4,1



Na základe 53 hodnotení
sada 2 odšťavovačov na citróny | manuálny ručný odšťavovač - odšťavovač citrusov na citrónovú šťavu | odšťavovač limetiek | pevný ručný odšťavovač | robustný odšťavovač - lis na ovocie zo zinkovej zliatiny s ergonomickou rukoväťou
29,95 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Mažiare a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Relaxdays 10029959, 1 kusov26,49 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,90 €
Predajca: dekoraciedobytu

Ďalšie informácie o reklame
ORION Mažiar Mango Ø 14 cm 13103417,96 €
Predajca: Modadeti

Ďalšie informácie o reklame
Porcelánový mažiar na drvenie korenia, byliniek a orechov10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ručný odšťavovač na citrusy - 2 kusy - Manuálny odšťavovač s uzáverom a filtrom - Plastový odšťavovač s vekom - Vhodný na citróny, pomaranče/grapefruit
15,52 €
Doprava zdarma
Predajca: CybexaTrade

sada 2 ručných citrusovačiek z nehrdzavejúcej ocele | Ø12,5 cm odšťavovač | odšťavovač na citróny so zbernou nádobou a výlevkou | odšťavovač na limetky | odšťavovač na ovocie | odšťavovač na pomaranče Odšťavovač na citróny
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Bayli-Online

Kuchynský hmoždíř s rukoväťou a tĺčikom
90,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Sada kuchynských pomôcok s lisom a mixérom
90,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Prémiový drvič cesnaku
83,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Ručný mlynček s tĺčikom, 1 ks, kovový, do kuchyne
77,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Miska na strúhanie s tĺčikom
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Miska na strúhanie s tĺčikom
86,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Famanu Mörser – Prvotriedna kvalita – Stabilný – Vhodný na korenie a bylinky
151,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Mlynček – prémiová kvalita – odolný – na korenie a bylinky, cesnak
100,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Miska na strúhanie s tĺčikom
63,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

v sade, účinný a jednoduchý hmoždíř / tĺčik a tĺčik 14,5 x 14,5 x 14,5 cm
82,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Drevený mažiare a tĺčik, odolné, na bylinky a koreniny
38,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Famanu mlynček na korenie s tĺčikom – robustný a všestranný, ideálny na mletie korenín a bylín
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Nerezový hmoždíř s tĺčikom - bezpečný pre potraviny - priemer 10 cm
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Miska na strúhanie s tĺčikom
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

Súprava kuchynských pomôcok s tĺčikom a hmoždírom
101,95 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
sada 2 kusov - Robustná ručná stláčacia pištoľ na citrónovú šťavu
- Krásna povrchová úprava a štýlový dizajn
- Ideálne sa hodí na rôzne citrusové plody, ako sú grapefruity, pomaranče, limetky, citróny...
- Vytiahne maximálne množstvo šťavy bez námahy a neporiadku a šťavu možno vytlačiť priamo na šaláty alebo morské plody alebo do misiek či hrncov
- Ergonomicky tvarované rukoväte sa pohodlne držia a poskytujú pevný úchop na efektívne odšťavovanie
Technické údaje
- Rozmery [D x Ø ]: 22,5 cm x 7 cm
- Materiál: Zinková zliatina
- Počet otvorov: 7
- Hmotnosť: 374 g
- Starostlivosť: po použití dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou a nechajte uschnúť
Rozsah dodávky
- 2 x lis na citróny
- Výrobca
- BAYLI
- EAN kód
- 4262471156051
- Číslo od výrobcu
- 2er Set manuelle Handpresse
- Výrobca
- BAYLI
- EAN kód
- 4262471156051
- Číslo od výrobcu
- 2er Set manuelle Handpresse
Hodí sa k tomu
![Obrázok produktu pre Lis na citróny | ručný ručný lis na citrusy - lis na citrónovú šťavu | lis na limetky | pevný ručný odšťavovač | odšťavovač [robustný a odolný] - lis na ovocie zo zinkovej zliatiny s ergonomickou rukoväťou](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/7d7bf47ec890ed6321ad556e79cbe142.webp)
Lis na citróny | ručný ručný lis na citrusy - lis na citrónovú šťavu | lis na limetky | pevný ručný odšťavovač | odšťavovač [robustný a odolný] - lis na ovocie zo zinkovej zliatiny s ergonomickou rukoväťou
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Bayli-Online

sada 3 odšťavovačov na citróny | manuálny ručný odšťavovač - odšťavovač citrusov na citrónovú šťavu | odšťavovač limetiek | pevný ručný odšťavovač | robustný odšťavovač - lis na ovocie zo zinkovej zliatiny s ergonomickou rukoväťou
37,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Bayli-Online

metaltex 204702084 metaltex krájač zemiakov, plast / nerezová oceľ, biela farba
17,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Bayli Ručná odšťavovačka na citrusy z nehrdzavejúcej ocele | Ø12,5 cm odšťavovač | Odšťavovač na citróny so zberačom a výlevkou | Odšťavovač na limetky | Odšťavovač na ovocie | Odšťavovač na pomaranče | Odšťavovač na citróny
18,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Bayli-Online

