ipuro ESSENTIALS Vôňa do interiéru Čas na objatie

42,23 €

422,30 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

st 7. – po 12. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Osviežovače vzduchu a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Rituals Karma Vonné tyčinky
Rituals Karma Vonné tyčinky
132,04 €/1l
33,01 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Vonný sáček Welcome Home
Vonný sáček Welcome Home
55,83 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
6,42 €
Predajca: Arthome
Obrázok produktu pre Náplň do vonného difuzéru Seaspray
Náplň do vonného difuzéru Seaspray
43,76 €/1l
10,94 €
Predajca: Arthome
Obrázok produktu pre Vôňa
Vôňa
398,00 €/1l
1,99 €
Predajca: JOGISEsvietidla
Obrázok produktu pre ipuro IFC5010 ipuro izbová vôňa levanduľová kvetinová 50 ml, 1 ks
ipuro IFC5010 ipuro izbová vôňa levanduľová kvetinová 50 ml, 1 ks
1 054,00 €/1l
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
52,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre ipuro ESSENTIALS izbová vôňa Bavlna Fields
ipuro ESSENTIALS izbová vôňa Bavlna Fields
132,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,21 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre ipuro Essentials Time to Glow 50ml
ipuro Essentials Time to Glow 50ml
163,00 €/1l
9,05 €
-9%
8,15 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre ipuro ESSENTIALS vôňa do interiéru Black Bamboo
ipuro ESSENTIALS vôňa do interiéru Black Bamboo
132,10 €/1l
13,21 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre ipuro ESSENTIALS Izbová vôňa White Lily
ipuro ESSENTIALS Izbová vôňa White Lily
101,60 €/1l
11,59 €
-12%
10,16 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre Zapach choinka Wunder-Baum, Zawsze Świeży
Zapach choinka Wunder-Baum, Zawsze Świeży
1,37 €/1kg
1,61 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre ipuro IFC3001 ipuro Duftstecker ESSENTIALS Scent Plug-in, 1 St.
ipuro IFC3001 ipuro Duftstecker ESSENTIALS Scent Plug-in, 1 St.
14,32 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Ipuro Bavlna Fields vonné tyčinky
Ipuro Bavlna Fields vonné tyčinky
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Osviežovač Vzduchu Areon Vytis
Osviežovač Vzduchu Areon Vytis
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Ipuro Duftdiffusor Noir 75ml
Ipuro Duftdiffusor Noir 75ml
546,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
40,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Osviežovače vzduchu 4x50g
Osviežovače vzduchu 4x50g
52,15 €/1kg
11,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Exkluzívne Feve Tonka Duftkerze
Exkluzívne Feve Tonka Duftkerze
203,96 €/1l
48,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre ipuro IFC2035 Raumduft cedar wood orientalisch
ipuro IFC2035 Raumduft cedar wood orientalisch
106,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,69 €
Predajca: LBD
Obrázok produktu pre ipuro 050.1035.10, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér
ipuro 050.1035.10, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér
349,50 €/1l
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre ipuro 050.1036.10, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér
ipuro 050.1036.10, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér
349,50 €/1l
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Ipuro Essentials Time for a Hug Raumduft 100 ml:


Objavte Teplo a Pohodlie s iPuro Essentials Time for a Hug – 100 ml Difuzér

Ponorte sa do atmosféry tepla, pokoja a objatia s aromatickým difuzérom iPuro Essentials Time for a Hug v objeme 100 ml. Táto jemná a upokojujúca vôňa je navrhnutá tak, aby vo vašom domove vytvorila útočisko pohody, miesta, kde sa môžete cítiť uvoľnene a bezpečne. Je ideálna pre tých, ktorí hľadajú vôňu, ktorá pôsobí ako mäkké, láskavé objatie.

