Pattex HOT STICKS kazeta s tavným lepidlom, okrúhla, 500 g, transparentná

19,49 €

38,98 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

št 8. októbra
Naše najlepšieponuky
Lepiace tavné tyčinky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Delphi Tools tavné lepiace tyčinky 11 x 250 mm – 70 ks, 1,6 kg, transparentné, rýchloschnúce
Delphi Tools tavné lepiace tyčinky 11 x 250 mm – 70 ks, 1,6 kg, transparentné, rýchloschnúce
9,18 €/1kg
14,69 €
Doprava zdarma
Predajca: iLogic
Obrázok produktu pre Ragnar Moto náplň do tavnej pištole 7 x 200 mm, 100 ks, lepiace tyčinky transparentné, tyčinky do tavnej pištole, tavné lepidlo
Ragnar Moto náplň do tavnej pištole 7 x 200 mm, 100 ks, lepiace tyčinky transparentné, tyčinky do tavnej pištole, tavné lepidlo
20,99 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
8,50 €
Predajca: RAGI
Obrázok produktu pre Wkłady klejowe 11.2 1kg KLEJ TERMOTOPLIWY HT2C131 do pistoletu klejowego
Wkłady klejowe 11.2 1kg KLEJ TERMOTOPLIWY HT2C131 do pistoletu klejowego
15,99 €/1kg
16,41 €
-2%
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LIBRES-POLSKA
Obrázok produktu pre Kazety s tavnou lepiacou pištoľou Silné lepidlo Číre 12 kusov 27 cm 7 mm
Kazety s tavnou lepiacou pištoľou Silné lepidlo Číre 12 kusov 27 cm 7 mm
23,28 €/1kg
2,91 €
Predajca: Przydasie
Obrázok produktu pre Lepiace tyčinky 11 mm pre horúcu lepiacu pištoľ 12 ks - 12 kusov
Lepiace tyčinky 11 mm pre horúcu lepiacu pištoľ 12 ks - 12 kusov
41,05 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
5,09 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Pattex - Vzorka lepidla Pattex Hobby 10ks | Blow one 10 ks
Pattex - Vzorka lepidla Pattex Hobby 10ks | Blow one 10 ks
164,25 €/1kg
32,85 €
Predajca: Kleinkantoor
Obrázok produktu pre Pattex 9H PMHHS HOT Sticks transparentný
Pattex 9H PMHHS HOT Sticks transparentný
70,41 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
15,49 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Rayher 3337100 Rayher Heißklebesticks transparent, 6 St.
Rayher 3337100 Rayher Heißklebesticks transparent, 6 St.
131,29 €/1kg
9,19 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Pebaro 12 lepiacich tyčiniek pre tavnú lepiacu pištoľ, transparentné, 269ok/12
Pebaro 12 lepiacich tyčiniek pre tavnú lepiacu pištoľ, transparentné, 269ok/12
13,59 €/1kg
2,99 €
Predajca: PeterBausch
Obrázok produktu pre Levior Tavná tyčinka 11.2x200mm 10ks, čirá
Levior Tavná tyčinka 11.2x200mm 10ks, čirá
32,71 €/1kg
6,51 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Pebaro 12 lepiacich tyčiniek pre tavnú lepiacu pištoľ, farebné, 269BUNT
Pebaro 12 lepiacich tyčiniek pre tavnú lepiacu pištoľ, farebné, 269BUNT
49,83 €/1kg
2,99 €
Predajca: PeterBausch
Obrázok produktu pre klej termotopliwy 11,2x200mm 1kg - bezbarwny
klej termotopliwy 11,2x200mm 1kg - bezbarwny
9,80 €/1kg
9,80 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Lepiace tyčinky 11mm 1kg 04658
Lepiace tyčinky 11mm 1kg 04658
11,07 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,07 €
Predajca: ProTechShop
Obrázok produktu pre Aliga, Lepiace tyčinky do pištole, 6 kusov
Aliga, Lepiace tyčinky do pištole, 6 kusov
72,00 €/1kg
2,88 €
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre Lepiace tyčinky, priehľadné, 30 ks, lepidlo 7 mm
Lepiace tyčinky, priehľadné, 30 ks, lepidlo 7 mm
41,12 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: NIKCORP
Obrázok produktu pre Priehľadné tavné lepiace tyčinky – 42 ks náplne do tavnej pištole
Priehľadné tavné lepiace tyčinky – 42 ks náplne do tavnej pištole
4,69 €/1kg
4,69 €
10% poukaz
Predajca: ALLBAG
Obrázok produktu pre Kazety s horúcim lepidlom TECHTOOL
Kazety s horúcim lepidlom TECHTOOL
16,44 €/1kg
16,44 €
1€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: NARZEDZIA365_PL
Obrázok produktu pre Univerzálne lepidlá v tyčinke ø12x120mm Transparentné 20430356 Salki
Univerzálne lepidlá v tyčinke ø12x120mm Transparentné 20430356 Salki
111,20 €/1kg
13,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Lepiace tyčinky 7 mm 12 ks.
Lepiace tyčinky 7 mm 12 ks.
134,91 €/1kg
7,42 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre WETEC lepiace tyčinky 500 g, 25 kusov (horúce lepidlo) (balenie 500 gramov)
WETEC lepiace tyčinky 500 g, 25 kusov (horúce lepidlo) (balenie 500 gramov)
22,32 €/1kg
10,98 €
Predajca: doenges1903

