Kľúčové informácie v kocke

  • Je pripravený na použitie už za neuveriteľných 30 sekúnd, čo Vám ušetrí čas.
  • Čistí bez použitia chemikálií, čo je šetrné k Vášmu domovu a životnému prostrediu.
  • Vďaka dopĺňateľnej nádrži na vodu a odvápňovacej kartuši si užijete čistenie bez prerušení.
  • Efektívne vyčistí všetky typy tvrdých povrchov vo Vašej domácnosti.
  • Podlahová hubica EasyFix s flexibilným kĺbom a systémom suchého zipsu zaručuje pohodlné a dôkladné čistenie.
  • Súčasťou balenia je rozsiahle príslušenstvo pre komplexné upratovanie.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Kärcher SC 3 EasyFix Plus, Parný mop, 1 L, Biela, Tlačidlá, Otočné, 4 m, 1900 W

249,00 €

249,00 € / 1l

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Parné čističe a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Parný čistič Kärcher SG 4/2 Classic
Parný čistič Kärcher SG 4/2 Classic
570,27 €/1l
855,40 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre Kärcher SC 5 EasyFix, parný čistič, 2250 W, Vapohydro – najvýkonnejší čistič na čistenie
Kärcher SC 5 EasyFix, parný čistič, 2250 W, Vapohydro – najvýkonnejší čistič na čistenie
344,76 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
689,52 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind
Obrázok produktu pre Parný čistič Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
Parný čistič Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 12
476,16 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre Kärcher parný čistič SC 5 Easyfix s príslušenstvom – 4 kefy, regulácia pary
Kärcher parný čistič SC 5 Easyfix s príslušenstvom – 4 kefy, regulácia pary
222,87 €/1l
445,74 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
310,61 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
248,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Kärcher SC 3 Deluxe, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
Kärcher SC 3 Deluxe, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
200,63 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 34
200,63 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
170,23 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
170,23 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre Parný čistič SC 2 Deluxe
Parný čistič SC 2 Deluxe
149,98 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 18
149,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Parný čistič KARCHER SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
Parný čistič KARCHER SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
272,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
143,06 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
143,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Parný čistič SC 5 EasyFix Iron Plug
Parný čistič SC 5 EasyFix Iron Plug
270,96 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
406,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Parný čistič SC 3 Deluxe Anniversary Edition
Parný čistič SC 3 Deluxe Anniversary Edition
405,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
405,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Kärcher SC 1, Valcovitý parný čistič, Čierna, Biela, 4 m, 200 ml, 1200 W, 220-240 V
Kärcher SC 1, Valcovitý parný čistič, Čierna, Biela, 4 m, 200 ml, 1200 W, 220-240 V
434,95 €/1l
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 72
67,80 €
-18%
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Obrázok produktu pre Parný čistič SC 1 Multi Comfort
Parný čistič SC 1 Multi Comfort
520,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
104,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Karcher
Obrázok produktu pre Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
486,37 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
389,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Parný čistič Kärcher SC 1 Multi & Up Textile Edition 1.516-421.0
Parný čistič Kärcher SC 1 Multi & Up Textile Edition 1.516-421.0
898,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 15
179,66 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution
Obrázok produktu pre COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela
COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela
79,16 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
154,99 €
-12,50 €
142,49 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Kärcher Upright Easyfix Parný Mop Sc 2 1.513-509.0
Kärcher Upright Easyfix Parný Mop Sc 2 1.513-509.0
715,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
286,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Model:
Parný mop
Kapacita:
1 L
Farba:
Biela
Systém ovládania:
Tlačidlá, Otočné
Dĺžka šnúry:
4 m
Príkon:
1900 W
Napájací zdroj:
AC
Vstupné striedavé napätie:
220 - 240 V
Frekvencia vstupného striedavého napätia:
50 - 60 Hz
Parný tlak:
3,5 bar
Rýchle zahriatie:
Áno
Doba prípravy:
0,5 min
Indikácia pripravenosti pary:
Nie
Otočné kolieska:
Áno
Detský zámok:
Nie
Hmotnosť:
3,1 kg
Šírka:
236 mm
Hĺbka:
360 mm
Výška:
253 mm
Hmotnosť vrátane balenia:
4,8 kg
Počet priložených doplnkov:
10 kusov
Štetec v balení:
Áno
Typ priloženej kefy:
Okrúhla čistiaca kefa
Počet vložiek z mikrovlákien:
1 kusov
Polohovacie trysky:
Áno
Vrátane doplnkov:
EasyFix Universal Floor Cloth : 2 Pieces


