4,0



Na základe 1 hodnotenia
Parogenerátor 2 v 1, 1500 W, na čistenie podláh, okien a čalúneného nábytku bez použitia chemikálií
79,56 €
198,90 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parné čističe a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kärcher SG 4/4 – parný čistič, 2300 W, na čistenie a dezinfekciu bez použitia chemikálií295,80 €/1l
1 183,20 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Ďalšie informácie o reklame
Kärcher parný čistič SC 5 EasyFix, 2250 W, Vapohydro, určený na čistenie podláh a čalúnenia689,52 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Ďalšie informácie o reklame
1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX36,99 €/1l
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Parný čistič 2 v 1, 2500 W, 1600 ml, ručný a podlahový parný čistič s 15-dielnym príslušenstvom na čalúnenie, koberce a podlahy46,87 €/1l
75,00 €
Doprava zdarma
Predajca: raum-blick

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Leifheit 11940, Parný mop, 0,68 L, Biela, AC, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice, 30 s
138,59 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Vileda Steam Plus Parný Mop 173942
187,07 €/1l
74,83 €
Doprava zdarma
Predajca: AMPQ

Prenosný parný čistič Olvy 12 v 1 s dotykovým displejom – pre kúpeľňu, kuchyňu, sedačku a nábytok
117,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dirt Devil DD7004 Parný mop 2v1
177,24 €/1l
58,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
183,20 €/1l
45,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elektrický parný čistič Tavien 12 v 1 - parný mop so 120° rotačnou hlavou - 5000W čistič podláh - 400ml nádržka na vodu - na dlaždice, laminát a koberce
199,97 €/1l
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BoltEdge

Parná metla N8WERK | 1300 W, 3 nastavenia pary | 450 ml nádržka na vodu, 7 m dlhý kábel | parný čistič na tvrdé podlahy, koberce, laminát | 99,9 % odstránenie baktérií
111,00 €/1l
49,95 €
Predajca: HaWaKo

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií
108,54 €/1l
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Parný čistič Dirt Devil DD7003, 1600 W, biely a modrý
180,21 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Parový čistič Maltec s mopom, 2000 W, 4 bar, 1,6 l, čistenie bez použitia chemikálií
183,60 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind

Parový čistič 2500 W, 2 l, parný mop, čistič čalúnenia, sada na čistenie podláh
50,00 €/1l
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxtom

MAXXX Parný čistič SC-PAZ001
68,42 €/1l
30,79 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parovací mop 2 v 1, 1500 W - Paročistač bez chemikálií na podlahy, okná a čalúnenie
Objavte novú dimenziu čistenia s paročistiacim zariadením Eldom PM850 – efektívne čistenie bez čistiacich prostriedkov, len pomocou horúcej pary! Je to ideálne riešenie na dezinfekciu a odstraňovanie nečistôt z rôznych povrchov v domácnosti.
Výhody
- Bez chemikálií, čistenie
- Horúca para efektívne odstraňuje nečistoty, baktérie a mastnotu bez použitia čistiacich prostriedkov. Je to zdravé a bezpečné riešenie pre deti, alergikov a majiteľov domácich zvierat.
- Univerzálnosť a rozsiahla súprava príslušenstva
Vďaka rôznym nadstavcom ľahko vyčistíte:
- Podlahy (drevo, dlažba, panely)
- Okná a zrkadlá – bez šmúh
- Rúry, sporáky, pracovné dosky
- Špáry a ťažko dostupné miesta
- Čalúnenie a oblečenie – osvieženie a dezinfekcia
- Batérie, toalety, sprchové kabíny
- 2 v 1 – parovací mop a ručný paročistač
- Zariadenie môžete používať ako klasický parovací mop na umývanie podláh alebo ako ručný čistič na čistenie detailov – jednoduchá výmena režimov robí čistenie pohodlným a rýchlym.
- Pripravené na použitie za pár sekúnd
- Vďaka výkonu 1500 W sa čistič rýchlo zahreje a nepretržitý výstup pary efektívne odstraňuje nečistoty aj na najťažšie dostupné miesta.
- Ergonomické a pohodlné použitie
- Ľahká konštrukcia a otočná hlavica mopu uľahčujú čistenie ťažko dostupných miest. Dlhý kábel zaisťuje slobodu pohybu.
Parne čistiaci mop - s ním je každé čistenie jednoduchou záležitosťou!
Okná, podlahy, nábytok, chladnička, obklady a pracovné dosky... Vždy je niečo, čo treba vyčistiť...
Parne čistiaci mop je spôsob čistenia, ktorý je rýchly, efektívny, veľmi pohodlný a navyše... šetrný k životnému prostrediu!
Parne čistiaci prístroj Eldom PM850 je všestranné zariadenie, ktoré efektívne čistí mnoho povrchov a ťažko dostupných miest bez použitia čistiacich prostriedkov. Tu sú najdôležitejšie oblasti použitia:
- Podlahy
- Keramické obklady
- Laminátové panely
- Lakované drevo
- Kameň a mramor
- Kuchyňa
- Sporáky a varné dosky (keramické, indukčné, plynové)
- Digestory a ventilačné mriežky
- Pracovné dosky
- Drez
- Rúry a mikrovlnné rúry
- Kúpeľňa
- Špáry a obklady
- Sprchové kabíny a vane
- Armatúry - kohútiky, zmiešavače, sprchy
- Toalety (dezinfekcia)
- Okná, zrkadlá a sklenené povrchy
- Čistenie bez šmúh
- Odstraňovanie vodného kameňa a usadenín
- Čalúnený nábytok a textílie
- Oživenie a dezinfekcia pohoviek, kresiel a matrací
- Vyhladzovanie a dezinfekcia oblečenia a závesov
- Odstraňovanie roztočov a alergénov
- Automobil
- Textilné a kožené čalúnenie
- Ráfiky a plastové diely
- Sklo a zrkadlá
Horúca para rozpúšťa mastnotu, odstraňuje baktérie a eliminuje nepríjemné pachy - a to všetko bez použitia chemikálií!
Vysávanie nestačí vždy na úplné vyčistenie podlahy a často je potrebné ich aj umyť. V takom prípade je parne čistiaci mop veľmi pohodlným riešením. Umožňuje rýchlo, pohodlne a bez použitia chemických prostriedkov čistiť znečistené povrchy, aj tie, ktoré sú ťažko dostupné.
Čistenie špár nikdy nebolo také jednoduché!
Špáry sú miesta, kde sa hromadí špina, usadeniny a plesne. Vďaka horúcej pare prístroja Eldom PM850 môžete špáry rýchlo a efektívne čistiť bez použitia čistiacich prostriedkov.
Krok za krokom - čistenie špár parou
- Pripojte vhodnú tryska – najlepšie je použiť trysku na bodové čistenie alebo kefu na škáry.
- Zapnite prístroj a počkajte, kým sa zahreje – čistič rýchlo dosiahne prevádzkovú teplotu.
- Nasmerujte prúd horúcej pary priamo na škáry – tým sa uvoľní špina a usadeniny.
- Použite kefu na dôkladnejšie odstránenie odolných nečistôt – štetiny pomáhajú odstrániť nahromadenú špinu.
- Otrite povrch suchou handrou alebo papierovým utierkou, aby ste odstránili zvyšné nečistoty.
Výsledok? Čisté a obnovené škáry bez drhnutia a chemikálií!
Má ergonomický tvar, dlhý kábel (4,8 m) a osvetlený vypínač.
Vďaka 10 funkčným nástavcom ním čistíte nielen podlahy, obklady v kúpeľni a rúru alebo pracovnú dosku v kuchyni, ale aj koberce, čalúnenie a dokonca aj hračky!
Ideálny parný čistič pre alergikov!
- Odstraňuje roztoče a alergény. Horúca para účinne ničí domáce roztoče, ktoré sú hlavnou príčinou alergií. Ideálne riešenie na čistenie matracov, vankúšov a čalúneného nábytku.
- Bez chemikálií a dráždivých čistiace prostriedkov. Konvenčné čistiace prostriedky môžu obsahovať látky, ktoré dráždia pokožku a dýchacie cesty. Eldom PM850 čistí iba vodou, čo ho robí bezpečným pre alergikov a deti.
- Odstraňuje plesne a huby. Vlhkosť podporuje rast plesní, ktoré môžu zhoršiť príznaky alergií. Vďaka vysokej teplote para účinne zabíja spóry húb, napríklad v kúpeľni alebo v škárach.
- Neutralizuje pachy. Vodná para odstraňuje nepríjemné pachy z textílií, nábytku a kobercov, čo je obzvlášť dôležité pre ľudí, ktorí sú citliví na silné vône čistiacich prostriedkov.
- Čistí vzduch v domácnosti. Odstraňovaním prachu, roztočov a alergénov sa čistí vzduch vo vašom domove, čo môže znížiť frekvenciu alergických ťažkostí.
? Čistota a zdravie bez kompromisov!
Prístroj má reguláciu pary, veľkú hlavicu a veľký zásobník na vodu.
Je pripravený na použitie už 25 sekúnd po zapnutí a plný zásobník vody (400 ml) umožňuje nepretržité čistenie približne 20 minút.
Technické údaje
- rozsiahla výbava 10 v 1,
- veľká kapacita - 400 ml,
- výkon: 1500 W,
- tlak: 1 bar,
- pripravený na použitie približne za 25 sekúnd,
- doba prevádzky pri plnom zásobníku vody: približne 20 minút,
- veľká hlavica - 180 stupňov,
- osvetlený vypínač,
- regulácia pary,
- dlhý kábel: 4,8 m,
- ergonomický tvar,
- šetrný k životnému prostrediu,
- jednoduché použitie,
- praktické skladovanie,
- trieda ochrany: IPX4
Výbava
- nádobka,
- lievik,
- nástavec na koberce,
- nástavec z mikrovlákna - malý a veľký,
- adaptéry,
- kovová kefa,
- plastová kefa,
- oválna kefa,
- špachtľa, tryska,
- nástavec na škáry,
- malá hlavica,
- stierka
- Objem
- 0.4 l
- Výrobca
- Eldom
- Maximálny pracovný tlak
- 0.001 kbar
- Výkon
- 1500 W
- Maximálna teplota
- 100 °C
- EAN kód
- 5906846713317
- Objem
- 0.4 l
- Výrobca
- Eldom
- Maximálny pracovný tlak
- 0.001 kbar
- Výkon
- 1500 W
- Maximálna teplota
- 100 °C
- EAN kód
- 5906846713317
Hodí sa k tomu

