Kľúčové informácie v kocke

  • Usporiadajte si až 24 kapsúl Dolce Gusto prehľadne a na dosah.
  • Vďaka 360° otočnému dizajnu si svoju obľúbenú kávu vyberiete bez námahy.
  • Vyrobený z kvalitnej striebornej nerezovej ocele, ktorá skvele doplní vašu kuchyňu.
  • Jeho štíhly a praktický dizajn šetrí miesto a hodí sa do každého interiéru.
  • Nekĺzavá základňa zaisťuje stabilitu a chráni povrch pred poškriabaním.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

360° otočný držiak na kávové kapsule pre Dolce Gusto - Na 24 kapsúl, strieborná nerezová oceľ

37,95 €

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

st 30. septembra – pi 2. októbra
Nenechajte si ujsť!
Stojany na kávové kapsuly a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre SoBuy® Box na kávové kapsule, stojan na kapsule so zásuvkou, FRG180-WN
SoBuy® Box na kávové kapsule, stojan na kapsule so zásuvkou, FRG180-WN
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
56,95 €
-9%
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Obrázok produktu pre SoBuy Zásuvka na kávové kapsule Úložný box s bambusovým výplňom Čierny Moderný FRG280-SCH
SoBuy Zásuvka na kávové kapsule Úložný box s bambusovým výplňom Čierny Moderný FRG280-SCH
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
61,95 €
-37%
38,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Obrázok produktu pre Držiak na kapsule pre kávovary Dolce Gusto
Držiak na kapsule pre kávovary Dolce Gusto
61,95 €
Predajca: FLBcommerce
Obrázok produktu pre Krabi?ka na kávové kapsuly Bremermann, držiak na kapsuly, prieh?adný sklenený tanier, 60 kávovarov Nespresso
Krabi?ka na kávové kapsuly Bremermann, držiak na kapsuly, prieh?adný sklenený tanier, 60 kávovarov Nespresso
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
46,99 €
Predajca: eluno24
Obrázok produktu pre Stojan na kapsuly Bremermann „Nespresso“, dávkova? kapsúl | max. 30 kapsúl | ?ierny
Stojan na kapsuly Bremermann „Nespresso“, dávkova? kapsúl | max. 30 kapsúl | ?ierny
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 46
17,99 €
Predajca: eluno24
Obrázok produktu pre Bambusová zásuvka na kapsule so sklenenou doskou 5Five 7753
Bambusová zásuvka na kapsule so sklenenou doskou 5Five 7753
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 17
33,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Stojan na kapsule Bremermann, držiak na kapsule "Nespresso" na 30 kapsúl
Stojan na kapsule Bremermann, držiak na kapsule "Nespresso" na 30 kapsúl
17,99 €
Predajca: eluno24
Obrázok produktu pre SCANPART 2790002118, 24 kapsuly/kapsúl, Nerezová oceľ, Strieborná, Nescafe Dolce Gusto, Box, 330 mm
SCANPART 2790002118, 24 kapsuly/kapsúl, Nerezová oceľ, Strieborná, Nescafe Dolce Gusto, Box, 330 mm
41,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax
Obrázok produktu pre Relaxdays 10043818, 1 kusov
Relaxdays 10043818, 1 kusov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
29,50 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Relaxdays 10029485, 1 kusov
Relaxdays 10029485, 1 kusov
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre Stojan na kapsuly ALPINA , chróm
Stojan na kapsuly ALPINA , chróm
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Držiak na kávové kapsule Navaris - Kompatibilný s kapsulami Nespresso - Držiak na kapsule mnohých štandardných veľkostí - Skladovanie kapsúl -
Držiak na kávové kapsule Navaris - Kompatibilný s kapsulami Nespresso - Držiak na kapsule mnohých štandardných veľkostí - Skladovanie kapsúl -
33,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia
Obrázok produktu pre Intirilife držiak na kávové kapsule Zásuvka na kávové kapsule v čiernej farbe - kompatibilný s držiakom kapsúl Nespresso
Intirilife držiak na kávové kapsule Zásuvka na kávové kapsule v čiernej farbe - kompatibilný s držiakom kapsúl Nespresso
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Cadorabo
Obrázok produktu pre Zásuvka na kávové kapsule pre 60 kapsúl kompatibilná s dávkovačom kapsúl Nespresso
Zásuvka na kávové kapsule pre 60 kapsúl kompatibilná s dávkovačom kapsúl Nespresso
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
26,99 €
Predajca: IM-Trading_GmbH
Obrázok produktu pre Držiak na kapsule Merkloos Gadgy s 2 zásuvkami na 72 šálok Dolce Gusto – držiak na šálky na kávu – protišmykový a tlmiaci vibrácie
Držiak na kapsule Merkloos Gadgy s 2 zásuvkami na 72 šálok Dolce Gusto – držiak na šálky na kávu – protišmykový a tlmiaci vibrácie
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
111,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Kuchynské ponuky
Obrázok produktu pre Vilde držiak na kávové kapsule Držiak na kávové kapsule Dávkovač kapsúl Nespresso z kovu čierny 30 cm
Vilde držiak na kávové kapsule Držiak na kávové kapsule Dávkovač kapsúl Nespresso z kovu čierny 30 cm
6,99 €
2% poukaz
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre 5five Simply Smart | Stojan na kapsule - 60 kapsúl - čierny/bambus - otočný - moderný dizajn
5five Simply Smart | Stojan na kapsule - 60 kapsúl - čierny/bambus - otočný - moderný dizajn
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: homerci
Obrázok produktu pre Relaxdays 10043839_55, 32 kapsuly/kapsúl, Žehlička, Žehlička, Bosch Tassimo, 180 mm, 85 mm
Relaxdays 10043839_55, 32 kapsuly/kapsúl, Žehlička, Žehlička, Bosch Tassimo, 180 mm, 85 mm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
21,99 €
-27%
15,98 €
Predajca: dekoraciedobytu
Obrázok produktu pre Držiak na kapsuly Eluno až pre 32 kapsúl Dolce Gusto, dávkova? kapsúl, ?ierny
Držiak na kapsuly Eluno až pre 32 kapsúl Dolce Gusto, dávkova? kapsúl, ?ierny
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: eluno24
Obrázok produktu pre Orion držiak na kapsule Držiak na kávové kapsule Dávkovač kapsúl otočný čierny kov RADKA 33,5 cm
Orion držiak na kapsule Držiak na kávové kapsule Dávkovač kapsúl otočný čierny kov RADKA 33,5 cm
19,99 €
Predajca: Vilde

