BOSCH - Nádoba na prach - 12040144

82,23 €

plus 12,52 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 24. – ut 27. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Iné príslušenstvo k vysávačom a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Nádoba na prach pre bezvreckový vysávač Rowenta RS-RT900110
Nádoba na prach pre bezvreckový vysávač Rowenta RS-RT900110
21,99 €
-7%
20,45 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre AEG 140223114012 Nádoba na prach pre akumulátorový vysávač 8000 (pozri popis)
AEG 140223114012 Nádoba na prach pre akumulátorový vysávač 8000 (pozri popis)
22,99 €
-7%
21,38 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre BOSCH - Nádoba na prach - 12026534
BOSCH - Nádoba na prach - 12026534
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Rowenta RS-RT4266 Nádoba na prach pre vysávače RO8366EA a RO8376EA
Rowenta RS-RT4266 Nádoba na prach pre vysávače RO8366EA a RO8376EA
32,75 €
-29%
23,24 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre BOSCH - Nádoba na prach - 12029996
BOSCH - Nádoba na prach - 12029996
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
82,14 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre BOSCH - Nádoba na prach - 12030438
BOSCH - Nádoba na prach - 12030438
78,06 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre BOSCH - Nádoba na prach - 12037880
BOSCH - Nádoba na prach - 12037880
106,40 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre BOSCH - Nádoba na prach - 12026518
BOSCH - Nádoba na prach - 12026518
52 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Bosch - Staubsaugerbürste - 00793493
Bosch - Staubsaugerbürste - 00793493
29,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Nádrž na prach pre vysávač BOSCH - 2609200488
Nádrž na prach pre vysávač BOSCH - 2609200488
162,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Bosch - Elektrobürste - 00577596
Bosch - Elektrobürste - 00577596
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
73,06 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre Bosch - Möbelbürste - 00573933
Bosch - Möbelbürste - 00573933
35,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Bosch – Motorový Vysávač – 00751273
Bosch – Motorový Vysávač – 00751273
152,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Bosch - Bodendüse Polymatic - 11046229
Bosch - Bodendüse Polymatic - 11046229
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
73,06 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre BOSCH - Držiak na vrecko na prach - 00495701
BOSCH - Držiak na vrecko na prach - 00495701
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre BOSCH - Polymatická vysávacia kefa - 11046224
BOSCH - Polymatická vysávacia kefa - 11046224
74,72 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre Bosch Siemens 12022117 Vložka (nádoba na prach) pre vysávač
Bosch Siemens 12022117 Vložka (nádoba na prach) pre vysávač
22,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre BEKO - Nádoba na prach - 9178013927
BEKO - Nádoba na prach - 9178013927
42,09 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre BOSCH - štrbinová hubica - 12008914
BOSCH - štrbinová hubica - 12008914
25,97 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre Bosch BHZUC18N
Bosch BHZUC18N
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
83,40 €
Predajca: evomag

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Originálny produkt Bosch

Kompletná nádoba na prach vrátane filtra a vnútorného držiaka filtra, vhodná pre vysávače UNLIMITED 7, modely:

 

BBS711ANM/01

BBS711AU/01

BBS711W/01

BBS712A/01

BBS712CN/01

BBS71PETCN/01

BCS711A/01

BCS711EXT/01

BCS711GB/01

BCS711MAT/01

BCS711PET/01

BCS711WAU/01

BCS711XXL/01

BCS712FCAU/01

BCS712GB/01

BCS712XXL/01

BCS71PETAU/01

BCS71PETGB/01

BKS711GH/01

BKS711MALL/01

BKS711MTB/01

BKS711PET/01

BKS711XXL/01

BSS71125AH/01

BSS711W/01

BSS715CARP/01

 



Nádoba na prach
Vhodné pre výrobcov
Bosch
Výrobca
Počet kusov
1
Hmotnosť
0.2 kg
EAN kód
4242005487097
Číslo od výrobcu
12040144