Vôňa, ktorá pohladí dušu

Vôňa "Time for a Hug" je starostlivo namiešaná kompozícia, ktorá evokuje pocit blízkosti, hrejivosti a jemnosti. Jej štruktúra je navrhnutá tak, aby postupne uvoľňovala vrstvy aróm, ktoré spolu vytvárajú harmonický a upokojujúci zážitok:

  • Hlava (Top Notes): Vôňa sa otvára sviežimi a čistými tónmi čerstvého vzduchu a citróna. Tieto úvodné akcenty dodávajú vôni pocit ľahkosti a čistoty, akoby ste dýchali čerstvý horský vzduch.

  • Srdce (Middle Notes): V srdci sa rozvinú jemné a púdrovo-kvetinové tóny bavlny a ruže. Tieto zložky dodávajú vôni objímajúci, príjemne mäkký a mierne sladký charakter, ktorý pripomína teplo a pohodlie čerstvo vypranej bielizne alebo jemného dotyku.

  • Základ (Base Notes): Základné tóny vanilky a pižma uzatvárajú vôňu s hrejivým, sladkým a dlhotrvajúcim záverom, ktorý zanecháva pocit pokoja, útulnosti a bezpečia.

Táto vôňa je perfektná pre spálne, obývacie izby, detské izby alebo akékoľvek priestory, kde hľadáte relaxáciu, mier a pocit domova.

Dizajn a kvalita iPuro Essentials

Difuzér iPuro Essentials Time for a Hug je súčasťou obľúbenej kolekcie iPuro Essentials, ktorá sa vyznačuje minimalistickým a čistým dizajnom. Priehľadná sklenená fľaša s objemom 100 ml má elegantný, hranatý tvar, ktorý sa bez problémov hodí do akéhokoľvek interiéru – od moderného až po klasický. Súčasťou balenia sú aj ratanové tyčinky, ktoré efektívne absorbujú vonnú esenciu a postupne ju uvoľňujú do priestoru, čím zaisťujú rovnomerné a dlhotrvajúce prevoňanie.

Prečo si vybrať iPuro Essentials Time for a Hug 100 ml?

  • Upokojujúca a hrejivá vôňa: Ideálna pre vytvorenie relaxačnej, útulnej a bezpečnej atmosféry.

  • Dlhotrvajúce prevoňanie: Objem 100 ml zaručuje, že si vôňu môžete užívať po dlhú dobu.

  • Štýlový doplnok interiéru: Minimalistický a elegantný dizajn sa hodí do každej miestnosti.

  • Kvalita iPuro: Spoľahlivé a prémiové spracovanie od renomovanej značky, vyvinuté v Európe.

Doprajte si pocit "objatia" každý deň a premeňte svoj domov na oázu pokoja a pohodlia s aromatickým difuzérom iPuro Essentials Time for a Hug.







I hug you - Nechajte sa objať jemnou vôňou vanilkových sušienok a červených plodov Vrchné tóny: pomaranč, vanilka Srdcové tóny: sušienky, cukor, červené ovocie Základné tóny: vanilka, pižmo, santalové drevo


Záver
Materiál: sklo/plastové viečko


Farba: ružová Náplň: 100 ml Zmes vôní: 8 % parfumového oleja, voda a etanol



Rozsah dodávky 1 izbová vôňa

Objem
0.1 l
Výrobca
Ipuro
Rozsah dodávky
difuzor, tyčinky
EAN kód
4051281968196
Číslo od výrobcu
IFC2410