Parný čistič multifunkčný 2000W Podlahový mop Čistič čalúnenia MalTec Ručný parný čistič s príslušenstvom Biely
67,80 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Vileda Steam Plus Parný Mop 173942
187,07 €/1l
74,83 €
Doprava zdarma
Predajca: AMPQ

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Leifheit 11940, Parný mop, 0,68 L, Biela, AC, Tvrdá podlaha, laminát, Dlaždice, 30 s
138,59 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Prenosný parný čistič Olvy 12 v 1 s dotykovým displejom – pre kúpeľňu, kuchyňu, sedačku a nábytok
117,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
183,20 €/1l
45,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Parný extraktor Adler AD 7038, 1500 W
110,11 €/1l
49,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dirt Devil DD7004 Parný mop 2v1
177,24 €/1l
58,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX
36,99 €/1l
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

350 ml, univerzálny, prenosný parný čistič, ručný parný čistič bez použitia chemikálií
108,54 €/1l
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Parná metla N8WERK | 1300 W, 3 nastavenia pary | 450 ml nádržka na vodu, 7 m dlhý kábel | parný čistič na tvrdé podlahy, koberce, laminát | 99,9 % odstránenie baktérií
111,00 €/1l
49,95 €
Predajca: HaWaKo

Parný čistič 900 W 450 ml nádržka na vodu | proti mastnote, špine a nečistotám | čistič čalúnenia do auta, kuchyne, kúpeľne Retoo
74,64 €/1l
33,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Parný čistič 2 v 1, 2500 W, 1600 ml, ručný a podlahový parný čistič s 15-dielnym príslušenstvom na čalúnenie, koberce a podlahy
46,87 €/1l
75,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: raum-blick

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Vileda Steam Plus Dampfreiniger+ Bezug| Mikrofaserbezug & PowerPad
349,55 €/1l
139,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vactidy W11 vákuový robot 5000Pa s funkciou mopovania, navigáciou LiDAR, sacou stanicou, rýchlym mapovaním, APP/hlasom/diaľkovým ovládaním vysávača
290,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

Elektrický parný čistič Tavien 12 v 1 - parný mop so 120° rotačnou hlavou - 5000W čistič podláh - 400ml nádržka na vodu - na dlaždice, laminát a koberce
199,97 €/1l
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BoltEdge

Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
175,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Robotický vysávač TU20UL na mokré a suché vysávanie, sací výkon 8000 Pa, robotický vysávač so sacou stanicou 4 l, 200 min, laserová detekcia prekážok s podporou AI
209,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Black & Decker 9IN1 Steam-mop, Parný mop, 0,5 L, Tyrkysová, Biela, 6 m, 1300 W, Tvrdá podlaha
260,22 €/1l
130,11 €
Predajca: velmontask

