3,5



Na základe 4 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Obálka na žehliacu dosku Villkin – presne padnúca a nešmykľavá | Ideálna pre parné žehličky | Perfektná pre štandardné a XL žehliace dosky | Veľkosť L
49,40 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,31 €-24%
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Poťahy na žehliace dosky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Žehliaca doska Leifheit AirBoard M Black Plus Použité
71,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Ďalšie informácie o reklame
Vileda 163229, Poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Pena, Šedá, Obrázok, 1300 x 450 mm, 1 kusov20,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Ďalšie informácie o reklame
Kryt dosky Vileda Diamond15,99 €
Predajca: PAKOGROUP

Leifheit Bavlna Classic M, Vrchný poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Ružová, Biela, Vzor, Kvetinový vzor, Štvorec
11,49 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Leifheit 71608, Vrchný poťah na žehliacu dosku, Modrá, Ružová, Vzor, Zvierací vzor, Štvorec, 1400 x 450 mm
26,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

riijk poťah na žehliacu dosku v sivej farbe z elastickej bavlny so špeciálnym polstrovaním pre jednoduché žehlenie - univerzálne použitie
22,99 €
Predajca: riijk

Vyrobené v Nemecku Obal na žehliacu dosku 150x50 | Odrážajúci teplo | Ökotex 100 | pre parnú žehliacu stanicu | Obal na žehliaci stôl Veľkosť: XXL | Farba: HEXAGONE
66,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Leifheit Bavlna Classic Universal, Vrchný poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Ružová, Biela, Vzor, Kvetinový vzor, 1400 x 450 mm
25,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

WENKO Obal na žehliaci stôl Mod. Alu M/L, obal na žehliaci stôl vhodný na žehlenie parou, vysokokvalitný bavlnený obal s tepelne odrazovou hliníkovou vrstvou, vrátane penového polstrovania, max. 128 x 44 cm
19,55 €
Predajca: Dragtek-com

Poťah na dosku KADAX 148 x 52 cm, na žehlenie, s elastickou zadnou stranou, kaktusy
10,94 €
Predajca: KADAX

Poťah žehliacej dosky Comfort M
26,08 €
Predajca: NeuertsShop

Poťah na žehliacu dosku KADAX, elastický chrbát, 112 x 32 cm, kolieska
10,94 €
Predajca: KADAX

Podložka pod žehliacu dosku Villkin - 5 mm polstrovanie | Univerzálne použitie | Ideálne pre naparovacie žehličky | Dá sa upraviť na veľkosť pre všetky žehliace dosky
56,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

EDIBAZZAR | Hrubý čierny poťah na žehliacu dosku so vzorom, 120 x 38 cm
16,75 €
Doprava zdarma
Predajca: EDIBAZZAR

riijk poťah na žehliacu dosku v ružovej farbe z bavlny na naťahovanie so špeciálnym polstrovaním pre ľahké žehlenie - univerzálne použitie
22,99 €
Predajca: riijk

Poťah na žehliacu dosku, penový
15,99 €
Predajca: EDAXO_cz

Žehliaci poťah Laurastar Mycover Grey, 131 x 55 cm, vhodný pre žehliace systémy Laurastar, jednoduchá inštalácia, možno prať v práčke
74,84 €
Predajca: BalticVaris_DE

Poťah na žehličku Laurastar Universalcover Glasses, 131 cm x 55 cm, 100 % bavlna, klip systém, možno prať v práčke, pre všetky žehliace dosky iných značiek
67,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Poťah na žehliacu dosku Silva pre parnú žehliacu stanicu | 100 % bavlna a hrúbka plsti 5 mm | poťah na žehliacu dosku pre rýchle a jednoduché žehlenie | M , sivá
61,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

KADAX Poťah na žehliacu dosku 144x44cm Žehliaca doska City
19,04 €
Predajca: KADAX
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Poťah na žehliacu dosku Villkin - bez záhybov a jednoduché žehlenie!
Poťah na žehliacu dosku Villkin zaručuje pohodlné a rýchle žehlenie. Vďaka mimoriadne hrubej penovej výplni žehlička bez námahy kĺže po oblečení a nezanecháva záhyby ani stopy.
Vaše výhody na prvý pohľad:
Pohodlné žehlenie - optimálna kĺzavosť pre výsledky bez záhybov - ideálne pre parné žehličky.
Perfektné prispôsobenie a nešmýkanie - šnúrka zaisťuje pevné uchytenie a ľahké naťahovanie - žiadne šmýkanie.
Perfektná veľkosť - K dispozícii sú rôzne veľkosti - vhodné pre štandardné a XL žehliace dosky.
Priedušné polstrovanie - zabraňuje hromadeniu tepla a zlepšuje výkonnosť žehlenia.
Odolné a kvalitné - Robustný materiál pre dlhú životnosť - ideálne na každodenné žehlenie.
Žehlenie bez záhybov a stresu!
Vďaka poťahu na žehliacu dosku Villkin je žehlenie rýchlejšie, príjemnejšie a efektívnejšie.
- Rozmery
- L
- Materiálové zloženie
- 100 % bavlna
- Model
- Bügelbrettbezug
- Výrobca
- Kaiserwerk GmbH
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260515251113
- Číslo od výrobcu
- Villkin Bügelbrettbezug
- Rozmery
- L
- Materiálové zloženie
- 100 % bavlna
- Model
- Bügelbrettbezug
- Výrobca
- Kaiserwerk GmbH
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4260515251113
- Číslo od výrobcu
- Villkin Bügelbrettbezug
Hodí sa k tomu

