4,0



Na základe 2 hodnotení
Demineralizovaná destilovaná voda 1 l
10,70 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,20 €-14%
9,20 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Destilovaná voda a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
5L BITREX (Denatónium-benzoát) 20 % v etylalkohole – denaturačná prísada do liehu, IPA, MEK a technických kvapalín45,80 €/1l
229,00 €
Predajca: FRANCLEAN

Ďalšie informácie o reklame
Aromatum Demineralizovaná voda 10 l – destilovaná voda pre žehličky, batérie, zvlhčovače vzduchu1,90 €/1l
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Ďalšie informácie o reklame
Demineralizovaná destilovaná voda 15 l – čistá voda na žehlenie a do áut bez vápna – GiDeli1,33 €/1l
22,78 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Ďalšie informácie o reklame
Robbyrob Destilovaná voda 1037000000 5l kanister2,60 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
3,35 €/1l
16,77 €
Predajca: somnia24

Mill Clean Woda demineralizowana, 1,22 l
7,34 €/1l
8,95 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Dobré a lacné 2214853009 Destilovaná voda 2L
5,66 €/1l
11,32 €
Predajca: M_plus_L

EUROLUB Destilovaná voda 2 litre
1,31 €/1l
2,61 €
Predajca: eu-bay_de

Ecoliquid Destilovaná voda 5 l
0,49 €/1l
2,43 €
Predajca: Ecoliquid

VELIND Destilovaná voda
8,30 €/1l
8,30 €
Predajca: M_plus_L

demineralizovaná voda 1 liter béžová
19,90 €/1l
33,60 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Destilovaná voda ROBBYROB 20 l kanister - 1029000000
1,09 €/1l
22,55 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,86 €
Predajca: doenges1903

Demineralizovaná voda Neutrálna kanistra 5 litrov - Onyx
14,75 €/1l
73,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Demeralizovaná parfémovaná čistá voda Greepfrút 1,22 l
7,54 €/1l
9,20 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Špeciálne prísady Destilovaná voda 1 l – demineralizovaná voda, čistá voda, potravinárska kvalita
21,95 €
Predajca: Special_Ingredients_Europe

Roztok Lugolu 5 %, 250 ml, s odmerovacou pipetou
359,80 €/1l
89,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Dripio

Kalibračná roztok pH 4, fľaša 500 ml, tekutá
143,90 €/1l
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Dripio
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Demineralizovaná voda 1l
Demineralizovaná voda1l je tekutina, ktorá neobsahuje cudzie ióny. To znamená, že jej používanie nespôsobuje tvorbu vodného kameňa. Môžete ju použiť v žehličke pri žehlení, naliať do batérií alebo iných špecializovaných spotrebičov. Vďaka tejto vode sa na častiach spotrebičov nemôže tvoriť vodný kameň. Demineralizovaná voda chráni vaše spotrebiče a predlžuje ich životnosť. Môžete ju používať doma, ale aj v dielni alebo profesionálnom podniku. Je to najlepší spôsob starostlivosti o spotrebiče, ktoré používate každý deň.
Používajte ju a vaše zariadenia vydržia oveľa dlhšie!
Určené použitie: Na výrobu spotrebičov, ktoré sa používajú v domácnostiach, sa používa viacero druhov spotrebičov, napr:
- na autobatérie a chladiče
- Žehličky
- na laboratórne účely
- chemické roztoky
- Farby na báze vody
- Kozmetika
Parametre:
- Typ: demineralizovaná voda
- Objem: 1 liter
- Vlastnosti: nezanecháva vodný kameň, predlžuje životnosť spotrebičov.
- Objem
- 1 l
- Rozmery
- 1 liter
- Model
- Demineralisiertes destilliertes Wasser
- Výrobca
- Profast
- Hmotnosť
- 4.5 kg
- EAN kód
- 5907780004967
- Číslo od výrobcu
- GSHB_domodomo_5907780004967
- Objem
- 1 l
- Rozmery
- 1 liter
- Model
- Demineralisiertes destilliertes Wasser
- Výrobca
- Profast
- Hmotnosť
- 4.5 kg
- EAN kód
- 5907780004967
- Číslo od výrobcu
- GSHB_domodomo_5907780004967
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