Vhodné pre výrobcov
Bosch
Výrobca
Počet kusov
1
Hmotnosť
0.2 kg
EAN kód
4242005487097
Číslo od výrobcu
12040144
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Bosch BBS711ANM tyčový vysávač/elektrická metla Bezvreckový 0,3 l čierny, červený, nehrdzavejúca oceľ
Bosch BBS711ANM tyčový vysávač/elektrická metla Bezvreckový 0,3 l čierny, červený, nehrdzavejúca oceľ
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 52
325,29 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Bestway 58094, Kazeta filtračného čerpadla, Modrá, Biela, 58148, 58117, 205 g, Fóliové vrecúško, 106 mm
Bestway 58094, Kazeta filtračného čerpadla, Modrá, Biela, 58148, 58117, 205 g, Fóliové vrecúško, 106 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 52
9,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Velizo
Obrázok produktu pre Futbalové ponožky 6 pár-balenie športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46
Futbalové ponožky 6 pár-balenie športové ponožky protišmykové športové ponožky gr.39-46
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 327
35 €
-37%
22 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping
Obrázok produktu pre BOSCH - Nádoba na prach - 12029996
BOSCH - Nádoba na prach - 12029996
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
82,14 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 186
410,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Biela
Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Biela
7,50 €/1m
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 56
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Nali
Obrázok produktu pre FunLife Walking Pad F1, bežiaci pásik určený na použitie pod stolom, pre domáce a kancelárske prostredie, skladací, 3 v 1, tichý a úsporný, s diaľkovým ovládaním a tlmením nárazov, rýchlosť 1–8 km/h
FunLife Walking Pad F1, bežiaci pásik určený na použitie pod stolom, pre domáce a kancelárske prostredie, skladací, 3 v 1, tichý a úsporný, s diaľkovým ovládaním a tlmením nárazov, rýchlosť 1–8 km/h
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 592
129,99 €
Predajca: FunLife
Obrázok produktu pre Sieť proti komárom EASYMAXX s 12 magnetmi na okná 150x130cm čierna
Sieť proti komárom EASYMAXX s 12 magnetmi na okná 150x130cm čierna
8,66 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 688
10,79 €
12,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre 29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 336
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2866
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre BOSCH - Nádoba na prach - 12030438
BOSCH - Nádoba na prach - 12030438
78,06 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre Bosch 12029996 Nádoba na prach vrátane filtra pre akumulátorový vysávač Unlimited Series 6
Bosch 12029996 Nádoba na prach vrátane filtra pre akumulátorový vysávač Unlimited Series 6
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
96,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre BOSCH - Nádoba na prach - 12037880
BOSCH - Nádoba na prach - 12037880
106,40 €
Predajca: InstaSpares
Obrázok produktu pre Bosch BSS71125AH, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Suchý, 82 dB, Batérie
Bosch BSS71125AH, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Suchý, 82 dB, Batérie
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 48
304 €
Doprava zdarma
Predajca: AO-Projekt-GmbH
Obrázok produktu pre Bosch 12040193 Filter pre BKS711XXL Unlimited Series 7... Akumulátorový ručný vysávač
Bosch 12040193 Filter pre BKS711XXL Unlimited Series 7... Akumulátorový ručný vysávač
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
29,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Zásobník na prach s filtrom BOSCH 12040285 pre tyčový vysávač
Zásobník na prach s filtrom BOSCH 12040285 pre tyčový vysávač
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
101,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 150
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre BOSCH - Nádoba na prach - 12026518
BOSCH - Nádoba na prach - 12026518
52 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Mountfield Azuro 3,6 x 1,2 m RATTAN – bez rebríka a filtra s excentrickými otvormi