Objem
0.1 l
Výrobca
Ipuro
Rozsah dodávky
difuzor, tyčinky
EAN kód
4051281968196
Číslo od výrobcu
IFC2410
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Buongiorno, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér, 0,18 L
Acqua di Parma Buongiorno, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér, 0,18 L
331,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
59,59 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Neutralizátor zápachu do osviežovača vzduchu, 75 ml, TORK, priehľadná
Neutralizátor zápachu do osviežovača vzduchu, 75 ml, TORK, priehľadná
141,87 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
10,64 €
Predajca: CORWELL
Obrázok produktu pre Felce Azzurra, Náplň do elektrického osviežovača Classic, 20 ml
Felce Azzurra, Náplň do elektrického osviežovača Classic, 20 ml
2 085,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 16
41,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - Náplň do elektrického difuzéra ARIA 20ml
Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - Náplň do elektrického difuzéra ARIA 20ml
93,22 €/1kg
8,39 €
Predajca: Apollo_store
Obrázok produktu pre Vrecia na odpadky, s uškom, parfumované, 40 l, 20 ks, 52x61 cm, 16 µ, FINO "Premium handles", ružové
Vrecia na odpadky, s uškom, parfumované, 40 l, 20 ks, 52x61 cm, 16 µ, FINO "Premium handles", ružové
29 433,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
8,83 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Yankee Candle Reed Diffuser Clean Bavlna 200 ml
Yankee Candle Reed Diffuser Clean Bavlna 200 ml
93,05 €/1l
18,61 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Riiffs Hulm čistý parfém pre ženy 100 ml
Riiffs Hulm čistý parfém pre ženy 100 ml
334,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
33,46 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre 5x Auto vôňa VIP-877, osviežovač vzduchu do auta, vôňa do auta, príslušenstvo do auta, difúzor vône
5x Auto vôňa VIP-877, osviežovač vzduchu do auta, vôňa do auta, príslušenstvo do auta, difúzor vône
1 279,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaNovae
Obrázok produktu pre Felce Azzurra 8001280032004, Osviežovač vzduchu v spreji, Čierna, Azúrová, Ruže, Borovica, 250 ml, 250 g, Sprej
Felce Azzurra 8001280032004, Osviežovač vzduchu v spreji, Čierna, Azúrová, Ruže, Borovica, 250 ml, 250 g, Sprej
11,88 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 17
9,99 €
-70%
2,97 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Esenciální olej do aroma difuzéru Aromatherapy Cool Mist Calm Mind 17,4 ml
Esenciální olej do aroma difuzéru Aromatherapy Cool Mist Calm Mind 17,4 ml
5,99 €
Predajca: Dolmoshop
Obrázok produktu pre California Scents x 12 osviežovače vzduchu do auta, taxíka, kancelárie, domácnosti, vôňa čerešne ( do Cherry), 12 kusov
California Scents x 12 osviežovače vzduchu do auta, taxíka, kancelárie, domácnosti, vôňa čerešne ( do Cherry), 12 kusov
2 299,05 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
96,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
48,05 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
8,89 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Vonné vrecká Duftsäckchen 3 PZ Muschino Bianco 36g- Chante Clair
Vonné vrecká Duftsäckchen 3 PZ Muschino Bianco 36g- Chante Clair
385,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
15,42 €
Predajca: BEBELUC
Obrázok produktu pre L'Occitane Relaxing Pillow Mist, 100 ml, Geranium, Levanduľa, Oranžová
L'Occitane Relaxing Pillow Mist, 100 ml, Geranium, Levanduľa, Oranžová
232,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Sada esenciálnych olejov Janolia - prírodné vonné oleje pre difuzér a zvlhčovač vzduchu, darčeková sada čistých vonných olejov pre domácnosť, kanceláriu a kúpele, popoludňajší motív
