5,0



Na základe 4 hodnotení
Tefal Access Steam Easy DT7170, Ručný parný čistič, 0,15 L, 0,25 min, Modrá, Tlačidlá, Ručný spínač
111,75 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,90 €-26,85€
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Naparovače odevov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2





4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(380)Počet hodnotení: 380





4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(71)Počet hodnotení: 71




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(50)Počet hodnotení: 50




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(27)Počet hodnotení: 27




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(25)Počet hodnotení: 25




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(68)Počet hodnotení: 68




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(56)Počet hodnotení: 56




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(34)Počet hodnotení: 34




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(21)Počet hodnotení: 21




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5





3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9

Ďalšie informácie o reklame
XMaster, naparovač, cestovná naparovacia žehlička s 280 ml nádržkou na vodu, 28 g/min konštantná para, 1500 W, béžovo ružová24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

Ďalšie informácie o reklame
Tefal AeroSteam DT9814F0, Ručný parný čistič, 0,1 L, 0,5 min, Biela, Tlačidlá, Ručný spínač121,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Tefal Access Steam Care DT9100, Ručný parný čistič, 0,2 L, 0,67 min, Čierna, Medená, Tlačidlá, Ručný spínač96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Steamery Cirrus 1, Ručný parný čistič, 0,09 L, 2 min, Čierna, 1,8 m, 1500 W122,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips 3000 series STH3000/20, Ručný parný čistič, 0,1 L, 0,5 min, Modrá, Reno Blue, 20 g/min
39,79 €
Predajca: Warehouse

Tefal Access Steam Easy DT7151, Ručný parný čistič, 0,15 L, 0,25 min, Šedá, Biela, Tlačidlá, Ručný spínač
95,35 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Tefal DT6130, Ručný parný čistič, 0,07 L, 0,25 min, Biela, Modrá, Tlačidlá, 20 g/min
37,75 €
Predajca: velmontask

Prenosný parný naparovač 1500W 32 g/min konštantná para, 280ml nádržka na vodu na cesty a do domácnosti, rýchle zahriatie, kompaktný naparovač, 230V - Retoo
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Tefal DT6131, Parná kefa, 0,25 min, Modrá, Biela, 20 g/min, 2,6 m, 1300 W
42,08 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Parownica do ubrań 2000 W Steamer Berdsen BD-300
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tefal Access Steam Pocket DT3041, Ručný parný čistič, 0,25 min, Modrá, Biela, Tlačidlá, Ručný spínač, 2,6 m
70,64 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ručný naparovač Philips 3000 Series STH3000/20
42,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clatronic DB 3717, Ručný parný čistič, 0,2 L, 0,5 min, Modrá, Biela, 20 g/min, Keramický
32,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Ručný naparovač Philips 8000 Series GC800/80
118,75 €
-22,76 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Predajca: Philips-eshop

Ručný naparovač Philips Steam&Go 2v1 GC362/80
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Tefal Pure Pop DT2022, Ručný parný čistič, 0,07 L, 0,25 min, Koral, Tlačidlá, Ručný spínač
45,17 €
Predajca: egenta-shop

Braun QuickStyle 5 GS 5011, Ručný parný čistič, 0,15 L, 0,75 min, Fialová, Biela, Tlačidlá, Ručný spínač
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Philips 5000 series STH5010/70, Ručný parný čistič, 0,12 L, 0,58 min, Zelená, Plast, Green
46,69 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,19 €
Predajca: Philips-eshop

