4,4



Na základe 21 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Sklenená kanvica T24 1250 ml s ohrievačom čaju a sitkom na čaj z nehrdzavejúcej ocele | odolná voči teplu, ochrana proti prehriatiu, ideálna na sypaný čaj
59,55 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Čajníky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Serenk Definícia Turecká čajová súprava (Caydanlik) – hnedá rukoväť66,54 €
Doprava zdarma
Predajca: BiggBrands_EU

Ďalšie informácie o reklame
Arendo čajník s ohrievačom čaju, sklenený čajník na sypaný čaj, čajový filter, sitko na čaj, 1,5 l, borosilikátové sklo, vložka sitka z nehrdzavejúcej ocele, odolný voči teplu a vhodný do umývačky riadu39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Ďalšie informácie o reklame
Čajník sklo Zpose 1200ml sitko vložka borosilikátové sklo odolné voči teplu64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Čajník Arendo s ohrievačom čaju, sklenený čajník na sypaný čaj, sitko na výlevke (špirálové sitko), 1,4 l, borosilikátové sklo, vložka sitka z nehrdzavejúcej ocele, odolný voči teplu a vhodný do umývačky riadu40,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

NORDIC SCHILLER Prémiová sklenená čajová kanvica, žiaruvzdorná sklenená kanvica s pokrievkou Čajová kanvica s vloženým sitkom Čajová kanvica Thermo s nerezovým filtračným sitkom, Tea Mak
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sklenená kanvica s objemom 1,2 litra a filtrom z nehrdzavejúcej ocele 16028
14,33 €
Predajca: Tradior

Čajová kanvica 1,2 l so sitkom z nehrdzavejúcej ocele a ohrievačom na čaj Sklenená čajová kanvica Čajová súprava Čajová kanvica
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Sklenená čajová kanvica 1,50 l 1500 ml so sitkom z nehrdzavejúcej ocele Sklenená čajová kanvica Vložka so sitkom Odolná voči teplu Ergonomická čajová šťava Bez BPA Čierna Retoo
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sklenená kanvica s ohrievačom čaju v darčekovej škatuľke - 1,5 litra - Dlhodobo udržuje teplo - Možno umývať v umývačke riadu
68,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sklenená kanvica s objemom 1,5 litra a bambusovým vekom - Filter vo výlevke - Na horúce a studené nápoje - Možno umývať v umývačke riadu
79,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Orion Sklenená kanvica Čajová kanvica so skleneným sitkom odolná voči teplu 1,73 l
11,99 €
Predajca: Vilde

Bredemeijer 142011, Súprava kanvíc na čaj, 1,2 ml, Čierna, Drevo, Keramický, Luhovací filter
56,85 €
Predajca: NeuertsShop

Čajník, priehľadné sklo s vnútornou vložkou z nehrdzavejúcej ocele, odolný voči teplu, borosilikátové sklo - 750 ml
22,65 €
Predajca: odsellingaaa

Čajová kanvica s vložkou z nehrdzavejúcej ocele - S trojnožkou - pre indukčné a všetky ostatné typy varných dosiek
87,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sklenená kanvica Expert 1,2 l 16031
17,90 €
Predajca: HausDerGeschenke

Sklenená čajová kanvica s filtrom z nehrdzavejúcej ocele 450 ml odolná voči teplu - ideálna na čaj a kávu
46,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Sklenená kanvica SHOV s filtrom na čaj s ochranou proti prehriatiu Filtračné sitko z nehrdzavejúcej ocele (1250 ml)
15,90 €
Predajca: mk-tronic

