Sada textilných farieb Rit Denim Blue – farbenie a oživenie oblečenia
So sadou textilných farieb Rit Denim Blue dodáš svojim obľúbeným džínsom sviežu a živú farbu! Nech už chceš oživiť staré džínsy alebo začať s jedinečným projektom tie-dye – táto sada obsahuje všetko, čo potrebuješ na skvelý výsledok.
Exkluzívna farba Bold Blue je k dispozícii len v tejto sade a zaisťuje hlboký, sýty odtieň modrej. Vhodná pre bavlnu, ľan, hodváb, vlnu, viskózu, ramie a nylon. Vždy dodržiavajte pokyny a najskôr vyskúšajte na kúsku látky. Popustite uzdu svojej kreativite a urobte z každého kusu oblečenia niečo výnimočné!
Ďalšie informácie
Exkluzívna farba Bold Blue dostupná len v tejto sadeVhodná pre rôzne materiály, ako je bavlna a vlnaIdeálna na oživenie džínsoviny a pre projekty tie-dyeS fixačným prostriedkom pre dlhotrvajúcu žiarivosť farieb
Sada textilných farieb Rit v odtieni denimová modrá – na farbenie a oživenie odevov
33,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
so 17. – st 21. októbra
Naše najlepšieponuky
Farby na textil a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Tekutá Textílnia Farba Modrá Simplicol
113,53 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(108)Počet hodnotení: 108
17,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
7 Artists Textilná farba odolná voči praniu v práčke – textilná farba modrá 125 ml | Farba na textil | Farby na textil odolné voči praniu | Textilné farby | Fabric Paint
326,88 €/1l
40,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Iberia Neblednúca farba na odevy 40 červená 70g
128,90 €/1kg
12,89 €
Predajca: somnia24
Textilná farba Setacolor krycia - Tyrkysová modrá - 45 ml
273,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
Aladine – fixky na textílie pre deti – kreatívna sada 12 farieb
14,34 €
Predajca: M_plus_L
Pebeo Setacolor Workbox Set, 10 x 45 ml
185,69 €/1l
83,56 €
Predajca: Art-Paint-Shop
Hnedá farba na textil Creall
61,98 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sada textilných farieb Rit Denim Blue – farbenie a oživenie oblečenia
So sadou textilných farieb Rit Denim Blue dodáš svojim obľúbeným džínsom sviežu a živú farbu! Nech už chceš oživiť staré džínsy alebo začať s jedinečným projektom tie-dye – táto sada obsahuje všetko, čo potrebuješ na skvelý výsledok.
Exkluzívna farba Bold Blue je k dispozícii len v tejto sade a zaisťuje hlboký, sýty odtieň modrej. Vhodná pre bavlnu, ľan, hodváb, vlnu, viskózu, ramie a nylon. Vždy dodržiavajte pokyny a najskôr vyskúšajte na kúsku látky. Popustite uzdu svojej kreativite a urobte z každého kusu oblečenia niečo výnimočné!
Ďalšie informácie
Exkluzívna farba Bold Blue dostupná len v tejto sadeVhodná pre rôzne materiály, ako je bavlna a vlnaIdeálna na oživenie džínsoviny a pre projekty tie-dyeS fixačným prostriedkom pre dlhotrvajúcu žiarivosť farieb
7 Artists Textilná farba odolná voči praniu v práčke – textilná farba modrá 125 ml | Farba na textil | Farby na textil odolné voči praniu | Textilné farby | Fabric Paint
Cecotec Cecofry&Grill Duoheat 8000, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 80 °C, 200 °C, Samostarný, Čierna
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
Veľký okrúhly stôl čierny Ø100 s možnosťou rozšírenia na 300 cm čierny + dub craft zlatý
579,00 €
Predajca: POLSKIE-MEBLE24
Bestseller
Bafang | DPC-10 Displej pre BBS01 BBS02 BBSHD a Bafang Controller, LCD, 3,6 palca
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(21)Počet hodnotení: 21
79,99 €
Predajca: windmeile
Dizajnový okrúhly rozkladací jedálenský stôl - loftový štýl, industriálny, úsporný - čierne nohy - 100-200 cm - 6-8 miest na sedenie -Dub Craft - 200 cm
2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
509,89 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-49,99 €
459,90 €
Doprava zdarma
Predajca: WFLGROUP
28-palcový elektrobicykel s motorom uprostred, 70 Nm, 18 Ah, pre mužov a ženy, trekkingový bicykel, elektrický bicykel, dámsky elektrobicykel, mestský elektrobicykel, snímač krútiaceho momentu
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1 359,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Ilex 'Crenata' 20-25 cm - cesmína živé ploty - ideálna náhrada za zimostráz
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(361)Počet hodnotení: 361
1,50 €
Predajca: Blumen-Senf
Masívny okrúhly stôl, rozkladací Ø100 WOTAN dub
269,00 €
Predajca: POLSKIE-MEBLE24
Sada vankúšov na sedenie z palety 3 ks
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(360)Počet hodnotení: 360
Použité
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
18Ah 28-palcové elektrické kolo, elektrické mestské kolo Elektrické bicykle a holandské bicykle Pedelec Unisex 7-rýchlostné elektrické mestské kolo 25 km/h pre ženy a mužov Vodotesné IP54 2026
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(114)Počet hodnotení: 114
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(194)Počet hodnotení: 194
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: ScorpionElektro
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2122)Počet hodnotení: 2122
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(4601)Počet hodnotení: 4601
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(2192)Počet hodnotení: 2192
12,76 €
Predajca: NamdarStore
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Farby na textílie Phoenix - sada 24 farieb s objemom 59 ml | farby na textílie na oblečenie, tričká a nohavice | vysoko pigmentované farby odolné voči praniu
43,18 €
Predajca: Phoenix-arts
28,79 €/1kg
Sada akrylových fixiek GuangNa 60 farieb – dvojitý hrot s tenkým hrotom a štetec, vodeodolná na maľovanie kameňa, skla a keramiky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Nordatech
Bestseller
Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,04 €/1kg
Marabu 17160005232 Marabu farba na textil "Textil", červená, 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
291,00 €/1l
Regenerum, Regeneracyjne Serum do paznokci w lakierze, 8 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 818,75 €/1l
Pebeo 7A aerosólová farba na textil na vodnej báze, 100 ml, čierna
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
232,50 €/1l
Farba Pebeo Setacolor, 250 ml, biela
26,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
590,00 €/1l
Marabu 17160005236 Marabu farba na textil "Textil", svetloružová, 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
14,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
290,00 €/1l
Marabu 17150005005 Marabu farba na textil "Textile Plus", malinová, 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
298,00 €/1l
Profesionálny čistiaci prípravok Chantal Prosalon na odstraňovanie farby z kože, 200g
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
44 950,00 €/1kg
Veľké balenie priadze vhodné na ručné pletenie a háčkovanie, 2 klbá, 500 g, farba: marshmallow
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
119,98 €/1kg
Sada na výrobu "Squishy" banánu z tekutého silikónu – 3D sada na vlastnú výrobu s farebnou pastou
68,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
6 899,00 €/1kg
Akrylové fixky, 80 farieb, priama aplikácia tekutej farby, fixky na textílie, vhodné na použitie na textílie, plátno, sklo, drevo, papier, pre kreatívne projekty (DIY)
180,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
107,09 €/1kg
Textilné fixky, biela, 2 kusy. Odolné voči praniu. Fixky s dvojitou špičkou na maľovanie na textílie a iné materiály
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Vzdelávacie DIY veterné auto model deti ručne zostavenie hračka