovača, 300 ml, svetlohnedý52,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Ďalšie informácie o reklame
MalTec WT-5000-ION, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizátorom, objem 5 litrov, biela farba43,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Ďalšie informácie o reklame
Zvlhčovač vzduchu Brandson, aróma difuzér 2,5 l, náladové svetlo, nádržka na vodu 2,5 l, s fľaštičkou na aróma olej 10 ml, do obývačky a spálne, na jogu, do kúpeľov42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Bomann PC-LB 3077, Čierna, Biela, LED, 25 W, AC, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
135,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Zvlhčovač vzduchu, 0,18 l , 2 v 1, aróma difuzér, zvlhčovač vzduchu, plamenná hmla s 2 jasmi nočného svetla, automatické vypnutie, pre dieťa, kúpeľ, jogu, domácnosť
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Zvlhčovač vzduchu Xiaomi Humidifier 2 Lite
33,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Batna24

2-litrový zvlhčovač vzduchu s dvojitým rozprašovačom, LED osvetlenie, funkcia studenej hmly, automatické vypnutie, prenosný stolový zvlhčovač vzduchu do spálne
15,39 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Inteligentný zvlhčovač Xiaomi 2
51,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Aroma difuzér v štýle sviečky, 120 ml, zvlhčovač vzduchu, teplé biele nočné svetlo, tichý difuzér esenciálnych olejov, studená hmla, zvlhčovač vzduchu na stôl, do domácnosti, kancelárie, spálne, auta
34,02 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Philips 2000 series HU2510/10, Biela, Plast, 1,2 m, 11 W, AC, 220-240 V
76,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Soehnle Ravenna, Elektrický, 80 ml, Vnútorný, Biela, 180 mm, 180 mm
76,00 €
Predajca: GaladorEU

Zvlhčovač mrakov Rain Cloud nočný svetelný pre esenciálne oleje so 7 zmenami farieb pre domácu kanceláriu Retoo
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Odvlhčovač vzduchu Alpina 22,5 W 800 ml 15,5 x 14 x 22,5 cm
43,59 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Zvlhčovač vzduchu Rondo Set of 2
24,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Philips 1000 series HU1510/04, Biela, Plast, 1,5 m, 19 W, AC, 220-240 V
73,98 €
Predajca: Philips-eshop

Zvlhčovač vzduchu s ultrazvukovou hmlou pre zdravú klímu v miestnosti, aromaterapia, automatické vypnutie, 3 úrovne zvlhčovania, časovač, nočné svetlo, diaľkové ovládanie
47,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Aroma difuzér - zvlhčovač 400ml DB 23509
13,50 €
Predajca: EmptCZ