KARCHER Steam Cleaner SC 3 EasyFix Plus - 1.513-661.0



Vstupné striedavé napätie de220 - 240 240 V
Frekvencia vstupného striedavého prúdu50 - 60 Hz
Výstupný výkon1900 W
Hmotnosť3,1 kg
Výška253 mm
Hĺbka360 mm
Šírka236 mm
Hmotnosť balenia4,8 kg
Dĺžka kábla4 m
Počet nádrží na vodu1
Maximálna dĺžka rúrky100 cm
Minimálna dĺžka rúrky50 cm
Kapacita1 L
Farba výrobkuBiela, čierna, žltá
TypČistič s parným valcom
Čistené povrchySklo, tvrdá podlaha, koberec, sklo, tvrdá podlaha, dlaždice
Tlak pary de3,5 bar
Nastaviteľná paraÁno
Bezpečnostný ventil skÁno
Čas prípravy0,5 min
Typ trysky v baleníRučná tryska
Čistiaca handrička deÁno
TryskaÁno
Kefka je súčasťou baleniaÁno
Nástavec na koberceÁno
Utierka z mikrovlákna deÁno
Presná parná koncovkaÁno
Typ kefky v baleníOkrúhla čistiaca kefa
Čistiaca tryska na čistenie okienÁno
Hubica na čistenie podlahyÁno
Lapač nečistôtÁno
Detská poistkaÁno
Uloženie príslušenstvaÁno
Odstraňovanie vodného kameňa a čistenieÁno
Plnenie kedykoľvekÁno
Parkovací/odkladací stojanÁno
Integrovaný vypínačÁno


Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť parný čistič Vaporeta Kärcher SC 3 EasyFix Plus a široký výber malých domácich spotrebičov!

  • Farba:
    • Žltá
    • Čierna
    • Biela
  • Typ: Parný čistič Vaporeta
  • Dĺžka: 36 cm
  • Napätie: 220-240 V
  • Bezpečnostný ventil: Áno
  • Tlak: 3,5 BAR
  • Približná hmotnosť: 3,1 kg
  • Objem: 1 l
  • Príkon: 1900 W
  • Vlastnosti: Vzduchová sprcha: 1: Detský blok
  • Dĺžka kábla: 4 m
Od 243,21 / L

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Str. 28-40, Winnenden, Nemecko, 71364
71364 - Winnenden
+4971959030
[email protected]



Parný čistič SC 3 EasyFix s podlahovou hubicou EasyFix a odvápňovacou kartušou umožňuje neprerušované čistenie vďaka doplniteľnej nádrži na vodu. Zahreje sa len za 30 sekúnd. SC 3 EasyFix je najrýchlejší parný čistič svojej doby a je pripravený na prácu po dobe zahrievania iba 30 sekúnd. Doplniteľná nádrž na vodu umožňuje neprerušované čistenie. Odvápňovacia kartuša samostatne odvápňuje vodu, čím zvyšuje životnosť zariadenia. Kärcher SC 3 EasyFix čistí bez chémie a môže byť prakticky kdekoľvek v domácnosti a na všetky typy tvrdých povrchov. Dôkladné čistenie parným čističom Kärcher odstráni 99,999 % koronavírusov* a 99,99 % všetkých bežných domácich baktérií** z typických tvrdých povrchov v domácnosti. Jeho rozsiahle príslušenstvo hygienicky čistí dlaždice, varné dosky, digestory a dokonca aj tie najmenšie medzery. Dodáva sa tiež s podlahovou hubicou EasyFix s flexibilným kĺbom pre vynikajúcu ergonómiu a lamelovou technológiou pre dokonalé výsledky čistenia. Pomocou pohodlného systému suchého zipsu možno utierku z mikrovlákna bez námahy pripevniť k podlahovej hubici a znova odstrániť bez toho, aby ste museli prísť do kontaktu s nečistotami. Pomocou dvojstupňovej regulácie pary je možné intenzitu pary dokonale prispôsobiť povrchu a nečistotám. Ďalšie podrobnosti: úložný priestor na príslušenstvo a parkovacia poloha pre podlahovú hubicu.