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Kapsuly Dolce Gusto sú prehľadne usporiadané a stále na dosah. Tento praktický 360-stupňový otočný držiak na kapsule od spoločnosti Homeon pojme 24 kapsúl s vašimi obľúbenými príchuťami kávy.

Hodí sa do každej kuchyne

Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu sa tento praktický držiak kapsúl hodí do každej kuchyne alebo špajze. Vďaka svojmu štíhlemu a praktickému dizajnu zaberá držiak kapsúl málo miesta.

Otočný

Držiak kapsúl sa dá otáčať o 360 stupňov. Nemusíte teda vykonávať žiadne zložité manévre, aby ste získali svoju obľúbenú chuť kávy.

Nekĺzavý a odolný proti poškriabaniu

Základňa držiaka kapsúl má protišmykový povrch. Vďaka tomu držiak zostane na svojom mieste, keď ho otočíte. Ďalšou výhodou je, že držiak nepoškriabe povrch.

Čo k nemu dostanete?

1x držiak na kapsule Homeon, vhodný na 24 kapsúl Dolce Gusto (alebo podobných) Špecifikácie: Držiak na kapsule Homeon je vhodný na 24 kapsúl Dolce Gusto:

Značka: Homeon Materiál: Nerezová oceľ Farba: Strieborná Veľkosť základne: ø 13 cm Výška: 33 cm Hmotnosť (prázdna): 10 kg: Poznámka: Držiak na kapsule sa dodáva bez kapsúl, riadu alebo kávovaru.


Rozmery
33 cm x 13 cm x 12 cm
Model
Kapselhalter
Farba
Strieborná
Výrobca
Homeon
Hmotnosť
0.61 kg
EAN kód
8720088917633
Číslo od výrobcu
P.02.0083.1.E