Clatronic DBS 3749, 2400 W, 90 g/min, Keramická žehliaca plocha, 3,5 bar, 1,2 L, Čierna
69,01 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Vileda 163229, Poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Pena, Šedá, Obrázok, 1300 x 450 mm, 1 kusov
20,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Držiak mobilného telefónu do auta magnet na palubnú dosku držiak smartfónu univerzálny držiak mobilného telefónu do auta
10,87 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,88 €
Predajca: odsellingaaa

Merax komoda s 2 dvierkami z ratanového prútia a 2 zásuvkami, drevený príborník, 60x40x120cm, dub
170,99 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
166,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Stojacia lampa 'Newport' 1 x E27 Cream
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska

Bezdrôtová naparovacia žehlička Lehmann so základnou stanicou | nastaviteľná teplota a objem pary | vertikálne žehlenie, ochrana proti odkvapkávaniu, ochrana proti vodnému kameňu | s nádržkou na vodu
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Šatníková skriňa DANIELLA 4 - šírka 200 cm, biela
377,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Leifheit Bavlna Classic M, Vrchný poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Ružová, Biela, Vzor, Kvetinový vzor, Štvorec
11,49 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Engelbach sifón pre kuchynský drez s flexibilnou odtokovou hadicou - s jednou prípojkou pre spotrebič
60,85 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,60 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Arboremedia

Prenosný 360° flexibilný otočný ventilátor na krk s kapacitou 5000 mAh, ventilátor na krk biely - NECKCOLIO
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Žehliaca doska Laurastar Comfortboard Beige, 38 cm x 120 cm, 100% bavlna, nastaviteľná výška, univerzálna žehliaca plocha, 7,3 kg
185,13 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Vileda Easy Wring And Clean Turbo 2In1 Náhrada 2 Ks 166142
16,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
577,06 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Nali

Skladací schodiskový vozík 21078, ručný, s pneumatikami z tvrdej gumy a oceľovým rámom, max. 100 kg
77,29 €
Predajca: Kokiska

plynový gril tepro Bloomfield, 2 horáky, každý s výkonom cca 3 kW, grilovacia plocha: cca 40,5 x 44,5 cm
322,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
25% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
25%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%25% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
25%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Dobrá kvalita, jednoduché pripevnenie
Hodnotenie z 7. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Poťah žehliacej dosky
Dobrá kvalita
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neodporúčame
jednu hviezdičku, pretože nie je uvedená presná veľkosť písmen M-S-L.
Hodnotenie z 8. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Žehliaca doska Leifheit AirBoard M Black Plus



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(52)Počet hodnotení: 52
Použité
71,99 €
Predajca: ScorpionElektro

KOTARBAU® Obal na žehliacu dosku 120 x 42 cm Obal na žehliaci stôl M Obal na štandardnú žehliacu dosku a parnú žehliacu stanicu Odolný voči teplu Bavlna + plsť Hnedý cikcakový vzor
7,99 €
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Obal na žehliacu dosku 114 x 36 cm, odrážajúci teplo, pre štandardnú žehliacu dosku a parnú žehliacu stanicu, bavlna + filc, sivá farba s hviezdami
7,99 €
Predajca: KOTARBAU

KOTARBAU® Obal na žehliacu dosku 114 x 36 cm Obal na žehliacu dosku S Obal na štandardnú žehliacu dosku a parnú žehliacu stanicu Odolný voči teplu Bavlna + filc Zelený kockovaný vzor
7,49 €
Predajca: KOTARBAU

Gimi I Love, Bavlna, 480 mm, 1320 mm
28,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Brabantia 100703, Bavlna, Modrá, 450 mm, 9 mm
57,40 €
Predajca: Arthome

Poťah na práčku, uterák 50x60cm 08 lososový, oranžový



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vileda 163229, Poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Pena, Šedá, Obrázok, 1300 x 450 mm, 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(266)Počet hodnotení: 266
20,34 €
Predajca: Euroelectronics

Upínáky potahu, bílá
9,02 €
Predajca: Arthome

Kryt dosky Vileda Diamond
15,99 €
Predajca: PAKOGROUP

Kryt dosky Vileda Rapid
12,99 €
Predajca: PAKOGROUP