Vanish Odplamiacz do dywanów 195 ml
16,18 €
82,97 € / 1l
plus 14,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čističe na koberce a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Beckmann Odstraňovač škvŕn od mazív a oleja, Odstraňovač škvŕn od oleja, mazív, dechtu a vosku zo sviečok, 6 kusov po 50 ml83,31 €/1kg
29,99 €
Predajca: LIEMI_EU

Ďalšie informácie o reklame
Odstraňovač škvŕn Dr. Beckmann Office & Bricolage, Odstraňovač škvŕn na odstraňovanie škvŕn od lepidla, farby a žuvačiek, 6 kusov po 50 ml83,31 €/1kg
29,99 €
Predajca: LIEMI_EU

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Beckmann Odstraňovač škvŕn z Biro & Ink, Odstraňovač škvŕn z Biro, guľôčkových pier a ďalších, 6 kusov po 50 ml83,31 €/1kg
29,99 €
Predajca: LIEMI_EU

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Beckmann Odstraňovač škvŕn od mastnoty a omáčky, Odstraňovač škvŕn špeciálne na odstraňovanie mastnoty, čokolády a iných škvŕn, 6 kusov po 50 ml83,31 €/1kg
29,99 €
Predajca: LIEMI_EU

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

The Pink Stuff Odplamiacz do dywanów, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
6,72 €/1l
5,04 €
Predajca: lithuaniashop

Kärcher RM 760
81,72 €/1l
20,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Čistenie kobercov, suchý čistič kobercov, pena na čistenie kobercov, 400 ml pre prírodné vlákna
54,52 €/1l
21,81 €
Predajca: boni-shop

Originálny čistič podláh Roborock pre Dyad Pro/S7 Max Ultra/S8/Qrevo Pro/Qrevo Master/Flexi/Q7 Max a iné čističe tvrdých podláh (200 ml)
79,95 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Poliboy Spray do intensywnej pielęgnacji skóry, 375ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
108,83 €/1l
40,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Poliboy, Prípravok na starostlivosť o kožený nábytok, 375 ml
31,60 €/1l
11,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hagerty Leder Spray sprej na ošetrovanie kože A118007 200 ml
79,95 €/1l
15,99 €
Predajca: GUGITA

equiXTREME Leather Conditioner Starostlivosť o kožu
58,54 €
Doprava zdarma
Predajca: HypoStore

Howard Leather Cleaner 473 ml - čistiaci prostriedok na kožené povrchy
48,41 €/1l
22,90 €
Predajca: HOLZPFLEGE

Groom Saddle Soap sedlové mydlo, sprej na konzervovanie kože, 473 ml
49,60 €/1l
23,46 €
Predajca: Bio-Groom

NAF Leather Care Sheer Luxe Leatherfood Leather Lotion
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: HypoStore

Elma Luxury Clean EC 90 bez amoniaku na čistenie šperkov a hodiniek
38,99 €/1l
38,99 €
Predajca: GUGITA

Sada na údržbu kožených výrobkov Freejump, farba: čierna
64,64 €
Doprava zdarma
Predajca: HypoStore

Ace, Wybielacz, lemon, 1 l
9,91 €/1l
9,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ace, Wybielacz Sosna, 1000 ml
11,09 €/1l
11,09 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nie czekaj, zamów już dziś Vanish Oxi Action! Kup teraz i ciesz się czystymi dywanami!
Priesvitný odstraňovač škvŕn na koberce Vanish s okrúhlou kefkou, 195 ml / / Odstraňte škvŕny z Vašich kobercov s účinným odstraňovačom škvŕn od značky Vanish. Tento produkt je vybavený okrúhlou kefkou, ktorá pomáha rýchlo a jednoducho odstrániť aj tie najtvrdohlavšie škvŕny. S objemom 195 ml poskytuje dostatok produktu na viacnásobné použitie. Doprajte Vašim kobercom osviežujúcu očistu s odstraňovačom škvŕn Vanish.
- Objem
- 0.195 l
- Výrobca
- Hmotnosť
- 0 kg
- EAN kód
- 5908252011728
- Objem
- 0.195 l
- Výrobca
- Hmotnosť
- 0 kg
- EAN kód
- 5908252011728
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
P502 Obráťte sa na výrobcu alebo dodávateľa s požiadavkou o informácie týkajúce sa opätovného použitia alebo recyklácie.
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LED - Sun Island Rattan Lounge Polyratanová sedacia súprava Lounger Island 180 cm vrátane krycieho poťahu
499,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LED - Sun Island Rattan Lounge Polyratanová sedacia súprava Lounger Island 210 cm vrátane poťahu
549,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Waschkonig Farbwaschmittel, 5 l - Profesionálny čistič pre farebné odevy
2 358,00 €/1kg
11,79 €
Predajca: vikpap

Poťahy na stoličky 4 kusy, elastický poťah na stoličky, elastický poťah na stoličky, odnímateľný umývateľný poťah na stoličky, odolný univerzálny
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.