Sada esenciálnych olejov Janolia - prírodné vonné oleje pre difuzér a zvlhčovač vzduchu, darčeková sada čistých vonných olejov pre domácnosť, kanceláriu a kúpele, popoludňajší motív
166,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
16,40 €
-39%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Lufterfrischer, Hausspray, arabischer Duft, 300 ml
Lattafa Khamrah Lufterfrischer, Hausspray, arabischer Duft, 300 ml
15,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,60 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre AIRWICK 3161408 AIRWICK Duftöl-Set Fühl dich wohl blumig
AIRWICK 3161408 AIRWICK Duftöl-Set Fühl dich wohl blumig
1 221,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 9
25,06 €
-2%
24,43 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Vonná taška Najlepší darček
Vonná taška Najlepší darček
55,83 €/1l
6,42 €
Predajca: Arthome
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Darkness 100 ml
NG PERFUMES NG Darkness 100 ml
78,60 €/1l
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
Obrázok produktu pre Vôňa do bytu, osviežovač vzduchu, vôňa santalové drevo, náplň 500ml
Vôňa do bytu, osviežovač vzduchu, vôňa santalové drevo, náplň 500ml
52,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
26,25 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre SCHOTT ZWIESEL 112412, pohár na biele víno, pohár na šampanské, Sklo, Priehľadná, Sauvignon víno, 408 ml
SCHOTT ZWIESEL 112412, pohár na biele víno, pohár na šampanské, Sklo, Priehľadná, Sauvignon víno, 408 ml
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 4
62,13 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre Poo-Pourri 6-balenie spreja do toalety Sprej do toalety
Poo-Pourri 6-balenie spreja do toalety Sprej do toalety
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
49,99 €
Predajca: GUGITA
Bestseller
Obrázok produktu pre 2 balenia Trávnik Tekutý prostriedok na zeleň pre domácu záhradu a nádvorie
2 balenia Trávnik Tekutý prostriedok na zeleň pre domácu záhradu a nádvorie
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Jelly Belly Vent Stick Very Cherry 2 balenia - Čerešňa s extra esenciou
Jelly Belly Vent Stick Very Cherry 2 balenia - Čerešňa s extra esenciou
88,40 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
4,42 €
Predajca: pronepo
Obrázok produktu pre 30 náplastí na odvykanie od fajčenia, účinne vyživuje dýchacie cesty, rastlinné zložky, znižuje túžbu po fajčení a nálepky na odvykanie od fajčenia
30 náplastí na odvykanie od fajčenia, účinne vyživuje dýchacie cesty, rastlinné zložky, znižuje túžbu po fajčení a nálepky na odvykanie od fajčenia
1 899,00 €/1kg
19,99 €
-5%
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre Dodici Luxusný Auto Parfum Refill Max Benjamin luxusný auto vôňa
Dodici Luxusný Auto Parfum Refill Max Benjamin luxusný auto vôňa
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,74 €
-9%
6,99 €
Predajca: GUGITA
Obrázok produktu pre Wunder-Baum New Car, Čierna, Auto, 4 kusov
Wunder-Baum New Car, Čierna, Auto, 4 kusov
2,44 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: eu-bay_de
Obrázok produktu pre Unterweger Švajčiarsky esenciálny olej s vôňou borovice, organický, 100 ml roztok
Unterweger Švajčiarsky esenciálny olej s vôňou borovice, organický, 100 ml roztok
41,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,82 €
Predajca: AbisZ-Markt
Osviežovač vzduchu do auta, 42 g, CALIFORNIA SCENTS "Coronado Cherry"
Osviežovač vzduchu do auta, 42 g, CALIFORNIA SCENTS "Coronado Cherry"
78,39 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
4,39 €
Predajca: iKable
Obrázok produktu pre L&D Malá fľaša Duftflakon Bubble Gum
L&D Malá fľaša Duftflakon Bubble Gum
708,89 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,19 €
Predajca: eu-bay_de

