4,2



Na základe 10 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Ďalšie informácie o reklame
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Ďalšie informácie o reklame
Persil Farebný gél, 100 WG (4,5 l)15,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,81 €
Predajca: BestGlobalBrand

Ďalšie informácie o reklame
Persil Deep Clean Color prací gél 3,9 l15,42 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: BestGlobalBrand

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

ARIEL 8700216197502 ARIEL COLOR+ Waschmittel 5,00 l
10,00 €/1l
49,99 €
Predajca: officialnysklad

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
2,71 €/1l
8,95 €
Predajca: vikpap

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
8,31 €/1l
41,57 €
Predajca: Zeitburg

SkinStar prací prostriedok na koberce pre kone bez parfumácie + impregnácia 2,5 litra
14,98 €/1l
74,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH

Univerzálny prací gél Persil High Performance Universal 1,56 L
5,60 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,68 €
Predajca: BestGlobalBrand

SkinStar Outdoor & functional clothing detergent 5L Textile Wash double pack
11,98 €/1l
59,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH

Jemný prací prostriedok 5l, vegánsky a certifikovaný, na jemnú bielizeň
8,02 €/1l
40,09 €
Predajca: Ka_SHOP

Ariel Liquid Regular 5L - 100WL
4,36 €/1l
42,01 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,78 €
Predajca: Dareknaklik

Ariel Univerzálny biely prací gél + 2,25 l
21,55 €
Predajca: Di-Life

The Pink Stuff - Prací gél - Farebná bielizeň - Prací prostriedok - 30 praní - 960 ml - 1 kus
8,13 €/1l
8,13 €
Predajca: lithuaniashop

Sonax PROFILINE Microfibre Wash, 1 kusov
24,88 €/1l
24,88 €
Predajca: somnia24

SkinStar prací prostriedok na koberce pre kone bez parfumácie Špeciálna pracia starostlivosť RugWash
29,80 €/1l
14,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH

Omo Płyn do prania Color Tropical Lily & Rose, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,19 €/1l
52,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Šetrný gél na pranie jemných tkanín, Waschkonig, objem 3,305 l
2,72 €/1l
8,99 €
Predajca: vikpap
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Profesionálna čistota v každej práčke
Ariel Professional Universal je koncentrovaný prací gél určený na profesionálne použitie v sektore HORECA - hotely, reštaurácie, penzióny, stravovacie a upratovacie spoločnosti. Jedno balenie s objemom 4,95 l umožňuje vykonať až 110 pracích cyklov, čo zaručuje vysoký výkon a hospodárnosť.
Výhody výrobku
Účinné odstraňovanie škvŕn od prvého prania - ideálne na silné znečistenie.
Univerzálny a účinný - na pranie väčšiny farebných a bielych tkanín.
Profesionálne zloženie - navrhnuté tak, aby spĺňalo požiadavky odvetvia HORECA.
Úsporný a pohodlný - jedno balenie vystačí na 110 praní.
Účinný aj pri 30 °C
Gélové zloženie funguje v širokom teplotnom rozsahu od 30 °C do 95 °C, vďaka čomu je účinné pri praní pri nižších teplotách aj v horúcej vode. Odstraňuje škvrny už pri prvom praní, chráni farby a štruktúru tkanín, čo je dôležité najmä pri profesionálnom praní posteľnej bielizne, uterákov a pracovných odevov.
Použitie HORECA
Hotely a penzióny: posteľná bielizeň, uteráky, obrusy, župany.
Reštaurácie a stravovacie zariadenia: obrusy, obrúsky, uniformy pre personál.
Upratovacie spoločnosti: čistí a osviežuje veľké množstvo bielizne s minimálnym úsilím a prostriedkami.
Prečo si spoločnosť HORECA vybrala spoločnosť Ariel Professional Universal?
Vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu poskytuje Ariel Professional Universal maximálny výkon, spoľahlivú čistotu a ochranu tkanín, čo je nevyhnutné na profesionálne pranie posteľnej bielizne, uterákov a oblečenia pre personál. Šetrí čas, prací prostriedok a energiu a každý prací cyklus poskytuje vynikajúce výsledky už od prvého použitia.
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 5000 g
- EAN kód
- 8700216747806
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 5000 g
- EAN kód
- 8700216747806
Nebezpečenstvo
P201 Pred použitím sa oboznámte s osobitnými pokynmi.
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Duzzit | Čistič práčky - 250 ml - Levanduľa - Účinné čistenie - Svieža vôňa
11,96 €/1l
2,99 €
Predajca: Lemonbite

Univerzálny prací gél Persil High Performance Universal 1,56 L
5,60 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,68 €
Predajca: BestGlobalBrand

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
2,71 €/1l
8,95 €
Predajca: vikpap

Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml
9,60 €/1l
6,00 €
Predajca: BEBELUC

Ariel Professional Color Washing Gel + 4,95 l
18,44 €
Predajca: palkar

SOMMERWIND aviváž 38 praní | 1l DE
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Waschkonig Farbwaschmittel, 5 l - Profesionálny čistič pre farebné odevy
2 358,00 €/1kg
11,79 €
Predajca: vikpap