Rozmery
33 cm x 13 cm x 12 cm
Model
Kapselhalter
Farba
Strieborná
Výrobca
Homeon
Hmotnosť
0.61 kg
EAN kód
8720088917633
Číslo od výrobcu
P.02.0083.1.E
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre KRUPS KP2431.23 NDG Genio S White
KRUPS KP2431.23 NDG Genio S White
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
87,30 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre De’Longhi Pixie EN127.S, Kávovar na kapsule, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna, Šedá, Strieborná
De’Longhi Pixie EN127.S, Kávovar na kapsule, 1 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna, Šedá, Strieborná
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 40
136,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 90
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics
Obrázok produktu pre Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5Počet hodnotení: 214
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre NESCAFÉ 12606972 NESCAFÉ Madagascar Vanilla Kaffeekapseln, mild, 6 Portionen
NESCAFÉ 12606972 NESCAFÉ Madagascar Vanilla Kaffeekapseln, mild, 6 Portionen
101,21 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,36 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 233
122,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Starbucks by Nescafe Dolce Gusto Caramel Macchiato Arabica Kaffee 12 Kapseln
Starbucks by Nescafe Dolce Gusto Caramel Macchiato Arabica Kaffee 12 Kapseln
86,56 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
11,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Nescafé Dolce Gusto Dallmayr Prodomo | 16 kávových kapsúl
Nescafé Dolce Gusto Dallmayr Prodomo | 16 kávových kapsúl
140,54 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
15,74 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre 6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,97 €
Predajca: BEBELUC
Obrázok produktu pre Navaris lon boxy organizr organizr systm ltkov boxy - 6 kusov v rznych vekostiach - pre atnk a zsuvky - skladacie
Navaris lon boxy organizr organizr systm ltkov boxy - 6 kusov v rznych vekostiach - pre atnk a zsuvky - skladacie
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 11
16,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, káva, kávové kapsule, 16 kapsúl (8 porcií)
Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, káva, kávové kapsule, 16 kapsúl (8 porcií)
54,04 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
15,13 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Google Home GA01892-EU Google Nest Hub 2 carbon Smart Home Assistant
Google Home GA01892-EU Google Nest Hub 2 carbon Smart Home Assistant
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 109
419,04 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato | 8 kávových lístkov
Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato | 8 kávových lístkov
43,35 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
8,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nescafé Dolce Gusto Chococino | 8 porcií
Nescafé Dolce Gusto Chococino | 8 porcií
41,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 16
10,73 €
5% od 2 ks
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Steviola - tablety - 300 tabliet v praktickom dávkovači
Steviola - tablety - 300 tabliet v praktickom dávkovači
257,78 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 12
4,64 €
Predajca: BioCare
Obrázok produktu pre Nescafé Dolce Gusto Nesquik | 16 kakaových kapsúl
Nescafé Dolce Gusto Nesquik | 16 kakaových kapsúl
45,31 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
11,60 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Kapsule do kávovaru Krups KP1A31 Dolce Gusto
Kapsule do kávovaru Krups KP1A31 Dolce Gusto
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 18
64,87 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre Veľká vzdelávacia obojstranná magnetická a kriedová tabuľa - tabuľa na vymazávanie za sucha, drevená, Detské tabule