Sklenená kanvica na čaj odolná voči vysokým teplotám, 1250 ml, z nehrdzavejúcej ocele
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Vilde | Čajová kanvica s vloženým sitkom - 920 ml - Tepelne odolná - S filtrom z nehrdzavejúcej ocele - Na sypaný čaj - Čajník
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vilde | Čajová kanvica s vloženým sitkom - 330 ml - Tepelne odolná - S filtrom z nehrdzavejúcej ocele - Na sypaný čaj - Čajník
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MODERNÝ DIZAJN A VIZUÁLNY ZÁŽITOK – Sledujte, ako sa váš čaj lúhuje! Krištáľovo číre sklo štýlovo prezentuje čajové kvety, čerstvú mätu alebo ovocný čaj. Či už ako kompaktná kanvica do domácej kancelárie alebo ako veľký model na rodinný stôl – elegantný tvar je ozdobou každého podstavca a stola.
TEPLOVZDORNÉ BOROSILIKÁTOVÉ SKLO – Nebojte sa vriacej vody. Naše špeciálne sklo je extrémne odolné voči teplotným zmenám (-20 °C až 150 °C) a odolnejšie ako bežné sklo. Môžete doň naliať vriacu vodu bez obáv, že kanvica praskne. Samozrejme 100 % bez BPA a bez vplyvu na chuť.
JEMNOPORÉZNÉ NEREZOVÉ SITO (VYBERATEĽNÉ) – Vychutnajte si číry čaj bez zŕn. Nerezový filter z nehrdzavejúcej ocele zadrží aj jemný sypaný čaj. Ak používate čajové vrecúška alebo čajové kvety (kvitnúci čaj), sito môžete jednoducho vybrať.
NALIATIE BEZ KAPANIA A CHLADNÝ DOTYK – Ergonomicky tvarovaná rukoväť zostáva príjemne chladná aj pri horúcom obsahu a bezpečne sedí v ruke. Špeciálne navrhnutá hubica zaručuje nalievanie bez kvapkania – už žiadne škvrny na obrusoch.
ČISTENIE A ROZMANITOSŤ VARIÁCIÍ – Ušetrite čas: Celá kanvica vrátane sitka je vhodná do umývačky riadu. Vyberte si svoju ideálnu veľkosť: Od 700 ml pre jednotlivcov až po 1700 ml pre častých konzumentov. Tip: Sada 600 ml vrátane 4x pohárov na čaj (každý 100 ml) je perfektným darčekom pre milovníkov čaju.
Sklenená kanvica T24: Nadčasový dizajn spojený s dokonalým zážitkom z čaju
Pitie čaju je viac ako len príjem tekutín – je to chvíľa pokoja. S sklenenou kanvicou T24 spojíte estetiku s funkčnosťou. Pozorujte „tanec“ čajových lístkov a vychutnajte si horúce nápoje v ich najčistejšej podobe.
Prečo je sklo najlepšou voľbou pre váš čaj:
Na rozdiel od hlinených alebo kovových kanvíc je naše vysoko kvalitné borosilikátové sklo absolútne bez pórov. Neabsorbuje žiadne pachy ani chute. Vďaka tomu váš jemný Darjeeling dnes nebude chutiť ako včerajší mätový čaj.
Premyslené funkcie pre váš každodenný život:
Funkcia 2 v 1: Kanvicu môžete používať s nerezovým sitkom na sypaný čaj alebo bez sitka na čajové vrecúška, čajové kvety alebo dokonca ako štýlovú karafu na vodu a džúsy.
Ochrana proti odkvapkávaniu: Presne tvarovaná výlevka zabraňuje nepríjemnému odkvapkávaniu.
Robustný a ľahko udržiavateľný: Po „čajovom čase“ môžete kanvicu (a sitko) jednoducho vložiť do umývačky riadu.
Nájdite si perfektnú veľkosť pre svoje potreby:
Ponúkame vám rôzne veľkosti, vhodné pre každú situáciu:
- 700 ml: Ideálne pre 1–2 osoby (cca 2–3 šálky)
- 1250 ml: štandard pre raňajkový stôl (cca 4–5 šálok)
- 1500 ml: ideálna pre návštevy alebo do kancelárie (cca 6 šálok)
- 1700 ml (XXL): pre veľkú spoločnosť alebo veľkých pijateľov (cca 7–8 šálok)
- SADA (600 ml + 4 šálky): Darčekový hit. Kompaktná kanvica vrátane 4 vhodných čajových pohárov (každý 100 ml) pre tradičný čajový obrad.
- 1250 ml s podstavcom: štandard pre raňajkový stôl (cca 4–5 šálok)
Technické údaje:
- Materiál tela: tepelne odolné borosilikátové sklo
- Materiál sitka/viečka: nerezová oceľ (nehrdzavejúca)
- Žiaruvzdorný: Áno (vhodný aj pre podnos)
- Čistenie: vhodné do umývačky riadu
Obsah balenia:
1x sklenená čajová kanvica T24 (vo zvolenej veľkosti)
1x nerezové sitko s viečkom
(len pri výbere „súprava“: navyše 4x čajové poháre)
Dodajte svojmu čajovému momentu lesk – vyberte si teraz svoju čajovú kanvicu T24!
Vychutnajte si čaj novým spôsobom - s elegantnou sklenenou kanvicou T24!
Táto vysokokvalitná čajová kanvica zo žiaruvzdorného borosilikátového skla je ideálna pre každého, kto si chce pripraviť čaj štýlovo a pohodlne. Jej ergonomická rukoväť spoľahlivo chráni pred prehriatím, zatiaľ čo šikovné viečko umožňuje zalievanie len jednou rukou.
Vysoká kvalita a pohodlie:
Odnímateľné sitko z nehrdzavejúcej ocele zabezpečuje aromatickú prípravu sypaného čaju a čistenie je hračka. Žiaruvzdorné sklo odoláva teplotám do 100 °C a je vhodné do umývačky riadu.
Praktická veľkosť a všestrannosť:
S objemom 1250 ml ponúka kanvica T24 priestor na 6-8 šálok čaju - ideálna na chvíle oddychu osamote alebo v spoločnosti.
- Materiál: borosilikátové sklo a nerezová oceľ
- Objem: 1250 ml (približne 6-8 šálok)
- Odnímateľné sitko na čaj z nehrdzavejúcej ocele
- Ergonomická rukoväť s ochranou proti prehriatiu
- Možno umývať v umývačke riadu
Vychutnajte si dokonalý čaj - so sklenenou kanvicou T24 vrátane praktického ohrievača na čaj!
- Kapacita
- 1.25 l
- Materiál
- Sklo
- Výrobca
- T24
- EAN kód
- 4260709572666
- Kapacita
- 1.25 l
- Materiál
- Sklo
- Výrobca
- T24
- EAN kód
- 4260709572666
Hodí sa k tomu