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

WOLTU 10 x záhradný plot, mriežkový plot pod oblúkom, plot pre psov, čierny, 70 × 64 cm
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Plech na pečenie chleba WESTMARK 9 hniezd
25,21 €
Predajca: MercatoTrade

Klausberg Kuchynský riad 40232, KB7587
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Ženy Zimná čiapka Kašmírová čiapka Žena pletená s kapucňou Šál Balaclava pre ženy Vetruvzdorná teplá vlnená čiapka
20,68 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,83 €
Predajca: odsellingaaa

Genius Invictus One, Suchý, HEPA, Bezvreckové, Čierna, Batérie, 15 min
154,70 €
-18,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
135,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
52,84 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Vankúš na krk z pamäťovej peny – Cestovný vankúš do lietadla, auta, vlaku alebo autobusu – Svetlosivý – Podkova na krk pre väčšie pohodlie – Praktický
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Milu Thermo Mug Insulated Mug Hrnček na kávu na cesty - 210 ml 100% nepriepustný - hrnček na pitie z nehrdzavejúcej ocele - hrnček do auta s dvojitou izoláciou stien - termohrnček - cestovný hrnček (zelený)
49,38 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Genius Nicer Dicer Smart Julietti | 16 dielov | Krájač na zeleninu | Krájač na špirály | Krájač Julienne | Krájanie na kocky
94,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Vodotesný obrus Boho Umývateľný obdĺžnikový bavlnený obrus na stôl, farba: 2#, veľkosť: 140 * 200 cm
14,99 €/1m
36,70 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
16,37 €
Predajca: Glamperfeu

Krém na chrbát 2 v 1 a masážny prístroj, 3 časti, krémový nástroj, krém sa nanáša len na chrbát, krém na chrbát
18,86 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Relaxdays 10027276, 1 kusov
34,42 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Relaxdays 10035643, 1 kusov
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Pride Vintage Radio EDP 100 ml UNISEX
297,10 €/1l
29,71 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
57% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
57%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%13% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
13%4% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
4%9% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
9%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super časť
Vonkajší štandard vysokej kvality. Uvidíme, čo sa stane v priebehu rokov - ale za túto cenu - bezkonkurenčné!
Hodnotenie z 18. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi dobré
naozaj veľmi dobrý a kvalitný odšťavovač, je veľmi stabilný a snáď veľa vydrží aj pri odšťavovaní citrónov, pomarančov atď. Som veľmi spokojná
Hodnotenie z 11. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitný výrobok
Pevný , presne tak, ako som chcel .to používať s malým úsilím .
Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalita je super!
Môj druhý odšťavovač citrusov. Vždy ho rád použijem znova.
Hodnotenie z 17. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá kvalita
Veľmi dobrá kvalita. Som veľmi spokojný a kedykoľvek by som si lis na citróny kúpil znova.
Hodnotenie z 9. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žmýkačka na citróny
Dobre sa drží v ruke. Zdá sa byť robustná, aspoň taký dojem vzbudzuje.
Hodnotenie z 14. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Vyžmýkač citrónov, dáva veľa šťavy a ľahko sa používa. Dôrazne odporúčame
Hodnotenie z 29. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Funguje výborne
Lis je stabilný. Nemyslel by som si, že taká kvalita sa ponúka za málo peňazí.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Relaxdays 10029960, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
114,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Orion hmoždíř Kuchynský hmoždíř Hmoždíř na korenie s tĺčikom na drvenie korenia, byliniek, orechov z liatiny čiernej farby 10,5 cm
23,99 €
Predajca: Vilde

Orion granitový hmoždiar s tĺčikom Hmoždiar na korenie Kuchynský hmoždiar Granitový hmoždiar Ø 10 cm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: Vilde

Relaxdays Hmoždíř s tĺčikom, drevená podložka, žula, VxH: 8,5 x 14 cm, kamenný hmoždíř, koreniny a bylinky, čierna/prírodná



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,99 €
Predajca: Relaxdays

Kuchynský hmoždíř zo žulového kameňa na mletie korenia, tĺčik na pesto
15,99 €
Predajca: SuperMerchant

Relaxdays 10029952, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(222)Počet hodnotení: 222
36,99 €
Predajca: dekoraciedobytu

Relaxdays Hmoždíř s tĺčikom, mramor, VxH: 8 x 10 cm, koreniny a bylinky, odolný a trvanlivý, leštený kamenný hmoždíř, biely



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,99 €
Predajca: Relaxdays