4,4



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jogurtovač HOMCOM, jogurtovač s objemom 1,5 l so sitkom a vekom, biely40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Ďalšie informácie o reklame
Jogurtovač Tefal YG660132 biely178,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Jogurtovač HOMCOM 800-089V90 s LCD displejom, 25W - A56,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Ďalšie informácie o reklame
Moulinex YG231E, 13 W, 1,12 L, Strieborná105,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clatronic JM 3344, 14 W, 1,1 L
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rommelsbacher JG 80, 20 W, 1,2 L, Čierna, Nerezová oceľ
97,24 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Girmi YG02, 20 W, 1,5 L, Zelená, Biela
29,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ariete 0621/10, 20 W, Oranžová, Biela
27,99 €
Predajca: i-Rewardshop

Exquisit YM 3101 wep, 15 W, 1,4 L, Ruže, Biela
37,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Severin JG 3518, 13 W, 1,05 L, Šedá, Biela
133,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

TZS First Austria - Jogurtovač 25 W vrátane 8 sklenených nádobiek po 180 ml na prípravu až 1,4 litra domáceho jogurtu - Jogurtovač s teplotou 20-55 °C, automatickým vypínaním a LCD displejom - Jogurtovač biely
106,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Moulinex YG2295, 13 W, 1,12 L, Červená, Biela
59,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Steba JM 2 - Jogurtovač - 2,4 l - 21 W - Nerezová oceľ/biela
46,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Guzzanti

Jogurtovač Guzzanti GZ 706
33,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Guzzanti

Rommelsbacher 20.JB 4, Hrniec, Biela, Keramický, 125 ml, 4 kusov
27,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Guzzanti

Jogurtovač Hkoenig HKOENIG
71,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Sada 6 sklenených nádob pre jogurtovač Seb XF1001E1
28,95 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,45 €
Predajca: PG-Service

SEB XF101001, kontajner, Biela, Plast, 1 kusov
41,49 €
Predajca: InstaSpares

Kuvings Fermentor - výrobník syra, jogurtu - biely
214,59 €
Predajca: Traminal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bez elektrickej energie, energeticky úsporné a jednoduché. Jogurtovač sa naplní vriacou vodou - nie je potrebná žiadna ďalšia energia.
- funguje bez elektrickej energie
- na 1 liter jogurtu alebo kefíru
- ideálny aj na udržiavanie teplých/chladených potravín
- Nielen na doma, ale aj na cesty (kempovanie, v hoteli, na lodi)
- výrobok európskej kvality
- bezpečný pre potraviny a neobsahuje BPA
Návod na použitie: Vo vnútornej nádobe zmiešajte 1 vrecúško My.Yo Ferment (alebo približne 100 ml čerstvého jogurtu) s 1 litrom mlieka izbovej teploty. Vnútornú nádobu uzavrite viečkom. Do výrobníka nalejte 3/4 litra vriacej vody (na kefír použite 1/2 litra vriacej vody), vložte vnútornú nádobu dovnútra a zatvorte veko. Jogurt je hotový po 12 - 14 hodinách. Kefír je hotový po 24 hodinách.
- Výrobca
- My.Yo
- Prevádzkový režim
- Ručné ovládanie
- EAN kód
- 4260112341040
- Výrobca
- My.Yo
- Prevádzkový režim
- Ručné ovládanie
- EAN kód
- 4260112341040
Hodí sa k tomu

Jogurtový ferment - jemný 3x5g
506,00 €/1kg
7,59 €
Predajca: taleoo

Jogurtový ferment - bulharský 3x5g
474,67 €/1kg
7,12 €
Predajca: taleoo

My.Yo - Organický jogurtový ferment Lacto Pro + inulín - 3 x 25 g
130,53 €/1kg
9,79 €
Predajca: taleoo

Kefírový ferment - Lacto Pro® 3x5g
579,33 €/1kg
8,69 €
Predajca: taleoo

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

Jogurtový ferment - Lacto Pro® 3x5g
579,33 €/1kg
8,69 €
Predajca: taleoo

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Clatronic JM 3344, 14 W, 1,1 L
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rommelsbacher JG 80, 20 W, 1,2 L, Čierna, Nerezová oceľ
97,24 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Rám postele 90x200 Surface Standard MrMattress drevený polohovateľný
65,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MrMattress