Tefal Acces Steam Force DT8250, Ručný parný čistič, 0,2 L, 0,4 min, Čierna, Tlačidlá, Ručný spínač
204,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Philips Series 1000 Ručný naparovač STH1010/10
42,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parná stanica TEFAL DT7170
Komfort pri žehlení kedykoľvek
Naparovač odevov TEFAL DT7170
- Dlhotrvajúca para bez prerušenia: Vďaka veľkej odnímateľnej nádržke na vodu Access Steam Easy umožňuje parný výkon až 8 minút s jednou nádržkou na vodu
- Rýchle nahriatie - s mimoriadne rýchlym časom nahriatia len 15 sekúnd a nepretržitým výstupom pary 25 g/min. Spotrebič je pripravený na použitie, keď ho potrebujete
- Hygienická para: odstraňuje až 99,99 % vírusov, baktérií a zárodkov na oblečení a domácich textíliách všetkého druhu
- Nie je potrebná žehliaca doska - šetrí čas a energiu, pretože pri vytváraní priestoru v domácnosti nemusíte skladovať alebo demontovať žehliacu dosku
- Ideálna na každodenné použitie: vďaka širokému príslušenstvu je parná kefa vhodná na každodenné použitie aj na rýchle vychladnutie medzi jednotlivými krokmi; obsahuje kefu z mikrovlákna, kefu na tkaniny, parný kryt a háčiky na dvere
Hlavné vlastnosti výrobku: - Vhodné pre použitie v domácnosti, v ktorej sa nachádza:
Bezproblémové žehlenie parou
TEFAL Steam Station je zariadenie, ktoré vám umožní vyhladiť aj tie najodolnejšie záhyby. Vďaka sile pary sa žehlenie stáva rýchlym, bezpečným a účinným.
︎ Pripravené na použitie v priebehu niekoľkých sekúnd
Zabudnite na dlhý čas nahrievania tradičnej žehličky. Naparovacia žehlička TEFAL sa nahreje okamžite, takže môžete svoje oblečenie osviežiť tesne pred odchodom z domu.
Bezpečná pre všetky tkaniny
Naparovač TEFAL je vhodný pre každý typ tkaniny, od jemného hodvábu až po hrubšie tkaniny, ako je bavlna alebo vlna. Žiadne riziko spálenia alebo poškodenia.
? Odnímateľná nádržka na vodu
Praktická odnímateľná veľkokapacitná nádržka uľahčuje plnenie a zaručuje dlhý čas prevádzky bez potreby častého dopĺňania vody.
? Kompaktný a ľahko použiteľný
Vďaka ergonomickému dizajnu a kompaktným rozmerom sa parný čistič pohodlne používa a je ideálny na použitie doma aj na cestách.
Technické špecifikácie:
- Model: TEFAL PARNÁ STANICA / NAPAROVAČ
- Kód výrobku: TEBEAL STEAM (TEFAL), s. r. o: 3121040086926
- Príkon: 1400 W
- Kapacita nádrže na vodu: 1400 ml: 200 ml
- Čas zahrievania: < 30 sekúnd
- Prevádzkové režimy: Nastaviteľná úroveň pary
- Ďalšie funkcie: Dezinfekcia a osvieženie tkanín
- Hmotnosť: 1,2 kg
- Farba: biela so striebornými prvkami
Prečo si vybrať naparovač TEFAL?
- Rýchlosť a pohodlie - Ideálne na rána, keď sa počíta každá minúta.
- Univerzálnosť - Vhodný nielen na oblečenie, ale aj na záclony, čalúnenie alebo posteľnú bielizeň.
- Hygienické a svieže - Horúca para účinne odstraňuje baktérie, roztoče a nepríjemné pachy.
- - Na osvieženie tkanín nie sú potrebné žiadne chemikálie.
Objednajte si teraz a užite si dokonalý vzhľad svojho oblečenia!
TEFAL STEAMER / PARNÁ STANICA je spoľahlivé zariadenie, ktoré zmení váš prístup k žehleniu. Stavte na pohodlie, úsporu času a dokonalé výsledky! Kúpte si ho ešte dnes a presvedčte sa, aká jednoduchá je starostlivosť o vaše oblečenie.
- Typ zariadenia:
- Ručný parný čistič
- Kapacita vodného zásobníka:
- 0,15 L
- Doba vyhriatia:
- 0,25 min
- Farba:
- Modrá
- Nastaviteľná para:
- Áno
- Vertikálne naparovanie:
- Áno
- Systém ovládania:
- Tlačidlá
- Ovládanie na rukoväti:
- Áno
- On/off vypínač:
- Áno
- Typ vypínača:
- Ručný spínač
- Oddelené časti:
- 0,1166 h
- Stály výstup pary:
- 25 g/min
- Dĺžka šnúry:
- 2,6 m
- Vymeniteľná vodná nádrž:
- Áno
- Doba chodu:
- 7 min
- Príkon:
- 1400 W
- Šírka:
- 111 mm
- Hĺbka:
- 142 mm
- Výška:
- 258 mm
- Hmotnosť:
- 946 g
- Šírka balenia:
- 142 mm
- Hĺbka balenia:
- 205 mm
- Výška balenia:
- 330 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 1,92 kg
- Štetec v balení:
- Áno
- Vrátane závesného vešiaku:
- Áno
- Počet kief:
- 3
- Krajina pôvodu:
- Čína
- Výrobkov na vrstvu palety:
- 30 kusov
- Produktov na intermodálny kontajner (20 stôp):
- 2340 kusov
- Produktov na intermodálny kontajner (40 stôp):
- 4680 kusov
- Vrstiev na paletu:
- 2 kusov
- Výrobkov na paletu:
- 60 kusov
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Výkon
- 1400 W
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.946 kg
- EAN kód
- 3121040086926
- Číslo od výrobcu
- DT7170E1
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Výkon
- 1400 W
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.946 kg
- EAN kód
- 3121040086926
- Číslo od výrobcu
- DT7170E1
Hodí sa k tomu