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Pattex kazety PTK 56 transparentné pre pištole na horúce lepidlo 25 tyčiniek

Na lepenie horúcim lepidlom s pištoľami Pattex alebo inými pištoľami na horúce lepidlo
- Tyčinky Pattex HOT lepia takmer všetky materiály
- Nie sú vhodné na mäkké PVC, polyetylén a Styropor® na Styropor®
- Spoj je pevný a pružný už po 2 minútach
- Teplota topenia približne +200 °C
- Lepené spoje sa dajú opäť odstrániť zahriatím
- Dĺžka: 200 mm
- Priemer: 11 mm
- 100 g = 5 kaziet

Henkel AG & Co KGaA

Henkelstraße 67 40589 Düsseldorf

Signálne slovo nie je použiteľné



Pattex Hot Sticks, ø 11 mm, transparentné, Hot Sticks, 500 g, závesná skladacia škatuľka

  • Ideálne na remeselné práce alebo drobné lepiace upevneniaRýchle
  • , všestranné a čistéJednoduché
  • lepenie za horúcaLepiace tyčinky
  • s extrémne vysokou priehľadnosťouSpájajú
  • takmer všetky materiály okrem mäkkého PVC, PE a EPS s EPS
  • Lepiace tyčinky na lepenie za horúca s horúcou pištoľou Pattex od Made at Home


Lepiace tyčinky s extrémne vysokou priehľadnosťou.

Ideálne na výrobu, zdobenie, upevňovanie a opravu takmer všetkých materiálov. Na lepenie horúcim lepidlom pomocou horúcich lepiacich pištolí Pattex alebo iných horúcich lepiacich pištolí.



  • Tavné lepidlo za tepla
  • Lepí takmer všetky materiály
  • Výrazne vyššia priehľadnosť
  • Ideálne na tvorbu, zdobenie, upevňovanie a opravy
  • Lepené spoje sú pevné a pružné už po 2 minútach
  • Môže sa používať univerzálne
  • Priemer: 11 mm
  • maximálna pracovná teplota: 190 °C
  • Balenie 25 tyčiniek


HENKEL
Pattex lepiace kazety

  • Lepiace tyčinky s extrémne vysokou priehľadnosťou
  • na lepenie za tepla pomocou pištole Pattex alebo iných pištoľových lepidiel
  • ideálne na remeselné práce, zdobenie, upevňovanie a opravy
  • lepidlo takmer na všetky materiály (nie je vhodné na mäkké PVC, polyetylén
  • Teplota topenia: cca 200 °C


Pattex ® kazety transparentné-vysokopevnostné

- Popis produktu Na lepenie za tepla. Pattex horúce lepiace tyčinky na lepenie za tepla pomocou pištole Pattex alebo iných pištolí na horúce lepenie. - Lepí takmer všetky materiály s výnimkou mäkkého PVC, polyetylénu a Styroporu® na Styropor®. - Rýchloschnúce a v prípade potreby odstrániteľné Spoj je pevný a pružný už po 2 minútach. Teplota topenia približne +200 °C, lepidlo sa dá opäť odstrániť zahriatím. Dĺžka: 200 mm. 100 g = 3 kazety.



Pattex Hot Sticks, transparentné, Ø 11 mm, 25 tyčiniek, 500 g: Transparentné tyčinky na horúce lepidlo s priemerom 11 mm, 25 tyčiniek, spolu 500 g.