Andechs organické kozie mlieko 3% - h-mlieko 1 liter
3,45 €/1l
4,18 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,45 €
Predajca: taleoo

COSTWAY Umelý vianočný stromček 225 cm, vianočný stromček so snehom, 1346 vrcholov z PVC, kovový stojan a skladací systém, vianočný stromček umelý stromček Vianoce
11,34 €/1kg
126,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Medová torta MARLENKA® s kakaom 800 g
18,17 €/1kg
14,54 €
Predajca: eMarlenka

Gorenje F39EPW4, 61 L, 3 kg/24h, N-T, 39 dB, E, Biela
301,65 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NetworkTechnologies

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Robot na čistenie okien, inteligentný režim rozprašovania vody, 90W vysávač okien, 5600Pa, čistič okien, s ochranou proti výpadku napájania UPS, tri automatické režimy čistenia
78,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

alpina sada riadu pre 8 osôb 40-dielny kameninový riad - tanierová súprava s taniermi, miskami a hrnčekmi na kávu - kempingový riad - vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu - biely
66,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

BRUBAKER Tigria kožušina biela - 215 cm x 120 cm - Podložka pod posteľ Krbový koberec Koberec
49,99 €
Predajca: BRUBAKER

Hermia Concept, BNMPOLYAS12-5 v2, úložné boxy, sada úložných boxov (12 kusov), antracitová farba, plast, 10 x 10 x 9,5 cm
27,64 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,41 €
Predajca: HANAH

6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
59,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Boltze Vase Zalina 4-teilig Blumenvase Keramik Vase für Trockenblumen Pampasgras
42,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Medová roláda MARLENKA® s čučoriedkami 300 g
27,63 €/1kg
8,29 €
Predajca: eMarlenka

Smartfón Xiaomi Redmi Note 10, Dual Sim, 128 GB, 4 GB RAM, 5G, grafitová sivá
392,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Rádiobudík Bearware, digitálny rádiobudík s automatickým stmievaním, funkciou Snooze, pamäťou 15 FM rádií
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Braun ThermoScan 3, Kontaktný, Biela, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
29,38 €
Predajca: somnia24

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho si vyrobte vlastný jogurt
Rýchle dodanie a príprava jogurtu je naozaj veľmi jednoduchá! S jogurtovým práškom aj jogurtom z neho som úplne spokojná!
Hodnotenie z 22. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá ponuka
Jogurtovač je veľmi dobrý. Bol dodaný rýchlo. Som veľmi spokojná
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje skvele
Splní to, čo sľubuje!
Hodnotenie z 4. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jogurtový kondicionér
Super článok
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prípravník na jogurt
Všetko je v poriadku.
Hodnotenie z 28. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žiadny popis
Veľmi sa mi páčil....nebol tam však žiadny popis, ako ho používať
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Jogurtovač HOMCOM, jogurtovač s objemom 1,5 l so sitkom a vekom, biely



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
40,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Jogurtovač HOMCOM 800-089V90 s LCD displejom, 25W - A



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
56,90 €
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM, výrobník jogurtu s časovačom na 48 hodín, 7 nádob po 180 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
44,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Jogurt Maker 2L Veľká kapacita Automatická regulácia teploty 0-48 hodín Časovač Digitálny jogurtový stroj EÚ Zástrčka 220V
131,31 €
Predajca: elezone

Sada 6 sklenených nádob pre jogurtovač Seb XF1001E1



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,95 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,45 €
Predajca: PG-Service

Sprchové nástenné hodiny Prenosné vodotesné digitálne hodiny s teplotným kalendárom
40,90 €
Predajca: Zanjo24

Elektrický stroj na výrobu cestovín 40W 304 z nehrdzavejúcej ocele Bezdrôtový ručný automatický stroj na výrobu rezancov biely
73,99 €
Predajca: Zanjo24

Kompaktný jogurtovač nádoba z nehrdzavejúcej ocele pre domácich majstrov Zelený 15W zástrčka EÚ 220 V
37,99 €
Predajca: Zanjo24