Praktická 8-dielna súprava príslušenstva Sillar pre parné čističe Kärcher. Ideálne na čistenie podláh, dlaždíc, škár, povrchov v kuchyni a kúpeľni. Súprava kombinuje mikrovláknové utierky a okrúhle kefy, ktoré spoľahlivo odstraňujú nečistoty, mastnotu a vodný kameň a efektívne dosahujú aj ťažko dostupné miesta.
Obsah balenia
2× Podlahová utierka (mikrovlákno)
2× Čistiaca utierka / poťah
2× Okrúhla kefa (čierna)
2× Okrúhla kefa s mosadznými štetinami
Výhody produktu
Vysoko kvalitné mikrovlákno pre dôkladné čistenie
Možnosť prania a opätovného použitia
Rýchla montáž vďaka systému suchého zipsu
Ideálne pre kuchyňu, kúpeľňu, dlaždice a podlahy
Odstraňuje mastnotu, vodný kameň a odolné nečistoty
Súprava príslušenstva na čistenie Sillar – 8-dielna, kompatibilná s parnými čističmi Kärcher SC1, SC2, SC3, SC4, SC5
17,99 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
št 1. – ut 6. októbra
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parné čističe a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič Kärcher SG 4/2 Classic
570,27 €/1l
855,40 €
Predajca: BalticVaris_DE
Ďalšie informácie o reklame
Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
486,37 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
389,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Ďalšie informácie o reklame
Kärcher SC 1, Valcovitý parný čistič, Čierna, Biela, 4 m, 200 ml, 1200 W, 220-240 V
434,95 €/1l
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Súprava kefiek 1001E pre parný čistič 16Q1 2635J SteamShot
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
286,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Praktická 8-dielna súprava príslušenstva Sillar pre parné čističe Kärcher. Ideálne na čistenie podláh, dlaždíc, škár, povrchov v kuchyni a kúpeľni. Súprava kombinuje mikrovláknové utierky a okrúhle kefy, ktoré spoľahlivo odstraňujú nečistoty, mastnotu a vodný kameň a efektívne dosahujú aj ťažko dostupné miesta.
Obsah balenia
2× Podlahová utierka (mikrovlákno)
2× Čistiaca utierka / poťah
2× Okrúhla kefa (čierna)
2× Okrúhla kefa s mosadznými štetinami
Výhody produktu
Vysoko kvalitné mikrovlákno pre dôkladné čistenie
Možnosť prania a opätovného použitia
Rýchla montáž vďaka systému suchého zipsu
Ideálne pre kuchyňu, kúpeľňu, dlaždice a podlahy
Odstraňuje mastnotu, vodný kameň a odolné nečistoty
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
14,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
AquaFloow Cleani – sada 3 vodných filtrov – náhrada za filtre Philips & Saeco AquaClean CA6903/00 CA6903/10
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(109)Počet hodnotení: 109
18,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-21%
14,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
36,99 €
Doprava zdarma15% od 2 ks
Predajca: Mormark
36,99 €/1l
Ručný parný čistič Yuriko 1,6 l 6-stupňový nastaviteľný, vysoký tlak s režimom oplachovania, 15s zahrievanie, bez chemikálií, s adaptérom EÚ na podlahy, špáry, mastnotu a autá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop
34,94 €/1l
sada 6 ručných parných čističov 1000 W na dezinfekciu so 6 nástavcami, parný čistič do auta s batériou - VAPERO
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
31,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Polti Pro 100 Eco Power, Valcovitý parný čistič, Čierna, Modrá, Biela, Tlačidlá, Otočné, Teleskopický, Hliník, 1900 W
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
559,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
559,20 €/1l
Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
Polti Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi, Valcovitý parný čistič, Čierna, Zelená, Tlačidlá, Otočné, 1100 W, 1100 W, 5 bar
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
427,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
854,20 €/1l
Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
389,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
486,37 €/1l
Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
387,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Paračistič CleanKoala CK-S 2v1, 1350 W, určený na podlahy, kúpeľňu, kuchyňu, škáry, okná a textílie, s tlakom 3,5 bar, čas ohrevu 15 sekúnd, objem nádržky 550 ml, doba prevádzky 30 minút, 12 príslušenstiev, čierna farba
105,69 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12,50 €
142,49 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
79,16 €/1l
COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5,50 €
149,49 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
83,05 €/1l
Ručný parný čistič s výkonom 1600 W, vysokotlakový čistič s tlakom 3 bar, s nádržou na vodu s objemom 1 l a súpravou kefiek – BRUSHSTEAMMAX
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)