Pattex tavné lepiace tyčinky, tavné lepiace tyčinky s priemerom 11 mm, pre pištole na tavné lepidlo Pattex a všetky pištole s priemerom otvoru 11 mm, transparentná aplikácia, odolné voči vlhkosti, max, pracovná teplota: 190 °C, silná počiatočná priľnavosť - obsah: 1x25 tyčiniek

Pattex PTK56. Materiál: tyčinka, typ dávkovača: tyčinka, farba výrobku: biela. Kapacita: 500 g

Pattexové náplne transparentné - vysokopevnostné 500g Jednotka: 6 kusov

Pattex® patróny transparentné-vysokopevnostné - Na lepenie horúcim lepidlom pomocou teplovzdušných lepiacich pištolí - Nie sú vhodné na mäkké PVC, polyetylén a polystyrén® - Lepené miesta sa dajú opäť uvoľniť zahriatím - Pattex HOT Sticks lepí takmer všetky materiály - Lepené miesto je pevné a pružné už po 2 minútach - Teplota tavenia cca +200 °C - Dĺžka: 200 mm - Priemer: 11 mm - 100 g = 5 patrón Výrobca: Henkel AG & Co. KGaA, Henkel-Teroson-Str.57, 69123 Heidelberg, DE, +4962217040, [email protected]
Rozmery
250 mm x 100 mm x 40 mm
Výrobca
Pattex
Hmotnosť
500 g
EAN kód
4015000092296
Číslo od výrobcu
9H PTK56

