4,8



Na základe 6 hodnotení
Clorox | Dezinfekčné obrúsky - Levanduľa a jazmín - 75 kusov - Scentiva - Dezinfekcia a čistota
10,99 €
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Dezinfekčné prostriedky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Clorox | Dezinfekčné obrúsky - svieža citrónová vôňa - 35 ks - antibakteriálne a účinné proti vírusom - na všetky povrchy29,63 €/1kg
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Astonish| Dezinfekčný čistiaci prostriedok Linen Fresh - 300 ml - Vegan - Antibakteriálny - Svieža vôňa12,97 €/1l
3,89 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
mikrozid® 302000908 Dezinfekčné obrúsky AF - 150 ks dávkovač10,74 €
Predajca: Shoproither

Ďalšie informácie o reklame
Sagrotan 3249239 Dezinfekčný čistiaci prostriedok - 500 ml9 961,54 €/1kg
5,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SAGROTAN® 3025706 SAGROTAN® Dezinfekčné obrúsky 15 obrúskov
1,96 €
Predajca: SupportGroup

Čistiace utierky Cedis 90 kusov
99,95 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: AllesVoorOrenNL

90 ks čistiacich obrúskov Cedis
30,26 €
Predajca: Optik-Dietrich

Sagrotan Hygienický sprej s pumpičkou 250 ml
13,89 €
Predajca: somnia24

Dezinfekčné obrúsky Plus So.lemon 2x90ks
50,61 €
Predajca: Jasado

SAGROTAN® 277021 SAGROTAN® Hygiene Spray Dezinfekčný sprej 0,4 l
28,10 €/1l
14,05 €
Predajca: somnia24

Ecoliquid ECOLIQUIDÁTOR do kúpeľne, čistiaci a dezinfekčný prostriedok, bez vône, sprej 500 ml
5,70 €/1l
2,85 €
Predajca: Ecoliquid

Ecoliquid ECOLIQUIDÁTOR do kuchyne, čistiaci a dezinfekčný prostriedok, bez vône, 1 l
2,76 €/1l
2,76 €
Predajca: Ecoliquid

Kodan (N)-Wipes náplňové balenie 90 obrúskov
24,53 €/1kg
7,36 €
Predajca: AbisZ-Markt

GUT&GÜNSTIG 2202274009 GUT&GÜNSTIG Desinfektionsmittel 250,0 ml
42,32 €/1l
10,58 €
Predajca: somnia24

Dezinfekčný gél na ruky 50 ml, balenie 2 kusov od Zeiss
199,80 €/1l
9,99 €
Predajca: Optik-Dietrich

Ecoliquid ECOLIQUIDÁTOR do kúpeľne, čistiaci a dezinfekčný prostriedok, sprej 1 l
4,08 €/1l
4,08 €
Predajca: Ecoliquid

schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
10,68 €/1kg
4,54 €
Predajca: Shoproither

CLINEX Dezinfekčný prostriedok 77-512 1 litrový rozprašovač
12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

HARTMANN 39251 HARTMANN Bacillol® 30 Sensitive Tissue Desinfektionstücher 80 Tücher
13,89 €
Predajca: doenges1903