Mountfield Azuro 3,6 x 1,2 m RATTAN – bez rebríka a filtra s excentrickými otvormi
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
838 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Obrázok produktu pre NABBI Záhradná truhlica MBWL280 280 l - antracit
NABBI Záhradná truhlica MBWL280 280 l - antracit
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 391
38,80 €
Predajca: Jurhan
Obrázok produktu pre SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 706
86,69 €
Predajca: Lumarko
Obrázok produktu pre Dino Bikes 416U-R88, Mestský bicykel, Deti, Unisex, Vzpriamene, 40,6 cm (16"), Oceľ
Dino Bikes 416U-R88, Mestský bicykel, Deti, Unisex, Vzpriamene, 40,6 cm (16"), Oceľ
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 59
115,70 €
Predajca: KUBISPORT
Obrázok produktu pre Makita Adventskalender 24 Türchen
Makita Adventskalender 24 Türchen
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 58
113,66 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Bosch - Elektrická Kefka - 17003111
Bosch - Elektrická Kefka - 17003111
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
88,48 €
Predajca: InstaSpares
Ponuky pre interiér
Obrázok produktu pre Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 345
59,99 €
-2%
58,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav
Obrázok produktu pre Bosch BSS711W, Tyčový vysávač, Bezvreckové, Čierna, Strieborná, Biela, 0,3 L, CE, EACEurasian, Morocco, New Singapore Safety Mark, Ukraine, VDE, Suchý
Bosch BSS711W, Tyčový vysávač, Bezvreckové, Čierna, Strieborná, Biela, 0,3 L, CE, EACEurasian, Morocco, New Singapore Safety Mark, Ukraine, VDE, Suchý
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 17
442,65 €
Doprava zdarma
Predajca: BRaUN_Elektro
Obrázok produktu pre Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
Solárne svetlá záhrada 8 kusov LED solárnych bateriek záhradné baterky s realistickým efektom plameňa IP65 solárne lampy pre vonkajšiu záhradu Retoo
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 193
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre SoBuy Držiak do mikrovlnnej rúry Polička Kuchynská polička s 2 policami a 2 držiakmi na fľaše Mini polička Stojan na korenie Priemyselný dizajn WHT cca: 60x72x36cm KCR08-PF
SoBuy Držiak do mikrovlnnej rúry Polička Kuchynská polička s 2 policami a 2 držiakmi na fľaše Mini polička Stojan na korenie Priemyselný dizajn WHT cca: 60x72x36cm KCR08-PF
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
71,95 €
-11%
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Obrázok produktu pre Osann 109-193-400, Čierna, Ochranná podložka do autosedačky
Osann 109-193-400, Čierna, Ochranná podložka do autosedačky
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
44,62 €
Predajca: Nejhracka
Obrázok produktu pre Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 339
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 10 hodnotení
Hodnotenie z 22. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Vynikajúce
Hodnotenie z 17. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
bezchybný tovar
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Motor na vysávač Sillar, 1200 W, 2 turbíny, kompatibilný s modelmi Bosch GAS-25, GAS-50 a Kärcher Puzzi
Motor na vysávač Sillar, 1200 W, 2 turbíny, kompatibilný s modelmi Bosch GAS-25, GAS-50 a Kärcher Puzzi
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 25
33,99 €
-11%
29,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
Bestseller
Obrázok produktu pre Rukoväť hadice vysávača Kärcher 4.195-125.0 Original VC6100
Rukoväť hadice vysávača Kärcher 4.195-125.0 Original VC6100
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
36,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
Bestseller
Obrázok produktu pre Náhradné diely Kefy Filtre pre Roborock S8 / S8 Plus DuoRoller Wipes
Náhradné diely Kefy Filtre pre Roborock S8 / S8 Plus DuoRoller Wipes
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
29,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MSMTECHNOLOGIES
Obrázok produktu pre Sada náhradných dielov VERCO pre Roborock Saros Z70, 17-dielna sada príslušenstva: kefy, filtre, vrecká, mop