KLAX® 289741 KLAX® Destilliertes Wasser 5 l
3,35 €/1l
16,77 €
Predajca: somnia24

Robbyrob Destilovaná voda 1037000000 5l kanister
2,60 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Originálny čistič podláh Roborock pre Dyad Pro/S7 Max Ultra/S8/Qrevo Pro/Qrevo Master/Flexi/Q7 Max a iné čističe tvrdých podláh (1000 ml)
22,99 €/1l
25,99 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Demineralizovaná destilovaná voda 5 l
1,00 €/1l
5,00 €
Predajca: GiGiToys

Nemrznúca zmes do chladiča ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrov | chladiaca kvapalina G12+ | chladiaca kvapalina do auta | chladiaca kvapalina do auta G12 | pripravená na použitie | dlhotrvajúca ochrana
4,18 €/1l
28,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Mill Clean Woda demineralizowana, 1,22 l
7,34 €/1l
8,95 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Dobré a lacné 2214853009 Destilovaná voda 2L
5,66 €/1l
11,32 €
Predajca: M_plus_L

EUROLUB Destilovaná voda 2 litre
1,31 €/1l
2,61 €
Predajca: eu-bay_de

Naturewater NW-LT-H2A 9-stupňový vodovodný filter, 120 l/h, kompaktný vodovodný filter z PP s 9 filtračnými stupňami, vodovodný filter
18,49 €
Predajca: WilTec

EUROLUB Destilovaná voda 25 litrov
1,11 €/1l
27,83 €
Predajca: eu-bay_de

PURE CHEMICAL | VG Glycerín farmaceutický, vysoko čistá surovina rastlinného glycerínu, 1 liter
10,99 €/1l
10,99 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Xiaomi 99931241 Xiaomi Redmi 9AT Dual-SIM-Smartphone grau 32 GB
149,00 €
Predajca: edtechnology

Bioetanol bez zápachu 96,6 % 5 l pre krby Universal bez dymu a sadzí GiDeli
4,00 €/1l
22,56 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

SodaStream Terra, Čierna, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
69,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Mini tlačiareň Foto tlačiareň pre smartfón Bluetooth Okamžitá termálna tlačiareň s 11 termálnymi papiermi Kompatibilné s iOS Android
43,39 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Nástenný ventilátor Zimilo bez vŕtania s turbouchladením – mimoriadne tichý, 3 rýchlosti, 2 háčiky zdarma, do spálne a kuchyne
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Detská autosedačka FableKids MIKA čierna | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Glycerínový krém
19,32 €/1l
4,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
109,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop

Duvet all-season duvet 135 x 200 cm - duvet bed cover quilt duvet quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
10,38 €
Predajca: Amazinggirl

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

5L BITREX (Denatónium-benzoát) 20 % v etylalkohole – denaturačná prísada do liehu, IPA, MEK a technických kvapalín
229,00 €
Predajca: FRANCLEAN
45,80 €/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 20 l – destilovaná voda pre žehličky, batérie, zvlhčovače vzduchu
27,99 €
Predajca: CSVK
1,40 €/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 15 l – destilovaná voda pre žehličky, batérie, zvlhčovače vzduchu
23,99 €
Predajca: CSVK
1,60 €/1l

EUROLUB Destilovaná voda 25 litrov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,83 €
Predajca: eu-bay_de
1,11 €/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 5 l – destilovaná voda pre žehličky, batérie, zvlhčovače vzduchu
16,00 €
Predajca: CSVK
3,20 €/1l

Aromatum Demineralizovaná voda 10 l – destilovaná voda pre žehličky, batérie, zvlhčovače vzduchu
18,99 €
Predajca: CSVK
1,90 €/1l

Demineralizovaná destilovaná voda 15 l – čistá voda na žehlenie a do áut bez vápna – GiDeli
22,78 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Posh
1,33 €/1l

Robbyrob Destilovaná voda 1037000000 5l kanister



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,60 €/1l

Dobré a lacné 2214853009 Destilovaná voda 2L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,32 €
Predajca: M_plus_L
5,66 €/1l

EUROLUB Destilovaná voda 2 litre



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,61 €
Predajca: eu-bay_de
1,31 €/1l

VELIND Destilovaná voda
8,30 €
Predajca: M_plus_L
8,30 €/1l