Medisana AH 663, Čierna, Biela, LED, 1,4 m, 25 W, AC, 220-240 V
59,29 €
Predajca: velmontask
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
IONIZÁTOR – škodlivé ióny (pozitívne ióny) produkciou záporných iónov – všetky škodliviny padajú na zem namiesto toho, aby išli do našich pľúc; vzduch sa stáva ľahkým a sviežim a ako výsledok? Naša pohoda sa okamžite zlepšuje! Necítime sa neustále unavení, ospalí a pod. Ionizátor bude skvelým riešením najmä pre alergikov, astmatikov a ľudí, ktorí sa sťažujú na neustále bolesti hlavy. Ionizácia sa automaticky zapne, keď zapnete zvlhčovač!Vzduch, ktorý dýchame, je veľmi škodlivý pre naše zdravie, ovplyvňuje celé telo, je zodpovedný za stav našej pokožky, vlasov a pľúc. Najnebezpečnejšie je všetko, čo nie je voľným okom viditeľné – prach a roztoče, málokto z nás vie, že veľkým problémom sú elektrické zariadenia (telefón, televízor, počítač, mikrovlnka, práčka a mnohé iné), kladné ióny, ktoré produkujú majú veľmi negatívny vplyv na náš organizmus, a preto je také dôležité zabezpečiť sebe a svojej rodine bezpečný a zdravý vzduch, ktorý je zaručený ionizátorom - kvalitu vzduchu vonku ovplyvniť nevieme, ale vzduch, ktorý dýchame doma môže výrazne zmeniť zvlhčovač s ionizačnou funkciou. Prístroj má aj funkciu aromaterapie.
- TICHÝ PREVÁDZKA - ultrazvukový zvlhčovač produkuje signál s frekvenciou jeden milión krát za sekundu. Zvlhčovač vzduchu generuje najnižšiu možnú hlučnosť,preto neobťažuje členov domácnosti – bude vhodný najmä pre deti, ktorých spánok je často ľahký. Zvlhčovač nebude prekážať pri vašich každodenných aktivitách ani práci. Bez problémov vydrží celú noc a nebude rušiť spánok, práve naopak - zlepší jeho kvalitu a používateľ bude oddýchnutý, vznikajúca hmla vám pomôže uvoľniť sa a minimalizovať stres nahromadené počas dňa. Zariadenie má režim nočného osvetlenia, po zapnutízvlhčovač sa rozsvieti jemným modrým svetlom.
- CITLIVÝ DOTYKOVÝ PANEL+ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE – intuitívny digitálny ovládací panel robí obsluhu zvlhčovača vzduchu nielen jednoduchým, ale aj pohodlným. Panel na zvlhčovači je veľmi citlivý, nemusíte opakovane stláčať jedno tlačidlo a zápasiť s nastavovaním parametrov – stačí jeden dotyk. Na prehľadnom displeji ľahko odčítate všetky parametre zobrazované zariadením – aj z väčšej vzdialenosti. Súprava obsahuje aj diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje ovládať zariadenie na diaľku, čo výrazne zlepšuje užívateľský komfort.
- NÍZKY VÝKON SPOTREBA -zvlhčovač má nízku spotrebu energie. V porovnaní s inými, ktoré majú väčší výkon,používanie zvlhčovača nezaťaží váš domáci rozpočet, jeho účinnosť je dostatočná na zvlhčenie a zabezpečenie čerstvého vzduchu vo vašom byte, dome alebo kancelárii. Pre zvlhčovač sa odporúča použiť odvápňovanú alebo destilovanú vodu. Výrobok má funkciu automatického vypnutia, keď dôjde voda v nádržke, takže je bezpečný aj v prípade, že zabudneme vodu doplniť.
- ŠPECIFIKÁCIA – farba: biela; materiál: plast; výkon: 28W; rozsah: 20m2; objem nádrže: 4l; účinnosť: 250 ml/h; ionizátor: ÁNO; hygrostat: ÁNO; časovač: ÁNO; dotykový panel: ÁNO; diaľkové ovládanie zahrnuté: ÁNO; nočný režim: ÁNO; zmena intenzity pary: ÁNO; režim konštantnej vlhkosti: ÁNO; zahrnuté oleje: 3; napájací kábel: 129 cm; rozmery: 14/14/37 cm; hmotnosť: 0,950 kg; hmotnosť balíka: 1,263 kg.
ŠPECIFIKÁCIA:
- Biela farba
- materiál: plast
- výkon: 28 W
- rozsah: 20 m2
- kapacita nádrže: 4 l
- účinnosť: 250 ml/h
- ionizátor: ÁNO
- hygrostat: ÁNO
- časovač: ÁNO
- dotykový panel: ÁNO
- diaľkové ovládanie súčasťou balenia: ÁNO
- nočný režim: ÁNO
- automatické vypnutie: ÁNO
- zmena intenzity pary: ÁNO
- režim konštantnej vlhkosti: ÁNO
- oleje v cene: 3
- napájací kábel : 129 cm
- rozmery: 14/14/37 cm
- hmotnosť: 0,950 kg
- hmotnosť balenia: 1,263 kg
ZAHRNUTÉ:
- zvlhčovač vzduchu
- diaľkové ovládanie
- 3 vonné oleje
- keramický filter