Clinex Dezoclinic, čistiaci a dezinfekčný roztok s obsahom alkoholu, 1 l
15,55 €/1l
15,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Clorox | Dezinfekčné obrúsky - Levanduľa a jazmín - 75 kusov - Scentiva - Dezinfekcia a čistota
Objavte revolučné dezinfekčné obrúsky od spoločnosti Clorox, ktoré svojou osviežujúcou vôňou levandule a jazmínu zabezpečia nielen dôkladnú dezinfekciu, ale aj vytvoria príjemnú atmosféru vo vašej domácnosti. Tieto praktické čistiace obrúsky vám ponúkajú dokonalé riešenie na každodennú hygienu a kontrolu vírusov.
Prehľad produktov
Dezinfekčné obrúskyScentiva sú nielen účinné, ale aj príjemné na používanie. So 75 kusmi v balení sú tieto hygienické utierky ideálne na použitie v každej domácnosti. Antibakteriálne vlastnosti zaručujú spoľahlivú redukciu choroboplodných zárodkov a robia z obrúskov nepostrádateľný prostriedok na čistenie domácnosti a povrchov. Sú ideálne na rýchle a účinné čistenie rôznych povrchov, zatiaľ čo vôňa levandule a jazmínu poskytuje osviežujúci nádych.
Kľúčové vlastnosti a špecifikácie
Tieto dezinfekčné obrúsky ponúkajú množstvo výhod a funkcií:
- Antibakteriálny účinok: účinne bojujú proti baktériám a vírusom vrátane s každým utierkou.
- Praktická aplikácia: Ideálne na cesty alebo do domácnosti, jednoducho odlepte a použite.
- Príjemná vôňa: Čistiaci prostriedok s vôňou poskytuje sviežu atmosféru počas čistenia.
Výhody a použitie
Dezinfekčné obrúskyClorox sú multifunkčné a ponúkajú množstvo praktických výhod. Nielenže čistia, ale aj účinne dezinfikujú a zanechávajú príjemnú vôňu. Či už v kuchyni, kúpeľni alebo kancelárii, tieto čistiace obrúsky sú ideálnou voľbou na udržiavanie hygienickej čistoty povrchov a zabránenie šíreniu baktérií.
Výhody výrobku:
- Jednoduché použitie: Uteráky sú pripravené na okamžité použitie a nevyžadujú žiadny ďalší čistiaci roztok.
- Vysoko účinné: Ideálne na boj proti vírusom a baktériám na rôznych povrchoch.
- Osviežujúca vôňa: Vôňa levandule a jazmínu zaručuje príjemný zážitok z čistenia.
- Prenosné: Ľahko sa prenášajú, ideálne na cestovanie alebo na rýchle použitie doma.
- Šetrné k životnému prostrediu: Obrúsky sú biologicky odbúrateľné a prispievajú k udržateľnosti.
Prečo si vybrať tento výrobok
Vyberte si dezinfekčné obrúskyClorox pre účinné riešenie na redukciu baktérií a kontrolu vírusov. Vďaka svojmu antibakteriálnemu zloženiu a osviežujúcej vôni levandule a jazmínu poskytujú nielen čistotu, ale aj príjemnú klímu v interiéri. Dôverujte skúsenostiam spoločnosti Clorox a užite si bezpečnosť, ktorú vám tieto hygienické obrúsky ponúkajú.
- Model
- Scentiva
- Hmotnosť
- 200 g
- Výrobca
- CLOROX
- Počet kusov
- 75
- EAN kód
- 04460060040644600600406
- Model
- Scentiva
- Hmotnosť
- 200 g
- Výrobca
- CLOROX
- Počet kusov
- 75
- EAN kód
- 04460060040644600600406
Bez signálneho slova
Nie je potrebný žiadny údaj
Výstražné upozornenia
Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Clorox čistiace a dezinfekčné obrúsky Svieža vôňa - 75 kusov
19,62 €/1l
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Čistiace utierky Clorox Lemon Fresh, 75 kusov
133,20 €/1l
10,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Clorox | Dezinfekčné obrúsky - Grapefruit a kvet pomaranča - 75 kusov - Antibakteriálne - Šetrné čistenie
11,99 €
Predajca: Lemonbite

Clorox | Dezinfekčné obrúsky Svieža vôňa - 35 kusov - Antibakteriálne - Na použitie v domácnosti a kancelárii
10,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Fairy Oberflächenreinigungstücher Lavendel
6,57 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: PAKOGROUP

Clorox | Dezinfekčné obrúsky Scentiva - Kokosová vodná ľalia - 75 kusov - Antibakteriálne - Dezinfekčné obrúsky
10,69 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Sleepy čistiace utierky – mix – 6 farieb a vôní
29,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
27,29 €/1m²
7,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Pine Sol | Univerzálny čistiaci prostriedok Citrón - 709 ml - Svieža vôňa - Univerzálny čistiaci prostriedok - Čistiaci prostriedok pre domácnosť
12,68 €/1l
10,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite

Sleepy Oberflächenreinigungstücher Lilium 6er + Reiniger
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Sleepy Easy Clean Reinigungstücher White Soap 6x100
29,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

The Pink Stuff 5060033821114, Pasta, vedro
6,05 €/1kg
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Sleepy Easy Clean Oberflächenreinigungstücher White Soap 6x100
29,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
8,54 €/1l
6,49 €
Predajca: T3S_Shop

Lenor Crease Releaser Exotic Bloom Żelazko w sprayu, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
11,98 €/1l
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

GiDeli aktívny kyslík 10kg, perkarbonát sodný, čistiaci prostriedok, domácnosť
4,00 €/1kg
52,78 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lysol | Čistiace obrúsky Citrón a limetkový kvet - 15 kusov - Antibakteriálne - Svieža vôňa - Univerzálne
43,00 €/1l
1,29 €
Predajca: Lemonbite

Lenor destilovaná voda s vôňou do naparovacej žehličky - Leto 1 liter
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Pine Sol | Univerzálny čistiaci prostriedok - Levanduľa - 709 ml - Čistiaci prostriedok - Čistiaci prostriedok pre domácnosť
12,68 €/1l
10,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite

Lenor Spray do żelazka Crease Rubin Jaśmin, 500 ml
10,58 €/1l
5,29 €
Predajca: Lemonbite

Lenor voda do žehličky 1L Spring Awakening
42,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sleepy Easy Clean Oberflächenreinigungstücher Bleach Effect 6x100
29,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Duzzit | Čistič práčky - 250 ml - Levanduľa - Účinné čistenie - Svieža vôňa
11,96 €/1l
2,99 €
Predajca: Lemonbite

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre
Ďakujem
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

500 dezinfekčných obrúskov - 70% alkohol Jednorazové čistenie auta, okuliarov, displeja
44,95 €
Predajca: Baskany

Clorox | Dezinfekčné obrúsky - Levanduľa a jazmín - 75 kusov - Scentiva - Dezinfekcia a čistota



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Clorox | Dezinfekčné obrúsky - svieža citrónová vôňa - 35 ks - antibakteriálne a účinné proti vírusom - na všetky povrchy
6,49 €
Predajca: Lemonbite
29,63 €/1kg

Astonish| Dezinfekčný čistiaci prostriedok Linen Fresh - 300 ml - Vegan - Antibakteriálny - Svieža vôňa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,89 €
Predajca: Lemonbite
12,97 €/1l

Microcide univerzálna fľaša s tekutým rozprašovačom 1000ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12
14,41 €
Predajca: Shoproither
14,41 €/1l

mikrozid® 302000908 Dezinfekčné obrúsky AF - 150 ks dávkovač
10,74 €
Predajca: Shoproither

Mikrozid Sensitive LIQUID rýchla dezinfekcia 1000ml
15,79 €
Predajca: Shoproither
15,79 €/1l

Redukcia tlaku vody mosadzná G1 G1/2 zástrčka s meracím zariadením 40 mikrónový filter regulátor pre domáce spotrebiče
76,99 €
Predajca: Zanjo24

Dr. Becher Dezinfekčný prostriedok na ruky 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,27 €/1l

Dr. Becher Rýchla dezinfekcia dezinfekčný prostriedok na povrchy 1000ml
15,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,04 €/1l

HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,43 €
Predajca: Shoproither
8,43 €/1l

Sagrotan 3249239 Dezinfekčný čistiaci prostriedok - 500 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
5,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9 961,54 €/1kg

Octenisan Čistiaci Emulzia pre Pokožku, Jemné Čistenie, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
6,56 €
Predajca: Shoproither
43,73 €/1l

schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,54 €
Predajca: Shoproither
10,68 €/1kg

1000 ml Dezinfekčný gél na ruky 71% alkoholový gél na dezinfekciu rúk 1 l
3,03 €
Predajca: Trend-Laden_5

Sagrotan Dezinfekčný gél na ruky Aloe Vera 50ml
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
65,60 €/1l

Dezinfekčný bielidlo ABC Maximum Protection 1L
1,77 €
Predajca: BestGlobalBrand
1,77 €/1l