Philips 3000 series STH3000/20, Ručný parný čistič, 0,1 L, 0,5 min, Modrá, Reno Blue, 20 g/min
39,79 €
Predajca: Warehouse

Klarstein Jet Set, sušička bielizne, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biela
336,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein

Tefal Pure Pop DT2022, Ručný parný čistič, 0,07 L, 0,25 min, Koral, Tlačidlá, Ručný spínač
45,17 €
Predajca: egenta-shop

XIAOMI G20 Lite biely bezdrôtový vertikálny vysávač
91,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Casio FX-87DE Plus 2nd edition, Vrecko, Vedecká kalkulačka, 12 číslica/číslic, 10 riadky, Batéria / solárny, Čierna
37,30 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Braun QuickStyle 7, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 3 m, 35 g/min, Čierna, Medená, 0,25 L
78,41 €
Predajca: egenta-shop

Lattafa Musamam unisex parfumovaná voda 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

alpina sada riadu pre 8 osôb 40-dielny kameninový riad - tanierová súprava s taniermi, miskami a hrnčekmi na kávu - kempingový riad - vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu - biely
66,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Tefal Access Steam Easy DT7151, Ručný parný čistič, 0,15 L, 0,25 min, Šedá, Biela, Tlačidlá, Ručný spínač
95,35 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

BBQ-Toro smaltovaný liatinový kotlík s pokrievkou, 4,0 l - Ø 24 cm, kastról, pekáč
44,95 €
Predajca: CS-Trading

MODFU Jedálenský stôl s mramorovým dekorom 120x70 cm, obdĺžnikový stôl do obývačky alebo kuchyne s kovovými nohami do jedálne a obývačky, čierny
105,99 €
Predajca: MODFU

Braun QuickStyle 5 GS 5011, Ručný parný čistič, 0,15 L, 0,75 min, Fialová, Biela, Tlačidlá, Ručný spínač
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Krájač na zeleninu Krájač na cibuľu 12 v 1 Krájač na mäso Krájač na zeleninu Krájač na krájanie ovocia Zelenina z nerezovej ocele Retoo
11,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Batériový čistič okien Čistič okien WV 2 Premium Čierna edícia
61,45 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Ortopedický vankúš 40x80 s prémiovou obliečkou na vankúš
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Puzdro na tvrdú skrinku FCH, sada cestovných kufrov, sada na vozík, 3 ks, s 360° hladko sa otáčajúcimi kolieskami, ABS
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Prenosný parný naparovač 1500W 32 g/min konštantná para, 280ml nádržka na vodu na cesty a do domácnosti, rýchle zahriatie, kompaktný naparovač, 230V - Retoo
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Tefal DT6130, Ručný parný čistič, 0,07 L, 0,25 min, Biela, Modrá, Tlačidlá, 20 g/min
37,75 €
Predajca: velmontask
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Veľmi rýchle odoslanie, všetko podľa popisu
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Ručný naparovač Philips 7000 STH7030/10