Ultrazvukový zvlhčovač vytvára signál s frekvenciou miliónkrát za sekundu.Hmla sa mieša so vzduchom, aby sa dosiahlo rovnomerné zvlhčenie. Digitálny zvlhčovač vzduchu vám pomôže zbaviť sa problému suchého vzduchu vo vašom byte alebo kancelárii. Nedostatočne vlhký vzduch na úrovni pod 30 % spôsobuje rýchlejšie vysušovanie slizníc a problémy s pokožkou, alergiami a dýchacími cestami. Vlhkosť v miestnostiach môže klesať na jeseň av zime, keď je vykurovacia sezóna v plnom prúde, a tiež v lete - pri vysokých teplotách. Problém suchého vzduchu dokonale vyrieši digitálne riadený zvlhčovač vzduchu. Toto zariadenieprodukuje chladnú hmlu, ktorá zvyšuje percento vlhkosti aj vo veľkej miestnosti.Zvlhčovač vzduchu s ionizačnou funkciou je tiežvynikajúce zariadenie na bojovať proti škodlivým kladným iónom produkovaným elektrickými zariadeniami.
Ultrazvukový zvlhčovač vytvára jemnú chladnú hmlu, ktorá sa rovnomerne rozptyľuje do vzduchu a účinne zvyšuje vlhkosť v miestnosti. Vstavaný ionizátor produkuje záporné ióny, ktoré pomáhajú znižovať množstvo prachu, alergénov a iných nečistôt vo vzduchu, čím podporujú lepšie dýchanie a celkovú pohodu. Zariadenie pracuje veľmi ticho, takže neruší spánok ani bežné denné činnosti a je ideálne aj do detských izieb. Ovláda sa pomocou citlivého dotykového panela alebo pohodlne pomocou diaľkového ovládača. K dispozícii je hygrostat, časovač, nočný režim s jemným osvetlením a regulácia intenzity pary. Funkcia aromaterapie v kombinácii s priloženými olejmi vytvára príjemnú, relaxačnú atmosféru.
Hlavné výhody:
Ionizátor vzduchu: Pomáha redukovať prach a zlepšuje kvalitu vzduchu
Veľká 4-litrová nádrž: Dlhá prevádzka bez častého dopĺňania
Tichá ultrazvuková prevádzka: Vhodný na nočné použitie
Dotykový panel + diaľkové ovládanie: Maximálna jednoduchosť použitia
Aromaterapia: Možnosť použitia éterických olejov
Automatické vypnutie, keď je nádrž prázdna
Parametre:
Farba: biela
Materiál: PP , ABS, PET
Výkon: 28 W
Odporúčaná plocha: do 20 m²
Objem nádrže: 4 l
Výkon zvlhčovania: 250 ml/h
Ionizátor: áno
Hygrostat: áno
Časovač: áno
Nočný režim: áno
Ovládanie pary: áno
Napájací kábel: 129 cm
Rozmery: 14 × 14 × 37 cm
Obsah balenia:
ultrazvukový zvlhčovač
diaľkové ovládanie
3 × vonný olej
keramický filter
Ultrazvukový zvlhčovač vytvára signál s frekvenciou miliónkrát za sekundu. Hmla sa mieša so vzduchom, aby sa dosiahlo rovnomerné vlhkosti. Digitálne zvlhčovač vzduchu vám umožní zbaviť sa problému suchého vzduchu v byte alebo kancelárii. Nedostatočne vlhký vzduch na úrovni pod 30% spôsobuje rýchlejšie vysychanie slizníc, kožné problémy, alergie a dýchacie cesty. Vnútorná vlhkosť môže klesnúť v období jeseň -zima, kedy je vykurovacie obdobie plné sezóne, a v lete - pri vysokých teplotách. Problém suchého vzduchu je dokonale vyriešený digitálne ovládaným zvlhčovačom. Toto zariadenie vytvára chladnú hmlu, ktorá zvyšuje percento vlhkosti aj vo veľkej miestnosti. Zvlhčovač vzduchu s ionizačnou funkciou je tiež vynikajúcim zariadením pre boj so škodlivými kladnými iónmi produkovanými elektrickými zariadeniami. Špecifikácia: biela farba materiál: plast výkon: 28W Pokrytie: 20m2 objem nádrže: 4l účinnosť: 300 ml / h ionizátor: ÁNO hygrostat: ÁNO časovač: ÁNO dotykový panel: ÁNO v cene diaľkové ovládanie: ÁNO nočný režim: ÁNO automatické vypnutie: ÁNO < br /> zmena intenzity pary: ÁNO režim konštantný vlhkosti: ÁNO oleja v sade: 3 rozmery: 14/14/37 cm hmotnosť: 0,950 kg hmotnosť v balení: 1,263 kg Obsah balenia: zvlhčovač diaľkový ovládač 3 vonné oleje keramický filter
- Kapacita
- 4 l
- Výrobca
- Ruhhy
- Odporúčaná plocha
- 20 m²
- Počet kusov
- 29
- Diaľkové ovládanie
- Áno
- Hmotnosť
- 950 g
- EAN kód
- 5900779947665
- Číslo od výrobcu
- AM16918
- Kapacita
- 4 l
- Výrobca
- Ruhhy
- Odporúčaná plocha
- 20 m²
- Počet kusov
- 29
- Diaľkové ovládanie
- Áno
- Hmotnosť
- 950 g
- EAN kód
- 5900779947665
- Číslo od výrobcu
- AM16918
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

Merač vlhkosti Meter rastlín Meter PH Merač vlhkosti Meter farmy Pôda Tester Záhradný trávnik Tester teploty Hodnota farmy Retoo
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Vlhkomer Teplomer, teplomer Digitálny, izbový teplomer Elektronický budík Vnútorné meranie teploty Celzia Fahrenheita Meteostanica Retoo
52,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Štartovací balíček BioBizz
35,03 €/1l
105,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Telo podpera, 140 x 75 x 20 cm, vankúš pre tehotné, poťah zo 100% bavlny, umývateľný, sleepling
39,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: sleepling

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

BRUBAKER Sada 6 esenciálnych olejov Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml Prírodné - levanduľa ruža rozmarín harmanček citrón céder - vonný olej do difúzora zvlhčovača vzduchu masáž aromaterapia starostlivosť o telo
216,50 €/1l
12,99 €
Predajca: BRUBAKER

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
258,25 €
-9,97 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
248,28 €
Predajca: NeuertsShop

Penová podložka pre deti PUZZLE, 86ks, viacfarebná
29,30 €
Predajca: Jurhan

Home Styling Collection Zvlhčovač vzduchu Nádrž na vodu Odparovač vody pre radiátory s LÍSTIA 1 kus
6,99 €
Predajca: Vilde

Inhalátor Nebulizátor Aerosólový rozprašovač kompletná sada 2 masky Nebulizátor Náustok Hadička 5 filtrov Panda
46,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Mobilný telefón Fisher-Price 3 v 1 Dream Bear
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

CCLIFE Detská podložka na hranie, podložka na plazenie 196x176x1cm, netoxická, skladacia a protišmyková, čísla a zvieratá
42,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Detský vankúš na spanie proti prevráteniu Vankúš na bočné spanie Trojuholníkový detský polohovací vankúš, biely
19,42 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,68 €
Predajca: odsellingaaa

Esperanza EA149W, Domáci lopatkový ventilátor, Biela, Tabuľka, 14 cm, USB, 2,5 W
23,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

BiobizzHeaven, 250 ml | Pôdny kondicionér
227,20 €/1l
56,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

MalTec Odvlhčovač vzduchu MalTec DH-800 | 800ml nádrž | prenosný sušič vzduchu | proti vlhkosti, nečistotám a plesniam | pre spálňu kúpeľňu pivnicu šatník kanceláriu garáž
34,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%19% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
19%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super spokojný
Som naozaj prekvapený týmto spotrebičom. Pri prvom použití musíte najprv odstrániť malý kúsok kartónu, ktorý ako dlžník hneď nevidíte. Zapnutý a beží a zvlhčuje vzduch bez problémov! Za skvelý považujem displej, na ktorom vidíte, ako rýchlo sa zvyšuje vlhkosť. Dokonca som do vody pridala aj voňavý olejček, perfektné.
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý zvlhčovač vzduchu
Skvelý zvlhčovač vzduchu, ktorý sa ľahko nastavuje a čistí. Plne spĺňa moje očakávania, hoci by bolo výhodou integrovať LED osvetlenie, aby bolo ľahšie vidieť a kontrolovať úroveň naplnenia 4 litrov.
Hodnotenie z 27. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasný zvlhčovač vzduchu
Vďaka 4-litrovej nádrži má veľmi dlhú prevádzkovú dobu. Je veľmi tichý, takže sa dá dobre používať aj v noci.
Hodnotenie z 9. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zvlhčovač vzduchu 22739
Funkčnosť je v poriadku s aromaterapiou som zatiaľ veľmi nezaťažený! Na prečítanie návodu potrebujem viac ako okuliare na čítanie!!! Nedá sa veľmi dobre čítať!!!
Hodnotenie z 21. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čistá spokojnosť.
Zvlhčovač vzduchu funguje 100-percentne, zlepšil mi kvalitu
života a odstránil dýchacie problémy zapríčinené veľkým suchom v byte. už som si objednal druhý, do ďaľšej miestnosti.
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zvlhčovač vzduchu
Všetko je v poriadku, od objednávky až po dodanie, zariadenie je v poriadku a funguje veľmi dobre, som spokojný
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé zariadenie
Robí to, čo sľubuje. Som super spokojný. Môžem ho len odporučiť.
Hodnotenie z 31. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé
Spotrebič funguje skvele a na vlhkomere je vidieť, že sa mení.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolceclima – 02107 – Odvlhčovač vzduchu – SECCOPROF 40 P
664,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Dreo DR-HM813S, Strieborná, LED, 280 W, AC, 110 V, 289,6 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
99,99 €
Predajca: DuflowTechStore