Veľká vzdelávacia obojstranná magnetická a kriedová tabuľa - tabuľa na vymazávanie za sucha, drevená, Detské tabule
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 128
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
20,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
220,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 55
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Vrecká na odevy odolné proti moliam, balenie po 6 kusoch, priedušné, priehľadné vrecká na odevy s priebežným zipsom na zimné kabáty
Vrecká na odevy odolné proti moliam, balenie po 6 kusoch, priedušné, priehľadné vrecká na odevy s priebežným zipsom na zimné kabáty
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 23
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Krups Genio S Touch KP440E, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Strieborná
Krups Genio S Touch KP440E, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Strieborná
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 63
190,61 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Epsomská soľ 3 kg Horká soľ Síran horečnatý Kúpeľová soľ Kúpeľ nôh Peeling Záhrada GiDeli
Epsomská soľ 3 kg Horká soľ Síran horečnatý Kúpeľová soľ Kúpeľ nôh Peeling Záhrada GiDeli
4,66 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 109
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Obrázok produktu pre Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 249
27,78 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 94
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax
Obrázok produktu pre Krups KP2401, Espresso kávovar, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Biela
Krups KP2401, Espresso kávovar, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
152,40 €
-3,59 €
148,81 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1029
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 6 hodnotení
Hodnotenie z 25. júla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dolce gusto
Hodnotenie z 14. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie. Robí to, čo sľubuje.
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 16. januára 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 30. novembra 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 16. septembra 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Orion držiak na kapsule Držiak na kávové kapsule Dávkovač kapsúl otočný čierny kov RADKA 33,5 cm
Orion držiak na kapsule Držiak na kávové kapsule Dávkovač kapsúl otočný čierny kov RADKA 33,5 cm
19,99 €
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre Držiak na kapsuly Eluno na 40 kapsúl Nespresso Vertuo, zásuvková krabica, sklenený stojan na kávovar s kovovým a skleneným vrchom, krabica na kávové kapsuly, dávkova? kapsúl cca 33,5 x 9 x 41 cm (Š/V/H), ?ierne sklo
Držiak na kapsuly Eluno na 40 kapsúl Nespresso Vertuo, zásuvková krabica, sklenený stojan na kávovar s kovovým a skleneným vrchom, krabica na kávové kapsuly, dávkova? kapsúl cca 33,5 x 9 x 41 cm (Š/V/H), ?ierne sklo
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
52,99 €
Predajca: eluno24
Obrázok produktu pre SoBuy® Box na kávové kapsule, stojan na kapsule so zásuvkou, FRG180-WN
SoBuy® Box na kávové kapsule, stojan na kapsule so zásuvkou, FRG180-WN
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
56,95 €
-9%
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Obrázok produktu pre SoBuy® Box na kávové kapsule, stojan na kapsule, so zásuvkou, FRG179-WN
SoBuy® Box na kávové kapsule, stojan na kapsule, so zásuvkou, FRG179-WN
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
59,95 €
-10%
53,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Kuchynské ponuky
Obrázok produktu pre Orion | Držiak na kapsule - Vyrobený z bambusového dreva - 31,5x30x10 cm - So zásuvkou a priehradkami - Úložný box
