Získajte kompletnú súpravu na zdobenie tort, vrátane otočnej dosky a bohatého príslušenstva.
Využite všestranné možnosti pre potieranie, zdobenie, modelovanie a servírovanie Vašich výtvorov.
Užite si profesionálnu stabilitu vďaka protišmykovému povrchu, prísavkám a funkcii aretácie.
Oceníte plynulé otáčanie v oboch smeroch, ideálne pre ľavákov aj pravákov.
Súprava je vhodná pre začiatočníkov aj profesionálov a je ľahko udržiavateľná vďaka umývačke riadu.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte
WENBURG Otočná doska na torty | Súprava na zdobenie tort | Otočná doska s príslušenstvom | Uholníky, škrabka na cesto, podložka pod tortu, otočný tanier na torty | Chef Set
Súprava na zdobenie torty 301 ks, otočný podnos, zdobiace špičky, pre cupcakes
88,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri
Sada 42 kusov príslušenstva na torty vrátane otočnej dosky
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: HDJ-Collective
ORION - Nástavec na mletie cesta na zdobenie sušienok.
6,17 €
Predajca: Modadeti
Podložka pod tortu Lauterjung Solingen 32 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,11 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Sada 540 kusov na dekorovanie tort – zahŕňa otočný podnos a nástroje na zdobenie
60,95 €
Doprava zdarma
Predajca: HDJ-Collective
ORION škrabka na cesto Kuchynská špachtľa
4,51 €
Predajca: Modadeti
Súprava na zdobenie torty 356 kusov, otočný podnos, zdobiace špičky, vrecká, pre pečenie
90,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kimuri
Súprava valčekov a silikónovej podložky na pečenie, 43 cm valček z nehrdzavejúcej ocele s drevenými rukoväťami a silikónová podložka s meracou stupnicou, nepriľnavé príslušenstvo na pečenie fondánu, pizze a koláčov.
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
ORION Zdobiace špachtle Paličky na zdobenie tort 8 kusov
5,57 €
Predajca: Modadeti
Pekárenská súprava 17" valček s ružovou podložkou na pečivo a škrabkou na cesto, nastaviteľná hrúbka cesta na pizzu, koláče, pečivo a sušienky
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal
Solidchoice – Súprava na zdobenie tort, obsahujúca otočnú dosku na torty a nástroje
33,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Vaihana
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
WENBURG Otočná doska na torty | Súprava na dekoráciu tort | Otočná doska s príslušenstvom | Škrabky, špachtle, podložka pod tortu, otočný tanier na torty | Profesionálna súprava
Krásne darčekové balenie obsahuje otočnú dosku, tri škrabky, dve špachtle a podložku pod tortu.
Otočná doska na torty je ideálna na potieranie, zdobenie a modelovanie tort a koláčov. Vhodná na nanášanie maslovej krému, tekutej čokolády, čokoládovej polevy. Vhodná aj na servírovanie torty.
Naša otočná doska na torty s označením priemeru na hornej strane je vysoko profesionálne spracovaná, protišmyková, vizuálne príjemná a ľahko sa otáča. Spodná časť otočnej dosky je vybavená prísavkami.
Kvalitná otočná doska na torty s funkciou aretácie udrží váš koláč stabilne, ideálna pre ľavákov aj pravákov, ľahké otáčanie v smere a proti smeru hodinových ručičiek.
Stojan na otočnú dosku na torty je vyrobený z ABS plastu, vhodný do umývačky riadu a je dlhodobý. Vhodná pre profesionálov aj začiatočníkov.
HLAVNÉ VLASTNOSTI
· Vhodná pre začiatočníkov aj profesionálov. Ideálna na zdobenie tort.
· Vonkajšie rozmery: Ø 30,5 x (V) 8 cm
· Kvalitná súprava na zdobenie tort.
· Označenie priemeru na hornej strane otočnej dosky.
· Protišmyková.
· Bezpečná stabilita vďaka prísavkám na spodnej strane.
· Funkcia aretácie 360°.
· Ľahké otáčanie v smere a proti smeru hodinových ručičiek.
· Vhodná pre ľavákov aj pravákov.
· Vhodná do umývačky riadu.
· Materiál: ABS plast.
· Hmotnosť: 1,1 kg.
· Farba: Biela.
· Obsah balenia: 1 x otočná doska, 3 x škrabky, 2 x špachtle, 1 x podložka pod tortu.
Nastaviteľný kruh na tortu z nehrdzavejúcej ocele, priemer 16-30 cm, výška 15 cm, odolný voči teplote, so stupnicou a upínacou pákou, príslušenstvo na pečenie, Retoo
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(42)Počet hodnotení: 42
67,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Wilton Ultimate Decorating Set 264 tlg.