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové drevo a zmyselná vanilka
Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové drevo a zmyselná vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
29,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
19,99 €/1kg
Obrázok produktu pre 6x náplň Air Wick Freshmatic Mulled Wine 250 ml | Vôňa vareného vína s prídavkom pomarančovej kôry a korenistou vôňou klinčekov a škorice
6x náplň Air Wick Freshmatic Mulled Wine 250 ml | Vôňa vareného vína s prídavkom pomarančovej kôry a korenistou vôňou klinčekov a škorice
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 4
29,90 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
19,93 €/1l
Obrázok produktu pre 6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250 ml | Vôňa s tropickou vôňou, ktorá vás zaujme
6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250 ml | Vôňa s tropickou vôňou, ktorá vás zaujme
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
28,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
19,33 €/1kg
Obrázok produktu pre 6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osviežujúca svieža, sladká a kvetinová vôňa - pripomína sladké čerešne a pomaranče
6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osviežujúca svieža, sladká a kvetinová vôňa - pripomína sladké čerešne a pomaranče
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,90 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
19,93 €/1kg
Obrázok produktu pre 6x náplň do osviežovača vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osviežujúca náplň s vôňou ľalie, bielej ruže, jazmínu a nádychom ľalie
6x náplň do osviežovača vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osviežujúca náplň s vôňou ľalie, bielej ruže, jazmínu a nádychom ľalie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,90 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
19,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic Magnólia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
29,90 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
19,93 €/1l
Obrázok produktu pre Automatický rozprašovač vône, časovo riadené vnímanie svetla, nástenný dávkovač vône pre domácnosť, kúpeľňu, toaletu, kanceláriu
Automatický rozprašovač vône, časovo riadené vnímanie svetla, nástenný dávkovač vône pre domácnosť, kúpeľňu, toaletu, kanceláriu
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
69,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Sillar 4x vrecúška s vôňou levandule do skrine 30 g – prírodná ochrana proti moliam, vrecúška s vôňou levandule
Sillar 4x vrecúška s vôňou levandule do skrine 30 g – prírodná ochrana proti moliam, vrecúška s vôňou levandule
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
133,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Osviežovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnólia a čerešňový kvet do automatov 3 x 250 ml
Osviežovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnólia a čerešňový kvet do automatov 3 x 250 ml
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre RITUÁLY | RITUÁL JING | Osviežovač vzduchu
RITUÁLY | RITUÁL JING | Osviežovač vzduchu
52,52 €
Predajca: PerfumTraders
105,04 €/1l
Obrázok produktu pre 4-Balenie Most Wanted Man Vip Mix – Premium Vonné Osviežovače Do Auta
4-Balenie Most Wanted Man Vip Mix – Premium Vonné Osviežovače Do Auta
14,49 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: LittleFarm
1 932,00 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Buongiorno, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér, 0,18 L
Acqua di Parma Buongiorno, Fľaštička s vôňou, Trstinový aromatický difuzér, 0,18 L
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
59,59 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
331,06 €/1l
Obrázok produktu pre Svietiaci Zmiešavací Infúzia So Vôňou Perełiek, 350g
Svietiaci Zmiešavací Infúzia So Vôňou Perełiek, 350g
5,99 €
-16%
4,99 €
Predajca: Lemonbite
12 475,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Swirl Perełki zapachowe Lawenda, 350 g (PRODUKT Z NIEMIEC)
Swirl Perełki zapachowe Lawenda, 350 g (PRODUKT Z NIEMIEC)
5,49 €
-9%
4,99 €
Predajca: Lemonbite
12 475,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Sada Air Wick Freshmatic White Flowers 250 ml
Sada Air Wick Freshmatic White Flowers 250 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Náplň do osviežovača vzduchu 250 ml, 12 vôní, izbová vôňa, neutralizátor zápachu v spreji
Náplň do osviežovača vzduchu 250 ml, 12 vôní, izbová vôňa, neutralizátor zápachu v spreji
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,91 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
59,64 €/1l
Obrázok produktu pre Náplň do osviežovača vzduchu do auta, dlhotrvajúce čistenie, difúzor parfumu do auta pre rad 5 G30 G31 2016 až 2023 typ 2
Náplň do osviežovača vzduchu do auta, dlhotrvajúce čistenie, difúzor parfumu do auta pre rad 5 G30 G31 2016 až 2023 typ 2
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
342,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Arbre Magique Parfumér do auta, svieža a jemná vôňa, vydrží až 7 týždňov, vyrobené v Taliansku, 6 balení, ovocný koktail
Arbre Magique Parfumér do auta, svieža a jemná vôňa, vydrží až 7 týždňov, vyrobené v Taliansku, 6 balení, ovocný koktail
15,99 €
Predajca: LIEMI_EU
266,50 €/1kg
Obrázok produktu pre M.Brown Rebarbora a ruža Aroma Reeds
M.Brown Rebarbora a ruža Aroma Reeds
48,48 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
323,20 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa osviežovač vzduchu v spreji 450 ml - Khamrah
Lattafa osviežovač vzduchu v spreji 450 ml - Khamrah
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,00 €
-13%
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
44,20 €/1l