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Parný čistič COSTWAY 2000 W na 108 m², tlak pary 5 barov, teplota do 160 ℃, 1,8 l nádrž, 8 min. zahrievania, parné spotrebiče s 13 kusmi príslušenstva a napájacím káblom
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Vactidy C6 Vysávač s káblom, 7 m kábel/1,7 kg/30000 Pa/600 W, 800 ml nádoba na prach Tyčový vysávač, vyprázdňovanie jedným tlačidlom, ručný vysávač na
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Black & Decker FSM13E1, 0,38 L, Modrá, Biela, 4 m, 1300 W, 30 s, 11 min
41,45 €
Predajca: velmontask

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

PARNÁ PRÁČKA LUND 900-1050W, 17 PRÍSLUŠENSTIEV | Vorel
53,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt so silným výkonom
Produkt som ešte nevyskúšal v plnom rozsahu.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Parný čistič Kärcher SG 4/2 Classic
855,40 €
Predajca: BalticVaris_DE
570,27 €/1l

1600W parný čistič na čistenie bez chemikálií, prenosný tlakový čistič, 3BAR ručný parný čistič s 1l nádržou - STEAMAX



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
36,99 €
Predajca: Mormark
36,99 €/1l

Parný čistič Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(12)Počet hodnotení: 12
476,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ručný parný čistič Yuriko 1,6 l 6-stupňový nastaviteľný, vysoký tlak s režimom oplachovania, 15s zahrievanie, bez chemikálií, s adaptérom EÚ na podlahy, špáry, mastnotu a autá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
55,90 €
Predajca: Magictop
34,94 €/1l

Polti Pro 100 Eco Power, Valcovitý parný čistič, Čierna, Modrá, Biela, Tlačidlá, Otočné, Teleskopický, Hliník, 1900 W



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
559,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
559,30 €/1l

Ariete 4178/00, Parný mop, 0,35 L, Modrá, Otočné, 5 m, CE



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

sada 6 ručných parných čističov 1000 W na dezinfekciu so 6 nástavcami, parný čistič do auta s batériou - VAPERO



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
31,59 €
Predajca: Mormark

Kärcher SC 4 EasyFix IRON, Valcovitý parný čistič, 0,8 L, Čierna, Biela, 50 cm, 100 cm, 4 m



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
387,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
484,25 €/1l

Dampfreiniger HOOVER H-PURE 700 STEAM 0,3 l 1700 W (HPS700 011) Blau



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
390,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rowenta RY8561, Parný mop, 0,4 L, Biela, Modrá, Tlačidlá, 8 m, 0,4 L
364,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
910,25 €/1l

Paračistič CleanKoala CK-S 2v1, 1350 W, určený na podlahy, kúpeľňu, kuchyňu, škáry, okná a textílie, s tlakom 3,5 bar, čas ohrevu 15 sekúnd, objem nádržky 550 ml, doba prevádzky 30 minút, 12 príslušenstiev, čierna farba
105,69 €
-15,66 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
90,03 €
Predajca: Joybiz

Parný čistič Achaté - Čistič kobercov - Zabíja 99,9 % všetkých baktérií
119,00 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,00 €
Predajca: Achateshop
178,00 €/1l

Polti StainOver SC30, Handheld, Hlboký, 1,6 L, 1,3 L, 2000 W, 81 dB
262,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
163,91 €/1l

Rowenta RY7757, Stojaci parný čistič, 0,47 L, Biela, Modrá, 7,5 m, 0,47 L, 0,3 L
236,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
504,15 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-12,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,49 €
Predajca: FDSGmbH
79,16 €/1l

COSTWAY Parný čistič 2000 W, tlak pary 5 barov, 1,8 l, do 160 ℃, parný čistič podlahy s 28 doplnkami, kolieskami a 5 m napájacím káblom žltá



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
154,99 €
-5,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,49 €
Predajca: FDSGmbH
83,05 €/1l

Achaté Výkonný Ručný Parný Čistič - Okná - Kúpeľňa - Kuchyňa - Textílie
89,00 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,00 €
Predajca: Achateshop

Parný čistič CleanKoala CK-HS 1350 W, do kúpeľne, kuchyne, na škáry, okná, zrkadlá, čalúnenie a ťažko prístupné miesta, 3,5 bar, nádrž 550 ml, ohrev za 15 s, prevádzková doba 30 min, kábel 6 m, čierna/modrá
90,60 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,36 €
Predajca: Joybiz

Clatronic DR 3280, Valcovitý parný čistič, 1,5 L, Čierna, Šedá, 1500 W, 230 V, 50 Hz



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
121,09 €
Predajca: ClatronicCZSK
80,73 €/1l