Rozmery
250 mm x 100 mm x 40 mm
Výrobca
Pattex
Hmotnosť
500 g
EAN kód
4015000092296
Číslo od výrobcu
9H PTK56
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lepiaca pištoľ Pattex HOT SUPERMATIC, čierna/žltá
Lepiaca pištoľ Pattex HOT SUPERMATIC, čierna/žltá
114,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
55,19 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Play-Doh Balenie Super Color, 2 rok / roky, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS)
Play-Doh Balenie Super Color, 2 rok / roky, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS)
16,67 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 35
28,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pattex Hot Pistole
Pattex Hot Pistole
53,55 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Pattex HOT STICKS kazeta s tavným lepidlom, okrúhla, 1 kg, transparentná
Pattex HOT STICKS kazeta s tavným lepidlom, okrúhla, 1 kg, transparentná
27,74 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
27,74 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Lepiace tyčinky 11 mm pre horúcu lepiacu pištoľ 12 ks - 12 kusov
Lepiace tyčinky 11 mm pre horúcu lepiacu pištoľ 12 ks - 12 kusov
41,05 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
5,09 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Intex 28026, Obal, Nadzemný bazén, Kolo, Modrá, PVC, Polyetylen, 3,96 m
Intex 28026, Obal, Nadzemný bazén, Kolo, Modrá, PVC, Polyetylen, 3,96 m
0,68 €/1m²
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 20
9,80 €
-14%
8,38 €
Predajca: Sedco
Obrázok produktu pre Einhell TC-GG 30, Čierna, Červená, Keramický, Koža, Kov, Plast, 1,1 cm, AC, 220 - 240 V, 50 Hz
Einhell TC-GG 30, Čierna, Červená, Keramický, Koža, Kov, Plast, 1,1 cm, AC, 220 - 240 V, 50 Hz
106,15 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
21,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Jan van Haasteren The Magic Fair 1000 pcs, 1000 kusov, Komiks, 12 rok / roky
Jan van Haasteren The Magic Fair 1000 pcs, 1000 kusov, Komiks, 12 rok / roky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 26
16,30 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Akumulátorová lepiaca pištoľ Powerplus + 6 lepiacich tyčiniek + vymeniteľné trysky v kufríku
Akumulátorová lepiaca pištoľ Powerplus + 6 lepiacich tyčiniek + vymeniteľné trysky v kufríku
22,82 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
29,21 €
Predajca: PENTA
Obrázok produktu pre Kôš na bielizeň Curver Softex 45 l béžový
Kôš na bielizeň Curver Softex 45 l béžový
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,01 €
Predajca: PENTA
Obrázok produktu pre Pattex 9H PMHHS HOT Sticks transparentný
Pattex 9H PMHHS HOT Sticks transparentný
70,41 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
15,49 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Näve 2088023, Prírodný, Biela, Kov, Guma, Textil, IP20, II, E27, 1 žiaroviek
Näve 2088023, Prírodný, Biela, Kov, Guma, Textil, IP20, II, E27, 1 žiaroviek
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
89,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Light_and_More
Obrázok produktu pre Ansmann Blister 4 X Accu, AAA, 550 mAh, AAA / HR03, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 550 mAh, Strieborná, 130 mm
Ansmann Blister 4 X Accu, AAA, 550 mAh, AAA / HR03, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 550 mAh, Strieborná, 130 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 123
11,84 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Einhell TE-PL 18/82 Li, Čierna, Červená, 8,2 cm, Batérie, 18 V, 2,44 kg, 180 mm
Einhell TE-PL 18/82 Li, Čierna, Červená, 8,2 cm, Batérie, 18 V, 2,44 kg, 180 mm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
91,79 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Obrázok produktu pre Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 182
34,50 €
Predajca: Bagalio
Obrázok produktu pre ABUS UGRIP BORDO, Čierna
ABUS UGRIP BORDO, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
68,73 €
Predajca: Mandarin
Obrázok produktu pre TESA 55671-00021, 1100 mm, 1300 mm, Čierna
TESA 55671-00021, 1100 mm, 1300 mm, Čierna
58,85 €/1m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 44
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Obojok pre psa Karlie Art Sportiv Mix & Match nastaviteľný XL 40 mm 55-75 cm tmavosivý
Obojok pre psa Karlie Art Sportiv Mix & Match nastaviteľný XL 40 mm 55-75 cm tmavosivý
7,91 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 181
13,50 €
Predajca: TanningParadise
Obrázok produktu pre Pneumatiky CONTINENTAL 215/60 R16 95V PremiumContact™ 2 SEAL INSIDE
Pneumatiky CONTINENTAL 215/60 R16 95V PremiumContact™ 2 SEAL INSIDE
201,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CAMBIORUOTE
Trieda palivovej úspornosti produktu je D.
Obrázok produktu pre Stropné svietidlo LED, dizajn vlny, čierna farba, dĺžka 137,5 cm
Stropné svietidlo LED, dizajn vlny, čierna farba, dĺžka 137,5 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
296,53 €
Doprava zdarma
Predajca: KupZarovky
Obrázok produktu pre Karl Krüger 101024A, 5 L, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ
Karl Krüger 101024A, 5 L, Nerezová oceľ, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 42
36,71 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre Komár fototapety "Star Wars Millennium Falcon", čierna/červená, Millennium Falcon, galaxie, 368 x 254 cm
Komár fototapety "Star Wars Millennium Falcon", čierna/červená, Millennium Falcon, galaxie, 368 x 254 cm
9,83 €/1m²
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
141,11 €
-49,21 €
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 233