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: hatservice

Úsporná polička do kúpeľne, toaletná polička z kovu, ktorá sa upevňuje bez vŕtania a má háčiky
18,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

NORDIC SCHILLER Prémiová sklenená čajová kanvica, žiaruvzdorná sklenená kanvica s pokrievkou Čajová kanvica s vloženým sitkom Čajová kanvica Thermo s nerezovým filtračným sitkom, Tea Mak
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Creano Leaf, Strieborná, Jednofarebné, Nerezová oceľ, Kolo, 15,5 cm, 55 mm
16,50 €
Predajca: Di-Life

VASAGLE vešiak na šaty, so sedadlom, s háčikmi, 3 police, výška 175 cm-41
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Čajová kanvica 1,2 l so sitkom z nehrdzavejúcej ocele a ohrievačom na čaj Sklenená čajová kanvica Čajová súprava Čajová kanvica
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Sklenená kanvica s objemom 1,2 litra a filtrom z nehrdzavejúcej ocele 16028
14,33 €
Predajca: Tradior

Aga Kempingový skladací set Hnedý
30,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,30 €
Predajca: Aga24

CreaTable, 25871, Home Tropical, Sada riadu 12-tlg, Porcelán
43,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Blumtal® prestieradlo 140x200 cm - Prestieradlo 140x200 z mikrovlákna - Oekotex -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

COSTWAY 150cm umelý vianočný stromček s 350 špičkami, PVC ihličím a kovovým stojanom, ideálny pre domácnosť, kanceláriu a obchody, biely
16,11 €/1kg
32,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Philips Daily Collection HD2581/90, 2 krajcov, Čierna, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

6x Wessper® AQUAMAX filtračná vložka kompatibilná s BRITA Maxtra+, Style, Marella, Elemaris, XL, Fun - balenie 6 ks
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Russell Hobbs Compact Home Mini sklenená kávovar 24210-56
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Naturewater NW-LT-H2A 9-stupňový vodovodný filter, 120 l/h, kompaktný vodovodný filter z PP s 9 filtračnými stupňami, vodovodný filter
18,49 €
Predajca: WilTec

Rýchlovarná kanvica Aigostar s LED osvetlením, 2200 W, 1,7 l, ochrana proti vyvareniu, bez BPA, biela
34,87 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,10 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Barkleys Intense Cinnamon Gum žuvačky bez cukru 30g
75,33 €/1kg
2,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

EASYmaxx 05206, Ručná sprchová hlavica, Strieborná, Priehľadná, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Nerezová oceľ, Strop, Box, 220 g
14,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Lumaland Župan Luxury Župan z mikrovlákna s kapucňou pre dámy a pánov – S – červený
24,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

4X PV držiak s háčikmi 118cm montáž solárnych panelov balkónové zábradlie plochá strecha 0%
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