AIORBER 3 v 1 – ventilátor s ochladzovaním vzduchu a zvlhčovač vzduchu s batériou 15 000 mAh, 2-litrovou nádržou na vodu, prevádzkovou dobou 24 hodín, USB-C, 4 rýchlosťami, 90° osciláciou, prenosný, tichý, zelený



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,99 €
Predajca: OrberStore

Levoit OasisMist 1000S, Čierna, Biela, LED, Podlaha, 27,5 W, AC, 120 V



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
223,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

AIORBER 3v1 vzduchový chladič, ventilátor a zvlhčovač vzduchu s batériou 15 000 mAh, 2-litrovou nádržou na vodu, prevádzkovou dobou 24 hodín, USB-C, 4 rýchlosťami, 90° osciláciou, prenosný, tichý, čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
69,99 €
Predajca: OrberStore

AIORBER 3v1 vzduchový chladič, ventilátor a zvlhčovač vzduchu s batériou 15 000 mAh, 2-litrovou nádržou na vodu, prevádzkovou dobou 24 hodín, USB-C, 4 rýchlosťami, 90° osciláciou, prenosný, tichý, oranžový



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
69,99 €
Predajca: OrberStore

Smartmi - HU519001EU - Zvlhčovač vzduchu
111,90 €
Predajca: SuperMerchant

REVENTO® Zvlhčovač Vzduchu Krb – Aróma Difuzér s LED Plameňom 7 Farieb, Diaľkové Ovládanie, Časovač, Studená Hmla, Aromaterapia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,90 €
-76,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,90 €
Predajca: REVENTO

Duux DXHU30 Neo Smart Black
183,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dreo HM311S, Šedá, LED, Tabuľka, 280 mm, 140 mm, 258 mm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,99 €
Predajca: DuflowTechStore

Ardes 8U20, Biela, Podlaha, Tabuľka, 30 W, AC, 30 W, 230 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
143,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aróma difuzer LED Night 3D
28,30 €
Predajca: CABshop

Aróma difuzer Vulcano XL biely
27,10 €
Predajca: CABshop

MalTec WT-5000-ION, ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizátorom, objem 5 litrov, biela farba



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
43,41 €
Predajca: MALIS

Arendo Aroma difuzér, zvlhčovač vzduchu, rozprašovač v drevenej optike, difuzér so 7 farbami LED, funkcia časovača, 300 ml, svetlohnedý



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(25)Počet hodnotení: 25
52,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Keramický Zvlhčovač Vzduchu Pre Deti 18 Cm Na Radiátore Vodný Odparovač Chick



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,23 €
Predajca: EDANTI

Keramický Zvlhčovač Vzduchu Pre Deti 18 Cm Na Radiátore Vodný Odparovač Ošípané



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
7,96 €
Predajca: EDANTI

Keramický Zvlhčovač Vzduchu Pre Deti 16 Cm Na Radiátore Vodný Odparovač Zebra



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,17 €
Predajca: EDANTI

Keramický Zvlhčovač Vzduchu Pre Deti 16 Cm Na Radiátore Vodný Odparovač Krokodíl



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,41 €
Predajca: EDANTI

Aróma difuzér Deluxe cierny
24,30 €
Predajca: CABshop