306,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Relaxdays Tortový tanier otočný, stojan, tanier na zdobenie tort, otočný tanier na torty, Ø 30 cm, priehľadný
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(32)Počet hodnotení: 32
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Súprava potrubných vreciek Wenburg s tryskami, 100 kusov - so 41 potrubnými vreckami a 52 tryskami
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
32,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Relaxdays 10024092, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(28)Počet hodnotení: 28
23,91 €
Predajca: dekoraciedobytu
FunCakes Fondán ružový pastelový 250g
181,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
45,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(337)Počet hodnotení: 337
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(54)Počet hodnotení: 54
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(445)Počet hodnotení: 445
29,90 €
Predajca: Enstore
SucceBuy stroj na zdobenie tort - profesionálna kvalita pre úžasné torty, nastaviteľné rýchlosti, jednoduché čistenie, pre torty od 4 do 12 palcov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
400,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
SoBuy kúpeľňová skrinka vysoká skrinka so zásuvkami kúpeľňová skrinka úzka priestorovo úsporná kúpeľňový nábytok vysoká skrinka úzka skrinka 32x170x30cm FRG236-W
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(67)Počet hodnotení: 67
91,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-29%
64,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Tortová okrajová fólia, 2x tortová fólia 10 cm / 15 cm vysoká, tortový krúžok priehľadná tortová rolka acetátová fólia tortové goliere 10cm x 10m, 15cm x 10m príslušenstvo na pečenie do mousse čokoládové dezertné krúžky zdobenie torty
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,75 €
Predajca: odsellingaaa
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1498)Počet hodnotení: 1498
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Sada príslušenstva na tortu 356-dielne príslušenstvo na pečenie Zdobenie torty s tortovou doskou Otočná
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(556)Počet hodnotení: 556
54,19 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
LED stropné svietidlo Stropné svietidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W diaľkové ovládanie farba svetla/jas nastaviteľný stmievateľný biely lakovaný kovový rám svietidla
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(110)Počet hodnotení: 110
149,99 €
10€ poukaz
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Eurotondisplay
Výsuvná organizácia do kuchynskej skrinky, 2 úrovne, nastaviteľné poličky
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
KitchenCraft drôt na krájanie torty
12,80 €
Predajca: KitchenStyle
Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(39)Počet hodnotení: 39
15,99 €
Predajca: Special-trends
Hydrangea Paniculata 'Pink Lady' 30-50 cm hortenzie chocholatá listnatý strom
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(68)Počet hodnotení: 68
5,00 €
Predajca: Blumen-Senf
Potravinárske farby červená, žltá, modrá 60 g
69,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(17)Počet hodnotení: 17
461,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
Relaxdays 10027276, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(48)Počet hodnotení: 48
34,42 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Günthart Jedlé potravinárske lepidlo a kryštálové kvapky 25g
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 2 hodnotení
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Tmavosivý zamatový kreslo s drevenou konštrukciou
97,00 €
Predajca: Unyqoos
11-dielna sada na kváskovanie a pečenie chleba: 1000ml nádoba a 2 rôzne silikónové ošatky (okrúhla, oválna) | SOURBAKER
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Sada naberačiek na zmrzlinu z nehrdzavejúcej ocele 3 veľkosti so spúšťačom Možno umývať v umývačke riadu vrátane zmrzliny sušienok tortového cesta melónu Ideálne ako darček
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
8,3-palcová silikónová podložka na pečenie chleba v pekáči, nepriľnavá silikónová podložka na plech, dlhé rukoväte na ľahšie prenášanie cesta, silikónová plácačka na zápästie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal
Opakovane použiteľná silikónová podložka na pečenie s 0,4 mm nepriľnavým povrchom Odolná voči teplu
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Baskany
Dávkovač na cesto odmerka na palacinky 900 ml VEZO fialový dávkovač na lievance a wafle
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,85 €
Predajca: Przydasie
Orion silikónová podložka na pečenie Nekĺzavá nepriľnavá silikónová podložka Doska na pečenie Rozvaľkaná podložka na cesto 60x50 cm
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: Vilde
ORION Silikónová podložka na pečenie Silikónová podložka 60x50 cm Doska na pečenie Roll Out Mat Podložka na cesto hnedá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
23,55 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Silikónová podložka pod horúce hrnce Tepelne odolná podložka na varenie Wessper
9,99 €
Doprava zdarma10% od 2 ks
Predajca: CSVK
Orion | Silikónová doska na cesto - 60x50 cm - Protišmyková - Silikón - Veľká podložka na pečenie béžová
16,99 €
Predajca: Vilde
Wenburg 16145, Súprava na modelovanie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,40 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Silikónová podložka na pečenie veľká 71x51cm Nekĺzavá nepriľnavá podložka na pečivo, bez BPA
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Veľká protišmyková silikónová podložka na pečenie s vykrajovačom na cesto čierna 71x51cm
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Protišmyková silikónová podložka na pečenie Super Kitchen XL 71x51cm s vykrajovačom na cesto, sivá
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Veľká protišmyková silikónová podložka na pečenie s vykrajovačom na cesto - sivá 71x51cm
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
3-stupňový stojan na torty 34/22/16 cm Brand4Cake
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
3-stupňový stojan na torty 30/18/12 cm Brand4Cake
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-32%
24,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
3-stupňový stojan na torty 34/20/14 cm Brand4Cake
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
37,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-31%
25,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
3-stupňový stojan na torty 34/24/18 cm Brand4Cake
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Silikónová podložka pod plech na pečenie, protišmyková kuchynská podložka, 40 x 30 cm