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
112,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

XMaster, naparovač, cestovná naparovacia žehlička s 280 ml nádržkou na vodu, 28 g/min konštantná para, 1500 W, béžovo ružová



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
24,99 €
Predajca: XMaster

ProfiCare PC-TDC 3128, Ručný parný čistič, 1,5 L, 1 min, Ruže, Biela, 160 cm, 1580 W
141,50 €
Predajca: ClatronicCZSK

Tefal AeroSteam DT9814F0, Ručný parný čistič, 0,1 L, 0,5 min, Biela, Tlačidlá, Ručný spínač



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
121,99 €
Predajca: SuperMerchant

Ručný naparovač Philips 3000 Series StyleBoard STE3170/80



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
185,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tefal Access Steam Care DT9100, Ručný parný čistič, 0,2 L, 0,67 min, Čierna, Medená, Tlačidlá, Ručný spínač



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
96,99 €
Predajca: SuperMerchant

Naparovacia žehlička Zeegma Friskeer 2v1, horizontálne a vertikálne žehlenie, 1640 W, výstup pary 380 ml 25 g/min.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
111,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parová žehlička Vitapur HouseCare – žehlenie bez žehliacej dosky
57,13 €
Predajca: Vitapurliving

Parná žehlička Clatronic® | rýchle použitie | 1,2-litrová nádržka | žehlenie až 60 minút | 1600 W | naparovanie | 3 úrovne | TDC 3809



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
86,37 €
Predajca: ClatronicCZSK

Steamery Cirrus 1, Ručný parný čistič, 0,09 L, 2 min, Čierna, 1,8 m, 1500 W
122,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parownica do ubrań 2000 W Steamer Berdsen BD-300



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
39,99 €
Predajca: SuperMerchant

Parownica do ubrań 2000 W Steamer Berdsen BD-300



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
39,99 €
Predajca: SuperMerchant

Lubluelu 2v1 5000Pa parný žehlič s funkciou vysávania, parná kefa, parný čistič na oblečenie, vertikálna žehlička, 2100W, 35g/min, biela
55,99 €
Predajca: Lubluelu-DE

Parogenerátor, parná žehlička, cestovný parogenerátor (fialová farba) s LCD obrazovkou, otočný ručný parogenerátor, rýchle zahriatie za 10 sekúnd, 1200 W, nádrž 150 ml, určený na cestovanie
47,99 €
Predajca: Borunteam

Parogenerátor, parná žehlička, cestovný parogenerátor (biela) s LCD obrazovkou, otočný ručný parogenerátor, rýchle zahriatie za 10 sekúnd, 1200 W, nádrž 150 ml, určený na cestovanie
47,99 €
Predajca: Borunteam

Philips 5000 series STH5030/80, Ručný parný čistič, 0,12 L, 0,58 min, Šedá, Dark Grey, 24 g/min
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Steamery 415684, Ručný parný čistič, 0,09 L, 2 min, Ružová, 330 mm, 150 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
84,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

SENCOR SSI 0860GD Naparovač odevov, parný výkon 25 g/min, 2 režimy výstupu pary, keramická žehliaca plocha, nádržka na vodu 320 ml, Drip-Stop, vertikálne naparovanie, výkon 1600 W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,99 €
Predajca: Planeo

SENCOR SSI 0870GD Ručný naparovač odevov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,99 €
Predajca: Planeo

Berdsen BD-311 Parný žehlič na odevy 1600 W, biela farba
29,99 €
Predajca: SuperMerchant