Nádrž na CO2 SucceBuy - 4,41 lbs Nádrž na CO2 z hliníkovej zliatiny s ventilom DIN477, schválená Nádrž na CO2 SucceBuy 4,41 lbs - neprekonateľná odolnosťPodnázov: Navrhnuté pre náročné aplikácie

67,99 €

54,39 €-20%

10,46 € / 1kg

Doprava zdarma

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Nenechajte si ujsť!
CO2 fľaše a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
10,41 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
70,78 €
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Doplnky Package 1 s 5 l pre adaptér, 10 mm hadice piva a 0,5 kg CO2 fľašu
Doplnky Package 1 s 5 l pre adaptér, 10 mm hadice piva a 0,5 kg CO2 fľašu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
178,97 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Hliníková fľaša Co2 s hmotnosťou 4 kg
Hliníková fľaša Co2 s hmotnosťou 4 kg
42,25 €/1kg
169,00 €
Predajca: Bellerofonte
Obrázok produktu pre Balenie príslušenstva s plochy narazac typu A, 7 mm pivnou hadicou a 0,5 kg co2 flasa
Balenie príslušenstva s plochy narazac typu A, 7 mm pivnou hadicou a 0,5 kg co2 flasa
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
192,26 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Tlakové fľaše Dusík, so stojanom, 2 l
Tlakové fľaše Dusík, so stojanom, 2 l
21,74 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
109,77 €
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre CO 2 - 0,5 kg fľaša s fľašou Cage - oxid uhličitý, kysličník uhličitý
CO 2 - 0,5 kg fľaša s fľašou Cage - oxid uhličitý, kysličník uhličitý
28,92 €/1kg
69,41 €
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Kayser, športová bomba CO2, 10,65G, 10 ks
Kayser, športová bomba CO2, 10,65G, 10 ks
71,17 €/1kg
7,58 €
Predajca: MercatoTrade
Obrázok produktu pre iSi 10 kapsúl s oxidom uhličitým CO2 8 g 0004
iSi 10 kapsúl s oxidom uhličitým CO2 8 g 0004
10,98 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre Vakuová komora - Vakuová nádrž - Komora na odvzdušňovanie - Vakuová pumpa - Vakuové balenie - Objem 6,8 litra
Vakuová komora - Vakuová nádrž - Komora na odvzdušňovanie - Vakuová pumpa - Vakuové balenie - Objem 6,8 litra
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Astrens
Obrázok produktu pre Kayser, BOMBIČKA, pivní, 15,25G, 10 ks
Kayser, BOMBIČKA, pivní, 15,25G, 10 ks
662,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,11 €
Predajca: MercatoTrade
Obrázok produktu pre Univerzálna CO₂ bombička Sodapop | 425 g oxidu uhličitého na až 60 litrov čerstvej vody
Univerzálna CO₂ bombička Sodapop | 425 g oxidu uhličitého na až 60 litrov čerstvej vody
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Klietka na fľaše
Klietka na fľaše
21,38 €
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Hliníkový sprej na kolesá AMBROSOL 400 ml
Hliníkový sprej na kolesá AMBROSOL 400 ml
43,98 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO
Obrázok produktu pre 60-litrová fľaša CO2 na doplnenie pre karbonizačný stroj Mysoda G30060-EU-6
60-litrová fľaša CO2 na doplnenie pre karbonizačný stroj Mysoda G30060-EU-6
198,59 €/1kg
84,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Jednorazové CO₂ bomby 1200 g, pripojenie M11x1, kompatibilné s väčšinou sycovačov | Na perlivú vodu | Nerezová oceľ/hliník | Nedajú sa znovu naplniť
Jednorazové CO₂ bomby 1200 g, pripojenie M11x1, kompatibilné s väčšinou sycovačov | Na perlivú vodu | Nerezová oceľ/hliník | Nedajú sa znovu naplniť
37,00 €
Predajca: Bellerofonte
Obrázok produktu pre iSi Soda Chargers – kapsule na sódu, 10 ks – na prípravu perlivej vody, 84 g (balenie po 5 ks)
iSi Soda Chargers – kapsule na sódu, 10 ks – na prípravu perlivej vody, 84 g (balenie po 5 ks)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,58 €
Predajca: Di-Life
Obrázok produktu pre SPREJOVÝ LAK ODOLNÝ VOČI VYSOKÝM TEPLOTÁM AMBROSOL 400 ml – hliník
SPREJOVÝ LAK ODOLNÝ VOČI VYSOKÝM TEPLOTÁM AMBROSOL 400 ml – hliník
129,00 €/1kg
51,60 €
Doprava zdarma
Predajca: FERRAMENTADATEO
Obrázok produktu pre Hlava na výrobu sódy Onyx (čierna)
Hlava na výrobu sódy Onyx (čierna)
71,43 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Špecializovaný

V SucceBuy je vaša spokojnosť našou najvyššou prioritou. Ak naša fľaša CO2 s ventilom nesplní vaše očakávania, neváhajte nás . Ponúkame vám komplexnú podporu a prvotriedny servis, aby ste boli s nákupom spokojní.

Robustný a odolný

Naša nádrž na CO2 SucceBuy váži 5,2 kg a je vyrobená z vysoko kvalitnej legovanej ocele. To zaručuje dlhodobý výkon. Svetlošedý nástrek jej dodáva nielen elegantný vzhľad, ale tiež chráni fľašu pred poškodením a každodenným opotrebovaním a dlhodobo udržiava jej dobrý stav.

Vysoká kompatibilita

Nádrž na CO2 SucceBuy, vybavená predinštalovaným ventilomom TPED a vonkajším závitom pre regulátor CO2, ponúka bezproblémovú kompatibilitu so širokou škálou aplikácií a zariadení. Či už nastavujete systém pivných sudov, alebo iné zariadenia poháňané plynom, perfektne sa hodí.

Certifikovaná pre vašu bezpečnosť

Naša nádrž na CO2 SucceBuy a všetky dôležité vonkajšie označenia. Každá je označená aktuálnym dátumom výroby. To vám zaručuje úplne novú a spoľahlivú nádrž na CO2. Vaša bezpečnosť a spoľahlivosť výrobku sú našou najvyššou prioritou.

Široká škála aplikácií

Nádrž na CO2 SucceBuy s ventilom je všestranný nástroj. Je vhodná pre pivné sudy, systémy na dávkovanie nápojov, sýtenie, akváriá a dokonca aj pre priemyselné a zváračské práce. Bez ohľadu na aplikáciu je táto nádrž prispôsobená vašim rôznorodým potrebám.

Súčasťou balenia nie je plyn

Naša nádrž na CO2 SucceBuy sa dodáva prázdna z dôvodu bezpečnej prepravy. Je opakovane použiteľná a prispôsobiteľná, takže je ideálna pre rôzne aplikácie vrátane súprav na výrobu pivných sudov a dávkovacích systémov.

Especificación

  • Rozmery: 115 x 115 x 445 mm
  • Čistá hmotnosť: 5,2 kg
  • Kapacita: 2 kg
  • Prevádzkový tlak: 1800 PSI (konštrukčný), prevádzkový tlak: 3000 PSI
  • Farba: sivá
  • Materiál nádrže: Oceľová zliatina s nástrekom
  • Materiál ventilu: mosadz
  • Materiál ručného kolesa: hliníková zliatina, čierna farba
  • Modellnummer: RY-117-315-A-01/li&gt

Obsah balenia

  • 1 x návod na použitie
  • 1 x kľúč
  • 2 x tesniace kotúče
  • 1 x nádrž na CO2
Model
RY-117-315-A-01
Výrobca
SucceBuy
Počet kusov
1
Hmotnosť
5.2 kg
EAN kód
8721334050432
Číslo od výrobcu
RY-117-315-A-01

Model
RY-117-315-A-01
Výrobca
SucceBuy
Počet kusov
1
Hmotnosť
5.2 kg
EAN kód
8721334050432
Číslo od výrobcu
RY-117-315-A-01
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Intergases CO2 fľaša 2kg s plnením – potravinárska kvalita E290
Intergases CO2 fľaša 2kg s plnením – potravinárska kvalita E290
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
64,99 €
Predajca: Intergases
Obrázok produktu pre CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
10,41 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
70,78 €
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 4603
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre Tlakové fľaše Dusík, so stojanom, 2 l
Tlakové fľaše Dusík, so stojanom, 2 l
21,74 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
109,77 €
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Sodastream, vyrobniky sody - Kompletná sada, 1 riadok, CO2 fľaše:CO2 - 0.5 kg
Sodastream, vyrobniky sody - Kompletná sada, 1 riadok, CO2 fľaše:CO2 - 0.5 kg
2,8Priemerné hodnotenie: 2,8 z 5Počet hodnotení: 4
107,09 €
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Clatronic BZ 3740, 5 L, Nerezová oceľ, 2 °C, CE, Studené nápoje, Izolovaný
Clatronic BZ 3740, 5 L, Nerezová oceľ, 2 °C, CE, Studené nápoje, Izolovaný
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 61
173,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Obrázok produktu pre CO2 fľaša, oxid uhličitý - 0,5 kg, bez držiaka na fľašu
CO2 fľaša, oxid uhličitý - 0,5 kg, bez držiaka na fľašu
24,79 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
54,53 €
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre SunSun HW-504A Akváriový externý filter 800 l/h 15 W 4-stupňový komorový filter vrátane filtračného materiálu
SunSun HW-504A Akváriový externý filter 800 l/h 15 W 4-stupňový komorový filter vrátane filtračného materiálu
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 70
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre Intergases CO2 fľaša 3,75kg s plnením – potravinárska kvalita E290
Intergases CO2 fľaša 3,75kg s plnením – potravinárska kvalita E290
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
Použité
119,99 €
Predajca: Intergases
Obrázok produktu pre 300L akvárium kompletná sada so základnou skriňou - biela
300L akvárium kompletná sada so základnou skriňou - biela
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
1 011,98 €
Predajca: MonsterShop
Obrázok produktu pre SucceBuy Kegerator Tower Kit - Prestavba na pivo s jedným kohútikom z nehrdzavejúcej ocele pre domáce párty. Táto súprava SucceBuy je ideálna na prenesenie zážitku z baru domov.
SucceBuy Kegerator Tower Kit - Prestavba na pivo s jedným kohútikom z nehrdzavejúcej ocele pre domáce párty. Táto súprava SucceBuy je ideálna na prenesenie zážitku z baru domov.
118,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Einhell TC-PG 55/E5, 25 L, Benzín, 389 cm³, Synchrónny motor, 96 dB, Vzduch
Einhell TC-PG 55/E5, 25 L, Benzín, 389 cm³, Synchrónny motor, 96 dB, Vzduch
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 37
1 294,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 278
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Naftový ohrievač 12/230V s nepriamym spaľovaním 18183
Naftový ohrievač 12/230V s nepriamym spaľovaním 18183
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 13
129,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom
Obrázok produktu pre Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 91
566,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre 5-v-1 pH-meter na vodu, kalibrácia jedným kliknutím, digitálny tester kvality vody, meradlo EC/TDS/pH/teploty/vlhkosti s úložným boxom na 1 pH a 2 TDS senzory pre pitnú vodu, bazén, akvárium
5-v-1 pH-meter na vodu, kalibrácia jedným kliknutím, digitálny tester kvality vody, meradlo EC/TDS/pH/teploty/vlhkosti s úložným boxom na 1 pH a 2 TDS senzory pre pitnú vodu, bazén, akvárium
104,45 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Obrázok produktu pre VEVOR kegerator tower kit, súprava na konverziu piva s dvoma pivnými kohútikmi, výčapný stojan na pivo z nehrdzavejúcej ocele s dvojitým meracím zariadením W21.8 regulátorom a spojkou na keg A-systému, podnos na odkvapkávanie piva pre domáce párty
VEVOR kegerator tower kit, súprava na konverziu piva s dvoma pivnými kohútikmi, výčapný stojan na pivo z nehrdzavejúcej ocele s dvojitým meracím zariadením W21.8 regulátorom a spojkou na keg A-systému, podnos na odkvapkávanie piva pre domáce párty
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
178,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre SodaStream 1100065490, Fľaša na sýtenie + náplň, Viacfarebný, Sklo, Plast, Nerezová oceľ, 60 L, 1 kusov, CE, FCC
SodaStream 1100065490, Fľaša na sýtenie + náplň, Viacfarebný, Sklo, Plast, Nerezová oceľ, 60 L, 1 kusov, CE, FCC
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 60
80,59 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Akvárium Aquascaping Kit 5 v 1 Súpravy nástrojov z nehrdzavejúcej ocele pre akváriové rastliny Kliešte Nožnice Špachtle
Akvárium Aquascaping Kit 5 v 1 Súpravy nástrojov z nehrdzavejúcej ocele pre akváriové rastliny Kliešte Nožnice Špachtle
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,10 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre G21 Plynový gril G21 Nevada BBQ kuchyne Premium Line, 8 horákov +  redukčný ventil G21-6390340
G21 Plynový gril G21 Nevada BBQ kuchyne Premium Line, 8 horákov + redukčný ventil G21-6390340
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
1 560,50 €
-84,64 €
1 475,86 €
Predajca: PENTA
Obrázok produktu pre karpal Hoverboard Seat, Hoverboard Kart Attachment, Self-Balancing Scooter kompatibilný pre 6,5 -10" veľkosť nastaviteľná pre deti a dospelých
karpal Hoverboard Seat, Hoverboard Kart Attachment, Self-Balancing Scooter kompatibilný pre 6,5 -10" veľkosť nastaviteľná pre deti a dospelých
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 47
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Obrázok produktu pre Sodastream, vyrobniky sody - Kompletná sada, 1 riadok, CO2 fľaše:CO2 - 2 kg
Sodastream, vyrobniky sody - Kompletná sada, 1 riadok, CO2 fľaše:CO2 - 2 kg
2,8Priemerné hodnotenie: 2,8 z 5Počet hodnotení: 4
128,62 €
Predajca: ichzapfe
Obrázok produktu pre Akváriový systém generátora CO2 s počítadlom bubliniek a spätným ventilom, sada reaktora na oxid uhličitý pre akváriá s rastlinami
Akváriový systém generátora CO2 s počítadlom bubliniek a spätným ventilom, sada reaktora na oxid uhličitý pre akváriá s rastlinami
45,39 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Obrázok produktu pre FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1035
97,99 €
-2,00 €
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Obrázok produktu pre TIMBELA M150B H232x336x263 cm/6 m2, veľká multifunkčná záhradná barová predajná chatka drevené predajné stánky
TIMBELA M150B H232x336x263 cm/6 m2, veľká multifunkčná záhradná barová predajná chatka drevené predajné stánky
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 8
1 647,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Timbela

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 16. septembra 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 30. júna 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Hliníková fľaša Co2 s hmotnosťou 4 kg
Hliníková fľaša Co2 s hmotnosťou 4 kg
169,00 €
Predajca: Bellerofonte
42,25 €/1kg
Obrázok produktu pre CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
CO2 fľaša, oxid uhličitý, kysličník uhličitý ,co2 flasa na pivo, 2,0 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
70,78 €
Predajca: ichzapfe
10,41 €/1kg
Obrázok produktu pre Tlakové fľaše Dusík, so stojanom, 2 l
Tlakové fľaše Dusík, so stojanom, 2 l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
109,77 €
Predajca: ichzapfe
21,74 €/1kg
Obrázok produktu pre CO2 fľaša, oxid uhličitý - 0,5 kg, bez držiaka na fľašu
CO2 fľaša, oxid uhličitý - 0,5 kg, bez držiaka na fľašu
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
54,53 €
Predajca: ichzapfe
24,79 €/1kg
Obrázok produktu pre CO 2 - 0,5 kg fľaša s fľašou Cage - oxid uhličitý, kysličník uhličitý
CO 2 - 0,5 kg fľaša s fľašou Cage - oxid uhličitý, kysličník uhličitý
69,41 €
Predajca: ichzapfe
28,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Jednorazová fľaša Swan Co2 600 gr E290 so závitom 11x1 M pre vodné bublinkovače, chladiace jednotky a dávkovače pitnej vody, 5 kusov
Jednorazová fľaša Swan Co2 600 gr E290 so závitom 11x1 M pre vodné bublinkovače, chladiace jednotky a dávkovače pitnej vody, 5 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
94,50 €
Predajca: Bellerofonte
157,50 €/1kg