Sada náhradných dielov VERCO pre Roborock Saros Z70, 17-dielna sada príslušenstva: kefy, filtre, vrecká, mop
30,79 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre Rowenta Tefal kefa 25,2 V pre vysávač XForce Flex 12.60 RH98A RH98C
Rowenta Tefal kefa 25,2 V pre vysávač XForce Flex 12.60 RH98A RH98C
72,99 €
-7%
67,88 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Náhradný motor Sillar, 1200 W, pre Kärcher T10/1 T12/1 Profi, nahrádza model 4.610-066.0
Náhradný motor Sillar, 1200 W, pre Kärcher T10/1 T12/1 Profi, nahrádza model 4.610-066.0
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
33,99 €
-23%
25,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre GO SOLID! Nabíjačka 26 V vhodná pre tyčový vysávač Rowenta RH6751WO, Rowenta RH6756WO 21,6 V akumulátor
GO SOLID! Nabíjačka 26 V vhodná pre tyčový vysávač Rowenta RH6751WO, Rowenta RH6756WO 21,6 V akumulátor
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: HappyOnWeb
Obrázok produktu pre súprava náhradných dielov iRobot Roomba Series 800 900 Filter Bočné kefky
súprava náhradných dielov iRobot Roomba Series 800 900 Filter Bočné kefky
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 61
13,99 €
Predajca: CoolGadget
Bestseller
Obrázok produktu pre Rowenta RS-RH5664 Zásuvný napájací zdroj SSC-290075EU pre vertikálny vysávač
Rowenta RS-RH5664 Zásuvný napájací zdroj SSC-290075EU pre vertikálny vysávač
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
20,45 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Rowenta ZR904801 (=RS-RT4308, RS-2230001278) Podlahová hubica pre vysávač
Rowenta ZR904801 (=RS-RT4308, RS-2230001278) Podlahová hubica pre vysávač
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Rowenta RS-RH5784 Nádoba na prach pre RH9057 RH9059 RH9089 AIR FORCE 360
Rowenta RS-RH5784 Nádoba na prach pre RH9057 RH9059 RH9089 AIR FORCE 360
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
28,95 €
-29%
20,45 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Rowenta RS-RT900575 Nádoba na prach pre RO3731EA ... Vysávač Cyclonic Classic+
Rowenta RS-RT900575 Nádoba na prach pre RO3731EA ... Vysávač Cyclonic Classic+
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,67 €
-41%
20,45 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Kärcher Schlauch Wasser
Kärcher Schlauch Wasser
45,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Rowenta valcová kefa pre vysávače XForce 9.60 RH20, RH2037, RH2039, RH2078, RH20C
Rowenta valcová kefa pre vysávače XForce 9.60 RH20, RH2037, RH2039, RH2078, RH20C
20,45 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Nádoba na prach pre bezvreckový vysávač Rowenta RS-RT900110
Nádoba na prach pre bezvreckový vysávač Rowenta RS-RT900110
21,99 €
-7%
20,45 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Nádrž na vodu s čerpadlom pre robotický vysávač Rowenta XPlorer 65, 70, 75S, 135, 140, RR85, RR91
Nádrž na vodu s čerpadlom pre robotický vysávač Rowenta XPlorer 65, 70, 75S, 135, 140, RR85, RR91
28,99 €
-7%
26,96 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Nádrž na čistú vodu pre mop na mokré a suché upratovanie Rowenta X-Clean 4 GZ5035, GZ5036, GZ5037, GF5035
Nádrž na čistú vodu pre mop na mokré a suché upratovanie Rowenta X-Clean 4 GZ5035, GZ5036, GZ5037, GF5035
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,99 €
-7%
18,59 €
Predajca: PG-Service
Bestseller
Obrázok produktu pre Príslušenstvo k vysávačom – 18 dielov – kompatibilné s Xiaomi Mi Robot Vacuum X10+ X20+ S10+ – HEPA filter
Príslušenstvo k vysávačom – 18 dielov – kompatibilné s Xiaomi Mi Robot Vacuum X10+ X20+ S10+ – HEPA filter
11,14 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Rowenta – nádrž na špinavú vodu pre mop na mokré a suché upratovanie X-Clean 4 GZ5035 GZ5036 GZ5037 GF5035
Rowenta – nádrž na špinavú vodu pre mop na mokré a suché upratovanie X-Clean 4 GZ5035 GZ5036 GZ5037 GF5035
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,99 €
-7%
15,80 €
Predajca: PG-Service
Obrázok produktu pre Náhradný valček pre robotický vysávač Rowenta Explorer 60 RR7427 RR7447 RR7455
Náhradný valček pre robotický vysávač Rowenta Explorer 60 RR7427 RR7447 RR7455
13,99 €
-7%
13,01 €
Predajca: PG-Service