MONDO 16523, Viacfarebný, Náramky na plávanie, Obrázok, 2 rok / roky, Chlapec / dievča, 6 rok / roky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,00 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Stolná lampa biela [43 x Ø 25cm] Stolná lampa Nočná lampa Lampa na čítanie [lux.pro]
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Bayer Chic 2000 – Kočík pre bábiky Lola | Kočík na behanie pre bábiky do 50 cm | Výškovo nastaviteľný a skladací, s bezpečnostným pásom | Od 3 rokov, farba: sivá (ako džíns)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(29)Počet hodnotení: 29
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(340)Počet hodnotení: 340
69,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav
CASARIA® Záhradný box na matrace s kolieskami, úložný priestor 420 l, odolný voči UV žiareniu, s rukoväťami a plynovou pružinou, odolný voči poveternostným vplyvom, 122 x 56 cm, záhradný a balkónový úložný box, sivý
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(124)Počet hodnotení: 124
89,80 €
Predajca: Jurhan
Elektrický bicykel 26 palcový horský bicykel 250W MTB 25km/h 36V 15Ah mestský e-bike Shimano 7S LCD s aplikáciou, E BIKE mestský e-bike dámsky e-bike WHITE
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
933,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
BAAGL Školská sada Ergo Futbal Hráč
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(15)Počet hodnotení: 15
104,03 €
Predajca: VISO
Günthart Back und Decor cukrové minifutbalové loptičky čierne biele 40g
0,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Spiderman topper na tortu z jedlého papiera
493,00 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(67)Počet hodnotení: 67
49,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(170)Počet hodnotení: 170
118,69 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2,40 €
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Šatníková skriňa PRISCILA - biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ
FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(581)Počet hodnotení: 581
129,99 €
Predajca: FunLife
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2781)Počet hodnotení: 2781
51,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-3%
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 1 hodnotenia
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Inhalačný prístroj na vodík a vodu, 99,99 % vysoká čistota, 150 ml/min, prenosný generátor na cestovanie doma, v aute
381,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-9,00 €
372,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
167,26 €/1kg
Foreo Luna Mini 2, Pulzácia, Ružová, Univerzálna pleť, Silikón, Batérie, Zabudovaná batéria
125,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Phonmatic
1 259,80 €/1l
Zubné náhrady Snap on Smile 1 kus (horná a dolná súprava)
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
23,99 €
Predajca: RESTEQ
239,90 €/1kg
Odnímateľné zubné doštičky Snap On Smile, sada – horná a dolná časť
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
23,99 €
Predajca: RESTEQ
Sada na dočasnú opravu zubov EELHOE na vyplnenie medzier, obnovu koruniek a zlepšenie úsmevu v domácom prostredí
23,99 €
Predajca: RESTEQ
799,67 €/1l
Dočasná oprava umelých zubov – 30 ml, rýchla a bezpečná sada na opravu zlomených alebo chýbajúcich zubov
18,99 €
Predajca: RESTEQ
633,00 €/1l
Štyri termoplastické náhrady na zuby, 2 modré obaly RESTEQ
18,99 €
Predajca: RESTEQ
189,90 €/1kg
Štyri termoplastické náhrady na zuby, 2 modré puzdrá RESTEQ
18,99 €
Predajca: RESTEQ
189,90 €/1kg
Héliový balónik LILA na oslavu 130 g
44,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
321,36 €/1kg
Červené osvetlenie Spot Pen, redukuje pehy, névus, odstraňuje tetovanie, elektrický odstraňovač, krása, 100–240 V
61,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
144,16 €/1kg
Super Retinol 100 – pleťová maska, 7 kusov
57,95 €
Predajca: FLBcommerce
Nástroj na krk Zmiernenie vrások na krku Redukcia vrások Starostlivosť o krásu Mikropúdový masážny prístroj
32,79 €
Doprava zdarma
Predajca: PrimePick
103,62 €/1kg
Poťah na kozmetický a masážny stôl z froté - čierny elastický poťah s elastickým pásom a pútkami, prateľný
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Farmona Nivelazione Zjemňujúci kúpeľ na nohy, 170 ml
16,57 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
97,47 €/1l
Detský pisoár, ľahký, prenosný, skladací, praktická kapacita, PP, TPR, kreslený štýl, tréning na nočník pre chlapcov, zelený dinosaurus (s háčikom, zátka na vodu)
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ladenza
194,06 €/1kg
Stuha s flitrami 12 cm * 10 y z.Apfel 1 ks.
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Parafínový vosk zelený prírodný 200G
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
38,79 €/1kg
10 ks mriežok na prach pre ventilátory, mäkké magnetické kryty na prach, mriežky na ventilátory do počítačových skríň, prachové filtre pre ventilátory v počítačových skríňach
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
79,10 €/1kg
2v1 Nano sklo na odstraňovanie odumretej kože, fialová farba, obojstranné, pre starostlivosť o nohy
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
389,24 €/1kg
Odstraňovač odumretých buniek z rohovky 2v1, nano technológia, čierna farba, obojstranný