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Horúca lepiaca pištoľ 40W + 2x horúce lepiace tyčinky Transparentné lepiace tyčinky pre domácich majstrov a opravy Horúca lepiaca pištoľ
Horúca lepiaca pištoľ 40W + 2x horúce lepiace tyčinky Transparentné lepiace tyčinky pre domácich majstrov a opravy Horúca lepiaca pištoľ
5,12 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
10,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Schonhammer SIMPLEX 80 mm guma/Superp. Halder | 4030618300724
Schonhammer SIMPLEX 80 mm guma/Superp. Halder | 4030618300724
84,06 €
Predajca: www-mymaw-de
Obrázok produktu pre Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 121
23,33 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Edding Permanent Spray, 200 ml, Ružová, Matte, Sprej
Edding Permanent Spray, 200 ml, Ružová, Matte, Sprej
54,95 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,99 €
Predajca: AllMarkers
Obrázok produktu pre Gardena 12241-20, Bypass, Plast, Čierna, Modrá, Oceľ, Nerezová oceľ, Nemecko
Gardena 12241-20, Bypass, Plast, Čierna, Modrá, Oceľ, Nerezová oceľ, Nemecko
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,92 €
Predajca: Betkowski_Service
Obrázok produktu pre Dlhý oválny puf z béžového zamatu
Dlhý oválny puf z béžového zamatu
Použité
163,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 18. júna 2020 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle dodanie, dobrý tovar
Hodnotenie z 8. decembra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Pattex
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Bestseller
Obrázok produktu pre Lepiace tycinky Do tavnej pištole Ø 11 mm x 170 mm Silné tavné lepidlo, 1 kg  Žlté Na opravy a DIY Tyčinky na horúce lepidlo Ragnar Moto
Lepiace tycinky Do tavnej pištole Ø 11 mm x 170 mm Silné tavné lepidlo, 1 kg Žlté Na opravy a DIY Tyčinky na horúce lepidlo Ragnar Moto
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
16,90 €
Predajca: RAGI
16,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Čierne tavné lepiace tyčinky 11 x 200 mm – silné lepiace tyčinky na PDR a univerzálne použitie  , 1 kg - 52 tyčiniek
Čierne tavné lepiace tyčinky 11 x 200 mm – silné lepiace tyčinky na PDR a univerzálne použitie , 1 kg - 52 tyčiniek
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
10,90 €
Predajca: RAGI
10,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Delphi Tools tavné lepiace tyčinky 11 x 250 mm – 70 ks, 1,6 kg, transparentné, rýchloschnúce
Delphi Tools tavné lepiace tyčinky 11 x 250 mm – 70 ks, 1,6 kg, transparentné, rýchloschnúce
14,69 €
Doprava zdarma
Predajca: iLogic
9,18 €/1kg
Obrázok produktu pre TOP NÁSTROJE Lepiace kazety 8 mm, 12 ks, priehľadné, dĺžka 50 mm, hmotnosť 0,031 kg
TOP NÁSTROJE Lepiace kazety 8 mm, 12 ks, priehľadné, dĺžka 50 mm, hmotnosť 0,031 kg
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
257,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Yato YT-82442, 1 kusov
Yato YT-82442, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
79,90 €/1kg
Obrázok produktu pre TOPEX Lepiace vložky 11 mm, transparentné, 12 ks.
TOPEX Lepiace vložky 11 mm, transparentné, 12 ks.
10,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
366,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Wkłady klejowe 11.2 1kg KLEJ TERMOTOPLIWY HT2C131 do pistoletu klejowego
Wkłady klejowe 11.2 1kg KLEJ TERMOTOPLIWY HT2C131 do pistoletu klejowego
16,41 €
-2%
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LIBRES-POLSKA
15,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Ragnar Moto náplň do tavnej pištole 7 x 200 mm, 100 ks, lepiace tyčinky transparentné, tyčinky do tavnej pištole, tavné lepidlo
Ragnar Moto náplň do tavnej pištole 7 x 200 mm, 100 ks, lepiace tyčinky transparentné, tyčinky do tavnej pištole, tavné lepidlo
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
8,50 €
Predajca: RAGI
20,99 €/1kg
Obrázok produktu pre 34-dielna sada tyčiniek na tavné lepidlo z vysoko viskózneho, priehľadného materiálu EVA (11 x 300 mm) pre príslušenstvo k hračkám
34-dielna sada tyčiniek na tavné lepidlo z vysoko viskózneho, priehľadného materiálu EVA (11 x 300 mm) pre príslušenstvo k hračkám
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
30,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Kazety s tavnou lepiacou pištoľou Silné lepidlo Číre 12 kusov 27 cm 7 mm
Kazety s tavnou lepiacou pištoľou Silné lepidlo Číre 12 kusov 27 cm 7 mm
2,91 €
Predajca: Przydasie
23,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Orion pištoľ na horúce lepidlo Lepiaca pištoľ na horúce lepidlo
Orion pištoľ na horúce lepidlo Lepiaca pištoľ na horúce lepidlo
8,99 €
Predajca: Vilde
64,21 €/1kg
Obrázok produktu pre Priehľadné tavné lepiace tyčinky – 42 ks náplne do tavnej pištole
Priehľadné tavné lepiace tyčinky – 42 ks náplne do tavnej pištole
4,69 €
10% poukaz
Predajca: ALLBAG
4,69 €/1kg
Obrázok produktu pre UNIVERZÁLNE TOP lepidlo 11mm/30cm
UNIVERZÁLNE TOP lepidlo 11mm/30cm
5,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
2,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Lepiace tyčinky Stark pre tavnú lepiacu pištoľ - metóda PDR, 10 kusov, 11 mm x 170 mm, čierna a žltá
Lepiace tyčinky Stark pre tavnú lepiacu pištoľ - metóda PDR, 10 kusov, 11 mm x 170 mm, čierna a žltá
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
5,99 €
Predajca: RAGI
36,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Orion lepiace tyčinky Lepiace kazety pre tavnú lepiacu pištoľ Náplň do lepiacej pištole Lepiace tyčinky 10 ks 0,7 cm
Orion lepiace tyčinky Lepiace kazety pre tavnú lepiacu pištoľ Náplň do lepiacej pištole Lepiace tyčinky 10 ks 0,7 cm
2,99 €
Predajca: Vilde
74,75 €/1kg