Kancelárske kreslo - ergonomické sedadlo Naspaluro - kreslo s 90° sklopnou opierkou - bedrová opierka - výškovo nastaviteľné
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Ultrazvuková čistička s výkonom 600 ml a frekvenciou 40 kHz Ultrazvuková čistička s držiakom na hodinky Čistiaci košík na prstene Šperky Okuliare Retoo
70,82 €/1l
44,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Almina plech na pečenie 28/32/36 cm sada 3 plechov z nehrdzavejúcej ocele Plech na pečenie Tepsi plech
24,98 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ALIGHTUP Šatníková skriňa, látková, s vešiakom, 150 x 45 x 175 cm, čierna
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Bezdrôtové Slúchadlá do uší Bluetooth 5.0 TWS Prenosné nabíjacie puzdro stereo slúchadlá s mikrofónom pre Android iPhone Samsung Biele Retoo
13,50 €
Predajca: TanningParadise
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%5% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
5%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelý pomer ceny a kvality
S touto kanvicou som veľmi spokojná. Sklo je kvalitné a odolné voči teplu a filter z nehrdzavejúcej ocele dokonale zachytáva čajové lístky. S objemom 1500 ml je ideálna na niekoľko šálok čaju. Rukoväť sa pohodlne drží v ruke a príliš sa nezahrieva. Okrem toho čaj pri varení vyzerá veľmi pekne. Čistenie je rýchle a jednoduché. Za túto cenu naozaj skvelý výrobok - jednoznačné odporúčanie na kúpu!
Hodnotenie z 15. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý článok
Položka podľa popisu, rýchle dodanie. Položka je potrebná v prípade výpadku prúdu. Kanvica je skvelá, čajník má trochu príliš ostré hrany vo vnútri. Nechajte si ju aj tak, v prípade potreby ju môžete trochu vyhladiť brúsnym papierom.
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj dobré
Kanvica spĺňa moje očakávania a plní svoj účel.
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!!
Ľahko sa umýva, voda po varení zostáva teplá! Odporúčam!
Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá čajová kanvica
Čajník vyzerá dobre. Za túto cenu ju odporúčame. Kúpila by som si ju znova.
Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé, presne podľa predstáv
Áno, kvalita je skvelá
Hodnotenie z 20. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Som spokojný
Hodnotenie z 11. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sklenený džbán s čajníkom
Veľmi nadšený
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

13-dielna liatinová čajová súprava čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
71,98 €
Predajca: ADCON

AD.CON Liatinová kanvica na čaj 1,4 l s ohrievačom čaju čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
47,99 €
Predajca: ADCON

Liatinová čajová súprava



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
54,99 €
Predajca: Geheimshop-de

Karaca 5709846025103, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
109,00 €
Predajca: lotharjohn

Serenk Definícia Turecká čajová súprava (Caydanlik) – hnedá rukoväť



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
66,54 €
Predajca: BiggBrands_EU

Serenk Definícia Turecká čajová súprava (Caydanlik) – čierna rukoväť, nerezová oceľ



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
64,74 €
Predajca: BiggBrands_EU

Čajník Serenk Premium z emailu, 2,1 l – zdobený, tmavomodré veko, krištáľová gombíková rukoväť, zlatá rukoväť, vhodný na indukčné varné dosky



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
61,74 €
Predajca: BiggBrands_EU

Lumaland 8-dielna čajová súprava - 1,4 litrová liatinová kanvica Tetsubin - liatinový ohrievač na čaj - 2 hrnčeky a 2 podšálky - čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
67,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Lumaland 8-dielna čajová súprava - 1,4 litrová liatinová kanvica Tetsubin - liatinový ohrievač na čaj - 2 hrnčeky a 2 podšálky - čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
59,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Liatinový čajník 1300 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
27,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Sklenená čajová kanvica Jumbo 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(49)Počet hodnotení: 49
24,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Orion porcelánová kanvica na kávu kanvica s rukoväťou a vekom na kávu čaj biela LUNA 2 l



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
37,99 €
Predajca: Vilde

Čajovar Bodum CHAMBORD s priehľadným filtrom 1,0 l
109,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čajník Arendo so sitkom, nerezový čajník na sypaný čaj, čajový filter, sitko na čaj, 1 l, izolovaný čajník, nerezová vložka so sitkom, 1000 ml, dvojstenná tepelná izolácia, vhodný do umývačky riadu



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
47,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Arendo čajník z nehrdzavejúcej ocele, vložka so sitkom, 1000 ml, s kovovou rukoväťou, vákuová kanvica, 1 liter, dvojstenná tepelná izolácia, kanvica so sitkom na sypaný čaj



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
47,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Čajová kanvica Arendo z nehrdzavejúcej ocele, vložka so sitkom, 1000 ml, s drevenými rukoväťami, vákuová kanvica, 1 liter, dvojstenná tepelná izolácia, čajová kanvica so sitkom na sypaný čaj



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
52,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Čajník sklo Zpose 1200ml sitko vložka borosilikátové sklo odolné voči teplu
64,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Arendo čajník s ohrievačom čaju, sklenený čajník na sypaný čaj, čajový filter, sitko na čaj, 1,5 l, borosilikátové sklo, vložka sitka z nehrdzavejúcej ocele, odolný voči teplu a vhodný do umývačky riadu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
39,95 €
Predajca: Ganz-Einfach

Orion čajník zo skleneného borosilikátového skla s odnímateľnou sitkovou vložkou z nehrdzavejúcej ocele čajové sitko a viečko sklenený džbán sklenený džbán 1,65 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,99 €
Predajca: Vilde

Čajník Arendo s ohrievačom čaju, sklenený čajník na sypaný čaj, sitko na výlevke (špirálové sitko), 1,4 l, borosilikátové sklo, vložka sitka z nehrdzavejúcej ocele, odolný voči teplu a vhodný do umývačky riadu
40,95 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,95 €
Predajca: Ganz-Einfach