Popis produktu chybí
Objem
1 l
Farba
Biela
Výrobca
Kärcher
Maximálny pracovný tlak
0.004 kbar
Výkon
1900 W
Hmotnosť
3.1 kg
EAN kód
4066529062901
Číslo od výrobcu
1.513-661.0

Objem
1 l
Farba
Biela
Výrobca
Kärcher
Maximálny pracovný tlak
0.004 kbar
Výkon
1900 W
Hmotnosť
3.1 kg
EAN kód
4066529062901
Číslo od výrobcu
1.513-661.0
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre KIDUKU® kočík 3 v 1 antracit/čierna farba cestovný kočík vrátane autosedačky skladací ECE R129
KIDUKU® kočík 3 v 1 antracit/čierna farba cestovný kočík vrátane autosedačky skladací ECE R129
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 257
267,59 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre Samsung EHS64AVFWE Slúchadlá Galaxy White
Samsung EHS64AVFWE Slúchadlá Galaxy White
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 346
11,38 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
Obrázok produktu pre Stylex 28662, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 600 mm, 400 mm
Stylex 28662, Paľba, Natiahnuté plátno, Biela, Bavlna, 600 mm, 400 mm
13,34 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
13,35 €
Predajca: ADI_Global_Store
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
Kärcher SC 4 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
310,61 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
248,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Kärcher SC 3 Deluxe, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
Kärcher SC 3 Deluxe, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
200,63 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 34
200,63 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
Kärcher SC 3 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
170,23 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
170,23 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre Parný čistič SC 3 Deluxe Anniversary Edition
Parný čistič SC 3 Deluxe Anniversary Edition
405,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 38
405,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
Kärcher SC 2 EasyFix, Valcovitý parný čistič, 1 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
143,06 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
143,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Leifheit 11940, Parný mop, 0,68 L, Biela, AC, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice, 30 s
Leifheit 11940, Parný mop, 0,68 L, Biela, AC, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice, 30 s
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 186
138,59 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 72
67,80 €
-18%
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom
Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 471
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre 3x filter pre Dyson V11 Absolute Pro Animal Torque Drive Extra akumulátorový vysávač
3x filter pre Dyson V11 Absolute Pro Animal Torque Drive Extra akumulátorový vysávač
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
22,68 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES
Obrázok produktu pre HOMCOM 2 v 1 detský príves za bicykel, detský príves, červená + čierna
HOMCOM 2 v 1 detský príves za bicykel, detský príves, červená + čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
207,90 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Hubica na umývanie okien
Hubica na umývanie okien
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
25,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 39
15,99 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre De’Longhi Magnifica ECAM290.51.B, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
De’Longhi Magnifica ECAM290.51.B, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 455
355,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, Hliník, Termo indikátor
Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, Hliník, Termo indikátor
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 87
39,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Eluno obojstranná pokrievka na hrniec a držiak na panvicu, ?ierna
Eluno obojstranná pokrievka na hrniec a držiak na panvicu, ?ierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
26,99 €
Predajca: eluno24
Obrázok produktu pre Kärcher SC 5 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 6 m
Kärcher SC 5 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 6 m
320,32 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
480,48 €
Predajca: Shop-Mediarado
Obrázok produktu pre Liatinový hrniec Orange Shadow 30 cm
Liatinový hrniec Orange Shadow 30 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 11
116,75 €
-32,81 €
83,94 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 74
199,99 €
-30,00 €
169,99 €
Predajca: GTPLAYER
Obrázok produktu pre Hollywoodske zrkadlo COSTWAY 62,5x51 cm s osvetlením, toaletné zrkadlo s inteligentným dotykovým displejom a zväčšovacím zrkadlom, 3 farby svetla a 4 intenzity svetla
Hollywoodske zrkadlo COSTWAY 62,5x51 cm s osvetlením, toaletné zrkadlo s inteligentným dotykovým displejom a zväčšovacím zrkadlom, 3 farby svetla a 4 intenzity svetla
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 64
107,99 €
-8,00 €
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Sada 10 kusov plienok, 100% bavlna, 80x80 cm, biela
Sada 10 kusov plienok, 100% bavlna, 80x80 cm, biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 53
59,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Dvojmiestna hojdacia lavica Outsunny s slnečnou strieškou, na terasu, čierna
Dvojmiestna hojdacia lavica Outsunny s slnečnou strieškou, na terasu, čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 21
124,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Vysokokvalitný detský matrac a matrac pre deti | 70 x 140 cm | extra poťah šetrný k pokožke | DREAMSTAR Ergo Kids
Vysokokvalitný detský matrac a matrac pre deti | 70 x 140 cm | extra poťah šetrný k pokožke | DREAMSTAR Ergo Kids
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 261
