SPREJ S PRIMEROM NA POZINKOVANÉ KOVY „FEROX“ 400 ml
22,61 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
CO2 fľaše a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Doplnky Package 1 s 5 l pre adaptér, 10 mm hadice piva a 0,5 kg CO2 fľašu178,97 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Ďalšie informácie o reklame
CO2 fľaša, oxid uhličitý - 0,5 kg, bez držiaka na fľašu24,79 €/1kg
54,53 €
Predajca: ichzapfe

Ďalšie informácie o reklame
Pivná hadica 10 mm kompletne dokončená, 3,0 mв12,12 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: ichzapfe

Ďalšie informácie o reklame
Hliníková fľaša Co2 s hmotnosťou 4 kg42,25 €/1kg
169,00 €
Predajca: Bellerofonte

Hliníkový sprej na kolesá AMBROSOL 400 ml
43,98 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO

UNIVERZÁLNY AKRYLOVÝ SPREJ BONBOLETTA 600 ML AMBROSOL Matná biela RAL 9010
45,36 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO

Klietka na fľaše
21,38 €
Predajca: ichzapfe

Univerzálny akrylový sprej SOUDAL 600 ml, lesklá čierna RAL 9005
95,15 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO

Lak v spreji odolný voči vysokým teplotám AMBROSOL 400 ml – číry
141,85 €/1kg
56,74 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO

Odstrániteľný sprej na fólie AMBROSOL 400 ml, modrý
116,20 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO

iSi 10 kapsúl s oxidom uhličitým CO2 8 g 0004
10,98 €
Predajca: Di-Life

Kayser, BOMBIČKA, pivní, 15,25G, 10 ks
662,95 €/1kg
10,11 €
Predajca: MercatoTrade

Tlakové fľaše Dusík, so stojanom, 2 l
21,74 €/1kg
109,77 €
Predajca: ichzapfe

Posuvné pravidlo
11,94 €
Predajca: ichzapfe

Vakuová komora - Vakuová nádrž - Komora na odvzdušňovanie - Vakuová pumpa - Vakuové balenie - Objem 6,8 litra
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Selius

Kayser, športová bomba CO2, 10,65G, 10 ks
71,17 €/1kg
7,58 €
Predajca: MercatoTrade

Hlava na výrobu sódy Onyx (čierna)
70,37 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

3/8 x 3/8 uhlový konektor pre kompresor motora, s zaoblenými hranami
53,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vytvára základný náter pre pozinkované kovy, ktorý zlepšuje priľnavosť vrchného náteru. Vhodný pre interiér aj exteriér. Rýchlo schne. Zabraňuje korózii. Vysoká krycia schopnosť. Dlhá životnosť. Farba základného náteru: sivá. Ideálny pre profily a rolety.
- Výrobca
- Arexons ®
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8002565020129
- Číslo od výrobcu
- 5713402
- Výrobca
- Arexons ®
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8002565020129
- Číslo od výrobcu
- 5713402
Hodí sa k tomu

CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
10,41 €/1kg
70,78 €
Predajca: ichzapfe

Nádrž na CO2 SucceBuy - 4,41 lbs Nádrž na CO2 z hliníkovej zliatiny s ventilom DIN477, schválená Nádrž na CO2 SucceBuy 4,41 lbs - neprekonateľná odolnosťPodnázov: Navrhnuté pre náročné aplikácie
10,46 €/1kg
67,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,39 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU

iSi Šľahač na šľahačku Rapid Infusion Starter Set 0,5 l
115,31 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Tlakové fľaše Dusík, so stojanom, 2 l
21,74 €/1kg
109,77 €
Predajca: ichzapfe

CO2 fľaša, oxid uhličitý - 0,5 kg, bez držiaka na fľašu
24,79 €/1kg
54,53 €
Predajca: ichzapfe
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
70,78 €
Predajca: ichzapfe
10,41 €/1kg

Hliníková fľaša Co2 s hmotnosťou 4 kg
169,00 €
Predajca: Bellerofonte
42,25 €/1kg

Tlakové fľaše Dusík, so stojanom, 2 l



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
109,77 €
Predajca: ichzapfe
21,74 €/1kg

CO2 fľaša, oxid uhličitý - 0,5 kg, bez držiaka na fľašu



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
54,53 €
Predajca: ichzapfe
24,79 €/1kg

CO 2 - 0,5 kg fľaša s fľašou Cage - oxid uhličitý, kysličník uhličitý
69,41 €
Predajca: ichzapfe
28,92 €/1kg

Jednorazová fľaša Swan Co2 600 gr E290 so závitom 11x1 M pre vodné bublinkovače, chladiace jednotky a dávkovače pitnej vody, 5 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
94,50 €
Predajca: Bellerofonte
157,50 €/1kg