Orion | Držiak na kapsule - Vyrobený z bambusového dreva - 31,5x30x10 cm - So zásuvkou a priehradkami - Úložný box
21,99 €
2% poukaz
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre Orion držiak na kapsule Držiak na kávové kapsule Dávkovač kapsúl otočný čierny kov RADKA 40 cm
Orion držiak na kapsule Držiak na kávové kapsule Dávkovač kapsúl otočný čierny kov RADKA 40 cm
20,99 €
Predajca: Vilde
Obrázok produktu pre Drevený organizér na kávové kapsule 31,5x30x10cm, 1 kus
Drevený organizér na kávové kapsule 31,5x30x10cm, 1 kus
26,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Stojan na kapsuly Eluno pre Tassimo, dávkova? kapsúl až pre 64 kapsúl, oto?ný o 360°, držiak na kapsuly, ?ierny
Stojan na kapsuly Eluno pre Tassimo, dávkova? kapsúl až pre 64 kapsúl, oto?ný o 360°, držiak na kapsuly, ?ierny
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 12
37,99 €
Predajca: eluno24
Obrázok produktu pre Kapsulový ručný plniaci stroj 100 otvorov Vitamíny Kávový prášok Kozmetické kapsuly Plnička 0 #
Kapsulový ručný plniaci stroj 100 otvorov Vitamíny Kávový prášok Kozmetické kapsuly Plnička 0 #
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Držiak na kapsule pre kávovary Dolce Gusto
Držiak na kapsule pre kávovary Dolce Gusto
61,95 €
Predajca: FLBcommerce
Obrázok produktu pre SoBuy Zásuvka na kávové kapsule Úložný box s bambusovým výplňom Čierny Moderný FRG280-SCH
SoBuy Zásuvka na kávové kapsule Úložný box s bambusovým výplňom Čierny Moderný FRG280-SCH
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
61,95 €
-37%
38,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Obrázok produktu pre Krups XB201000
Krups XB201000
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
77,30 €
-67%
25,10 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Držiak na kapsule Nespresso Vertuo – úsporný a prehľadný
Držiak na kapsule Nespresso Vertuo – úsporný a prehľadný
55,95 €
Predajca: FLBcommerce
Obrázok produktu pre Držiak kapsúl na kávu 5Five 696D, modrá
Držiak kapsúl na kávu 5Five 696D, modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,57 €
Predajca: dekoraciedobytu
Obrázok produktu pre Držiak kapsúl na kávu 5Five 9689, bambus
Držiak kapsúl na kávu 5Five 9689, bambus
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,55 €
Predajca: dekoraciedobytu
Obrázok produktu pre Krabi?ka na kávové kapsuly Bremermann, držiak na kapsuly, prieh?adný sklenený tanier, 60 kávovarov Nespresso
Krabi?ka na kávové kapsuly Bremermann, držiak na kapsuly, prieh?adný sklenený tanier, 60 kávovarov Nespresso
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
46,99 €
Predajca: eluno24
Obrázok produktu pre Krabi?ka na kávové kapsuly Bremermann na 60 kapsúl Nespresso, zásuvková krabica, kovový a sklenený vrch, držiak na kapsuly, dávkova? kapsúl cca 31 x 7 x 40,5 cm, ?ierne sklo
Krabi?ka na kávové kapsuly Bremermann na 60 kapsúl Nespresso, zásuvková krabica, kovový a sklenený vrch, držiak na kapsuly, dávkova? kapsúl cca 31 x 7 x 40,5 cm, ?ierne sklo
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
46,99 €
Predajca: eluno24
Obrázok produktu pre Držiak kapsúl na kávu 5Five 696A, biela
Držiak kapsúl na kávu 5Five 696A, biela
28,60 €
Predajca: dekoraciedobytu
Obrázok produktu pre Kompatibilný s kávovou kapsulou Nespresso z nehrdzavejúcej ocele Opakovane použiteľný plniteľný filter na kávové kapsule s kefkou lyžičkou Krúžok na lisovanie prášku
Kompatibilný s kávovou kapsulou Nespresso z nehrdzavejúcej ocele Opakovane použiteľný plniteľný filter na kávové kapsule s kefkou lyžičkou Krúžok na lisovanie prášku
25,37 €
Doprava zdarma2% poukaz
Predajca: elezone
Obrázok produktu pre Stojan na kapsuly Eluno pre „Nespresso“, dávkova? kapsúl do vonkajšieho kartónu, oto?ný o 360°, ?ierny
Stojan na kapsuly Eluno pre „Nespresso“, dávkova? kapsúl do vonkajšieho kartónu, oto?ný o 360°, ?ierny
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 12
22,99 €
Predajca: eluno24