42,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre AREBOS 20L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
AREBOS 20L chladiaci box | chladenie a udržiavanie tepla | 12/230V auto a zásuvka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 251
59,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 151
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 8 hodnotení
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parný čistič
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 31. júla 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 30. novembra 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 20. marca 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre 1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX
1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 55
36,99 €
Doprava zdarma15% od 2 ks
Predajca: Mormark
36,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ručný parný čistič Yuriko 1,6 l 6-stupňový nastaviteľný, vysoký tlak s režimom oplachovania, 15s zahrievanie, bez chemikálií, s adaptérom EÚ na podlahy, špáry, mastnotu a autá
Ručný parný čistič Yuriko 1,6 l 6-stupňový nastaviteľný, vysoký tlak s režimom oplachovania, 15s zahrievanie, bez chemikálií, s adaptérom EÚ na podlahy, špáry, mastnotu a autá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop
34,94 €/1l
Obrázok produktu pre sada 6 ručných parných čističov 1000 W na dezinfekciu so 6 nástavcami, parný čistič do auta s batériou - VAPERO
sada 6 ručných parných čističov 1000 W na dezinfekciu so 6 nástavcami, parný čistič do auta s batériou - VAPERO
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 13
31,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Polti Pro 100 Eco Power, Valcovitý parný čistič, Čierna, Modrá, Biela, Tlačidlá, Otočné, Teleskopický, Hliník, 1900 W
Polti Pro 100 Eco Power, Valcovitý parný čistič, Čierna, Modrá, Biela, Tlačidlá, Otočné, Teleskopický, Hliník, 1900 W
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
559,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
559,20 €/1l
Obrázok produktu pre Ariete 00P248400AR0, Prenosný parný čistič, 1,7 L, Čierna, 1,1 L, 1800 W, AC
Ariete 00P248400AR0, Prenosný parný čistič, 1,7 L, Čierna, 1,1 L, 1800 W, AC
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
152,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
89,41 €/1l
Obrázok produktu pre Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE
Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
141,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
Obrázok produktu pre Polti Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi, Valcovitý parný čistič, Čierna, Zelená, Tlačidlá, Otočné, 1100 W, 1100 W, 5 bar
Polti Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi, Valcovitý parný čistič, Čierna, Zelená, Tlačidlá, Otočné, 1100 W, 1100 W, 5 bar
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
427,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
854,20 €/1l
Obrázok produktu pre Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
389,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
486,37 €/1l
Obrázok produktu pre Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau
Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
387,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Paračistič CleanKoala CK-S 2v1, 1350 W, určený na podlahy, kúpeľňu, kuchyňu, škáry, okná a textílie, s tlakom 3,5 bar, čas ohrevu 15 sekúnd, objem nádržky 550 ml, doba prevádzky 30 minút, 12 príslušenstiev, čierna farba
Paračistič CleanKoala CK-S 2v1, 1350 W, určený na podlahy, kúpeľňu, kuchyňu, škáry, okná a textílie, s tlakom 3,5 bar, čas ohrevu 15 sekúnd, objem nádržky 550 ml, doba prevádzky 30 minút, 12 príslušenstiev, čierna farba
105,69 €
-15,66 €
90,03 €
Predajca: Joybiz
Obrázok produktu pre Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz
Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 26
121,09 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
80,73 €/1l
Obrázok produktu pre Výkonný parný čistič, parný mop, 2500 W, 4 bar, pre domáce použitie, okná, kúpeľne, škáry
Výkonný parný čistič, parný mop, 2500 W, 4 bar, pre domáce použitie, okná, kúpeľne, škáry
76,22 €
Predajca: NUVIO
Obrázok produktu pre 350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií
350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 13
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
108,54 €/1l
Obrázok produktu pre Parný čistič Achaté - Čistič kobercov - Zabíja 99,9 % všetkých baktérií
Parný čistič Achaté - Čistič kobercov - Zabíja 99,9 % všetkých baktérií
119,00 €
-30,00 €
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Achateshop
178,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rowenta RY8561, Parný mop, 0,4 L, Biela, Modrá, Tlačidlá, 8 m, 0,4 L
Rowenta RY8561, Parný mop, 0,4 L, Biela, Modrá, Tlačidlá, 8 m, 0,4 L
365,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
912,62 €/1l
Obrázok produktu pre Polti StainOver SC30, Handheld, Hlboký, 1,6 L, 1,3 L, 2000 W, 81 dB
Polti StainOver SC30, Handheld, Hlboký, 1,6 L, 1,3 L, 2000 W, 81 dB
262,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
164,00 €/1l
Obrázok produktu pre COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela
COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
154,99 €
-12,50 €
142,49 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
79,16 €/1l
Obrázok produktu pre COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá
COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
154,99 €
-5,50 €
149,49 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
83,05 €/1l
Obrázok produktu pre Ručný parný čistič s výkonom 1600 W, vysokotlakový čistič s tlakom 3 bar, s nádržou na vodu s objemom 1 l a súpravou kefiek – BRUSHSTEAMMAX
Ručný parný čistič s výkonom 1600 W, vysokotlakový čistič s tlakom 3 bar, s nádržou na vodu s objemom 1 l a súpravou kefiek – BRUSHSTEAMMAX
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 55
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom
Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 170
118,69 €
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH