5,0



Na základe 2 hodnotení
Bestseller
Včelí vosk na drevo 85 g, renovácia nábytku, parketov a laminátu, ochrana proti vode a škrabancom, prírodná starostlivosť – WoodWax
10,99 €
129,29 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava
Od 2 kusov 10,00 €/ ks
Naše najlepšieponuky
Prostriedky na ošetrovenie nábytku a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Olej na ošetrovanie kože 0,5 l | Prírodná impregnácia a starostlivosť | Výrobca leštidiel FLEXOL38,00 €/1l
19,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp

Ďalšie informácie o reklame
Hengda plsť samolepiaca 100x150cm DIY plstené klzáky samolepiace ochrana podlahy schody nábytok čierna38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Ďalšie informácie o reklame
TolleTour Filcová samolepiaca 50x150cm DIY filcové klzáky samolepiaca ochrana podlahy schody nábytok čierna33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Ďalšie informácie o reklame
Yelanon, plstené klzáky, chrániče podlahy, plstené podložky pod nábytok, samolepiace, 56 kusov9,99 €
Predajca: NIKCORP

Bondex leštiace utierky bavlnené 2ks utierky na starostlivosť o drevo utierky na leštenie nábytku
3,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: Trend-Laden_5

Pronto sprej Wood Classic na drevené povrchy 300 ml
16,07 €/1l
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Creative Deco Bezfarebný Vosk na Nábytok | 500 ml | Priehľadná Ochrana Dreva | Transparentná Leštenka na Drevo | Ľahký Lesk | Antický Vosk | Ideálny na Starostlivosť o Drevo, Starostlivosť o Nábytok, Renováciu, vo Vintage štýle
53,90 €/1l
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: CreativeBrandsEU

Remmers Maintenance Oil 2654 Larch 2,5 litra
21,80 €/1l
54,51 €
Predajca: Surtep

Čistič na teak, Teakový čistič, 1000 ml, Čistenie teaku, Teak údržba
39,90 €/1kg
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kärcher 6.295-757.0, 1000 ml
17,51 €/1l
17,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Univerzálna farba v spreji 400 ml červená 3020
22,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bergeon 2290 Flexibilný Polovacie Pero 3 Grit pre Hodiny
8,99 €
Predajca: GUGITA

Filcové podložky pod nábytok samolepiace podložky 93 ks čierne ochrana podlahy proti škrabancom
3,22 €
Predajca: Przydasie

Samolepiaca plsť na nábytok - Podložky pod nábytok odolné proti poškriabaniu - Ochrana podlahy - 10 balení
14,95 €
Predajca: Gadgetpoint

Lepidlo na omietky Inofix 200 x 500 mm
26,92 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Samolepiaca plsť s lepiacou podložkou 15x100cm
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Brasso tekutý 175 ml
184,67 €/1l
27,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Sada nábytkových podložiek EUROTOOLS 349-NBFR 38 kusov
246,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

F Kropelka samoprzylepna fi 8 bezbarwna 50szt.
1,41 €/1l
11,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Obnovte krásu dreva prirodzeným spôsobom
WoodWax je prírodný včelí vosk, ktorý vráti lesk a život drevenému nábytku, parketám aj laminátu – bez použitia chemikálií.
Obnova a lesk povrchu
oživuje vyblednuté drevo
vracia prirodzený vzhľad
zdôrazňuje štruktúru materiálu
Odstránenie drobných poškodení
redukuje jemné škrabance
odstraňuje škvrny a nečistoty
zlepšuje celkový vzhľad
Ochrana proti vlhkosti
vytvára ochrannú vrstvu
chráni pred vodou a vlhkosťou
predlžuje životnosť povrchu
Prírodné zloženie bez chemikálií
obsahuje včelí vosk
šetrný k povrchom aj domácnosti
bezpečné použitie
Univerzálne použitie
Vhodné pre:
drevený nábytok
parkety
laminát
ďalšie drevené povrchy
Jednoduchá aplikácia
naneste na suchú handričku
rozotrite krúživými pohybmi
nechajte zaschnúť
Technické informácie
Typ: včelí vosk na drevo
Hmotnosť: 85 g
Zloženie: prírodný vosk
Obsah balenia
1× vosk na drevo
- Objem
- 0.085 l
- Výrobca
- Netscroll
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.085 kg
- EAN kód
- 3830077632081
- Číslo od výrobcu
- WoodWax
- Objem
- 0.085 l
- Výrobca
- Netscroll
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.085 kg
- EAN kód
- 3830077632081
- Číslo od výrobcu
- WoodWax
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre/prostriedky na ochranu sluchu/...
P301 + P310 PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/…
P305 + P351 + P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
P501 Zneškodnite obsah/nádobu …
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H304 Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.H412 Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Hodí sa k tomu

Stolná lampa LED s dotykovým stmievaním stolová 3 úrovne jasu stolovej lampy Kancelárska lampa Úrovne jasu Nočná lampa na čítanie Biela Retoo
9,09 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Retoo

Luverno® Sklopné záhradné kreslo Ležadlo s vankúšom do 120 kg Ležadlo Sklopné ležadlo Záhradné ležadlo Operadlo Kempingová stolička Plážové kreslo Plážová stolička
52,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

Sada semien organickej zeleniny (10 odrôd) - sada semien organickej zeleniny ideálna na terasu, balkón a záhradu
4 190,00 €/1kg
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Wiertz Včelí vosk prírodný/žltý 500 ml
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

GLOREX 6 8600 200, 200 g, Biela, včelí vosk
90,80 €/1kg
18,16 €
Predajca: M_plus_L

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rozkladacia pohovka s podrúčkami a prešívaním v kocky, zelená, Suedine 76
190,00 €
Predajca: PRMEBLE

Súprava na čistenie zubov, odstraňovanie zubného kameňa a škvŕn na domácu starostlivosť o zuby, s 5 nastaviteľnými režimami a 4 čistiacimi hlavicami
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Odšťavovač LEHMANN z nehrdzavejúcej ocele, 2 nastavenia rýchlosti, 1,5 l nádoba na dužinu, 450 ml nádoba na šťavu, rýchla príprava šťavy
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Detske kolo Dino bikes MTB - 12" kola
91,00 €
Predajca: KUBISPORT

Akumulátorový vyžínač, Ručná kosačka na trávu s 2 batériami a 4 nožmi, Ručná akumulátorová kosačka na trávu 21V
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Balkónový stôl BALTIMORE, hranatý, olejovaný
139,04 €
Predajca: Special-trends

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
566,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan

STOLMAK Záhradný drevený box 111 l 71x54x29 cm hnedý, masívna borovica, box na podušky, úložná lavica
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Stolmak_pl

Lifetime Garden Santiago záhradné stoličky - záhradný set 2 ks - nastaviteľné v 7 polohách - skladacie - hliník - čierna
76,80 €
Predajca: Jurhan

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mc Power Flair Schalter und Steckdosen-Set
53,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
433,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Skrinka pod umývadlo s 3 zásuvkami SILKE, 63x30x54cm, biela
44,80 €
Predajca: Jurhan

VASAGLE konferenčný stolík okrúhly so železným rámom Ø 88 x 47 cm, konferenčný stolík
110,75 €
-17,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,85 €
Predajca: TR8

Mr Magic strieborno-čierny, stojanový mixér, plastový kryt, 400 W, nádoba 0,5 l, univerzálne príslušenstvo na sekanie, 4389
33,24 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Optimálne
Všetko dobré.
Hodnotenie z 22. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Super
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma0,80€ poukaz
Doprava zdarma2% od 2 ks

Včelí vosk na drevo 85 g, renovácia nábytku, parketov a laminátu, ochrana proti vode a škrabancom, prírodná starostlivosť – WoodWax



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,99 €
Predajca: Netscroll
129,29 €/1l

Olej na ošetrovanie kože 0,5 l | Prírodná impregnácia a starostlivosť | Výrobca leštidiel FLEXOL
19,00 €
Predajca: FonderhillSp
38,00 €/1l

Univerzálna farba v spreji 400 ml červená 3020
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
22,47 €/1l