Felce Azzurra, Booster do prania Classic, 220 ml
85,23 €/1l
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

SkinStar prací prostriedok na koberce pre kone bez parfumácie Špeciálna pracia starostlivosť RugWash
29,80 €/1l
14,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH

Biely prací prášok Persil Professional Deep Clean Vôňa ruže 10 kg
1,64 €/1kg
16,38 €
Predajca: BestGlobalBrand

Lenor destilovaná voda s vôňou do naparovacej žehličky - Leto 1 liter
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
398,70 €/1l
39,87 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Jemný prací prostriedok 5l, vegánsky a certifikovaný, na jemnú bielizeň
8,02 €/1l
40,09 €
Predajca: Ka_SHOP

KRUMAD sieťka proti hmyzu na balkónové dvere magnet 100x220 cm Možno strihať na rozmery 80/90/100 x 210/220 cm Sieťka proti hmyzu na balkónové dvere bez vŕtania Sieťka proti hmyzu na balkónové dvere čierna
6,87 €/1m
15,11 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lenor voda do žehličky 1L Spring Awakening
42,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Felce Azzurra 8001280062117, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Borovica, Ruže, Oranžová, Ruže, Borovica, Oranžová, Pačuli, Levanduľa
19,98 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
8,54 €/1l
6,49 €
Predajca: T3S_Shop

Felce Azzurra Originálny sprchový gél 400 ml
22,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lenor 8700216694490 Lenor zmäkčovač tkanín Aprilfrisch, 1,239 litra - 59 WL
4,69 €/1kg
5,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,82 €
Predajca: UniMarket

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
70% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
70%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%10% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
10%10% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
10%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
AIRIEL GEL
Rýchle dodanie som super spokojný odporúčam a super cena
Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prací prášok
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 25. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ariel
Nevonia to tak dobre. Som zvyknutá, že Ariel vonia
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Produkt je v podstate dobrý, ale zle zabalený
Samotný produkt je absolútne dobrý, ale tovar bol zle zabalený a neekologicky usporiadaný. Vyzeralo to ako tovar z Číny alebo z bývalého východného bloku! Polovica obalov bola mokrá a mastná, pretože polovica pracieho prášku vytekla kvôli zlému baleniu. Vzhľadom na to, že išlo o ponuku z internetového obchodu s drahými poštovnými, pričom som ten istý tovar mohol kúpiť za rovnakú cenu v obchode Metro, považujem to za zlé. Takéto výrobky som už videl u spoločnosti Unilever zabalené lepšie, s menším množstvom plastu a lepiacej pásky.
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Farebná voda - bez gélu! Oneskorené dodanie!
Dostal som zriedenú vodu! Žiadny gél! Úplne iný ako prací prostriedok Ariel, ktorý mám zvyčajne doma! Ani po troch dávkach sa v práčke nepení! Už nikdy si u vás neobjednám!
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Downy | voňavé listy do sušičky - 50 kusov - s vôňou levandule a vanilky - voňavé listy - antistatické - zmäkčujúce



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,99 €
Predajca: Lemonbite
46,63 €/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + próbka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,49 €
Predajca: Lemonbite

Persil 2452542, 1 kusov, Plastová fľaša
62,92 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,82 €
Predajca: AllYouNeed
21,53 €/1l

Persil Farebný gél, 100 WG (4,5 l)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
15,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,81 €
Predajca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(36)Počet hodnotení: 36
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand
1,67 €/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(23)Počet hodnotení: 23
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color prací gél 3,9 l



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
15,42 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostriedok na koberce pre kone bez parfumácie + impregnácia 2,5 litra
74,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH
14,98 €/1l

Dr. Beckmann - Cestovný Prací Gél na Ručné Pranie - Travel Wash - 100ml
4,79 €
Predajca: Lemonbite
47,90 €/1l

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodného Kameňa pre Práčky - 250ml
3,49 €
Predajca: Lemonbite
13,96 €/1l

Perwoll Black Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,99 €
Predajca: BestGlobalBrand
3,03 €/1l

Dr. Beckmann | Parfém na pranie ruží - 250 ml - Vysoko koncentrovaný - Pre dlhotrvajúcu vôňu - Aj do sušičiek



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: Lemonbite

SkinStar Outdoor & functional clothing detergent 5L Textile Wash double pack
59,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH
11,98 €/1l

SkinStar prací prostriedok na koberce pre kone 5L bez parfumácie
59,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH
11,98 €/1l

SkinStar prací prostriedok na páperie 2,5 l špeciálne pracie prostriedky na páperie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,90 €
Predajca: WassersportEuropaGmbH
13,96 €/1l

Passion Gold - Koncentrát na pranie farebných tkanín, 1 liter
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9 081,82 €/1kg

Perwoll Color Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
11,70 €
Predajca: BestGlobalBrand
2,95 €/1l

Perwoll Black Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,14 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,04 €
Predajca: BestGlobalBrand

Tekutina na pranie farieb Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,86 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,02 €
Predajca: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean prací gél na biele a farebné prádlo 2,47 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,09 €
Predajca: BestGlobalBrand
2,87 €/1l